Μετάβαση σε περιεχόμενο

Και τωρα έμβρυομεταφορά!!


Recommended Posts

@Magaiver θα πάς στη νασα; Ξέρεις δηλαδή όλα αυτά για τις μαύρες τρύπες, τους εξωπλανήτες, το big bang; Σεμινάριο θέλω η φουκαριαρα βλέπω αυτά του bbc και μόλις το γυρίσουν σε λίγη φυσική αρχίζω να μην καταλαβαίνω. Καλά με μαγεύουν αυτά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Zeta. μου όλα τέλεια δηλαδή. Θα πάνε όλα καλά, είμαι σίγουρη.

@bebe2 μου θα περάσει αυτή η φάση και θα το χαρείς. Σε καταλαβαίνω ότι όσο και να θέλεις να επιβληθείς στον εαυτό σου, δε γίνεται να μη σε αγχωνει το αίμα. Νομίζω ότι ακούγοντας καρδούλα θα νιώσεις ακόμη πιο σίγουρη και θα χαλαρώσεις ακόμα και αν συνεχιστεί. Σα να την άκουσες είναι βέβαια αλλά το τυπικό είναι ένα ψυχολογικό όριο πολλές φορές. Σε φιλώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια! Η οιστραδιολη σημερα ειναι 201,4 το ενδομητριο 5,5 και τα ωοθηλακια ειναι 12,6Χ10,9 & 7,4Χ7,5 & 7,1Χ6,5 & 6,9Χ6,3 & 3,9Χ3,9. Πως σας φαινονται για δευτερο υπερηχο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααααα!!! Που είστε μωρέ σας έχασα!!! @Πιου-πιου συμπεθέρα έκανα μία πατατια τοοοση! @Magaiver τι νασα λέτε εδώ καλέ έχω τις δύο τις δικηγορινες έχουμε και αστροφυσικό τώρα; mag τι γίνεται τελικά υπάρχουν οι εξωγήινοι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Πλατανακη Δεσποινα είπε:

Καλημερα κοριτσια! Η οιστραδιολη σημερα ειναι 201,4 το ενδομητριο 5,5 και τα ωοθηλακια ειναι 12,6Χ10,9 & 7,4Χ7,5 & 7,1Χ6,5 & 6,9Χ6,3 & 3,9Χ3,9. Πως σας φαινονται για δευτερο υπερηχο?

Πολυ καλα πας!! Μπραβο!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η bebe2 είπε:

@Zeta. Από όρεξη για φαγητό πώς είσαι ?? Εγώ τρώω με το ζόρι ! 

Μια χαρά bebe μου, δεν άλλαξε κάτι στο φαγητό.. το γυμναστήριο μόνο βαριέμαι κ αποφεύγω είναι η αλήθεια.?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Bloublou85 είπε:

Καλημέρααααα!!! Που είστε μωρέ σας έχασα!!! @Πιου-πιου συμπεθέρα έκανα μία πατατια τοοοση! @Magaiver τι νασα λέτε εδώ καλέ έχω τις δύο τις δικηγορινες έχουμε και αστροφυσικό τώρα; mag τι γίνεται τελικά υπάρχουν οι εξωγήινοι;

Τί έκανες ρε κορίτσι; Και σου είπα ποτό χωρίς το δικηγόρο σου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Πιου-πιου είπε:

Τί έκανες ρε κορίτσι; Και σου είπα ποτό χωρίς το δικηγόρο σου. 

ποτέ εννοείται. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Τί έκανες ρε κορίτσι; Και σου είπα ποτό χωρίς το δικηγόρο σου. 

Παραλίγο φιλενάδα! Εκανα μεγάαααλη μα.....κια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Πλατανακη Δεσποινα είπε:

Καλημερα κοριτσια! Η οιστραδιολη σημερα ειναι 201,4 το ενδομητριο 5,5 και τα ωοθηλακια ειναι 12,6Χ10,9 & 7,4Χ7,5 & 7,1Χ6,5 & 6,9Χ6,3 & 3,9Χ3,9. Πως σας φαινονται για δευτερο υπερηχο?

Είδες τί καλά; Νομίζω ότι και εσύ είσαι ευχαριστημένη σήμερα. Όλα καλά θα πάνε. Προφανώς ξαναπάς Δευτέρα-Τρίτη; Άντε Δεσποινάκι με το καλό όλα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Πιου-πιου είπε:

Είδες τί καλά; Νομίζω ότι και εσύ είσαι ευχαριστημένη σήμερα. Όλα καλά θα πάνε. Προφανώς ξαναπάς Δευτέρα-Τρίτη; Άντε Δεσποινάκι με το καλό όλα. 

Ναι κοριτσι μου ειμαι ευχαριστημενη! Δεν μουχει πει ακομα ο γιατρος οδηγιες και ποτε ξαναπαω! Λογικα Δευτερα, θα μου πει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Πλατανακη Δεσποινα είπε:

Ναι κοριτσι μου ειμαι ευχαριστημενη! Δεν μουχει πει ακομα ο γιατρος οδηγιες και ποτε ξαναπαω! Λογικα Δευτερα, θα μου πει!

Έτσι μπράβο! Οκ θα σου πει και μας λες τα νέα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Πιου-πιου είπε:

Έτσι μπράβο! Οκ θα σου πει και μας λες τα νέα. 

Θα σου πω μολις μου απαντησει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η nikona είπε:

@Kat-Cat μου χαιρομαι που εισαι καλα. Ευχομαι τα Χριστουγεννα κ η νεα χρονια να φερει το πιο ομορφο δωρο στην κοιλιτσα σου! 

@Zeta. Περιμενουμε

@Πλατανακη ΔεσποιναΔεσποινα ναι το ειδα οτι ειχες κανει 5 ενεσεις αλλα και η οιστραδιολη δεν εκτοξεύεται ετσι αποτομα. Ακολουθει την αναπτυξη των ωοθηλακιων. Οι ενεσεις που κανεις δεν εχουν μεσα οιστραδιολη. 

 

Γλυκια μου κοπελα!!! Ευχαριστω, τα καλυτερα και σε σενα και σε ολες ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Πλατανακη Δεσποινα όλα μια χαρά! Τσάμπα αγχώνοσουν αφού στο λέγαμε όλες οι εμπειρες?

Να συνεχίσουν έτσι τα ευχάριστα!

@Bloublou85 χαχαχαχα λες να υπάρχουν εξωγήινοι μπλουμπλουκι? Θα ήθελες να τους γνωρίσεις? Τι έκανες πάλι ρε τρελό? 

@Πιου-πιου δεν ξέρω πολλά για το διάστημα. Ελάχιστα πράγματα για τις ατμόσφαιρες εξωπλανητων αλλά εγώ ασχολούμαι με την γήινη μόνο. Συγνώμη που θα σε απογοητεύω αλλά μάλλον δεν μπορώ να αντικαταστήσω το BBC ? Πως είσαι εσύ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Zeta. είπε:

Η εξέταση  θα γίνει σε περίπου 5-6 εβδομάδες... ευτυχώς έρχονται οι γιορτές κ θα περάσουν γρήγορα οι μέρες... ο άντρας μου εχει δικιά του δουλειά κ δεν υπάρχουν ωράρια... 

Ναι μέσα Γενάρη περίπου δηλαδή. θα περάσουν γρήγορα.. Και με το νέο έτος θα έχουμε ευχάριστα. Θα δεις θα είναι όλα καλά με το μωράκι σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Magaiver, Mag Μου δεν πειράζει δεν απογοητεύομαι καθόλου. Όπως και να έχει είμαι περήφανη για σένα που θα πας στη ΝΑΣΑ. 

Καλημέρα κορίτσια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Πιου-πιου είπε:

@Magaiver, Mag Μου δεν πειράζει δεν απογοητεύομαι καθόλου. Όπως και να έχει είμαι περήφανη για σένα που θα πας στη ΝΑΣΑ. 

Καλημέρα κορίτσια. 

Καλημέρα!!! Βρε συμπεθερακι αυτή τη magaiver μήπως να τη κάναμε κουμπάρα;έχει βιογραφικό καλό όχι αστεία.εκανα κι εγώ τα χαρτιά μου για μία προκήρυξη ελπίζω κάτι να πιάσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάρες μου!!! Ακυρώθηκε η διέγερσή μου δυστυχώς γιατί πέφτει κοντά σε μέρες που συντηρούν το εργαστήριο δηλ Χριστούγεννα σχεδόν,,, οπότε πάλι τροποποιημένος και το Δεκέμβρη δεν το ρισκάρουμε...

Τι συμβαίνει 'έχουμε διαπλανητικά ταξίδια τώρα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! (εδώ είναι πρωί)

@Eleni73 και εμένα Ελένη μου γι αυτό μου έδωσαν συνεχόμενα τα σικλακουρ ώστε να βολεύει όταν ανοίξουν τα κέντρα με το νέο έτος. Εσύ σε ποία μέρα του κύκλου είσαι τώρα? Τι θα πάρεις για τον τροποιημενο φυσικό?

@Πιου-πιου @Bloublou85 δεν πάω στην ΝΑΣΑ. Σε ένα συνέδριο έχω έρθει και έπρεπε να τους στείλω το υλικό που θα δείξω στην ομιλία μου επειδή είναι συνεργάτες μας. Δουλεύω στην γερμανική αντίστοιχη ΝΑΣΑ και συνεργαζόμαστε. Για τι προκήρυξη εκανες μπλουμπλουκι? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 8/12/2018 at 1:14 ΠΜ, ο/η Magaiver είπε:

Ναι μέσα Γενάρη περίπου δηλαδή. θα περάσουν γρήγορα.. Και με το νέο έτος θα έχουμε ευχάριστα. Θα δεις θα είναι όλα καλά με το μωράκι σας!!!

Μακάρι κοριτσάκι μου!!! Κ εσύ να έχεις ευχάριστα γρήγορα με τη νέα σου προσπάθεια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

Καλημέρα κορίτσια! (εδώ είναι πρωί)

@Eleni73 και εμένα Ελένη μου γι αυτό μου έδωσαν συνεχόμενα τα σικλακουρ ώστε να βολεύει όταν ανοίξουν τα κέντρα με το νέο έτος. Εσύ σε ποία μέρα του κύκλου είσαι τώρα? Τι θα πάρεις για τον τροποιημενο φυσικό?

@Πιου-πιου @Bloublou85 δεν πάω στην ΝΑΣΑ. Σε ένα συνέδριο έχω έρθει και έπρεπε να τους στείλω το υλικό που θα δείξω στην ομιλία μου επειδή είναι συνεργάτες μας. Δουλεύω στην γερμανική αντίστοιχη ΝΑΣΑ και συνεργαζόμαστε. Για τι προκήρυξη εκανες μπλουμπλουκι? 

Μόνο serpafar δεν θα μου αλλάξει τον κύκλο... ελπίζουμε σε μια μέρα πριν κλείσει το κέντρο... δεν ρισκάραμε όμως διέγερση ... τον Γενάρη.

Εσύ καλά είσαι; όμορφα είναι και σε αυτή την ήπειρο έτσι δεν είναι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

Καλημέρα κορίτσια! (εδώ είναι πρωί)

@Eleni73 και εμένα Ελένη μου γι αυτό μου έδωσαν συνεχόμενα τα σικλακουρ ώστε να βολεύει όταν ανοίξουν τα κέντρα με το νέο έτος. Εσύ σε ποία μέρα του κύκλου είσαι τώρα? Τι θα πάρεις για τον τροποιημενο φυσικό?

@Πιου-πιου @Bloublou85 δεν πάω στην ΝΑΣΑ. Σε ένα συνέδριο έχω έρθει και έπρεπε να τους στείλω το υλικό που θα δείξω στην ομιλία μου επειδή είναι συνεργάτες μας. Δουλεύω στην γερμανική αντίστοιχη ΝΑΣΑ και συνεργαζόμαστε. Για τι προκήρυξη εκανες μπλουμπλουκι? 

Αμερικανική, Γερμανική εμάς δε μας νοιάζει. Τέλος, η Mag μας είναι η καλύτερη! Να περάσεις όμορφα κιόλας κορίτσι μου, να έρθεις ανανεωμένη για το νέο έτος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...