Μετάβαση σε περιεχόμενο

Και τωρα έμβρυομεταφορά!!


Recommended Posts

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Δεν μου ήρθε τελικά,το χάνω το χειρουργείο...? 

:(Μέχρι σήμερα έπρεπε ? Πρέπει να είσαι αδιαθετη για να γίνει ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Δεν μου ήρθε τελικά,το χάνω το χειρουργείο...? 

Γιατί πόσο σου κρατάει πια; 13 έχουμε μέχρι τις 21 μέρες.

@bebe2 εύχομαι να είναι όλα τέλεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Πιου-πιου είπε:

Γιατί πόσο σου κρατάει πια; 13 έχουμε μέχρι τις 21 μέρες.

@bebe2 εύχομαι να είναι όλα τέλεια.

Έχω πιο αργά ραντεβού ! Ευχαριστώ κορίτσι μου ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Πιου-πιου @bebe2 έπρεπε μέχρι αύριο να είχα αδιαθετησει κ να έχει τελειώσει.αν ερχόταν αύριο καλώς αλλά δεν βλέπω να έρχεται θα ερθει κανονικά όπως το βλεπω.μου κρατάει έξι μέρες περίπου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Δεν μου ήρθε τελικά,το χάνω το χειρουργείο...? 

υπομονη μπλουμπλου και μπορει να ερθει σημερα το βραδυ.

@bebe2 με το καλό!Θα περιμένουμε νέα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Bloublou85 είπε:

@Πιου-πιου @bebe2 έπρεπε μέχρι αύριο να είχα αδιαθετησει κ να έχει τελειώσει.αν ερχόταν αύριο καλώς αλλά δεν βλέπω να έρχεται θα ερθει κανονικά όπως το βλεπω.μου κρατάει έξι μέρες περίπου.

Αχ βρε κορίτσι... οταν θέλουμε κ σκεφτόμαστε κάτι δεν έρχεται ποτέ... υπομονή έχεις μία μέρα ακόμα... Δεν μπορεί να σου το αλλάξει για πιο μετά;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Αχ βρε κορίτσι... οταν θέλουμε κ σκεφτόμαστε κάτι δεν έρχεται ποτέ... υπομονή έχεις μία μέρα ακόμα... Δεν μπορεί να σου το αλλάξει για πιο μετά;;;

Το χειρουργείο;ναι λογικά θα το αλλάξει αλλά αναγκαστικά θα πάει για ιανουριο,αυριο θα τον παρω.και το είχα πει ρε γαμωτο ότι θα έχω περίοδο αλλά μου είπε ότι μ αυτό το φάρμακο θα έρθει νωρίτερα.τζιφος κανονικά θα αδιαθετησω.εσυ πως είσαι τι γίνεται;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Το χειρουργείο;ναι λογικά θα το αλλάξει αλλά αναγκαστικά θα πάει για ιανουριο,αυριο θα τον παρω.και το είχα πει ρε γαμωτο ότι θα έχω περίοδο αλλά μου είπε ότι μ αυτό το φάρμακο θα έρθει νωρίτερα.τζιφος κανονικά θα αδιαθετησω.εσυ πως είσαι τι γίνεται;

Καλά είμαι κ το Σταφυλάκη μου ( το αποκαλώ όπως το μεγεθός του ?) περιμένω την εξέταση στα μέσα Γενάρη για να δούμε αν είναι καλά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Καλά είμαι κ το Σταφυλάκη μου ( το αποκαλώ όπως το μεγεθός του ?) περιμένω την εξέταση στα μέσα Γενάρη για να δούμε αν είναι καλά...

Μπράβο ζετακι μου❤ μία χαρά είναι το σταφυλακι μας ζουμερο ζουμερο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Πιου-πιου είπε:

Μπεμπακι μου;;; 

Δε θέλω να πιστέψω κάτι κακό, δε μπορώ... Όποτε νιώσεις έτοιμη μας εξηγείς. Είμαστε εδώ για σένα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν υπήρχε πια έμβρυο :( κοριτσια μου σας ευχαριστώ αλλά είμαι πολύ χάλια θα τα πούμε κάποια άλλη στιγμή ! @Πιου-πιου❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@bebe2 μου λυπάμαι πάρα πολύ. Δε χρειάζονται πολλά λόγια το ξέρω. Όποτε νιώσεις εσύ έτοιμη, εμείς εδώ είμαστε για σένα❤️. Σε νιώθω απόλυτα να ξέρεις και σε σκέφτομαι. Κουράγιο τώρα και θάρρος κατσαρίδακι μου. Την πιο ζεστή μου αγκαλιά σου στέλνω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η bebe2 είπε:

Δεν υπήρχε πια έμβρυο :( κοριτσια μου σας ευχαριστώ αλλά είμαι πολύ χάλια θα τα πούμε κάποια άλλη στιγμή ! @Πιου-πιου❤️❤️

@bebe2μου λυπάμαι τόσο κι από μένα μεγάλη αγκαλιά! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια, χτες εγινε η ωοληψια και οπως το περιμενα δεν πηραμε τπτ, δεν ανταποκριθηκα στα φαρμακα! Ειπε ο γιατρος να παμε σε φυσικο τροποιποιημενο, ομς εγω εχω τοση απογοητευση που νομιζω οτι ολα τελειωσαν για μενα. Εχει τυχει σε καμια η περιπτωση μου? Να μην πηρε με διεγερση και να πηρε με φυσικο τροποιποιημενο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@bebe2 μου λυπάμαι τόσο μα τόσο πολύ :-( Θα περάσει κι αυτό όμως όπως τόσα άλλα που έχουν περάσει και κάποια στιγμή θα τα καταφέρουμε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου δεν έχω κοιμηθεί νομίζω ότι είναι εφιάλτης όλο αυτό ! Πραγματικά πολύ στεναχώρια απογοήτευση θυμός όλα μαζί ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η bebe2 είπε:

Κορίτσια μου δεν έχω κοιμηθεί νομίζω ότι είναι εφιάλτης όλο αυτό ! Πραγματικά πολύ στεναχώρια απογοήτευση θυμός όλα μαζί ! 

Λυπαμαι πολυ κοριτσι μου, παρα την αγωνια μου για τα δικα μου ολες αυτες τις μερες σε διαβαζα και προσευχομουν να ειναι ολα καλα. Τοχω ζησει και το δικο σου και εζησα και μια ωοληψια χτες χωρις να παρω τπτ. Καταλαβαινω την πικρα σου γτ κιεγω ειμαι φαρμακωμενη απολα αυτα. Δυναμη κοριτσι μου να σηκωθεις σε παρακαλω! Να παιρνω κιεγω δυναμη απο ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...