Μετάβαση σε περιεχόμενο

Και τωρα έμβρυομεταφορά!!


Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η Magaiver είπε:

αα εντάξει! Αγχωθηκα ότι και εσύ έπεσες ψυχολογικά και χανόμαστε! Για γούρι από το αριστερο.. καλή ιδέα?

 

Λες να μας φάνε μπαμπεσικα τη δευτέρα;μετά πάω για λαπαροσκόπηση εκεί να δεις γέλια που θα κάνουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η bebe2 είπε:

Κορίτσια θα έπρεπε να νιώθω κάτι τώρα ?? Δεν έχω κανένα σύμπτωμα :(

 

 

στις πριν 5 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Μπεμπε μου οχι δεν θα επρεπε να νιωθεις κατι συγκεκριμενο.

Προσπαθησε να μην ψαχνεις για συμπτωματα γιατι αληθεια τιποτα δεν ειναι σιγουρο. 

 

Μην πέφτεις στην παγίδα. Δεν υπάρχουν συμπτώματα από τόσο νωρίς. Τα πρώτα ελαχιστα τα ένιωσα 2 ημέρες πριν την αναμενόμενη ημερομηνία περιόδου, άρα μετά τη χοριακη. Πόντοι βλέπω και η νικονα συμφωνει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Bloublou85 είπε:

Λες να μας φάνε μπαμπεσικα τη δευτέρα;μετά πάω για λαπαροσκόπηση εκεί να δεις γέλια που θα κάνουμε.

γιατι για λαπαροσκοπηση κοριτσι μου? Να σκεφτεσαι θετικα. Εισαι εγκυος και απλα δεν το ξερεις. χιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

 

 

Μην πέφτεις στην παγίδα. Δεν υπάρχουν συμπτώματα από τόσο νωρίς. Τα πρώτα ελαχιστα τα ένιωσα 2 ημέρες πριν την αναμενόμενη ημερομηνία περιόδου, άρα μετά τη χοριακη. Πόντοι βλέπω και η νικονα συμφωνει

Δίκιο έχεις αλλά είναι και αυτές οι στιγμές που νιώθεις αδύναμη ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Bloublou85 μερικές φορές γράφεις λες και εισαι στο μυαλό μου ! Και εγώ σκέφτομαι αν δεν πάει καλά αυτή τη φορά να κάνω διερευνητική λαπαροσκοπιση! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kat-Cat είπε:

γιατι για λαπαροσκοπηση κοριτσι μου? Να σκεφτεσαι θετικα. Εισαι εγκυος και απλα δεν το ξερεις. χιχιχι

Άμα αποτυχω κ τώρα kat cat μου είπαμε με το γιατρό ότι θα κάνουμε λαπαροσκόπηση γιατί είναι ή τρίτη προσπάθεια κ θα πρέπει να το ψαξουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

 

 

Μην πέφτεις στην παγίδα. Δεν υπάρχουν συμπτώματα από τόσο νωρίς. Τα πρώτα ελαχιστα τα ένιωσα 2 ημέρες πριν την αναμενόμενη ημερομηνία περιόδου, άρα μετά τη χοριακη. Πόντοι βλέπω και η νικονα συμφωνει

Μαλωστε κορίτσια γιατί χανονασυε,βγαλτε το βουρδουλα τώρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Bloublou85 είπε:

Μαλωστε κορίτσια γιατί χανονασυε,βγαλτε το βουρδουλα τώρα.

Δεν είμαι καλή στο μαλωμα. Μόνο να σας χαιδολογαω μπορώ. ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Πιου-πιου είπε:

Δεν είμαι καλή στο μαλωμα. Μόνο να σας χαιδολογαω μπορώ. ❤️

Και από τα δύο μας χρειάζεται ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Πιου-πιου είπε:

Δεν είμαι καλή στο μαλωμα. Μόνο να σας χαιδολογαω μπορώ. ❤️

Αχ τέτοια μας λες και σ αγαπάμε! Μπορούμε να γκρινιαζουμε άφοβα δηλ με τη @bebe2?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Άμα αποτυχω κ τώρα kat cat μου είπαμε με το γιατρό ότι θα κάνουμε λαπαροσκόπηση γιατί είναι ή τρίτη προσπάθεια κ θα πρέπει να το ψαξουμε.

ολα καλα θα πανε θα δεις. Αχ δεν τους μπορω τους γιατρους. Μου τη δινουν μερικες φορες. Τελοσπαντων. Αντε ρε κοριτσια, ανοιξε το δρομο η πιου, ακολουθηστε να δουμε ωραια νεα δω μεσα να φτιαξετε και μια λιστα με τοκετους μετα! Παντως κοριτσι εσυ εχεις ενα φοβερο συν να ξερεις. Εισαι μικρη. Αυτο και μονο εμενα θα με εκανε να νιωθω μεγαλη ανακουφιση στο θεμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Αχ τέτοια μας λες και σ αγαπάμε! Μπορούμε να γκρινιαζουμε άφοβα δηλ με τη @bebe2?

Ε φανταστική μας @Πιου-πιου??...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Bloublou85 είπε:

Αχ τέτοια μας λες και σ αγαπάμε! Μπορούμε να γκρινιαζουμε άφοβα δηλ με τη @bebe2?

Εννοείται άφοβα. Τί κάνουμε εδώ;  Ο φίλος στη δύσκολη στιγμή φαίνεται.

@bebe2 ειδικά εσένα και αν δεν μπορώ να σε μαλώσω. Τούτο δώ το τρελομπλουμπλουκο δεν το μαλώνω, αλλά το αρχίζω λίγο στο δούλεμα άμα είναι να γελάσει να συνέλθει. Εσύ είσαι μπεμπεκακι όνομα και πράγμα. Δε μου πάει καρδιά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

ολα καλα θα πανε θα δεις. Αχ δεν τους μπορω τους γιατρους. Μου τη δινουν μερικες φορες. Τελοσπαντων. Αντε ρε κοριτσια, ανοιξε το δρομο η πιου, ακολουθηστε να δουμε ωραια νεα δω μεσα να φτιαξετε και μια λιστα με τοκετους μετα! Παντως κοριτσι εσυ εχεις ενα φοβερο συν να ξερεις. Εισαι μικρη. Αυτο και μονο εμενα θα με εκανε να νιωθω μεγαλη ανακουφιση στο θεμα.

Τι να κάνουν κι αυτοί άμα υπάρχει κάτι κ μας εμποδίζει,παρεπιπτοντως αυτός ο γιατρός ήταν σε όλα αψογος,προσεκτικος έμεινα πολύ ευχαριστημένη κ θα τον εμπιστευτω για χειρουργείο.που λες σε λιγάκι πάω κι εγώ 31 κ προσπαθώ από τα 29.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Bloublou85 είπε:

Τι να κάνουν κι αυτοί άμα υπάρχει κάτι κ μας εμποδίζει,παρεπιπτοντως αυτός ο γιατρός ήταν σε όλα αψογος,προσεκτικος έμεινα πολύ ευχαριστημένη κ θα τον εμπιστευτω για χειρουργείο.που λες σε λιγάκι πάω κι εγώ 31 κ προσπαθώ από τα 29.

Ασε μας (κουκλιτσα μου). αχαχαχαχαχ. μακαρι να ημουν 31 τωρα στα 36 μου. Εχεις ακομα πολλα χρονια για να αγχωθεις για τον χρονο :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Εννοείται άφοβα. Τί κάνουμε εδώ;  Ο φίλος στη δύσκολη στιγμή φαίνεται.

@bebe2 ειδικά εσένα και αν δεν μπορώ να σε μαλώσω. Τούτο δώ το τρελομπλουμπλουκο δεν το μαλώνω, αλλά το αρχίζω λίγο στο δούλεμα άμα είναι να γελάσει να συνέλθει. Εσύ είσαι μπεμπεκακι όνομα και πράγμα. Δε μου πάει καρδιά. 

❤️❤️❤️❤️???❤️❤️❤️???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Bloublou85 εσύ γιατί μπήκες τόσο μικρη σε διαδικασία εξωσωματικής και δεν έκανες λαπαροσκόπηση ! Εγώ είμαι 33 προσπαθούσα 5 χρόνια μετά από εξωμήτριο και επειδή είχα πολύ χαμηλή αμη αποφάσισα να κάνω κατευθειαν εξωσωματική 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η bebe2 είπε:

@Bloublou85 εσύ γιατί μπήκες τόσο μικρη σε διαδικασία εξωσωματικής και δεν έκανες λαπαροσκόπηση ! Εγώ είμαι 33 προσπαθούσα 5 χρόνια μετά από εξωμήτριο και επειδή είχα πολύ χαμηλή αμη αποφάσισα να κάνω κατευθειαν εξωσωματική 

Αρχικά λόγω σπέρματος,κ τώρα κάτι γίνεται κ με μένα που έχω λίγο διογκωμένες σάλπιγγες αλλά χωρίς να είναι υδροσαλπιγγες κ τρεχα γυρευε.ο καθένας λεει τα δικά του,πρεπει να βρεθεί τι γίνεται γιατί δε γίνεται να ταλαιπωρούμαι έτσι με τις εξωσωματικές.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Αρχικά λόγω σπέρματος,κ τώρα κάτι γίνεται κ με μένα που έχω λίγο διογκωμένες σάλπιγγες αλλά χωρίς να είναι υδροσαλπιγγες κ τρεχα γυρευε.ο καθένας λεει τα δικά του,πρεπει να βρεθεί τι γίνεται γιατί δε γίνεται να ταλαιπωρούμαι έτσι με τις εξωσωματικές.

Έλα δεν θα χρειαστεί να κάνεις τπτ άλλο μόνο να γεννήσεις σε 9 μήνες θα χρειαστεί ;) Όλα καλά θα πάνε ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Ασε μας (κουκλιτσα μου). αχαχαχαχαχ. μακαρι να ημουν 31 τωρα στα 36 μου. Εχεις ακομα πολλα χρονια για να αγχωθεις για τον χρονο :P

Έτσι λέει κι ο γιατρός συνέχεια αλλά είναι ταλαιπωρία μωρέ γιατί λες μέχρι πόσο θα τραβήξει,μου λέει είσαι μικρή ακόμα εντάξει,κ του λέω επειδή ειναι μικροί πρέπει να περάσουμε μαζί τα υπόλοιπα χρονια;αχ αχ πας μικρή σου λένε έτσι,πας μεγάλη σου λένε τώρα το θυμηθηκες,πουθενα δε τους πιανεις.μη μ ακούει κ ή συμπεθέρα @Πιου-πιου γιατί ο προσυμπεθερος είναι γιατρός.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η France είπε:

Κορίτσια καλησπέρα. Η Ν_Σ τι νέα με τη χοριακη της; Δεν μπορώ να δω τις προηγούμενες σελίδες.

Δυστυχώς ήταν αρνητική :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η bebe2 είπε:

Δυστυχώς ήταν αρνητική :(

Όχι, στενοχωρηθηκα πάρα πολύ. Είναι σίγουρο ότι θα είναι αρνητική; Μήπως είναι νωρίς;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Kat-Cat είπε:

Ασε μας (κουκλιτσα μου). αχαχαχαχαχ. μακαρι να ημουν 31 τωρα στα 36 μου. Εχεις ακομα πολλα χρονια για να αγχωθεις για τον χρονο :P

Εγώ γινόμουν 36 φιλενάδα και αμολουσα αετό (που αετό αμολουσα τότε δηλαδη στο θεμα παιδί), πόσο μάλλον 30 και 33 σαν τα κορίτσια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Εγώ γινόμουν 36 φιλενάδα και αμολουσα αετό (που αετό αμολουσα τότε δηλαδη στο θεμα παιδί), πόσο μάλλον 30 και 33 σαν τα κορίτσια. 

Γιατί αμολουσες αετό τοτε;έχεις γενέθλια καθαρή δευτέρα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...