Μετάβαση σε περιεχόμενο

Και τωρα έμβρυομεταφορά!!


Recommended Posts

στις πριν 31 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Και αυτο αναλογα στο γιατρο δηλαδη καποιοι δεν εχουν θεμα αλοι  θελουν φρεσκα αλοι απο καταψυξη εεε ουτε αυτοι δε ξερουν και αυτοι που τρελενοντε ειμαστε παλι εμεις!!!!!

Ακριβως αυτο!!! Ο καθενας εχει την δικη του τακτικη κι εμεις απλα σκολουθουμε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμφωνω με την @Mariloux οτι δεν χαθηκε ο κοσμος για μια μερα. Βεβαια το πιο σωστο ειναι ναακολουθουμε τις οδηγιες του γιατρου. Πιο πολυ για να αποφυγουμε δικη μας απογοητευση.

@ElektraGr σε ποια μερα εισαισημερα;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Συμφωνω με την @Mariloux οτι δεν χαθηκε ο κοσμος για μια μερα. Βεβαια το πιο σωστο ειναι ναακολουθουμε τις οδηγιες του γιατρου. Πιο πολυ για να αποφυγουμε δικη μας απογοητευση.

@ElektraGr σε ποια μερα εισαισημερα;;; 

Ειμαι 12η... αν δεν με προλαβει η περιοδος θα την κανω αυριο να τελειωνω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η elviraice είπε:

Ευχαριστώ κορίτσι αλλά με 2 αρνητικά και 1 αχνό θετικό δεν έχω ελπίδες!!!

Το θετικο θα κρατήσουμε,ποτε πας για χοριακη αύριο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η ElektraGr είπε:

Ειμαι 12η... αν δεν με προλαβει η περιοδος θα την κανω αυριο να τελειωνω

Ηλεκτρα μην εισαι απαισιοδοξη. Γιατι το εχεις τοσο σιγουρο οτι δεν πετυχε;

Επισης περιοδος δεν θα σου ερθει αν δεν κοψεις τα φαρμακα. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@elviraice συνηθως λαθη στα τεστ γινονται οταν βγαινουν αρνητικα. Οχι οταν βγαινουν θετικα.

Δεν θελω να σε ξεσηκωσω αλλα θελω να μην απογοητευεσαι. Δεν εχεις λογο ακομη να το ξεγραφεις. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ElektraGr είπε:

Κοριτσια διαβαζω διαβαζω κι εχω παθει φρικη .... Λοιπον εγω μου ειπαν να κανω χοριακη τριτη αλλα επειδη αυριο θα παμε εκτος σε γιατρο που χαμε κλεισμενο απο αρχες του χρονου γιατον συζυγο, λεω να κανω αυριο να τελειωνω γιατι νιωθω πως δεν πετυχε και δεν θελω να πινω αλλα φαρμακα και να κανω τις ενεσεις που χω γεμισει και μελανιες... Λετε ναεχει μεγαλη διαφορα;

Καλη επιτυχια να εχεις καλα αποτελεσματα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η ElektraGr είπε:

Ειμαι 12η... αν δεν με προλαβει η περιοδος θα την κανω αυριο να τελειωνω

Να σκέφτεσαι θετικά, εγώ είχα κάνει την χοριακή 8η μέρα, ενώ ο γιατρός μου είχε πει 10η!! 

@nikona δεν είναι απόλυτο αυτό με τα φάρμακα, την 1η φορά μου είχε έρθει η περιοδος ακριβώς την ημέρα της χοριακης, ένα λεπτό αφού είδα αίμα με πήραν και απο το κέντρο  να μου πουν πως η χοριακή είναι αρνητική!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου το νιώθω έντονα από εχθες... είμαι σίγουρη πολύ... σήμερα με την τοποθέτηση της κολπικής είχε στα τοιχώματα δείγμα αίμα..αλλά αυτό ας το λάβω πως μπορείσήμερα να ψιλοτραυματίστηκα. .. Αλλα νιώθω πολυ εντονα της περιοδου μου τα συμπτωματα....δεν υπαρχει αυτο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν έχω κάνει pregnyl!!!άρα όλα παίζονται ευχαριστώ κορίτσια!!!!

Συγκρατημένα αισιόδοξη!!!!

Όπως λέει και ο Μπιλης το παιχνίδι παίζεται Ακόμα!!!

@Bloublou85 κανονικα την Τετάρτη μου είχαν πει σε 15 μέρες αλλά εγώ θα πάω αύριο!!!αν όντως αυτό που είδα είναι θετικό θα δειξει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η ElektraGr είπε:

Κορίτσια μου το νιώθω έντονα από εχθες... είμαι σίγουρη πολύ... σήμερα με την τοποθέτηση της κολπικής είχε στα τοιχώματα δείγμα αίμα..αλλά αυτό ας το λάβω πως μπορείσήμερα να ψιλοτραυματίστηκα. .. Αλλα νιώθω πολυ εντονα της περιοδου μου τα συμπτωματα....δεν υπαρχει αυτο..

Κορίτσι οντως αν δεν κόψεις τα φάρμακα από ότι ξέρω και εγώ περίοδος δεν έρχεται!!!οι έντονοι πόνοι είναι και σημάδι ξέρεις!!!εγώ στις εγκυμοσύνες μου τρελαινομουν από τους πονους!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγω ειχα πονους κανονικοτατα και εντονους!!!! Μην βαζεις στο μυαλο σου τετοια αυριο θα κανεις και θα πανε ολα καλα!αυτο να εχεις στο μυαλο σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η elviraice είπε:

Κορίτσι οντως αν δεν κόψεις τα φάρμακα από ότι ξέρω και εγώ περίοδος δεν έρχεται!!!οι έντονοι πόνοι είναι και σημάδι ξέρεις!!!εγώ στις εγκυμοσύνες μου τρελαινομουν από τους πονους!!!

Δεν ειναι πονοι... ενοχλησεις και χθες στο κατουρημα ενιωσα τραβηγμα .. αυριο θα την κανω να τελειωνει και μετα να φαω παγωταεα ματζικ που κανει κρακ χεχε.. γτ με το πρεζολον ουτε γλυκο δεντρωμε: p

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η ElektraGr είπε:

Δεν ειναι πονοι... ενοχλησεις και χθες στο κατουρημα ενιωσα τραβηγμα .. αυριο θα την κανω να τελειωνει και μετα να φαω παγωταεα ματζικ που κανει κρακ χεχε.. γτ με το πρεζολον ουτε γλυκο δεντρωμε: p

Εδώ παίζεις με τον πόνο μου γιατί με το ότι δεν τρώω αλάτι συμβιβαζομαι αλλά παγωτό πονάει Πολύ!!!!!!

Θα δεις που όλα καλα θα πάνε αύριο το απόγευμα θα ξέρουμε και οι δύο!!!

ΚΑΙ θα έχει και η @love30 να μας πει τα καλά τα νέα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η elviraice είπε:

Εδώ παίζεις με τον πόνο μου γιατί με το ότι δεν τρώω αλάτι συμβιβαζομαι αλλά παγωτό πονάει Πολύ!!!!!!

Θα δεις που όλα καλα θα πάνε αύριο το απόγευμα θα ξέρουμε και οι δύο!!!

Ναι και γω με το ααατι εχουμε περιεργη σχεση ... νομιζω πως βαζω καλο αλλαπαντα ειναι αναλατο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι αν περιμενετε απο εμενα ευχαρηστα εδω γελαμε χαχα δεν ξερω εμενα με πηρε πολυ απο κατω πραγματικα απο την τεταρτη που πηγα στο γιατρο μονο κλαιω!!!! Για το πρεζολον εγω περνω δυο αλλα μου ειπε οτι δεν ειναι πολυ η δοση ωστε να πρεπει να προσεχω κατι!αυτο μου το ειχε πει νομιζω ο παθολογος !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η ElektraGr είπε:

Ναι και γω με το ααατι εχουμε περιεργη σχεση ... νομιζω πως βαζω καλο αλλαπαντα ειναι αναλατο

Εγώ έχω άριστη σχέση!!!φαντάσου ότι το τρώω με ψωμί!!!είμαι από νησί και πολλές φορές το μαζεύουμε από τα βράχια!!!μη σου πω τα παστά καθημερινά στο τραπέζι μου αλλά συμβιβαστηκα με μυρωδικά αλλά το γλυκό όπως σου είπα πονάει!!!3 κουταλιές ζάχαρη στο καφέ μόνο αυτο σου λεω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η love30 είπε:

Ναι αν περιμενετε απο εμενα ευχαρηστα εδω γελαμε χαχα δεν ξερω εμενα με πηρε πολυ απο κατω πραγματικα απο την τεταρτη που πηγα στο γιατρο μονο κλαιω!!!! Για το πρεζολον εγω περνω δυο αλλα μου ειπε οτι δεν ειναι πολυ η δοση ωστε να πρεπει να προσεχω κατι!αυτο μου το ειχε πει νομιζω ο παθολογος !!!!

Μωρε ναι κ γω εναμιση  αλλα ας προσεχουμε γτ ηδη εχω πρηστει...οχι με την διεγερση αλλα με το μετα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η love30 είπε:

Ναι αν περιμενετε απο εμενα ευχαρηστα εδω γελαμε χαχα δεν ξερω εμενα με πηρε πολυ απο κατω πραγματικα απο την τεταρτη που πηγα στο γιατρο μονο κλαιω!!!! Για το πρεζολον εγω περνω δυο αλλα μου ειπε οτι δεν ειναι πολυ η δοση ωστε να πρεπει να προσεχω κατι!αυτο μου το ειχε πει νομιζω ο παθολογος !!!!

Κορίτσι μου μην απογοητεύεσαι!!!εκνευρίζομαι με τον γιατρό σου ειλικρινα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η elviraice είπε:

Εγώ έχω άριστη σχέση!!!φαντάσου ότι το τρώω με ψωμί!!!είμαι από νησί και πολλές φορές το μαζεύουμε από τα βράχια!!!μη σου πω τα παστά καθημερινά στο τραπέζι μου αλλά συμβιβαστηκα με μυρωδικά αλλά το γλυκό όπως σου είπα πονάει!!!3 κουταλιές ζάχαρη στο καφέ μόνο αυτο σου λεω

Εεεεε στον καφε στεβια η μαυρη... αναλογα κ μετριο χιχι... πολυ γλυκος με 3

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η love30 είπε:

@elviraice 3 κουταλιες ζαχαρη ε! Εγω καφε δεν πινω αλλα αν καποια στιγμη πιω πινω μετριο!!!καπνιζεις?

Ναι κάπνιζα Όχι πολύ αλλά χρόνια!!!Τώρα για να ξεχνιεμαι κάνω καμία τζούρα από το καινούργιο το iqos!!!είπα ότι αν βγει θετική μαχαίρι και αυτο.η μόνη παρασπονδια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο γιατρος που εχω τωρα ειναι πολυ καλος ειναι η δευτερη φορα μαζι του και ειναι μοναδικες φορες που ειδα θετικα τεστ τωρα αυτο που ειπε την προηγουμενη φορα χρωμωσωμικες ανωμαλιες τι να πω καπως πρεπει να πετυχει επιτελους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρωτησα γιατι αυτοι που δεν καπνιζουν τον θελουν γλυκο!!! Εγω δεν καπνισα ποτε τα καπνιζει ο αντρας μου και για'μενα εκει που ειπε θα το ξανακοψει τον βλεπω να ερχεται με αργιλε χαχαχαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...