Μετάβαση σε περιεχόμενο

Και τωρα έμβρυομεταφορά!!


Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Όταν βλέπουν ανεξήγητη σου δικαιολογούν πρωτα σπερματεγχυση πρέπει να έχεις κ βεβαίωση ότι έχουν γίνει ανεπιτυχείς σπερματεγχυσεις κ μετα.

Αν εχουν ομως εκθεση απο αποτυχημενη εξωσωματικη δεν γινεται εμενα δεν μου ειπανε κατι αλλα ειδανε την εκθεση απο τις τρεις αποτυχημενες μηπως γι'αυτο? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η love30 είπε:

Αν εχουν ομως εκθεση απο αποτυχημενη εξωσωματικη δεν γινεται εμενα δεν μου ειπανε κατι αλλα ειδανε την εκθεση απο τις τρεις αποτυχημενες μηπως γι'αυτο? 

Α ναι ξέχασα ότι είχαν κάνει μία συγγνώμη.εχεις δίκιο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Α ναι ξέχασα ότι είχαν κάνει μία συγγνώμη.εχεις δίκιο.

Ψαχνομαστε πως να γλιτωσουμε εστω και καποια μικροποσα εκει που μας φτασανε να μας εκμεταλευοντε και να πατε πανω στον ποινο μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@love30 σε 6 μήνες θα ξαναπροσπαθησεις?Εγώ προσπαθώ να πετύχω τον Ενδοκρινολογο μου αλλά είναι άφαντος!!!αν δεν ολοκληρωθούν όλες οι εξετάσεις μου δεν εμφανίζεται!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια εγω μολις γυρισα απο υπερηχο... 5η μερα σημερα με cyclacur και πηγα να μετρησουμε ενδομητριο.... παλι 6 mm.... φαινεται οτι τα cyclacur δεν κανουν δουλεια... ισως πρεπει να προσπαθησω με τα αυτοκολλητα... περιμενω να μιλησω με τον εξωσωματικο για να μου πει πως προχωραμε... εχει δοκιμασει καποια τα αυτοκολλητα ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ είπε:

Κοριτσια εγω μολις γυρισα απο υπερηχο... 5η μερα σημερα με cyclacur και πηγα να μετρησουμε ενδομητριο.... παλι 6 mm.... φαινεται οτι τα cyclacur δεν κανουν δουλεια... ισως πρεπει να προσπαθησω με τα αυτοκολλητα... περιμενω να μιλησω με τον εξωσωματικο για να μου πει πως προχωραμε... εχει δοκιμασει καποια τα αυτοκολλητα ? 

Εγω οχι δεν εχω τα εχω δοκιμασει. 

Πες μας οταν μιλησετε τι θα σου πει. 

Ο γιατρος δηλαδη ειπε οτι ειναι λεπτό για τη μερα του κυκλου; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο γιατρος που με παρακολουθει απ το 2013 δεν εχει καταγραψει παχος ενδομητριου μου πανω απο 7.... ειναι παντα μεταξυ 6 και maximum 7.... ακομα και στην εξωσωματικη που επαιρνα 9 cyclacur τη μερα οταν καναμε την εμβρυομεταφορα το ενδομητριο ηταν 7.5 ? 

Νομιζω ιδανιξα θα επρεπε να ειναι πανω απο 10 εεε ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ είπε:

Ο γιατρος που με παρακολουθει απ το 2013 δεν εχει καταγραψει παχος ενδομητριου μου πανω απο 7.... ειναι παντα μεταξυ 6 και maximum 7.... ακομα και στην εξωσωματικη που επαιρνα 9 cyclacur τη μερα οταν καναμε την εμβρυομεταφορα το ενδομητριο ηταν 7.5 ? 

Νομιζω ιδανιξα θα επρεπε να ειναι πανω απο 10 εεε ? 

για εμφυτευση λες? Νομιζω πανω απο 8 πρεπει να ειναι και εως 12-13 γιατι και το πολυ παχυ επισης δεν ειναι καλο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ είπε:

Ο γιατρος που με παρακολουθει απ το 2013 δεν εχει καταγραψει παχος ενδομητριου μου πανω απο 7.... ειναι παντα μεταξυ 6 και maximum 7.... ακομα και στην εξωσωματικη που επαιρνα 9 cyclacur τη μερα οταν καναμε την εμβρυομεταφορα το ενδομητριο ηταν 7.5 ? 

Νομιζω ιδανιξα θα επρεπε να ειναι πανω απο 10 εεε ? 

Κι εγω ετσι εχω διαβασει. Οπως στα εγραψε η @Kat-Cat.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η nikona είπε:

@Bloublou85 περιμενουμε τα νεα σου! 

Όλα καλά κορίτσια ετοιμαζεται ένα ωάριο κ το σαββατο θα έχω ωορρηξία οπότε ετοιμαζομαι.απο την αλλη βρέθηκε λίγο υγρό έξω από τη μήτρα το οποιο μπορεί να είναι ή φλεγμονή η από την εξωσωματική γιατί πριν δεν το είχα.θα περιμένουμε να ξαναέρθει ή περίοδος να δουμε αν στρώσει κ βλέπουμε.κ το αίμα τότε απλά έπεσε όλο μαζί αποτομα κ γι αυτό είχα μεγάλο κομμάτι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ είπε:

Ο γιατρος που με παρακολουθει απ το 2013 δεν εχει καταγραψει παχος ενδομητριου μου πανω απο 7.... ειναι παντα μεταξυ 6 και maximum 7.... ακομα και στην εξωσωματικη που επαιρνα 9 cyclacur τη μερα οταν καναμε την εμβρυομεταφορα το ενδομητριο ηταν 7.5 ? 

Νομιζω ιδανιξα θα επρεπε να ειναι πανω απο 10 εεε ? 

Καλά κ μένα μου αύξησε σε εννιά κ τότε παχυνε.εγω έφτασα 18η μέρα για να παχύνει κ είχε φτάσει 9,το ιδανικό είναι πάνω από 8.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Όλα καλά κορίτσια ετοιμαζεται ένα ωάριο κ το σαββατο θα έχω ωορρηξία οπότε ετοιμαζομαι.απο την αλλη βρέθηκε λίγο υγρό έξω από τη μήτρα το οποιο μπορεί να είναι ή φλεγμονή η από την εξωσωματική γιατί πριν δεν το είχα.θα περιμένουμε να ξαναέρθει ή περίοδος να δουμε αν στρώσει κ βλέπουμε.κ το αίμα τότε απλά έπεσε όλο μαζί αποτομα κ γι αυτό είχα μεγάλο κομμάτι.

Στο ειχα πει! ειδες, αδικα αγχωνοσουν! Αντε καλη συνέχεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η melisanthi drakou είπε:

Στο ειχα πει! ειδες, αδικα αγχωνοσουν! Αντε καλη συνέχεια!!!

Ναι τώρα αγχωθηκα με αυτό το υγρο,αχχχ δε ξεμενουμε ποτέ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ρωτησω κάτι ασχετο? Υπάρχει κάποια που να καπνιζει έστω 1-2 τσιγαρακια ενω ειναι σε προσπάθεια εξωσωματικης? (οχι εγκυος) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Μπραβο @Bloublou85 που ειναι ολα καλα!!! Καλη επιτυχια στις προσπαθειες!!! 

Ευχαριστώ αλλά έχω λίγο υγρό κ με έχει ανησυχήσει αυτό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Bloublou85 είπε:

Ναι τώρα αγχωθηκα με αυτό το υγρο,αχχχ δε ξεμενουμε ποτέ.

Α καλα αυτο ξαναπες το. Σήμερα ο ανδρας μου ειχε ενα κακο περιστατικο με μια κοπελα που ειχε περασει τα πανδεινα με κυησεις , Ivf κτλ  και ημουν στο τσακ να παω να της σφιξω το χερι στο νοσοκομειο.

Ολη μερα ειμαι χαλια για κεινη που δε τη ξερω κιολας τη κοπελα.

Ειπαμε επιμονη και υπομονη ομως!!!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Bloublou85 είπε:

Ευχαριστώ αλλά έχω λίγο υγρό κ με έχει ανησυχήσει αυτό.

Μην το σκέφτεσαι τωρα αυτο. 

Καντε τις προσπαθειες σας με ηρεμια! 

Αν ηταν κατι θα ανησυχουσε κ η γιατρος κ θα σου το ελεγε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Μην το σκέφτεσαι τωρα αυτο. 

Καντε τις προσπαθειες σας με ηρεμια! 

Αν ηταν κατι θα ανησυχουσε κ η γιατρος κ θα σου το ελεγε. 

Να ξέρεις παντως οτι το υγρο δεν συνοδεύεται πάντα από παθολογια.

Δλδ μπορει να ειναι και απολυτως ΤΙΠΟΤΑ! Είπε καθολου τι ειδους υγρο ειναι? ή σε ποιο σημειο? π.χ πισω απο μητρα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...