Μετάβαση σε περιεχόμενο

Και τωρα έμβρυομεταφορά!!


Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η bebe2 είπε:

Κοριτσια μου που είστε σήμερα? Πολύ ησυχία 

Άντε βρε μπεμπάκι πού είσαι και εσύ; Βλέπεις ήτανε ''down'' το μπλουμπλούκι από το άγχος και πάει το κέφι της παρέας. Δεν είχα και εγώ ποιόν να πειράξω σήμερα. Ουφ. Εγώ πιστεύω θα έχουμε καλά νέα αύριο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Άντε βρε μπεμπάκι πού είσαι και εσύ; Βλέπεις ήτανε ''down'' το μπλουμπλούκι από το άγχος και πάει το κέφι της παρέας. Δεν είχα και εγώ ποιόν να πειράξω σήμερα. Ουφ. Εγώ πιστεύω θα έχουμε καλά νέα αύριο. 

Και εγώ το πιστεύω αλλά λογικό και το άγχος ! Την καταλαβαίνω απόλυτα ! Θα ξεκινήσει η εβδομαδα με καλά νέα ! ;) Πως είσαι πηγές και μια βολτουλα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η bebe2 είπε:

Και εγώ το πιστεύω αλλά λογικό και το άγχος ! Την καταλαβαίνω απόλυτα ! Θα ξεκινήσει η εβδομαδα με καλά νέα ! ;) Πως είσαι πηγές και μια βολτουλα ?

Α ναι σήμερα όλη μέρα έξω είμαι. Εννοείται ότι θα έχει άγχος, εδώ έχουμε εμείς για αυτήν. Ελπίζω μόνο καλά να έχουμε αυτό το μήνα. Αύριο από τη μπλουμπλουκα και το Σάββατο από εσένα. ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κορίτσια μου καλημέρα!!! Ευχαριστώ πολύ όλες σας για την ενέργεια που μου δίνετε,μολις έδωσα αίμα (από το αριστερό πάντα)!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Αχ κορίτσια μου καλημέρα!!! Ευχαριστώ πολύ όλες σας για την ενέργεια που μου δίνετε,μολις έδωσα αίμα (από το αριστερό πάντα)!

Μπραβο μπλουμπλουκα!! Τι ωρα σου ειπαν το αποτελεσμα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

Χιόνισε!!! Αναμένουμε τα νέα μπλουμπλουκι σε μια ωρίτσα

?

Επιτέλους να δούμε άσπρη μέρα! Εδώ και εγώ Mag περιμένω μαζί σας. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Bloublou85 είπε:

Αρνητική δυστυχώς?

Δεν ξέρω τί να πω . Δε μπορώ να το πιστέψω. Κουράγιο μπλουμπλού μου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Αρνητική δυστυχώς?

Ωχ Θεέ μου. Μπλουμπλουκα κουράγιο. Ευτυχώς έχεις και τα υπόλοιπα εμβρυακια που σε περιμένουν. Μίλησες με τον γιατρό?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Αρνητική δυστυχώς?

Οχι ρε γαμωτη. Οχι. :( Δε θα σου πουμε να μη στενοχωρεθεις σημερα, εξυπακουεται ολο αυτο. Θα σου πω απλα, το γνωστό σε όλους ότι μερικες φορές θελει λιγη παραπανω υπομονη και επιμονη γιατι η τυχη αργει λιγο περισσοτερο να χαμογελάσει σε μερικούς ανθρωπους. Θα έρθουν όλα θα το δεις και όλα αυτα απλά θα ξεχαστουν. Εισαι μικρή εισαι υγιής και ολα μα ολα θα ερθουν. Ενας γιατρος στο gyn λεει ¨ειμαστε στο 2018 και η γιαγια μου αν θελέι, κανει παιδια"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Bloublou85 ακι μου το μόνο που σου λέω είναι μια μεγάλη αγκαλιά και εμείς είμαστε εδώ να σε στηρίξουμε για την επόμενη προσπάθειά σου. Πέφτουμε αλλά ξανασηκωνόμαστε, έχουμε μάθει πια. Σε φιλώ γλυκά κοριτσάκι μου :-) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Bloublou85 είπε:

Αρνητική δυστυχώς?

Αχ βρε κοριτσάκι,μπήκα με τόση αγωνία να δω το αποτέλεσμα σου,λυπάμαι πολύ.Ότι και να σου πω θα είναι λίγο,το συναίσθημα μου είναι γνωστό.Καταλαβαίνω απόλυτα πώς αισθάνεσαι.Δύναμη και κουράγιο,απλά θα σου δώσω μια συμβουλή,κάνε ότι εξετάσεις δεν έχουν γίνει στην επόμενη προσπάθεια σου κορίτσι,δε θυμάμαι αν έχεις πάει σε αιματολόγο και κυρίως να ψάξεις το θέμα με το ενδομήτριο,αν όλα είναι οκ.Ξέρω πως τώρα αυτά που σου λέω δεν αρμόζουν αυτή τη στιγμή,αλλά θέλει προσοχή.Είσαι μικρή και έχεις χρόνο μπροστά σου,θα τα καταφέρεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...