Μετάβαση σε περιεχόμενο

Και τωρα έμβρυομεταφορά!!


Recommended Posts

στις πριν 9 λεπτά, ο/η elviraice είπε:

Τουλάχιστον υπήρχαν και όμορφα νέα σήμερα!!!χαίρομαι πραγματικά κορίτσια!!

Δεν ήξερα αν πρέπει να γράψω ανάμεσα σε αυτά τα χαρμόσυνα νέα!!

Εγώ δυστυχώς πήρα αρνητική όπως το περίμενα!!!

Πάω να μαζέψω τα κομμάτια μου!!! @love30 μου ελπίζω σε εσένα να πάνε όλα καλα!!!

Ευχαριστώ κορίτσια για την υποστήριξη όλες αυτές τις μέρες 

Πάω να κλάψω με την ησυχία μου τώρα!!!!

Κοριτσάκι μου έχεις τόσο δίκιο να λυπάσαι....τίποτα δεν τελειώνει όμως ... όσο το θέλεις και το κυνηγάς κρατάς το όνειρο ζωντανό...θα έρθει το πλήρωμα του χρόνου και θα μας φέρει τα χαρμόσυνα ... μην το βάζεις κάτω!!!!

¨Έχουμε έρθει πολλές φορές στην θέση που είσαι τώρα πονάει το ξέρω!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η konstantinou&elenis είπε:

Φυσιολογικο και ανθρωπινο...περιμένουμε μαζι σου τα αποτελέσματα..τα καλυτερα ευχομαι

Ευχαριστω πολυ να εισαι καλα κοπελα μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Eleni73 είπε:

Χαίρομαι τόσο για σένα!!!!! ¨ολα καλά θα πάνε από εδώ και πέρα!!! Να μας λές τα νέα σου!!!!

@Eleni73 σε ευχαριστώ πολύ κοπελα μου ...θα σας τα λεω και ευχομαι και σεις να έχετε να λετε ευχαριστα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η elviraice είπε:

Τουλάχιστον υπήρχαν και όμορφα νέα σήμερα!!!χαίρομαι πραγματικά κορίτσια!!

Δεν ήξερα αν πρέπει να γράψω ανάμεσα σε αυτά τα χαρμόσυνα νέα!!

Εγώ δυστυχώς πήρα αρνητική όπως το περίμενα!!!

Πάω να μαζέψω τα κομμάτια μου!!! @love30 μου ελπίζω σε εσένα να πάνε όλα καλα!!!

Ευχαριστώ κορίτσια για την υποστήριξη όλες αυτές τις μέρες 

Πάω να κλάψω με την ησυχία μου τώρα!!!!

@elviraice λυπάμαι πολύ κορίτσι μου..τι να πει κανείς τώρα γι αυτό...υπομονή και θα ξανα μαζέψεις τα κομμάτια σου και όταν εσυ νιώσεις έτοιμη,θα ξανα προσπαθήσεις...ξέρω είναι πολυ ψυχοφθόρο και άσχημο,αλλα δυστυχώς συμβαίνουνε και αυτα..εύχομαι η επόμενη να είναι και η τελευταία σου κοπέλα μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η elviraice είπε:

Το ξέρω ότι με καταλαβαίνετε όλες εδώ μεσα γιαυτο και είστε οι πρώτες που το μοιράστηκα!!! @love30 μου δε το δέχομαι ότι όλα για κάποιο λόγο γινονται!!!έχω περάσει πολλα στην ζωή μου για να το δεχτώ αυτό!!!και γάιδαρος να ήμουν θα είχα λυγίσει!!

Πραγματικά όμως χαίρομαι για τα κορίτσια!!Και δε θέλω να τα μαυριζω άλλο!!!!

@elviraice μην λες χαζα ..δεν μαυριζεις τιποτα..καθεμιά απο εμας γι αυτο μπηκαμε σε αυτο το σαιτ..για να μοιραστούμε το αγχος,την αγωνια ,την σταναχωρια μας...μακαρι να χαμε ενα μαγικο ραβδι να κανουμε ολες τις ευχες πραγματικότητα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η elviraice είπε:

Το ξέρω ότι με καταλαβαίνετε όλες εδώ μεσα γιαυτο και είστε οι πρώτες που το μοιράστηκα!!! @love30 μου δε το δέχομαι ότι όλα για κάποιο λόγο γινονται!!!έχω περάσει πολλα στην ζωή μου για να το δεχτώ αυτό!!!και γάιδαρος να ήμουν θα είχα λυγίσει!!

Πραγματικά όμως χαίρομαι για τα κορίτσια!!Και δε θέλω να τα μαυριζω άλλο!!!!

Τι να σου πω πως δεν εχεις δικιο εχεις και παραεχεις χιλιες φορες δικιο οχι μια και ποναει και σε ριχνει και απογουτευεσε και ολα αυτα μαζι μπορω να καταλαβω πως εισαι και μακαρι να μπορουσα καπως να σε βοηθισω μεσα απο την καρδια μου να σου πανε οπως εσυ θελεις!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η elviraice είπε:

Εγώ δυστυχώς πήρα αρνητική όπως το περίμενα!!!

Λυπάμαι πάρα πολύ για το αποτέλεσμα & σε νιώθω!! Κλάψε όσο θελεις, δεν μπορεί κανεις να σου πει το αντίθετο, αλλά για αυτό που θέλω να είσαι σίγουρη είναι οτι στην επόμενη προσπάθεια θα πας με μεγαλύτερο πάθος & θέληση!! Δυστυχώς υπάρχει και αυτό το αρνητικό στις προσπάθειες μας που μας διαλύει αλλά σίγουρα δεν είναι το τέλος, χάσαμε μια μάχη & όχι τον πολεμο!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@elviraice δεν έχω λόγια πραγματικά εκτός ότι λυπάμαι ειλικρινά έχω μείνει κ αφωνη ειδικά για σένα,εχεις κάνει ότι προετοιμασία υπάρχει κ με προεμφυτευτικο θυμωνω με κάτι τέτοια,δε μπορεί ρε κορίτσια όλα κάθε φορά να τα ρίχνουμε στη τυχη.πραγματικα θέλω να δω σε τι θα στηρίξουν μια τέτοια αποτυχια.τωρα κλαψε ξεσπασε το ξέρω αλλά να συνεχίσεις δυναμικα μην αφήσεις τίποτα να σε πάρει από κάτω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η konstantinou&elenis είπε:

Δηλαδη εισαι 7,5μηνων ;;;σορυ ακομα μπερδεύομαι ..βδομαδες με μηνες...κ μενα η γιατρος μου αν και έχουμε πολυ δρομο ακομα καθότι ειμαι 6 εβδομαδων ακομα ,μου ειπε οτι αποκλείεται να φτασω μεχρι την προβλεπομενη ημερομηνια τοκετου γτ τα δίδυμα πάνταβγαινουν νωρίτερα..

Και εγώ μπερδεύομαι με εβδομάδες & μήνες!! Σε δυο εβδομάδες κλείνω τον 7ο, άρα λογικά είμαι 6,5?? Με τον γιατρό μιλάμε πάντα σε εβδομάδες γι'αυτο δεν ξέρω ποια εβδομάδα αντιστοιχεί σε ποιο μήνα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Mariloux είπε:

Και εγώ μπερδεύομαι με εβδομάδες & μήνες!! Σε δυο εβδομάδες κλείνω τον 7ο, άρα λογικά είμαι 6,5?? Με τον γιατρό μιλάμε πάντα σε εβδομάδες γι'αυτο δεν ξέρω ποια εβδομάδα αντιστοιχεί σε ποιο μήνα!! 

Χαιρομαι που δεν ειμαι η μονη που μπερδεύεται...καμια συμβουλη σαν προχωρημένη εγκυμονουσα διδύμων;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η konstantinou&elenis είπε:

Χαιρομαι που δεν ειμαι η μονη που μπερδεύεται...καμια συμβουλη σαν προχωρημένη εγκυμονουσα διδύμων;

Εγώ γενικά στην εγκυμοσύνη μέχρι τώρα δεν μπορώ να πω οτι έχω δυσκολευτεί, τώρα τελευταία έχω αρχίσει και κουράζομαι αλλά ο γιατρός είναι αρκετά αυστηρός & μου έχει απαγορεύσει τα πάντα, θέλει μόνο να ξεκουράζομαι όλη μέρα!! Δεν έχω κάποια ιδιαίτερη συμβουλή να σου δώσω, απλά ευχαριστήσου αυτό που σου συμβαίνει!! Ο,τι θελεις εδώ θα είμαι να με ρωτήσεις!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μπορείτε να μου γράψετε τις βιταμίνες για βελτίωση σπέρματος;τις είχα διαβάσει σε προηγούμενες συζητήσεις αλλά κάτι έχω κάνει και δεν μπορώ να πάω πίσω...χάκερ είμαι όπως καταλάβατε....νομίζω μια κοπέλα έγραψε κάτι και για βελτίωση της κατάτμησης....εμάς το σπέρμα χάλι μαύρο...φυσιολογικά 1% και κατμηση 45%.... Απελπισία ...!!!ότι μπορεί να βοηθήσει ευπρόσδεκτο...☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Bloublou85Τώρα μίλησα με τον γιατρό!!!μου είπε ότι δε το περίμενε.τα κάναμε όλα τέλεια!!!αν είχα μείνει θα είχε δείξει η εξέταση!!!μου κόβει τα φαρμακα και αν σε 3 μέρες δεν μου έχει έρθει η περιοδος just in case να κανω μια επαναληπτική γιατί έκανα λέει την χοριακη στην 11 μέρα!!!ήταν λέει το 20% του παράγοντα τυχη!!!!

@love30 περιμένω νε αγωνία τα δικά σου τα νεα

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Sofia35 είπε:

Κορίτσια μπορείτε να μου γράψετε τις βιταμίνες για βελτίωση σπέρματος;τις είχα διαβάσει σε προηγούμενες συζητήσεις αλλά κάτι έχω κάνει και δεν μπορώ να πάω πίσω...χάκερ είμαι όπως καταλάβατε....νομίζω μια κοπέλα έγραψε κάτι και για βελτίωση της κατάτμησης....εμάς το σπέρμα χάλι μαύρο...φυσιολογικά 1% και κατμηση 45%.... Απελπισία ...!!!ότι μπορεί να βοηθήσει ευπρόσδεκτο...☺️

Είναι οι profertil και οι novofertil έχουν σχεδόν τα ίδια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η elviraice είπε:

@Bloublou85Τώρα μίλησα με τον γιατρό!!!μου είπε ότι δε το περίμενε.τα κάναμε όλα τέλεια!!!αν είχα μείνει θα είχε δείξει η εξέταση!!!μου κόβει τα φαρμακα και αν σε 3 μέρες δεν μου έχει έρθει η περιοδος just in case να κανω μια επαναληπτική γιατί έκανα λέει την χοριακη στην 11 μέρα!!!ήταν λέει το 20% του παράγοντα τυχη!!!!

@love30 περιμένω νε αγωνία τα δικά σου τα νεα

 

Όταν ακούω αυτή τη λέξη τύχη βγάζω καπνούς απ το κεφάλι.για να δούμε ποτέ θα σου έρθει εσένα,εγω πήρα τηλ κ θα πάω αύριο να με δει ωχ τι θα ακούσω πάλι έχω που έχω τη στεναχώρια μου ν ακούω πάλι για τα θαυματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Mariloux είπε:

@konstantinou&elenis ναι διδυμάκια, τώρα είμαι 30η εβδομάδα & παλεύουμε να φτάσουμε την 36η!!!! 

βρε @Mariloux εφτασες 30!!!! Με το καλο κοριτσακι μου! να φτασετε οσο πιο μακρια παει και ολα να πανε καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η konstantinou&elenis είπε:

Ενω ειχαμε δει ενα σακο πήγαμε σημερα να ακούσουμε την καρδούλα και τελικά είδαμε 2εμβρυακια .ακουσαμε κ απ τα 2 καρδουλα ..ολα δειχνουν φυσιολογικά..βαλαμε τα κλαματα κ εγω κ ο άντρας μου...ευχομαι ολες να έχετε σύντομα χαρμοσυνα νεα!!!

Σε ποια βδομάδα είσαι όταν άκουσες το ένα και μετά το άλλο; Λες και σε μένα να είναι Έτσι που ήταν την Τρίτη φορά πολύ μεγάλη η χοριακη μου; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Mariloux είπε:

Κοριτσάκι μου συγχαρητήρια!!! Πραγματικά μόλις διάβασα τη δημοσίευση σου ανατρίχιασα γτ μου θύμισε τη δίκη μου περίπτωση!!!! Μπράβο μπράβο μπράβο, μπορώ να φανταστώ τη χαρά σου!! Εύχομαι όλα να πάνε καλα και να έχεις μια τελειομηνη εγκυμοσύνη & δυο ζουζουνακια στην αγκαλιά σου!!! 

Εσείς σε ποια εβδομάδα ακούσατε δυο ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Souko είπε:

Σε ποια βδομάδα είσαι όταν άκουσες το ένα και μετά το άλλο; Λες και σε μένα να είναι Έτσι που ήταν την Τρίτη φορά πολύ μεγάλη η χοριακη μου; 

Ειχα παει πριν 10 μερες κ ειχαμε δει μονο σακο..σημερα που ειμαι 6εβδομαδων ακουσαμε και τις δυο καρδουλες..στο ευχομαι κοριτσι μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η konstantinou&elenis είπε:

Ειχα παει πριν 10 μερες κ ειχαμε δει μονο σακο..σημερα που ειμαι 6εβδομαδων ακουσαμε και τις δυο καρδουλες..στο ευχομαι κοριτσι μου

Εγώ πήγα 6 εβδομάδες και 2 μέρες στο κέντρο και 6 εβδομάδες και 4 ημέρες στην μαιευτήρα . Αλλά έχω ακούσει ότι πολλές το είδαν αυτό και στην 8η με 9η εβδομάδα . Να έχεις μια τεκειομηνη εγκυμοσύνη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Είναι οι profertil και οι novofertil έχουν σχεδόν τα ίδια.

Υπάρχει περίπτωση με αυτές να αλλάξει και η εικόνα της κατάτμησης;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Όταν ακούω αυτή τη λέξη τύχη βγάζω καπνούς απ το κεφάλι.για να δούμε ποτέ θα σου έρθει εσένα,εγω πήρα τηλ κ θα πάω αύριο να με δει ωχ τι θα ακούσω πάλι έχω που έχω τη στεναχώρια μου ν ακούω πάλι για τα θαυματα.

Υπομονή!!!!εγώ ν δεις τι τραβάω που έχω τον δικό μου πόνο και πρέπει να κατηγορώ και άλλους!!!Και έχω και τις τρελές τις μάγισσες της Σμύρνης που μου λένε να ξανακάνω εξέταση γιατί είναι λάθος!!!Καλά το θέατρο του παράλογου!!!!Την επόμενη φορά ούτε η πλάτη μου δε θα το ξέρει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Sofia35 είπε:

Υπάρχει περίπτωση με αυτές να αλλάξει και η εικόνα της κατάτμησης;

Σοφία μου εμένα ο γιατρός μου είχε πει ότι με διατροφή και βιταμίνες η κατάτμηση διορθώνεται λίγο!!!οι εκ γενετής ανωμαλίες δεν διορθώνονται!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...