Μετάβαση σε περιεχόμενο

Και τωρα έμβρυομεταφορά!!


Recommended Posts

Εννοείται ότι τελειώσαμε από εκεί κ πολύ ευγενικά τους ευχαριστησαμε, μπαίνω μέσα κοιτούσε το φάκελο κ δε μιλούσε,μετα μου λέει δεν βρίσκω κάτι εξέταση εγώ δε πιστεύω οτι πρέπει να κάνεις καμιά ολα είναι μία χαρά αυτα.ουτε καν μου μίλησε για δεύτερη διέγερση σαν να μην ήθελε ένα πράγμα κ φεύγοντας μου λέει καλή επιτυχία και μικροι είστε ακομα,ε εντάξει λες τίποτα εκεί;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Εννοείται ότι τελειώσαμε από εκεί κ πολύ ευγενικά τους ευχαριστησαμε, μπαίνω μέσα κοιτούσε το φάκελο κ δε μιλούσε,μετα μου λέει δεν βρίσκω κάτι εξέταση εγώ δε πιστεύω οτι πρέπει να κάνεις καμιά ολα είναι μία χαρά αυτα.ουτε καν μου μίλησε για δεύτερη διέγερση σαν να μην ήθελε ένα πράγμα κ φεύγοντας μου λέει καλή επιτυχία και μικροι είστε ακομα,ε εντάξει λες τίποτα εκεί;

Οχι βέβαια αλλάζεις γιατρό.. υπάρχουν κι άνθρωποι να ξέρεις .. δεν είναι όλοι τους παρμένοι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Eleni73 είπε:

Οχι βέβαια αλλάζεις γιατρό.. υπάρχουν κι άνθρωποι να ξέρεις .. δεν είναι όλοι τους παρμένοι 

Και ενώ στη πρώτη συνάντηση λέει με αυτό το σπέρμα μόνο εξωσωματικη,τωρα λέει μπορείτε κ φυσικά 5+3 8 κινητικότητα λέει μπορείτε.δηλαδη σα να ήθελε να μας διώξει κ ήμασταν σε όλα τυπικοτατοι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Και ενώ στη πρώτη συνάντηση λέει με αυτό το σπέρμα μόνο εξωσωματικη,τωρα λέει μπορείτε κ φυσικά 5+3 8 κινητικότητα λέει μπορείτε.δηλαδη σα να ήθελε να μας διώξει κ ήμασταν σε όλα τυπικοτατοι.

Σαν ανίκανος ακούγεται ... δεν πειράζει πας για καλύτερα!!! βρες κάποιον που αγαπάει πραγματικά αυτό που κάνει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@love30 μου σε είχα έννοια σε καταλαβαίνω απόλυτα να έχεις οργή,θυμό, αποστροφή προς εγκύους και μωρά και γενικώς ό,τι κι αν νιώθεις καλό ή κακό,αισιόδοξο ή απαισιόδοξο έχεις απόλυτο δίκιο.

Δεν έχεις περάσει και λίγα κι εσύ το ξέρεις καλύτερα. Και πάλι έχω να σου πω ότι από τον τρόπο που γράφεις βλέπω μια κοπέλα που δεν τα παρατάει και δε χάνει το κουράγιο της τελικά κι ας περνάει από 40κύματα η ψυχολογία της. Έχεις μεγαλείο στην ψυχή σου και επειδή κι εγώ πιστεύω όπως κι εσύ, να είσαι σίγουρη ότι η ανταμοιβή της ταλαιπωρίας σου θα είναι πλούσια. Υπομονή και δύναμη σου στέλνω!

Α! Επειδή στο φόρουμ φημίζομαι για την αισιοδοξία μου να μην ξεχνάμε ότι ξανασυνέλαβες! Δεν είναι λίγο αν σκεφτείς άλλες ιστορίες. Δε στο λέω για παρηγοριά αλλά για να βλέπουμε τα θετικά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου @OLY10!!! 

@Bloublou85 θα βρειτε αλλον γιατρο που θα ταιριασετε καλυτερα!!

Κι εγω δυσκολευτηκα με την αλλαγη ομωε τωρα αισθανομαι καλυτερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η OLY10 είπε:

@love30 μου σε είχα έννοια σε καταλαβαίνω απόλυτα να έχεις οργή,θυμό, αποστροφή προς εγκύους και μωρά και γενικώς ό,τι κι αν νιώθεις καλό ή κακό,αισιόδοξο ή απαισιόδοξο έχεις απόλυτο δίκιο.

Δεν έχεις περάσει και λίγα κι εσύ το ξέρεις καλύτερα. Και πάλι έχω να σου πω ότι από τον τρόπο που γράφεις βλέπω μια κοπέλα που δεν τα παρατάει και δε χάνει το κουράγιο της τελικά κι ας περνάει από 40κύματα η ψυχολογία της. Έχεις μεγαλείο στην ψυχή σου και επειδή κι εγώ πιστεύω όπως κι εσύ, να είσαι σίγουρη ότι η ανταμοιβή της ταλαιπωρίας σου θα είναι πλούσια. Υπομονή και δύναμη σου στέλνω!

Α! Επειδή στο φόρουμ φημίζομαι για την αισιοδοξία μου να μην ξεχνάμε ότι ξανασυνέλαβες! Δεν είναι λίγο αν σκεφτείς άλλες ιστορίες. Δε στο λέω για παρηγοριά αλλά για να βλέπουμε τα θετικά!

@love30 κοριτσι μου θα σου πω απλα οτι λυπαμαι παρα πολυ γι'αυτο που δυστυχως περνας. κατα τα λοιπα με καλυψε η @OLY10.

θα σου ευχηθω να ηταν η τελευταια ατυχια σου και οταν ανακτησεις τις δυναμεις σου να πεισμωσεις ακομη περισσοτερο και να συνεχισεις.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Eleni73 είπε:

Σαν ανίκανος ακούγεται ... δεν πειράζει πας για καλύτερα!!! βρες κάποιον που αγαπάει πραγματικά αυτό που κάνει!!

Τώρα ένα τριμηνο θα προσπαθήσουμε φυσικά σήμερα κάναμε καινούργιο σπερμοδιαγραμμα κ τη πέμπτη θα δούμε τα αποτελέσματά από σεπτεμβρη οκτωβρη θα ξαναμπουμε σε διαδικασια τέτοια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Τώρα ένα τριμηνο θα προσπαθήσουμε φυσικά σήμερα κάναμε καινούργιο σπερμοδιαγραμμα κ τη πέμπτη θα δούμε τα αποτελέσματά από σεπτεμβρη οκτωβρη θα ξαναμπουμε σε διαδικασια τέτοια.

Εύχομαι να πάρετε καλά αποτελέσματα από κει!!!! Όσο για τον γιατρό σου δεν έχω λόγια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Sofia35 είπε:

Εύχομαι να πάρετε καλά αποτελέσματα από κει!!!! Όσο για τον γιατρό σου δεν έχω λόγια....

  Φαινόμενο! Βρε κοριτσια μόλις έβαλα θερμόμετρο 37,5 τι γίνεται δεν έχει πέσει ή προγεστερόνη; @elviraice όσες ξέρετε πάω 6η μέρα αύριο κ περίοδος πουθενα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Bloublou85 είπε:

  Φαινόμενο! Βρε κοριτσια μόλις έβαλα θερμόμετρο 37,5 τι γίνεται δεν έχει πέσει ή προγεστερόνη; @elviraice όσες ξέρετε πάω 6η μέρα αύριο κ περίοδος πουθενα.

Γι'αυτό σε ρώτησα.37.5 και εγω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Bloublou85 είπε:

Α εντάξει τοτε,για να δούμε εσένα ποτέ θα σου έρθει.

Έχω μεγαλύτερη θερμοκρασία και από όταν έπαιρνα προγεστερονη!!!τι να πω!!!ελπίζω σύντομα μη μου σπάσει τα νεύρα σαν και εσενα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η elviraice είπε:

Έχω μεγαλύτερη θερμοκρασία και από όταν έπαιρνα προγεστερονη!!!τι να πω!!!ελπίζω σύντομα μη μου σπάσει τα νεύρα σαν και εσενα

Πάντως με τη περίοδο τον είδα ανήσυχο είπε έπρεπε να έχει έρθει αλλά απ την άλλη την απέκλεισε την εγκυμοσύνη.λεσ να μας γίνει κανένα θαύμα;

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Πάντως με τη περίοδο τον είδα ανήσυχο είπε έπρεπε να έχει έρθει αλλά απ την άλλη την απέκλεισε την εγκυμοσύνη.λεσ να μας γίνει κανένα θαύμα;

 

Ρε κορίτσι ξαναεκανες??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια δεν θελω να σας απογοητευσω, προς Θεου! Μακαρι να υπαρχει κατι ευχαριστο!!!

Απλα να ξερετε οτι μονο η πρωινη θερμοκρασια ειναι σωστη. Πριν σηκωθειτε απο το κρεβατι. Απο κει κ περα ολες ανεβαζουμε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Κοριτσια δεν θελω να σας απογοητευσω, προς Θεου! Μακαρι να υπαρχει κατι ευχαριστο!!!

Απλα να ξερετε οτι μονο η πρωινη θερμοκρασια ειναι σωστη. Πριν σηκωθειτε απο το κρεβατι. Απο κει κ περα ολες ανεβαζουμε. 

Χαχαχαχα εντάξει ο πνιγμένος από τα μαλλιά του πιάνεται εμείς ελπίζουμε μέχρι τελικής πτώσης.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Χαχαχαχα εντάξει ο πνιγμένος από τα μαλλιά του πιάνεται εμείς ελπίζουμε μέχρι τελικής πτώσης.

Ισχύει!!!!!χαχαχαχαχαχααχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Bloublou85 είπε:

Τώρα ένα τριμηνο θα προσπαθήσουμε φυσικά σήμερα κάναμε καινούργιο σπερμοδιαγραμμα κ τη πέμπτη θα δούμε τα αποτελέσματά από σεπτεμβρη οκτωβρη θα ξαναμπουμε σε διαδικασια τέτοια.

Πάρε κι εσύ βιταμινούλες και ο άντρας σου αυτό το διάστημα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Mariloux είπε:

@love30 τι γκαντεμιά και αυτή βρε κοριτσάκι μου!! Πόσο θα δοκιμαστείς ακόμα, πόσο; Λυπάμαι πάρα πολύ που δεν προχώρησε, ο,τι και αν σου πω δεν θα έχει κανένα νόημα η καρδούλα σου ξέρει τι περνας αυτές τις ώρες!! 

Αντιπηκτικες εκανες αυτή τη φορά; 

Και την προηγούμενη φορά έκανα... Έχουμε κάνει όλες τις εξετάσεις και παίρνω και κάποια φάρμακα προλυπτικα τώρα προέχει να έρθει η περίοδος και ένα ένα βήμα μετά βλέπουμε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια! Ήθελα λίγο την γνώμη σας, σε όσες έχετε γεννήσει. Πριν μείνω έγκυος είχα θετικό τεστ ωορρηξίας 14-15η μέρα. Είχα βέβαια κ πολύ έντονα συμπτώματα, πονάκια και αίμα την ημέρα της ωορρηξίας, οπότε την καταλάβαινα. Τώρα είναι ο πρώτος κύκλος μετά την γεννά κ είμαι 16η μέρα κ δεν έχω νιώσει τίποτα. Έκανα κ τεστ ψηφιακό που έχω κ η γραμμή είναι τρομερά άχνη. Δεν το ρωτάω για να προσπαθήσουμε, αλλά κυρίως για να δω αν υπάρχει περίπτωση να «χάλασε» ο κύκλος μου. Επίσης, ενώ είχα έντονη ροή για 5-6 μέρες, αυτήν την φορά ήταν 4 μέρες. Αλλάζει δλδ ο κύκλος μετά από γέννα;
    • ραφ μου μιλάμε για 2 εντελώς διαφορετικές γνώμες..εκεί τσαντίζομαι δηλ..μιλάμε για εικόνα σε υπέρηχο, ούτε καν για υποκειμενική άποψη σε καποιες εξετάσεις..τι να πω.. Η προλακτίνη μου είναι γύρω στο 45-50..έχω κάνει με τον ενδοκρινολόγο και μια πιο ειδική εξέταση που ονομάζεται μακροπρολακτίνη και από αυτό ουσιαστικά μου είχε πει ότι ακομη και που είναι ανεβασμένη δεν με επηρεάζει κάπου..πήρα ντοστινεξ 2 φορες την εβδομαδα για 3 μήνες, μετά το διέκοψα και σε επανέλεγχο μετά από 2 μήνες είδαμε ότι είχε ανέβει ξανά..έκανα και μαγνητική και ήταν καθαρή! Τώρα παίρνω μισο χάπι την εβδομάδα γιατί είχα παρατηρήσει μια μείωση στη ροή της περιόδου και είπαμε μήπως παίζει ρόλο η προλακτίνη..και ο ενδοκρινολόγος παντως και η νεα γυναικολόγος μου είπαν ότι δεν επηρεάζει την σύλληψη στην περίπτωση μου..
    • δυστυχώς δεν θα σταματήσει..είναι θέμα τύχης καθαρά που θα πέσουμε.. ισχύει αυτό με το ιντερνετ..είναι λίγο δίκοπο αλλά αν ξέρεις πως να χειριστείς τις πληροφορίες νομίζω πως λειτουργεί υπερ μας...
    • Σωστά! και μπορεί η λύση να περιμένει.. επέβαλε μία παύση κι όταν είσαι έτοιμη τότε να πάρεις τις οριστικές αποφάσεις..
    • Δεν ξέρω αν λύνεται με συμβιβασμό ή με ολοκληρωτική ρήξη της σχέσης. Θα δείξει! Για μένα πια το πολυτιμότερο πλάσμα της ζωής μου βρίσκεται στην κοιλιά μου! Και θα κάνω τα ΠΆΝΤΑ για να είναι εκείνη καλά!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...