Μετάβαση σε περιεχόμενο

Και τωρα έμβρυομεταφορά!!


Recommended Posts

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Eleni73 είπε:

Κουράγιο κοριτσάκι όλες έτσι είμαστε.... η καθημερινότητα διαμορφώνεται σύμφωνα με τον στόχο. Θα τα ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ !!!! ❤️  

Θα τα καταφερουμε αυτο ειναι συγουρο το ποτε ας μας πει καποιος αχχα!!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η love30 είπε:

Θα τα καταφερουμε αυτο ειναι συγουρο το ποτε ας μας πει καποιος αχχα!!!!?

ΥΠΟΜΟΝΗ ΕΠΙΜΟΝΗ ΚΑΙ ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ και ο στοχος θα επιτευχθεί !!!! .... κάποια στιγμή τι στο καλό δεν θα συνωμοτήσει το σύμπαν και υπέρ μας!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δε λενε οταν θες κατι πολυ το συμπαν συνωμοτει εε απο αυτο θα γινει και σε εμας και το αλλο το ψαγμενο κοριτσια αν κοιτας εκει που θες να πας θα πας εκει που κοιτας χαχαχαχαχαχα πωπω τι μας βρηκε οτι να'ναι λεω χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Eleni73 είπε:

Ναι @nikona και σε εμένα τον προηγούμενο μήνα έτυχε.... αδιαθέτησα την ημερα της χοριακής

Τι στο καλό εγώ πάω 4η μέρα που τα εκοψα κι ακόμα αφαντη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξερεις οταν θελουμε να ερθει δεν ερχεται και αυτη και εγω οταν θελαμε να την ελεγχουμε και επερνα cyclacur τα εκοψα και αντι να ερθει σε 3-4 μερες οπως συνηθως ειχε ερθει μετα απο καλια εβδομαδα χαχα αναποδη μεχρι και εκει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η love30 είπε:

Δεν ξερεις οταν θελουμε να ερθει δεν ερχεται και αυτη και εγω οταν θελαμε να την ελεγχουμε και επερνα cyclacur τα εκοψα και αντι να ερθει σε 3-4 μερες οπως συνηθως ειχε ερθει μετα απο καλια εβδομαδα χαχα αναποδη μεχρι και εκει

Αα να μην ανησυχησω πριν κλείσω βδομάδα δηλαδή,γιατι τη προηγούμενη φορά μου ήρθε αμέσως την επόμενη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι δεν σου ειπε ο γιατρος ενα μεσω ορο π.χ. εμενα ειπε αν δεν τον επερνα εκεινη την ημερα θα με επερνε να δει τι εγινε γιατι αλλα μου ειχε πει αν δεν ερθει μεσα σε τοσες μερες θα με παρεις να σε δω αν ερθει παλι να με παρεις να ξερω !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η love30 είπε:

Οχι δεν σου ειπε ο γιατρος ενα μεσω ορο π.χ. εμενα ειπε αν δεν τον επερνα εκεινη την ημερα θα με επερνε να δει τι εγινε γιατι αλλα μου ειχε πει αν δεν ερθει μεσα σε τοσες μερες θα με παρεις να σε δω αν ερθει παλι να με παρεις να ξερω !!!

Εμενα ειναι αδιάφορος ούτε είπε τίποτα είπε θα τα πούμε απλά.αλλα λέω αύριο να παρω.μου είχε πει στη προηγούμενη ότι κάνει 3-4, μέρες περίπου μόνο αυτό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλλα αυτο που επαθα μετα την παλυνδρομη την πρωτη μερα περιοδου ημικρανια αιμετο ζαλαδες δεν μπορουσα να σηκωθω απο το κρεββατι!!!αλλα δεν ηταν τιποτα ετυχε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Bloublou85 είπε:

Εμενα ειναι αδιάφορος ούτε είπε τίποτα είπε θα τα πούμε απλά.αλλα λέω αύριο να παρω.μου είχε πει στη προηγούμενη ότι κάνει 3-4, μέρες περίπου μόνο αυτό.

Έχεις πονους περιόδου?αισθάνεσαι ότι θα σου έρθει??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η elviraice είπε:

Έχεις πονους περιόδου?αισθάνεσαι ότι θα σου έρθει??

Χτες είχα λίγους σήμερα τίποτα πάλι,εχω αγχωθεις έχω απ τη πέμπτη που τα εκοψα δηλ τη πέμπτη μόνο το πρωί πήρα πριν πάω για χοριακη μετά δε ξαναπηρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Χτες είχα λίγους σήμερα τίποτα πάλι,εχω αγχωθεις έχω απ τη πέμπτη που τα εκοψα δηλ τη πέμπτη μόνο το πρωί πήρα πριν πάω για χοριακη μετά δε ξαναπηρα.

Χωρίς να γνωρίζω βέβαια δεν υπάρχει καμία άλλη πιθανότητα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η elviraice είπε:

Χωρίς να γνωρίζω βέβαια δεν υπάρχει καμία άλλη πιθανότητα?

Χαχαχα μπααα μετά τη χοριακη την επόμενη έκανα κ δύο τεστ που είχα σπίτι κ ήταν κ τα δύο αρνητικοτατα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Χαχαχα μπααα μετά τη χοριακη την επόμενη έκανα κ δύο τεστ που είχα σπίτι κ ήταν κ τα δύο αρνητικοτατα.

Δε ξέρω γιατί αλλά μέχρι να έρθει η περιοδος εγώ πάντα ελπίζω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η elviraice είπε:

Δε ξέρω γιατί αλλά μέχρι να έρθει η περιοδος εγώ πάντα ελπίζω!!!

Είσαι αισιόδοξη χαχαχα εγώ είμαι τόσο γκαντεμω κ σήμερα επαιξα τζόκερ ούτε ένα δεν επιασα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εσείς πόσα cyclacour παίρνετε στη μεταφορά με κατεψυγμένα εγώ έπαιρνα εννιά κάθε μέρα δηλ.τρια ανά οχταωρο κ από αυτό φοβάμαι μηπως έχω πάθει κάτι κ δεν έρχεται.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Nektarinaki_love είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! @elviraice και @love30 καλή επιτυχία για σήμερα!!!σας εύχομαι μια τριψήφια χοριακούλα!!!!

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Bloublou85 είπε:

Κορίτσια εσείς πόσα cyclacour παίρνετε στη μεταφορά με κατεψυγμένα εγώ έπαιρνα εννιά κάθε μέρα δηλ.τρια ανά οχταωρο κ από αυτό φοβάμαι μηπως έχω πάθει κάτι κ δεν έρχεται.

 

Κορίτσι μου ξεκινησα με 3 μετα μου τα πηγαν 6 και μετα 9 αλλά όταν άρχισα προγεστερονη μου τα έκανε 3 και συνεχίζω με 3 την ημέρα!!!Εσύ όλο το διάστημα έπαιρνες 9??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!!

@elviraice καλη επιτυχια σημερα!!! Εδωσες αιμα;;

@Bloublou85 μη φοβασαι. Τι να επαθες; Δεν νομιζω να εγινε κατι. Παρε ενα τηλ τον ντοκ σου αν ειναι να ηρεμησεις.

Εγω στην ετ με τα κατεψυγμενα ξεκινησα με δυο κ σταδιακα μου τα αυξησαν μεχρι 6. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...