Μετάβαση σε περιεχόμενο

Και τωρα έμβρυομεταφορά!!


Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Είχα βάλει κ 2 τριών ημερών τη προηγούμενη φορα όλα τέλεια έλεγε ή εμβρυολογος,εχω αρχίσει κ νομίζω πως κάτι υπάρχει στη μήτρα που τα εμποδίζει.

Υστεροσκοπηση εχεις κανει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Υστεροσκοπηση εχεις κανει;

Όχι δεν χρειάζεται είπε σε μένα γιατί αν υπήρχε κάτι θα φαινόταν από την υστεροσαλπιγγογραφια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Bloublou85 είπε:

Όχι δεν χρειάζεται είπε σε μένα γιατί αν υπήρχε κάτι θα φαινόταν από την υστεροσαλπιγγογραφια.

Παρε κ καμια αλλη γνωμη γι αυτο.

Γιατι ολες σχεδον που κανουμε εξωσωματικη εχουμε κανει σαλπιγγογραφια. Αλλα η υστεροσκοπηση καποιες φορες δειχνει πραγματα που ισως δεν φαινονται. 

Εγω εχω κανει δυο φορες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Παρε κ καμια αλλη γνωμη γι αυτο.

Γιατι ολες σχεδον που κανουμε εξωσωματικη εχουμε κανει σαλπιγγογραφια. Αλλα η υστεροσκοπηση καποιες φορες δειχνει πραγματα που ισως δεν φαινονται. 

Εγω εχω κανει δυο φορες. 

Δείχνει κ αν υπάρχουν μικρόβια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω πριν την υστεροσκοπυση εκανα καλιεργεια κολπικου υγρου και ιστολογικη και αφου βγηκαν τα αποτελεσματα και σαν να ειχε κατι καναμε υστεροσκοπυση αλλα ολα καλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εγώ μόνο era Νικα και υστεροσκοπηση δεν έχω κάνει αλλά δεν χρειάστηκε γιατί έκανα απεικόνιση μήτρα με 3d.και ήταν στο 20% του παράγοντα τυχη!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η love30 είπε:

Bravo σου και εγώ άνοιξα την εκκλησία του Αγίου Ραφαήλ στο χωριό των γονιών μου  δύο τρεις φορές και το φυτίλι και τη ζώνη και το μήλο ολα.....αλλα bravo και για τις βέρες.... Με πίστη όλα θα γίνουν

γεια σας κοριτσια @love30 , @Bloublou85 ! με ενδιαφερει το θρησκευτικο ζητημα διοτι ψαχνω μια διεξοδο...

τι εννοειτε οταν λετε οτι τις ανοιξατε τις εκκλησιες? εγινε καποια λειτουργια?  επισης δεν καταλαβαινω αυτο το φυτιλι, ζωνη , μήλο κτλ

Ειμαι κανονικα χριστιανη ορθοδοξη αλλα δεν ειχα ποτε σχεσεις με την εκκλησια γιατι οι γονεις μου δεν ηταν φαν. Απο μονη μου πηγαινα ομως λιγο αλλα δε ξερω ακριβως καποιες διαδικασιες ...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Bloublou85εγω κ τις δυο φορες που εκανα υπηρχε μικρο πολυποδακι. Οποτε αναγκαστικα εγινε κ ιστολογικξη εξεταση(βιοψια δηλαδη)με ξεσματα εδομητριου.

Αλλιως δεν ξερω αν θα γινοταν. Πιστευω πως θα επαιρνε παλι δειγμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια εγώ ακόμη τίποτα με τη περίοδο,εμαι πολύ αγχωμενη δεν κοιμηθηκα καθόλου καλά, περιμένω να περάσει ή ώρα για να τον πάρω τηλ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Καλημέρα κορίτσια εγώ ακόμη τίποτα με τη περίοδο,εμαι πολύ αγχωμενη δεν κοιμηθηκα καθόλου καλά, περιμένω να περάσει ή ώρα για να τον πάρω τηλ.

Θα περιμενουμε τα νεα σου @Bloublou85!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Καλημέρα κορίτσια εγώ ακόμη τίποτα με τη περίοδο,εμαι πολύ αγχωμενη δεν κοιμηθηκα καθόλου καλά, περιμένω να περάσει ή ώρα για να τον πάρω τηλ.

Ρε κορίτσι τι να πω!!!είναι πολλές οι μέρες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Το ξερω,εσυ αδιαθετησες;

Όχι ακομα και η θερμοκρασία μου πρωί βράδυ είναι 37.5 και σήμερα το πρωί 37.6!!!αρχίζω και ανησυχώ και εγω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η elviraice είπε:

Όχι ακομα και η θερμοκρασία μου πρωί βράδυ είναι 37.5 και σήμερα το πρωί 37.6!!!αρχίζω και ανησυχώ και εγω

Είσαι κ εσύ τρίτη μέρα σήμερα,εγω δεν έβαλα κάτσε να βάλω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Bloublou85 είπε:

Είσαι κ εσύ τρίτη μέρα σήμερα,εγω δεν έβαλα κάτσε να βάλω.

Ναι Δευτέρα τα έκοψα!!!λογικά η προγεστερονη θα είχε φύγει μέχρι τωρα!!!αλλά δε με ανησυχεί η περιοδος αλλά η θερμοκρασία που δεν πέφτει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η elviraice είπε:

Ναι Δευτέρα τα έκοψα!!!λογικά η προγεστερονη θα είχε φύγει μέχρι τωρα!!!αλλά δε με ανησυχεί η περιοδος αλλά η θερμοκρασία που δεν πέφτει 

Λοιπόν αυτή ανεβαίνει αντί να πέφτει 37,4 χτες είχα 37.2. μήπως επειδή είναι καλοκαίρι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Λοιπόν αυτή ανεβαίνει αντί να πέφτει 37,4 χτες είχα 37.2. μήπως επειδή είναι καλοκαίρι;

Δεν ξέρω εγώ έχω το αιρ κοντισιον πρωί βράδυ δεν πάω πουθενά!!!Εγώ φοβάμαι για τα φαρμακα!!!Και σου μιλάω για θερμοκρασία μόλις ξύπνησα!!!Στις 8!!!και την νοιώθω!!!Εγώ όταν έχω δέκατα φουντωνω!!!πνιγομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η elviraice είπε:

Δεν ξέρω εγώ έχω το αιρ κοντισιον πρωί βράδυ δεν πάω πουθενά!!!Εγώ φοβάμαι για τα φαρμακα!!!Και σου μιλάω για θερμοκρασία μόλις ξύπνησα!!!Στις 8!!!και την νοιώθω!!!Εγώ όταν έχω δέκατα φουντωνω!!!πνιγομαι

Δε ξέρω εγώ ή νύχτα έβλεπα όνειρα με τη περίοδο εφιάλτης μου έγινε,απ τη στιγμή που κόβεται ή προγεστερόνη αποκλείεται να μην έρθει ειπε.τωρα τι να πω θα μου πει πάλι περίμενε κ α τον αρχίσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Δε ξέρω εγώ ή νύχτα έβλεπα όνειρα με τη περίοδο εφιάλτης μου έγινε,απ τη στιγμή που κόβεται ή προγεστερόνη αποκλείεται να μην έρθει ειπε.τωρα τι να πω θα μου πει πάλι περίμενε κ α τον αρχίσω.

Όχι κορίτσι μου μη το αφήσεις!!!εμένα αν δεν έρθει αύριο θα ζητήσω να μου κάνουν υπερηχο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η elviraice είπε:

Όχι κορίτσι μου μη το αφήσεις!!!εμένα αν δεν έρθει αύριο θα ζητήσω να μου κάνουν υπερηχο

Προχθες ήμουν στο κέντρο κ το λέγαμε κ δεν μου είπε να κάνουμε να με δει,εντελως αδιάφορος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Προχθες ήμουν στο κέντρο κ το λέγαμε κ δεν μου είπε να κάνουμε να με δει,εντελως αδιάφορος.

Εμένα η γνώμη μου είναι να πας από εκεί με τσαμπουκά!!!Όσο για την θερμοκρασία σκέφτομαι ότι επειδή περνάμε αντιπηκτικες και τις κόψαμε λογικά η ροή του αίματος αυξήθηκε άρα και η θερμοκρασία!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...