Μετάβαση σε περιεχόμενο

Και τωρα έμβρυομεταφορά!!


Recommended Posts

στις πριν 43 λεπτά, ο/η France είπε:

Καλησπέρα. Η αλήθεια είναι ότι είμαι καινούρια εδώ, σας διαβάζω, αλλά έχω λίγο μπερδευτεί Υπάρχει κορίτσι που περιμένει χοριακη; Οι υπόλοιπες κοπέλες σε τι φάση είστε;

Τώρα περιμένουμε το Σάββατο την χοριακη της @bebe2. Όσο για την φάση της καθεμιας.. Χαμός. Από όλα έχει ο μπαξές.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Καλημερα στα καλα κοριτσια!

Πώς ειστε?

 

Γεια σου Νικονακι. Εγω προσωπικα βαριεμαι ασυστολα σημερα. Κοινώς κοιμάμαι όρθια. Εσύ πώς εισαι; Πότε έχεις επόμενο ραντεβού;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια,τι σοκ πέρασα πρωί πρωί.βλεπω κλήση απο τη μικροβιολογο.παιρνω γρήγορα τηλ ναι μου λέει έχει γίνει ένα λάθος,εκει καραφλιαζω! Και μετά μου λέει βλέπω ότι σας έχω χρεώσει δέκα ευρώ παραπάνω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η bebe2 είπε:

@Πιου-πιου σας παρακολουθω αλλα δεν συμμετέχω γιατι δεν είμαι και πολυ στα καλά μου 

Πρέπει όσο μπορείς να μην το σκέφτεσαι. Δεν γίνεται φυσικά, αλλά κάνε πράγματα για να ξεχνιέσαι. Σκέψου τη χαρά του Σαββάτου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@bebe2 μπεμπακι??? Τώρα είδα τι εγραψες!γιατί αγάπη μου νιώθεις έτσι θα δεις όλα καλά θα πάνε με σενα❤τι νιώθεις γιατί δεν είσαι καλά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Bloublou85 πω πω...φανταζομαι τι σκεψεις περασαν εκεινη την ωρα απο το μυαλο σου.

@bebe2 πλησιαζει η μερα κ η αγωνια ειναι στα υψη,ε? Κι εγω επεφτα ψυχολογικα οταν πλησιαζε η χοριακη. Μην απογοητευεσαι ομως. Ειμαστε αισιοδοξες!!! Σου στελνουμε θετικη ενεργεια.

@Kat-Cat μου κι εδω σημερα η μερα ειναι βροχερη κ φυσικα μουντη, με νοτιά και η διαθεση ειναι βαρετη. Το Σαββατο εχουμε ραντεβου για την β επιπεδου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η nikona είπε:

@Bloublou85 πω πω...φανταζομαι τι σκεψεις περασαν εκεινη την ωρα απο το μυαλο σου.

@bebe2 πλησιαζει η μερα κ η αγωνια ειναι στα υψη,ε? Κι εγω επεφτα ψυχολογικα οταν πλησιαζε η χοριακη. Μην απογοητευεσαι ομως. Ειμαστε αισιοδοξες!!! Σου στελνουμε θετικη ενεργεια.

@Kat-Cat μου κι εδω σημερα η μερα ειναι βροχερη κ φυσικα μουντη, με νοτιά και η διαθεση ειναι βαρετη. Το Σαββατο εχουμε ραντεβου για την β επιπεδου. 

Ολα θα ειναι τελεια κορίτσι μου το ξέρεις. Εχεις περάσει τις δυσκολες εξετάσεις με τρομερή επιτυχία. @Bloublou85 πωπω τι λαχταρα αυτη πρωινιατικα και αυτος ο βλακας ρε παιδι μου. @bebe2 ειναι κατανοητη η αγωνία σου και οι ασχημες σκέψεις και όλα. Συνεχώς λεω οτι καθε μηνα με πιανει μια αρνηση μια απαισιοδοξια καθε μηνα λιγο πριν την περιοδο, που απλα περιμενω την περιοδο, δλδ το πιο πιθανο ειναι να ρθει, καταλαβαινω τη δικια σας την αγωνια και ας ειμαι εξω απτο χορο. Θελω να πιστευω οτι στο τελος θα πανε καλα ολα για ολες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια εύχομαι η Παναγιά να μας προσέχει όλες και να μας χαρίσει ένα bebe! Για τα κορίτσια που αναμένουν αποτελέσματα να είναι αισιόδοξες. 

Γι αυτές που απέτυχαν....να μην το βάζουμε κάτω... ! Σημασία έχει να είμαστε πάνω από όλα ΚΑΛΑ!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Πότε περιμενεις εσυ @Kat-Cat μου?

εχω ακομα. Τελος του μήνα περιμενω. Αλλα αυτο το μηνα με τις ακτινοβολιες και τις αντιβιωσεις και τα διαφορα, δεν ευελπιστω. Γινανε και οι επαφες πιο μετρημενες. Θα δουμε απο τον επομενο. τον επομενο περιμενω γυρω στα Χριστουγεννα, αλλα ποτε οσες φορες εχω δει σημαδια απο το συμπαν δε μου χουν κατσειουτε μιση φορα. αχαχαχαχ. Γενικα το αφηνω στην τυχη του για την ωρα. Αυτη ηταν και η οδηγια γιατρου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

εχω ακομα. Τελος του μήνα περιμενω. Αλλα αυτο το μηνα με τις ακτινοβολιες και τις αντιβιωσεις και τα διαφορα, δεν ευελπιστω. Γινανε και οι επαφες πιο μετρημενες. Θα δουμε απο τον επομενο. τον επομενο περιμενω γυρω στα Χριστουγεννα, αλλα ποτε οσες φορες εχω δει σημαδια απο το συμπαν δε μου χουν κατσειουτε μιση φορα. αχαχαχαχ. Γενικα το αφηνω στην τυχη του για την ωρα. Αυτη ηταν και η οδηγια γιατρου.

Εχω καλο προαισθημα για μεχρι τα Χριστουγεννα...

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Ν_S είπε:

Κοριτσάκια εύχομαι η Παναγιά να μας προσέχει όλες και να μας χαρίσει ένα bebe! Για τα κορίτσια που αναμένουν αποτελέσματα να είναι αισιόδοξες. 

Γι αυτές που απέτυχαν....να μην το βάζουμε κάτω... ! Σημασία έχει να είμαστε πάνω από όλα ΚΑΛΑ!?

Πολυ ωραιο μηνυμα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια ! Η αλήθεια είναι πέρα από την αγωνία και το άγχος έχω και κάποια άλλα θέματα οικογενειακά που μ έχουν επηρεάσει ! Όλα υπό έλεγχο! Μίλησα και με το Ρέα σε 3 ώρες βγάζουν αποτελέσματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η bebe2 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια ! Η αλήθεια είναι πέρα από την αγωνία και το άγχος έχω και κάποια άλλα θέματα οικογενειακά που μ έχουν επηρεάσει ! Όλα υπό έλεγχο! Μίλησα και με το Ρέα σε 3 ώρες βγάζουν αποτελέσματα

Σήμερα????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η satya είπε:

Και ποια αποτελέσματα θα βγουν στο Ρέα?

Έχω β χοριακη το Σάββατο και σε παλιότερα ποστ λέγαμε που να πάω να μου δώσουν αποτελέσματα την ίδια μέρα κ όχι Δευτέρα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η satya είπε:

@Magaiver σε ευχαριστώ πολύ! :-)

@sansa ευχαριστώ κορίτσι μου, δεν έχω καταλάβει εσύ πότε θα ξανακάνεις βιοψία?

Καλησπέρα κορίτσια.Πριν λίγο γύρισα από το γιατρό,δυστυχώς και αυτός ο κύκλος χάλια.Η δεξιά ωοθήκη δεν ανταποκρίνεται και από την αριστερή έχω ένα ωχρό σωμάτιο,ωοθυλάκια δε φαίνονται,2η μέρα του κύκλου.Τα πράγματα δε πάνε καλά.Βέβαια είμαι και 13 μέρες μετά την ωοληψία,το έχω ξαναπάθει,φαίνεται πως κάθε φορά μετά από ωοληψία ο οργανισμός δεν ανταποκρίνεται καθόλου.Είπα στο γιατρό να πάρω αντισυλληπτικά για να αποφύγω καμιά κύστη και μου έδωσε τα yasminelle.Δεν είμαι να ακυρώνω κύκλους λόγω κυστικών.Τώρα ειλικρινά άρχισα να σκέφτομαι αν θα καταφέρω να βάλω άλλο ένα ή και δύο έμβρυα στη κατάψυξη,πολύ δύσκολο μου φαίνεται.Υπομονή τώρα για 23 μέρες.Satya ξεκινάω την Παρασκευή τη θεραπεία του Νίκα και εκχύσεις ταυτόχρονα μέχρι να ξεκινήσω διέγερση.Το πλάνο είναι μετά την επόμενη ωοληψία να δώσω το δείγμα,τώρα πέφτουν και οι γιορτές και ο γιατρός μου θα λείπει κάποιες μέρες θα το συζητήσω μαζί του να δούμε τί θα γίνει.Μακάρι αυτός ο κύκλος μετά τα αντισυλληπτικά να ολοκληρωθεί.Τί να πω βρε κορίτσια,η απογοήτευση είναι μεγάλη πλέον.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η bebe2 είπε:

Έχω β χοριακη το Σάββατο και σε παλιότερα ποστ λέγαμε που να πάω να μου δώσουν αποτελέσματα την ίδια μέρα κ όχι Δευτέρα 

Στο Ιασώ .με το βιβλιάριο του ΕΟΠΠΥ έχεις και έκπτωση!  Αλλά καν τους ένα τηλ. Και τώρα για το Σάββατο.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...