Μετάβαση σε περιεχόμενο

Και τωρα έμβρυομεταφορά!!


Recommended Posts

στις πριν 5 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Καλημερα κοριτσια!!!

@elviraice καλη επιτυχια σημερα!!! Εδωσες αιμα;;

@Bloublou85 μη φοβασαι. Τι να επαθες; Δεν νομιζω να εγινε κατι. Παρε ενα τηλ τον ντοκ σου αν ειναι να ηρεμησεις.

Εγω στην ετ με τα κατεψυγμενα ξεκινησα με δυο κ σταδιακα μου τα αυξησαν μεχρι 6. 

Ναι κορίτσι μου 7:30 Το πρωί.

2-3 μου είπαν θα είναι έτοιμη!!!Δε ξέρω γιατί αλλά σήμερα νοιωθω πολύ απογοητευμένη!!!!

Ελπίζω τουλάχιστον να έχουμε καλά νέα από την @love30

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραααααα!  Αρνητική η χοριακή όπως το περίμενα.  Θα απολαύσω ένα υπέροχο καλοκαίρι και φυσικά το παγωτό μου σήμερα.   :)

καλή επιτυχία σε όσες περιμένουν σήμερα αποτελεσματα !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η elviraice είπε:

Κορίτσι μου ξεκινησα με 3 μετα μου τα πηγαν 6 και μετα 9 αλλά όταν άρχισα προγεστερονη μου τα έκανε 3 και συνεχίζω με 3 την ημέρα!!!Εσύ όλο το διάστημα έπαιρνες 9??

Καλημέρα! Καλή επιτυχία σήμερα στη χοριακη σου!!! Ναι 9, μέχρι τέλος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ElektraGr είπε:

Καλημέραααααα!  Αρνητική η χοριακή όπως το περίμενα.  Θα απολαύσω ένα υπέροχο καλοκαίρι και φυσικά το παγωτό μου σήμερα.   :)

καλή επιτυχία σε όσες περιμένουν σήμερα αποτελεσματα !

Λυπάμαι κορίτσι μου το ξέρω το έζησα πριν λίγες μέρες,αυτο να κάνεις να ηρεμήσουμε λίγο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η ElektraGr είπε:

Καλημέραααααα!  Αρνητική η χοριακή όπως το περίμενα.  Θα απολαύσω ένα υπέροχο καλοκαίρι και φυσικά το παγωτό μου σήμερα.   :)

καλή επιτυχία σε όσες περιμένουν σήμερα αποτελεσματα !

Αχ βρε κορίτσι μου πόσο λυπαμαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Bloublou85 είπε:

Κορίτσια εσείς πόσα cyclacour παίρνετε στη μεταφορά με κατεψυγμένα εγώ έπαιρνα εννιά κάθε μέρα δηλ.τρια ανά οχταωρο κ από αυτό φοβάμαι μηπως έχω πάθει κάτι κ δεν έρχεται.

 

Οπως επερνα και πριν την εμβρυομεταφορα 1το πρωι και 2 το βραδυ αλλα βαζω κατι αυτοκολλυτα πουβκανουν την ιδια δουλεια δυο αυτοκολλυτα και τα αλλαζω καθε δυο μερες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η ElektraGr είπε:

Καλημέραααααα!  Αρνητική η χοριακή όπως το περίμενα.  Θα απολαύσω ένα υπέροχο καλοκαίρι και φυσικά το παγωτό μου σήμερα.   :)

καλή επιτυχία σε όσες περιμένουν σήμερα αποτελεσματα !

Λυπαμε κοριτσακι μου αλλα οπως πολυ σωστα ειπες απολαυσε ενα ομορφο καλοκαιρι και ολα θα ερθουν!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η nikona είπε:

@love30 τι ωρα εχεις υπερηχο σημερα; Ευχομαι ολα να ειναι καλα!! 

Στης 6:15 εχω ραντεβου αλλα δεν θελω να παωωωωωωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η elviraice είπε:

Ναι κορίτσι μου 7:30 Το πρωί.

2-3 μου είπαν θα είναι έτοιμη!!!Δε ξέρω γιατί αλλά σήμερα νοιωθω πολύ απογοητευμένη!!!!

Ελπίζω τουλάχιστον να έχουμε καλά νέα από την @love30

Καλη επιτυχιααααααααααααααα 2-3 ωρες η 2-3 το μεσυμερι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Καλη επιτυχιααααααααααααααα 2-3 ωρες η 2-3 το μεσυμερι?

2-3 Το μεσημέρι αλλά δεν έχω ελπίδες χάθηκαν!!!Ναι έκανα και άλλο τεστ!!!αρνητικό πάλι!!!

Εύχομαι όλα εσένα τουλάχιστον να πάνε καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Στης 6:15 εχω ραντεβου αλλα δεν θελω να παωωωωωωωωωωωω

πωπω κορίτσι μου αντιλαμβάνομαι το άγχος σου. Να σκέφτεσαι θετικά όσο γινεται και βασικά αν μπορείς να μην το σκέφτεσαι κιολας ως τοτε. Κάνε αλλα πραγματα. Μαγειρεψε, δες τιποτα στο ιντερνετ σε ρουχα/κοσμηματα, δες κανα πρωιναδικο, κανε κατι να ξεχαστεις! Ευχομαι να δειτε και να ακουσετε αυτο που πρεπει και να ηρεμησεις μετα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η elviraice είπε:

2-3 Το μεσημέρι αλλά δεν έχω ελπίδες χάθηκαν!!!Ναι έκανα και άλλο τεστ!!!αρνητικό πάλι!!!

Εύχομαι όλα εσένα τουλάχιστον να πάνε καλα

Μη το βαζεις κατω και μη χανεις τις ελπιδες σου!!! Τοσο πολυ αργουνε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

πωπω κορίτσι μου αντιλαμβάνομαι το άγχος σου. Να σκέφτεσαι θετικά όσο γινεται και βασικά αν μπορείς να μην το σκέφτεσαι κιολας ως τοτε. Κάνε αλλα πραγματα. Μαγειρεψε, δες τιποτα στο ιντερνετ σε ρουχα/κοσμηματα, δες κανα πρωιναδικο, κανε κατι να ξεχαστεις! Ευχομαι να δειτε και να ακουσετε αυτο που πρεπει και να ηρεμησεις μετα!

Αστα μονο αγχος αλλα σε ενα κρεββατι δεν μπορεις να σκεφτεις και πολλα χαχα!!!! οτι ειναι να γινει θα γινει δεν μπορω να κανω κατι αλλο μακαρι να ειναι ολα καλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Μη το βαζεις κατω και μη χανεις τις ελπιδες σου!!! Τοσο πολυ αργουνε?

ΚΑΙ να φανταστείς τους πίεσα κιόλας να την βγάλουν πιο νωρίς και όλα τα υπολοιπα απόγευμα μου ελεγαν!!!!έχω ξεκινήσει καθαριότητα στο σπίτι για να περάσει η ώρα!!!!

Υπομονή και σε σένα θα δεις όλα καλα θα πανε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ετσι μου ειχανε πει και εμενα για μεσυμερι και πηγα και εδωσα και αλλου και βγηκανε ποιο νωρις χαχαχ και ειχα δυο αποτελεσματα χωριακης απο δυο εργαστυρια χαχχαχαχαχ μην το θεωρεις τελειωμενη υποθεση αν δεν παρεις στα χερια σου τα αποτελεσματα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Ετσι μου ειχανε πει και εμενα για μεσυμερι και πηγα και εδωσα και αλλου και βγηκανε ποιο νωρις χαχαχ και ειχα δυο αποτελεσματα χωριακης απο δυο εργαστυρια χαχχαχαχαχ μην το θεωρεις τελειωμενη υποθεση αν δεν παρεις στα χερια σου τα αποτελεσματα!!!!

Ο άντρας μου λέει αν βγει αρνητική να πάω και την Τετάρτη όπως μου είπαν από το κέντρο!!!αλλά το θεωρώ περιττο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η elviraice είπε:

Ο άντρας μου λέει αν βγει αρνητική να πάω και την Τετάρτη όπως μου είπαν από το κέντρο!!!αλλά το θεωρώ περιττο

Ποια ημερομηνία έκανες τη μεταφορά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η elviraice είπε:

Ο άντρας μου λέει αν βγει αρνητική να πάω και την Τετάρτη όπως μου είπαν από το κέντρο!!!αλλά το θεωρώ περιττο

 

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η elviraice είπε:

2-3 Το μεσημέρι αλλά δεν έχω ελπίδες χάθηκαν!!!Ναι έκανα και άλλο τεστ!!!αρνητικό πάλι!!!

Εύχομαι όλα εσένα τουλάχιστον να πάνε καλα

Μην απογοητευεσαι κοπελα μου..πολλες φορές τα τεστ και με καθυστέρηση δε δείχνουν!ας ελπίσουμε οτι θα πάνε όλα καλά με τη χοριακούλα!προσπάθησε να απασχολήσεις το μυαλό σου με άλλα πράγματα για να περάσουνε οι ώρες!καλή επιτυχία!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η nikona είπε:

Περιμενουμε τα νεα σου @elviraice!!!

 

Όταν θα τα πάρω να είστε σίγουρες ότι θα σας ενημερώσω προς το παρόν τρώω τα νύχια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...