Μετάβαση σε περιεχόμενο

Και τωρα έμβρυομεταφορά!!


Recommended Posts

στις πριν 22 λεπτά, ο/η bebe2 είπε:

Κορίτσια μου δεν έχω κοιμηθεί νομίζω ότι είναι εφιάλτης όλο αυτό ! Πραγματικά πολύ στεναχώρια απογοήτευση θυμός όλα μαζί ! 

Είναι απόλυτα λογικό να αισθάνεσαι έτσι, πάρε το χρόνο σου και ξέσπασε. Μην μένεις κλεισμένη σπίτι όμως, δεν βοηθάει. Βγες μια βόλτα να περπατήσεις παρόλο που δεν θες και θα δεις θα αισθανθείς λίγο καλύτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η bebe2 είπε:

Κορίτσια μου δεν έχω κοιμηθεί νομίζω ότι είναι εφιάλτης όλο αυτό ! Πραγματικά πολύ στεναχώρια απογοήτευση θυμός όλα μαζί ! 

Κουράγιο κοριτσάκι μου... Μόνο με τον χρόνο θα περάσει ο πόνος. Δεν εχω σταματήσει να σε σκεφτομαι. Να προσέχεις τον εαυτό σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα.Τί γίνεται βρε παιδιά,γιατί τόση ατυχία μας δέρνει;Μόλις μπήκα στο φόρουμ και διάβασα όλα αυτά τα άσχημα.Bebe2 τί να πω δεν ξέρω,δε περίμενα τέτοια εξέλιξη,δεν υπάρχουν λόγια.Ότι και να σου πω λίγο θα είναι.Δύναμη και κουράγιο,λυπάμαι πολύ.Bloublou85 τί έγινε τελικά με το χειρουργείο,ακυρώθηκε;Εγώ κορίτσια σήμερα πήγα για υπέρηχο,αδιαθέτησα εχθές το απόγευμα μετά τα αντισυλληπτικά που έπαιρνα για 21 μέρες,είδαμε 4 ωοθυλάκια,ένα στα 5χιλ,δύο στα 6χιλ και ένα στα 7χιλ.Έκανα και τις αιματολογικές και περιμένω το μεσημέρι οδηγίες.Από τον υπέρηχο φαίνονται καλά τα πράγματα,τώρα είναι και νωρίς λόγω καταστολής από τα αντισυλληπτικά,αν εμφανιστεί και κανένα ακόμα ωοθυλάκιο δεκτό θα είναι.Βέβαια ο αριθμός πάνω κάτω αυτός είναι.Τώρα το θέμα μας θα είναι ο επόμενος υπέρηχος γιατί έχει γίνει εφιάλτης πλέον τα ωοθυλάκια δε προχωράνε.Ας ελπίσουμε να προχωρήσει αυτός ο κύκλος μήπως μαζέψω κανένα έμβρυο ακόμα.Πάντως αν όλα πάνε καλά κορίτσια η ωοληψία μάλλον θα πέσει τα Χριστούγεννα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@bebe2 πραγματικά είναι το πιο δυσάρεστο πράγμα. Βοήθησε όσο μπορείς τον εαυτό σου γιατί η κατάσταση από μόνη της είναι δύσκολη. Γράφε μας οπότε το νιώθεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η sansa είπε:

Κορίτσια καλησπέρα.Τί γίνεται βρε παιδιά,γιατί τόση ατυχία μας δέρνει;Μόλις μπήκα στο φόρουμ και διάβασα όλα αυτά τα άσχημα.Bebe2 τί να πω δεν ξέρω,δε περίμενα τέτοια εξέλιξη,δεν υπάρχουν λόγια.Ότι και να σου πω λίγο θα είναι.Δύναμη και κουράγιο,λυπάμαι πολύ.Bloublou85 τί έγινε τελικά με το χειρουργείο,ακυρώθηκε;Εγώ κορίτσια σήμερα πήγα για υπέρηχο,αδιαθέτησα εχθές το απόγευμα μετά τα αντισυλληπτικά που έπαιρνα για 21 μέρες,είδαμε 4 ωοθυλάκια,ένα στα 5χιλ,δύο στα 6χιλ και ένα στα 7χιλ.Έκανα και τις αιματολογικές και περιμένω το μεσημέρι οδηγίες.Από τον υπέρηχο φαίνονται καλά τα πράγματα,τώρα είναι και νωρίς λόγω καταστολής από τα αντισυλληπτικά,αν εμφανιστεί και κανένα ακόμα ωοθυλάκιο δεκτό θα είναι.Βέβαια ο αριθμός πάνω κάτω αυτός είναι.Τώρα το θέμα μας θα είναι ο επόμενος υπέρηχος γιατί έχει γίνει εφιάλτης πλέον τα ωοθυλάκια δε προχωράνε.Ας ελπίσουμε να προχωρήσει αυτός ο κύκλος μήπως μαζέψω κανένα έμβρυο ακόμα.Πάντως αν όλα πάνε καλά κορίτσια η ωοληψία μάλλον θα πέσει τα Χριστούγεννα.

Χριστουγεννιάτικα δωράκια θα είναι sansa μου!!! Εύχομαι να σου πάνε όλα καλά!!! Κ εσύ έχεις ταλαιπωρηθεί πολύ τον τελευταίο καιρό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Χριστουγεννιάτικα δωράκια θα είναι sansa μου!!! Εύχομαι να σου πάνε όλα καλά!!! Κ εσύ έχεις ταλαιπωρηθεί πολύ τον τελευταίο καιρό.

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια,οι αιματολογικές είναι καλές,από αύριο ξεκινάω τα femara και μεθαύριο τις ενέσεις.Την Τετάρτη υπέρηχος και ο Θεός να βάλει το χέρι Του 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@bebe2 κάνε κουράγιο να αντιμετωπίσεις το σωματικό μέρος της ατυχίας και μετά θα γίνει λίγο ευκολότερο. Εσύ να είσαι καλά και μετά κάπως θα μπορέσεις λίγο να ξεχαστείς. Σε καταλαβαίνω και σε σκέφτομαι. 

@sansa, σανσούλα εύχομαι καλή επιτυχία. Να είναι τυχερή αυτή η φορά. 

@Bloublou85 τί έγινε κορίτσι; Έχουμε νεότερα;

@Magaiver, άντε στείλε καμιά μαγευτική φωτό, πες μας τίποτα ωραίο από το ταξίδι σου, να ανέβει λίγο το κλίμα. 

@nikona, @Zeta. ευτυχώς που έχω και εσάς με τα ευχάριστα και δε μας αφήνετε ούτε μια μέρα βρε κορίτσια. [smilie=love9.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Πλατανακη Δεσποινα είπε:

Καλημερα κοριτσια, χτες εγινε η ωοληψια και οπως το περιμενα δεν πηραμε τπτ, δεν ανταποκριθηκα στα φαρμακα! Ειπε ο γιατρος να παμε σε φυσικο τροποιποιημενο, ομς εγω εχω τοση απογοητευση που νομιζω οτι ολα τελειωσαν για μενα. Εχει τυχει σε καμια η περιπτωση μου? Να μην πηρε με διεγερση και να πηρε με φυσικο τροποιποιημενο?

Δέσποινα καταλαβαίνω την απογοήτευσή σου, αλλά ήταν η πρώτη προσπάθεια σου έτσι δεν είναι; Νομίζω ότι οφείλεις ακόμα στον εαυτό σου κάποιες προσπάθειες πριν πεις ότι τέλειωσαν όλα για σένα και να μην απογοητεύεσαι.  Δεν ξέρω να σου πω περισσότερα για τον τροποποιημένο φυσικό, καλύτερα να πουν τα κορίτσια που γνωρίζουν. Ξέρω πάντως πως ενδείκνυται για τις κοπέλες που δεν ανταποκρίνονται καλά στα φάρμακα και έχει σημαντικά αποτελέσματα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Πλατανακη Δεσποινα είπε:

Καλημερα κοριτσια, χτες εγινε η ωοληψια και οπως το περιμενα δεν πηραμε τπτ, δεν ανταποκριθηκα στα φαρμακα! Ειπε ο γιατρος να παμε σε φυσικο τροποιποιημενο, ομς εγω εχω τοση απογοητευση που νομιζω οτι ολα τελειωσαν για μενα. Εχει τυχει σε καμια η περιπτωση μου? Να μην πηρε με διεγερση και να πηρε με φυσικο τροποιποιημενο?

μην απογοητευεσαι..εγω στην πρωτη διεγερση αν κ πηρα 5-6 ωαρια κανενα δεν εφτασε στην επομενη μερα για γονιμοποιηση...ηταν χαλια ηταν......στην 2η διεγερση ομως ειχα 14 ωαρια οπου ειχα αλλαξει φαρμακο....βεβαια δεν εκανα ετ γιατι δεν εφτασαν βλαστοκυστες οπου ηθελα.....στον τροπ.φυσικο που εκανα μετα για 2 μηνες, εχω ηδη 2 ωαρια στην καταψυξη κ περιμενω ετ την τριτη 18/12.....αρα ναι μεν πηρες την πρωτη κρυαδα αλλα να ξερεις υπαρχει κ συνεχεια!!!!!!!!!!!!!!!παμε δυνατα ολες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η antzy9 είπε:

μην απογοητευεσαι..εγω στην πρωτη διεγερση αν κ πηρα 5-6 ωαρια κανενα δεν εφτασε στην επομενη μερα για γονιμοποιηση...ηταν χαλια ηταν......στην 2η διεγερση ομως ειχα 14 ωαρια οπου ειχα αλλαξει φαρμακο....βεβαια δεν εκανα ετ γιατι δεν εφτασαν βλαστοκυστες οπου ηθελα.....στον τροπ.φυσικο που εκανα μετα για 2 μηνες, εχω ηδη 2 ωαρια στην καταψυξη κ περιμενω ετ την τριτη 18/12.....αρα ναι μεν πηρες την πρωτη κρυαδα αλλα να ξερεις υπαρχει κ συνεχεια!!!!!!!!!!!!!!!παμε δυνατα ολες!!!!

Έφτασε καλέ η σειρά σου!!! Άντε με το καλό!!! Μία τριψήφια χοριακή για πρωτοχρονιάτικο δώρο είναι οτι πρέπει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Πιου-πιου είπε:

@bebe2 κάνε κουράγιο να αντιμετωπίσεις το σωματικό μέρος της ατυχίας και μετά θα γίνει λίγο ευκολότερο. Εσύ να είσαι καλά και μετά κάπως θα μπορέσεις λίγο να ξεχαστείς. Σε καταλαβαίνω και σε σκέφτομαι. 

@sansa, σανσούλα εύχομαι καλή επιτυχία. Να είναι τυχερή αυτή η φορά. 

@Bloublou85 τί έγινε κορίτσι; Έχουμε νεότερα;

@Magaiver, άντε στείλε καμιά μαγευτική φωτό, πες μας τίποτα ωραίο από το ταξίδι σου, να ανέβει λίγο το κλίμα. 

@nikona, @Zeta. ευτυχώς που έχω και εσάς με τα ευχάριστα και δε μας αφήνετε ούτε μια μέρα βρε κορίτσια. [smilie=love9.gif]

Αχ βρε @Πιου-πιου μου... είχα ξεκινίσει τόσο χαλαρά την διαδικασία της εξωσωματικής κ στην πρώτη μου προσπάθεια που κατέληξε σε βιοχημική μου κόπηκαν τα πόδια. Κάναμε σαν να χάσαμε παιδί... μετά σηκωθήκαμε βέβαια, αλλά φαντάζομαι πόσο πιο δύσκολο είναι αυτό που πέρασες εσύ κ το bebaki μας... τώρα φοβάμαι είναι η αλήθεια για την εξέταση τον Γενάρη... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Κορίτσια μας ματιασανε να ξέρετε!

Θα πιστέψω κ εγώ στο μάτι να ξέρεις... Δεν γίνονται όλα αυτά... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Θα πιστέψω κ εγώ στο μάτι να ξέρεις... Δεν γίνονται όλα αυτά... 

Μα αν είναι δυνατόν; Λέμε με το συμπεθερακι @Πιου-πιου από τη καινούργια χρονιά να ανοίξουν καινούργιο θέμα για να μας αλλάξει ή ψυχολογία( όχι ότι είμαστε προληπτικές προς θεού) φτου φτου αλλά να ξεκινήσουμε το χρόνο σαν ένα νέο ξεκίνημα,και φυσικά αν συμφωνειτε όλες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Zeta. είπε:

Αχ βρε @Πιου-πιου μου... είχα ξεκινίσει τόσο χαλαρά την διαδικασία της εξωσωματικής κ στην πρώτη μου προσπάθεια που κατέληξε σε βιοχημική μου κόπηκαν τα πόδια. Κάναμε σαν να χάσαμε παιδί... μετά σηκωθήκαμε βέβαια, αλλά φαντάζομαι πόσο πιο δύσκολο είναι αυτό που πέρασες εσύ κ το bebaki μας... τώρα φοβάμαι είναι η αλήθεια για την εξέταση τον Γενάρη... 

@Zeta., Ζετάκι ένα μόνο σου λέω. Κράτα γερά. Δε μπορώ να διανοηθώ κάτι τέτοιο. Θα το πάρω πολύ βαριά.  Το ξέρω ότι φοβάσαι και τα χίλια δίκια έχεις. Όμως ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ. ΕΤΣΙ ΠΡΕΠΕΙ. Το δικαιούσαι. Και γιατί έχεις προσπαθήσει πολύ, τί να λέμε τώρα, αλλά γιατί σε κάποια πρέπει να πάνε όλα καλά, δε γίνεται να ταλαιπωρείται όλος ο κόσμος! Πρέπει να είσαι στις τυχερές. Αλήθεια ρε κορίτσια. Έπαθα ό, τι έπαθα. Θα ήθελα αφού ήρθαν έτσι τα πράγματα να μπορούσαμε να πούμε, ατύχησε η μία -εγώ δηλαδή- θυσιάστηκε στο βωμό της ατυχίας, αλλά θα πάνε όλα καλά στις άλλες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Μα αν είναι δυνατόν; Λέμε με το συμπεθερακι @Πιου-πιου από τη καινούργια χρονιά να ανοίξουν καινούργιο θέμα για να μας αλλάξει ή ψυχολογία( όχι ότι είμαστε προληπτικές προς θεού) φτου φτου αλλά να ξεκινήσουμε το χρόνο σαν ένα νέο ξεκίνημα,και φυσικά αν συμφωνειτε όλες!!!!!

Δεν ξέρω μετά τις τελευταίες ατυχίες με έπιασε στεναχώρια και σκέφτηκα μήπως με το καινούργιο έτος ανοίξουμε ένα καινούργιο θεματάκι, να μαζευτούμε εκεί. Καινούργια χρονιά, καινούργιες προσπάθειες, καινούργιες ελπίδες και επιτέλους λίγη τύχη. Έτσι για το γούρι. Αν το θέλουμε όλες όμως ε; Εγώ και η μπλουμπλουκα δεν πάμε πουθενά αν δεν θέλετε, εννοείται αυτό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia mou exw kairo na sas grapsw alla sas diavazw syxna kapoies mporei na min me thumaste kan...Tha pw tin istoria mou sta grigora giati thelw na to moirastw mazi sas!!!Exw mia kori 5 etwn apo fusiologiki silipsi meta apo 3 xronia arxisa tis prospathies gia deutero paidaki 2 xronia den erxotan(Ksexasa na sas grapsw oti zw stin Germania)Ekana laparoskopisi kai mou eipan oti kai oi 2 mou salpigges einai kleistes kai oti mporw na kanw paidakia mono me ekswswmatiki kai etsi ekana arxisa amesws ekana tin prwti mou prospatheia stin Germania kai itan arnitiki....Meta apo 5 mines ekana tin deuteri prospatheia kai pali arnitiki...To kaloakiri pou irtha stin Ellada piga se enan giatro gia mia deuteri gnwmi kai mou eipe oti exw ydrosalpigges kati pou otan to eipa atous Germanous mou eipan oti to kserame alla gia autous den einai empodio.....Thumwsa polu kai apofasisa oti tin 3 fora pou mou kalipte i asfaleia ekei den tha tin ekana pote kai to mono pou skeftomoun itan na erthw stin Ellada gia na apoktisw to mwro pou toso prospathousa...Kai etsi egineeee irtha stin Ellada stis 12.11 kai ekana tin prospatheia mou edw...Na pw oti oi giatroi ekei tin prwti fora mou evgala 3 waria kai tin deuteri 9 apo ta opoia kanena den emeine gia katapsiksi kai dia mageias eksafanizotan kai to 1 pou mporei na emene...eimai 27 etwn me polu kalh amh kai genika eksetaseis...Edw o giatros mou peire 16 waria kai mou meinan 10 polu kales vlastokustes tis 2 tis evala stis 4.12 kai tis 8 tis exw katapsiksi!!!Tetarti 12.12 ekana xoriaki kai eimai egkuos eimai polu eutuxismeni kai sas egrapsa gia na parete dunami na min ta paratate kai oso duskolo kai an einai autos o dromos na eiste dunates!!!Kai emeis traviksame polla kai auta ta lefta ta mazepsame me ta 1000 zoria sterithikame polla kai egw kai o syzigos....Elpizw na pernete dunami apo to thetiko mou giati kai egw eperna dunami apo kathe thetiki xoriaki pou diavaza kai otan evlepa kopeles pou den ta katafernan epefta psixologika...Sas euxomai sudoma oles na zisete tin mitrotita sas filw ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Castrop rauxel είπε:

Koritsia mou exw kairo na sas grapsw alla sas diavazw syxna kapoies mporei na min me thumaste kan...Tha pw tin istoria mou sta grigora giati thelw na to moirastw mazi sas!!!Exw mia kori 5 etwn apo fusiologiki silipsi meta apo 3 xronia arxisa tis prospathies gia deutero paidaki 2 xronia den erxotan(Ksexasa na sas grapsw oti zw stin Germania)Ekana laparoskopisi kai mou eipan oti kai oi 2 mou salpigges einai kleistes kai oti mporw na kanw paidakia mono me ekswswmatiki kai etsi ekana arxisa amesws ekana tin prwti mou prospatheia stin Germania kai itan arnitiki....Meta apo 5 mines ekana tin deuteri prospatheia kai pali arnitiki...To kaloakiri pou irtha stin Ellada piga se enan giatro gia mia deuteri gnwmi kai mou eipe oti exw ydrosalpigges kati pou otan to eipa atous Germanous mou eipan oti to kserame alla gia autous den einai empodio.....Thumwsa polu kai apofasisa oti tin 3 fora pou mou kalipte i asfaleia ekei den tha tin ekana pote kai to mono pou skeftomoun itan na erthw stin Ellada gia na apoktisw to mwro pou toso prospathousa...Kai etsi egineeee irtha stin Ellada stis 12.11 kai ekana tin prospatheia mou edw...Na pw oti oi giatroi ekei tin prwti fora mou evgala 3 waria kai tin deuteri 9 apo ta opoia kanena den emeine gia katapsiksi kai dia mageias eksafanizotan kai to 1 pou mporei na emene...eimai 27 etwn me polu kalh amh kai genika eksetaseis...Edw o giatros mou peire 16 waria kai mou meinan 10 polu kales vlastokustes tis 2 tis evala stis 4.12 kai tis 8 tis exw katapsiksi!!!Tetarti 12.12 ekana xoriaki kai eimai egkuos eimai polu eutuxismeni kai sas egrapsa gia na parete dunami na min ta paratate kai oso duskolo kai an einai autos o dromos na eiste dunates!!!Kai emeis traviksame polla kai auta ta lefta ta mazepsame me ta 1000 zoria sterithikame polla kai egw kai o syzigos....Elpizw na pernete dunami apo to thetiko mou giati kai egw eperna dunami apo kathe thetiki xoriaki pou diavaza kai otan evlepa kopeles pou den ta katafernan epefta psixologika...Sas euxomai sudoma oles na zisete tin mitrotita sas filw ?

Castrop μου πόσο χαρηκα με τα νεα σου. Εγω εχω παρακολουθησει ολες σου τις προσπαθειες απο την αρχη. 

Μπραβο!!! Ολα να σας πανε καλα!!!

Μεγαλη διαφορά στην ανταπόκριση του οργανισμου αυτη τη φορα. Και νομιζω οτι εκανες μακρυ πρωτοκολλο παλι ε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Πιου-πιου είπε:

Δεν ξέρω μετά τις τελευταίες ατυχίες με έπιασε στεναχώρια και σκέφτηκα μήπως με το καινούργιο έτος ανοίξουμε ένα καινούργιο θεματάκι, να μαζευτούμε εκεί. Καινούργια χρονιά, καινούργιες προσπάθειες, καινούργιες ελπίδες και επιτέλους λίγη τύχη. Έτσι για το γούρι. Αν το θέλουμε όλες όμως ε; Εγώ και η μπλουμπλουκα δεν πάμε πουθενά αν δεν θέλετε, εννοείται αυτό!!!

Εγώ θα πρότεινα να το ανοίγαμε κ τώρα... αν μας ματιάσανε όπως λέει η Μπλουμπλούκα πρέπει να το αλλάξουμε άμεσα για να φύγει το κακό το μάτι... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Εγώ θα πρότεινα να το ανοίγαμε κ τώρα... αν μας ματιάσανε όπως λέει η Μπλουμπλούκα πρέπει να το αλλάξουμε άμεσα για να φύγει το κακό το μάτι... 

Ζετακι αν το θέλουν και τα υπόλοιπα κορίτσια να το ανοιξουμε,σκεφτηκαμε ως θεμα το μελλοντικές μανούλες εξωσωματικής 2019 εσύ τι λες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Castrop rauxel είπε:

Koritsia mou exw kairo na sas grapsw alla sas diavazw syxna kapoies mporei na min me thumaste kan...Tha pw tin istoria mou sta grigora giati thelw na to moirastw mazi sas!!!Exw mia kori 5 etwn apo fusiologiki silipsi meta apo 3 xronia arxisa tis prospathies gia deutero paidaki 2 xronia den erxotan(Ksexasa na sas grapsw oti zw stin Germania)Ekana laparoskopisi kai mou eipan oti kai oi 2 mou salpigges einai kleistes kai oti mporw na kanw paidakia mono me ekswswmatiki kai etsi ekana arxisa amesws ekana tin prwti mou prospatheia stin Germania kai itan arnitiki....Meta apo 5 mines ekana tin deuteri prospatheia kai pali arnitiki...To kaloakiri pou irtha stin Ellada piga se enan giatro gia mia deuteri gnwmi kai mou eipe oti exw ydrosalpigges kati pou otan to eipa atous Germanous mou eipan oti to kserame alla gia autous den einai empodio.....Thumwsa polu kai apofasisa oti tin 3 fora pou mou kalipte i asfaleia ekei den tha tin ekana pote kai to mono pou skeftomoun itan na erthw stin Ellada gia na apoktisw to mwro pou toso prospathousa...Kai etsi egineeee irtha stin Ellada stis 12.11 kai ekana tin prospatheia mou edw...Na pw oti oi giatroi ekei tin prwti fora mou evgala 3 waria kai tin deuteri 9 apo ta opoia kanena den emeine gia katapsiksi kai dia mageias eksafanizotan kai to 1 pou mporei na emene...eimai 27 etwn me polu kalh amh kai genika eksetaseis...Edw o giatros mou peire 16 waria kai mou meinan 10 polu kales vlastokustes tis 2 tis evala stis 4.12 kai tis 8 tis exw katapsiksi!!!Tetarti 12.12 ekana xoriaki kai eimai egkuos eimai polu eutuxismeni kai sas egrapsa gia na parete dunami na min ta paratate kai oso duskolo kai an einai autos o dromos na eiste dunates!!!Kai emeis traviksame polla kai auta ta lefta ta mazepsame me ta 1000 zoria sterithikame polla kai egw kai o syzigos....Elpizw na pernete dunami apo to thetiko mou giati kai egw eperna dunami apo kathe thetiki xoriaki pou diavaza kai otan evlepa kopeles pou den ta katafernan epefta psixologika...Sas euxomai sudoma oles na zisete tin mitrotita sas filw ?

οοοοοοοο συγχαρητήρια!!!! Πόσο καλά νέα! Μπράβο μπράβο! Καλή έκβαση εγκυμοσύνης ? Να έρθουν όλα καλά και εύκολα από εδώ και πέρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Πιου-πιου έχω στεναχωρηθεί πολύ με τα νέα ρε γαμωτο. Τι ατυχία είναι αυτή!?! Φωτογραφία σημερινή με θέμα παγωτό διαστήματος.. Θα το παρω μαζί μου στην Ελλάδα να το φάω εάν πιάσει η εξωσωματική.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...