Μετάβαση σε περιεχόμενο

Και τωρα έμβρυομεταφορά!!


Recommended Posts

στις πριν 15 ώρες, ο/η nikona είπε:

@love30 ελεγχο θρομβοφιλιας εχετε κανει;;;;

Όχι π;ιρνω αγωγή όμως και τις δύο φορές σε αυτόν το γιατρό...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Και την προηγούμενη φορά έκανα... Έχουμε κάνει όλες τις εξετάσεις και παίρνω και κάποια φάρμακα προλυπτικα τώρα προέχει να έρθει η περίοδος και ένα ένα βήμα μετά βλέπουμε....

Θα έρθει μην αγχώνεσαι... τι φάρμακα παίρνεις;  

 

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Καλημέρα!!!!έβαλα το θερμόμετρο τώρα το πρωί στις 9 κ είναι 37.2 ή περίοδος αφαντη ακόμη έχω αρχίσει κ ανησυχω πολύ.

Κι εσύ κοριτσάκι χαλάρωσε τώρα για να έρθει με το καλό. Μην το ψάχνεις άλλο σε αυτή τη φάση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Eleni73εδω και καιρο d3fix glugaphage T4 felicine και τωρα για την εμβρυομεταφορα 2prezolone innohep salospire prolutex cyclacur outrogestan crinone gel και μετα μου αλλαξε το crinone που το επερνα καθε πρωι κολπικα και μου εδωσε ενα αλλο τρεις φορες την ημερα lutinus αυτα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Bloublou85 είπε:

Καλημέρα!!!!έβαλα το θερμόμετρο τώρα το πρωί στις 9 κ είναι 37.2 ή περίοδος αφαντη ακόμη έχω αρχίσει κ ανησυχω πολύ.

Κορίτσι μου έβαλα και εγω 37.5 η πρώτη πρωινή μέτρηση.πιστευω όμως ότι είναι ακόμα τα φαρμακα σε εμένα.εσυ πρέπει να το κοιτάξεις!!είσαι στην 7η μερα.ρωτα έναν άλλον γυναικολόγο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα μου εδωσε μεχρι την Παρασκευη για να αδιαθετησω αλλα γενκα αργει ετσι ειχα παθει και την αλλη φορα τι να πω ελπιζω να μας ερθει γρηγορα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η elviraice είπε:

Κορίτσι μου έβαλα και εγω 37.5 η πρώτη πρωινή μέτρηση.πιστευω όμως ότι είναι ακόμα τα φαρμακα σε εμένα.εσυ πρέπει να το κοιτάξεις!!είσαι στην 7η μερα.ρωτα έναν άλλον γυναικολόγο.

Ρωταω αυτόν γιατί θεωρώ πως αν σε περίπτωση έχει συμβεί το παραμικρό αυτός είναι ακόμα υπεύθυνος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Bloublou85 είπε:

Ρωταω αυτόν γιατί θεωρώ πως αν σε περίπτωση έχει συμβεί το παραμικρό αυτός είναι ακόμα υπεύθυνος.

Αυτος τι σου ειπε? Δεν ειναι τιποτα θα ερθει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η love30 είπε:

@Eleni73εδω και καιρο d3fix glugaphage T4 felicine και τωρα για την εμβρυομεταφορα 2prezolone innohep salospire prolutex cyclacur outrogestan crinone gel και μετα μου αλλαξε το crinone που το επερνα καθε πρωι κολπικα και μου εδωσε ενα αλλο τρεις φορες την ημερα lutinus αυτα!!!!!

τα της εμβρυομεταφορας τα εχεις σταματήσει φαντάζομαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η love30 είπε:

Αυτος τι σου ειπε? Δεν ειναι τιποτα θα ερθει?

Μέχρι αύριο είπε έπρεπε να έχει έρθει του φάνηκε πολύ περιεργο,αν δεν έρθει να ξανακανω κ να πάρω τηλ μου είπε κ δε βλέπω να έρχεται ούτε πόνους ούτε τίποτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Eleni73 είπε:

τα της εμβρυομεταφορας τα εχεις σταματήσει φαντάζομαι 

Τα σταματησα τηνΔευτερα εφοσον δςν πηγανε καλα για να αδιαθετησω κιολας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Μέχρι αύριο είπε έπρεπε να έχει έρθει του φάνηκε πολύ περιεργο,αν δεν έρθει να ξανακανω κ να πάρω τηλ μου είπε κ δε βλέπω να έρχεται ούτε πόνους ούτε τίποτα.

Σου ειπε ομως τι θα γινει σε περιπτωση που δεν ερθει?να σου εξυγησειβρε παιδι μου ετσι απλα να ξερεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Σου ειπε ομως τι θα γινει σε περιπτωση που δεν ερθει?να σου εξυγησειβρε παιδι μου ετσι απλα να ξερεις!

Όχι δε γίνεται είπε να μην έρθει μόνο αυτό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι να πω πραγματικα οτι θα παρακαλουσα να ερθει η βλαμενη ουτε που το φανταζομουν και οταν ξεκηναγαμε εξωσωματικη και λεγαμε να ερθει να ξεκινησω παντα ενας κρυφος ποθος να μην ερθει και να γινουν τα πραγματα αλλιως !!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η love30 είπε:

Τι να πω πραγματικα οτι θα παρακαλουσα να ερθει η βλαμενη ουτε που το φανταζομουν και οταν ξεκηναγαμε εξωσωματικη και λεγαμε να ερθει να ξεκινησω παντα ενας κρυφος ποθος να μην ερθει και να γινουν τα πραγματα αλλιως !!!! 

αυτο το χω σκεφτει και εγω. Πως τα φερνει η ζωη. Εκει που παρακαλς να μη σου ρθει, μετα κανεις παρτυ οταν ερχεται.....απιστευτο το ιδιο πραγμα πως μπορει να σε στενοχωρεσει ή να σε κανει αντιστοιχα χαρουμενη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δε ξέρω ρε κορίτσια την πρώτη μέρα την περνάς με άρνηση και θυμό.την δεύτερη με ελπίδα ότι ίσως κάτι έχει γίνει λάθος,την Τρίτη μέρα παρακαλάς έστω να έρθει η ρημάδα να το χωνέψεις και μετα τι??ακόμη φοράω και την ζώνη της Αγίας ειρήνης!!!και μου έρχεται να την βγάλω και να την πετάξω αλλά μετά λέω αμαρτία θα με τιμωρήσει.αλλα και άλλο???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με έτρεχαν να φάω το μήλο,η ηγουμένη πια το είχα και σιγουρο,έταξα τα πάντα σε ό,τι αγίους πίστευα!!!εδώ και 4 μήνες δεν υπήρχε εκκλησία που να μην ανάψω κεράκι!!!τα έκανα όλα τέλεια!!!διατροφή,εξετάσεις,θεραπεία, και μου πετάνε τον παράγοντα τύχη!!!και ότι ο Θεός ξέρει τι κάνει και για κάποιο λόγο γινονται όλα!!!

Είπα και εγω να πιστέψω δυνατά για πρώτη φορά στην ζωή μου γιατί όχι ότι δεν πιστεύω απλά έχω μια περίεργη σχέση με την εκκλησία Όχι με τον Θεό!!!εκεί πιστεύω δυνατά!!!και τι κατάλαβα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@elviraiceκι εγώ κάπως έτσι.. όπου βρω άγιο!!! Εχει γίνει συνήθεια πλέον παρόλο που κι εγω δεν με την εκκλησία!!! σε άρνηση!!! Εντάξει όμως ας μην χάνουμε τις ελπιδες... θα γίνει υπομονη θελει και πιστη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Eleni73 είπε:

@elviraiceκι εγώ κάπως έτσι.. όπου βρω άγιο!!! Εχει γίνει συνήθεια πλέον παρόλο που κι εγω δεν με την εκκλησία!!! σε άρνηση!!! Εντάξει όμως ας μην χάνουμε τις ελπιδες... θα γίνει υπομονη θελει και πιστη

Κορίτσι μου έχουν εξαντληθεί και τα δύο!!!Να μου πεις κάποιες κοπέλες εδώ είναι σε πιο δύσκολη θέση με περισσότερες εξωσωματικες από εμένα αλλα δε με "παρηγορεί" και στεναχωριέμαι δίπλα για όλες αυτές τις κοπέλες!!!και θυμώνω όταν μου λένε άλλες προσπαθούν Χρόνια γιατί δεν ξέρουν τι έχουν τραβήξει όλα αυτά τα κορίτσια!!!εκ του ασφαλούς όλοι μιλάνε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η elviraice είπε:

Κορίτσι μου έχουν εξαντληθεί και τα δύο!!!Να μου πεις κάποιες κοπέλες εδώ είναι σε πιο δύσκολη θέση με περισσότερες εξωσωματικες από εμένα αλλα δε με "παρηγορεί" και στεναχωριέμαι δίπλα για όλες αυτές τις κοπέλες!!!και θυμώνω όταν μου λένε άλλες προσπαθούν Χρόνια γιατί δεν ξέρουν τι έχουν τραβήξει όλα αυτά τα κορίτσια!!!εκ του ασφαλούς όλοι μιλάνε!!!!

Έτσι ακριβώς είναι,εγω στεναχωριεμαι γιατι δε ξέρω πια τι να αντιμετωπισω,ειναι άσχημο να σου λένε δε ξέρω γιατί δε μένεις δεν υπάρχει κάτι άλλο είσαι μία χαρά κ να βλέπεις να μην έχει τι να πει ο γιατρός,να μην βρίσκεις κάποια αιτία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Έτσι ακριβώς είναι,εγω στεναχωριεμαι γιατι δε ξέρω πια τι να αντιμετωπισω,ειναι άσχημο να σου λένε δε ξέρω γιατί δε μένεις δεν υπάρχει κάτι άλλο είσαι μία χαρά κ να βλέπεις να μην έχει τι να πει ο γιατρός,να μην βρίσκεις κάποια αιτία.

@elviraice @Bloublou85 κοριτσια έτσι είναι όπως τα λέτε κι εγω στεναχωριέμαι κι εγώ θυμώνω όπως κι όλες οι άλλες.... έχουμε όμως ευκαιρία τώρα που κάποτε δεν είχαν ... θα έρθει το καλό εμβρυακι και το πληρωμα του χρόνου θα μας φέρει το πολυπόθητο !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η nikona είπε:

@Bloublou85 εγω στη θεση σου θα περιμενα κ σημερα κ αυριο θα πηγαινα στον εξωσωματικο να μου κανει εναν υπερηχο. 

Χτες ήμουν εκεί κι ούτε που μου είπε να μου κάνει,στον υπέρηχο θα φανεί γιατί δεν έχει έρθει ακόμη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτο που σκεφτηκα ειναι μηπως εχει δημιουργηθει καμια κυστουλα κ σου καθυστερει την περιοδο. Δεν ξερω κιολας αν γινεται να δημιουργηθει με αυτα τα φαρμακα. Απλα το σκεφτηκα. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Αυτο που σκεφτηκα ειναι μηπως εχει δημιουργηθει καμια κυστουλα κ σου καθυστερει την περιοδο. Δεν ξερω κιολας αν γινεται να δημιουργηθει με αυτα τα φαρμακα. Απλα το σκεφτηκα. 

 

Δε ξέρω ειλικρινά δε θα μου έλεγε έλα να σε δω αν ήταν τόσο απλό,δε ξέρω περιμένω μέχρι αύριο κ τον ξαναπαιρνω δε ξέρω τι άλλο να κάνω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...