Μετάβαση σε περιεχόμενο

Και τωρα έμβρυομεταφορά!!


Recommended Posts

Στο Ιασώ μου είπε η μαία μου 7.5 ευρώ στο Ρέα μου είπε 30 ! Μάλλον Ιασώ θα πάω εκτός από το οικονομικό μου είναι και πιο οικείο ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η nikona είπε:

@sansa ευχομαι να πανε ολα καλα και με τα αντισυλληπτικα και με τον Νικα.

 

Ευχαριστώ κορίτσι,πλέον ίσως πρέπει να δω ποιά είναι η πραγματικότητα.Ψάχνω να πιάσω το τζόκερ και μου φαίνεται αδύνατο και ακατόρθωτο όλο αυτό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η sansa είπε:

Ευχαριστώ κορίτσι,πλέον ίσως πρέπει να δω ποιά είναι η πραγματικότητα.Ψάχνω να πιάσω το τζόκερ και μου φαίνεται αδύνατο και ακατόρθωτο όλο αυτό.

Εισαι κουρασμενη και ειναι απολυτως λογικο σανσα. Ομως πιστευω οτι θα αλλαξει η τυχη κ θα ερθει κ σε σας. Δεν ξερω τι αλλο πρεπει να γινει και αν πρεπει κατι να αλλαξει αλλα θα ερθει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@sansa μου με στεναχώρησε το μήνυμα σου. Ελπίζω να φτιάξει με τα αντισυλληπτικά ο κύκλος. Δίνεις μεγάλο αγώνα και ειναι απογοήτευση να μην δουλεύει τίποτα από όσα προσπαθείς. Κουράγιο ♥

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@sansa προσπάθησε να μην πτοείσαι. Είναι αγώνας όλο αυτό. Οι μέρες περνούν πολύ γρήγορα και θα φτάσεις στον επόμενο κύκλο. Πόσα ωάρια έχεις μαζέψει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η France είπε:

@sansa προσπάθησε να μην πτοείσαι. Είναι αγώνας όλο αυτό. Οι μέρες περνούν πολύ γρήγορα και θα φτάσεις στον επόμενο κύκλο. Πόσα ωάρια έχεις μαζέψει;

Έχω δύο έμβρυα των 3 ημερών στη κατάψυξη κορίτσι.Τον Αύγουστο τα έβαλα.Από τότε όλο κάτι γίνεται και δε μπορώ να μαζέψω άλλα.Ευχαριστώ κορίτσια για την υποστήριξη και τα καλά σας λόγια.Εύχομαι σε όλες σας τα καλύτερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσιααααα εκτος απο τους λιγους πονους περιοδου που μεχρι χθες ηταν πιο εντονοι πριν ειχα και δυο - τρεις κηλιδες  αιματος! μη φανταστειτε υπο φυσιολογικες συνθηκες μπορει να μη τις προσεχα καν! κακο ειναι αυτο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@sansa καταλαβαινω την απογοητευση καθε φορα, καθως και την πιεση του χρονου. Πιστευω χωρις να ειμαι γιατρος οτι θα πρεπει να αφησεις ενα μηνα τον οργανισμο λιγο να ηρεμησει απο τα συνεχη φαρμακα, ειτε λεγεται ελαφρια διεγερση αυτο ειτε αντισυλληπτικα, και να δεις μηπως σε φυσικο κυκλο ισως ειναι καλυτερα τα πραγματα. Μπορει και να λεω μπουρδες, αλλα περισσοτερο πιστευω οτι πιεσες τον οργανισμο σου παρα οτι παει τελειωσαν ολα και δεν μπορεις να κανεις ωαριο. 30 να ησουν καποια στιγμη με τις συνεχομενες προσπαθειες θα τα παιζε λιγο το συστημα.

@bebe2 δεν ξερω τι να σου πω, σε μια φυσιολογικη συλληψη θα μπορουσε να ειναι εμφυτευση αυτο (εσενα δεν ξερω ποτε θα γινοταν θεωρητικα). Εγω οταν εμεινα εγκυος φυσιολογικα ειχα επισης και καποια καφετια πριν μεινω. Προσπαθησε να μην ψαχνεις σημαδια οσο γινεται (που καταλαβαινω οτι ειναι δυσκολο, εδω τα βαζω με το νου μου καθε μηνα πριν την περιοδο οχι να ξερω οτι μου εχουν βαλει και εμβρυα). Ας πουν καλυτερα και τα κοριτσια την εμπειρια τους. 2 μερουλες μεινανε, αντε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η bebe2 είπε:

κοριτσιααααα εκτος απο τους λιγους πονους περιοδου που μεχρι χθες ηταν πιο εντονοι πριν ειχα και δυο - τρεις κηλιδες  αιματος! μη φανταστειτε υπο φυσιολογικες συνθηκες μπορει να μη τις προσεχα καν! κακο ειναι αυτο?

Πριν ένα μήνα είχε έτσι μια φίλη μου!!1 εβδομάδα μετά την μεταφορά κ είναι εγκυούλα!!Εύχομαι να είναι εμφύτευσης!!Καλή επιτυχία σε όλα τα κορίτσια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

@sansa καταλαβαινω την απογοητευση καθε φορα, καθως και την πιεση του χρονου. Πιστευω χωρις να ειμαι γιατρος οτι θα πρεπει να αφησεις ενα μηνα τον οργανισμο λιγο να ηρεμησει απο τα συνεχη φαρμακα, ειτε λεγεται ελαφρια διεγερση αυτο ειτε αντισυλληπτικα, και να δεις μηπως σε φυσικο κυκλο ισως ειναι καλυτερα τα πραγματα. Μπορει και να λεω μπουρδες, αλλα περισσοτερο πιστευω οτι πιεσες τον οργανισμο σου παρα οτι παει τελειωσαν ολα και δεν μπορεις να κανεις ωαριο. 30 να ησουν καποια στιγμη με τις συνεχομενες προσπαθειες θα τα παιζε λιγο το συστημα.

@bebe2 δεν ξερω τι να σου πω, σε μια φυσιολογικη συλληψη θα μπορουσε να ειναι εμφυτευση αυτο (εσενα δεν ξερω ποτε θα γινοταν θεωρητικα). Εγω οταν εμεινα εγκυος φυσιολογικα ειχα επισης και καποια καφετια πριν μεινω. Προσπαθησε να μην ψαχνεις σημαδια οσο γινεται (που καταλαβαινω οτι ειναι δυσκολο, εδω τα βαζω με το νου μου καθε μηνα πριν την περιοδο οχι να ξερω οτι μου εχουν βαλει και εμβρυα). Ας πουν καλυτερα και τα κοριτσια την εμπειρια τους. 2 μερουλες μεινανε, αντε!

Δεν περνάνε οι ατιμες !!!!! :))))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η bebe2 είπε:

Δεν περνάνε οι ατιμες !!!!! :))))

Δεν ειναι στο χερι τους!!! Θα πας πρωι σε μαιευτηριο ειδα ε; Ποση ωρα κανουν να τις βγαλουν μετα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Δεν ειναι στο χερι τους!!! Θα πας πρωι σε μαιευτηριο ειδα ε; Ποση ωρα κανουν να τις βγαλουν μετα;

Το Ρέα μου είπε 3 ώρες στο Ιασώ μου είπαν 2 ! Αρκεί να πας αρκετά νωρίς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η bebe2 είπε:

Το Ρέα μου είπε 3 ώρες στο Ιασώ μου είπαν 2 ! Αρκεί να πας αρκετά νωρίς

ωραια να πας σε οποιο σε βολευει και στο φτηνοτερο επισης. Αν αυτο συνδυαζει και το πιο γρηγορο αποτελεσμα ακομα καλυτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

ωραια να πας σε οποιο σε βολευει και στο φτηνοτερο επισης. Αν αυτο συνδυαζει και το πιο γρηγορο αποτελεσμα ακομα καλυτερα

 

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

ωραια να πας σε οποιο σε βολευει και στο φτηνοτερο επισης. Αν αυτο συνδυαζει και το πιο γρηγορο αποτελεσμα ακομα καλυτερα

Ιασώ πιο γρήγορα και πιο φτηνά αλλά πιο μακρυά ! Δεν με νοιάζει όμως αρκεί να μου βγάλουν ότι είμαι ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η bebe2 είπε:

 

Ιασώ πιο γρήγορα και πιο φτηνά αλλά πιο μακρυά ! Δεν με νοιάζει όμως αρκεί να μου βγάλουν ότι είμαι ;)

καλα δεν το συζητω αν ειναι να βγει θετικο την κανεις και λαμια. χιχιχιχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@bebe2 μου πιστευω ειναι θετικο σημαδι. !!!  Δεν θα πω περισσοτερα. Λιγες ημερες εμειναν. Θα δουμε. 

@Πιου-πιου περιμενουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η nikona είπε:

@bebe2 μου πιστευω ειναι θετικο σημαδι. !!!  Δεν θα πω περισσοτερα. Λιγες ημερες εμειναν. Θα δουμε. 

@Πιου-πιου περιμενουμε...

Αχ μακάρι !!! :)@Πιου-πιου που είσαι !??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια βοηθηστε με λιγο....αδιαθετησα 16 οκτωβριου κ εκανα αγωγη 21 ημερες για απολυμανση μητρας .εκτος των αλλων φαρμακων πηρα και 2 σικλακουρ ημερησιως......εχω κανονικο κυκλο 28-30 ημερων.Ομως δεν αδιαθετησα ακομα κ αγχωνομαι....γιατι το περιμενα πως κ πως για να ξεκινησω σε αυτο το κυκλο ετ για πρωτη φορα.....εγκυος δεν ειμαι διοτι οι επαφες ηταν με προφυλαξη......ειναι φυσιολογικο? τι να κανω? λεω απο Δευτερα να παρω το γιατρο γιατι ειμαι επαρχια κ αυτος αθηνα..σας ευχαριστω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ. Δυστυχώς δεν είναι καλά τα πράγματα. Δε θέλω να σας στεναχωρώ. Ειδικά τη μπεμπουλα. Θα τα πούμε όταν θα είμαι λίγο καλύτερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Πιου-πιου είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ. Δυστυχώς δεν είναι καλά τα πράγματα. Δε θέλω να σας στεναχωρώ. Ειδικά τη μπεμπουλα. Θα τα πούμε όταν θα είμαι λίγο καλύτερα.

Πιου πιου μου. Πολυ λυπαμαι. Όποτε νιώσεις καλύτερα, θα σε περιμένουμε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ. Δυστυχώς δεν είναι καλά τα πράγματα. Δε θέλω να σας στεναχωρώ. Ειδικά τη μπεμπουλα. Θα τα πούμε όταν θα είμαι λίγο καλύτερα.

Κοριτσάκι μου εγώ εδώ είμαι ότι θες! Σου στέλνω μια αγκαλιά και πολλά φιλιά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η antzy9 είπε:

κοριτσια βοηθηστε με λιγο....αδιαθετησα 16 οκτωβριου κ εκανα αγωγη 21 ημερες για απολυμανση μητρας .εκτος των αλλων φαρμακων πηρα και 2 σικλακουρ ημερησιως......εχω κανονικο κυκλο 28-30 ημερων.Ομως δεν αδιαθετησα ακομα κ αγχωνομαι....γιατι το περιμενα πως κ πως για να ξεκινησω σε αυτο το κυκλο ετ για πρωτη φορα.....εγκυος δεν ειμαι διοτι οι επαφες ηταν με προφυλαξη......ειναι φυσιολογικο? τι να κανω? λεω απο Δευτερα να παρω το γιατρο γιατι ειμαι επαρχια κ αυτος αθηνα..σας ευχαριστω

Ίσως να οφείλεται στα φάρμακα ή καθυστέρηση,ομως σίγουρα πρέπει να ρωτήσεις το γιατρό σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...