Μετάβαση σε περιεχόμενο

Και τωρα έμβρυομεταφορά!!


Recommended Posts

στις Just now, ο/η Bloublou85 είπε:

Α ωραία χαίρομαι ελπίζω να ηρεμησες τώρα,σου είπαν να μην έχεις επαφές αυτό το μήνα;

οχι κανονικα μου ειπε και ο γυναικολογος και ο ακτινολογος. Αλλοι απαγορευουν. Αλλα ουτως η αλλως δεν ξερω σε τι φαση θα ειναι το συγκαμενο μου συστημα :P Δεν ξερω δλδ και με ωορρηξια τι θα γινει. Εγω δε θα προσεχω απλα δεν ελπιζω στο μηνα αυτο λογω εξετασης. Ηθελα να την κανω ομως ηταν η μονη που δεν ειχα κανει. Ηρεμησα ναι. Θα την παω και στον γυναικολογο την πεμπτη να δει και την ακτινογραφια γιατι για την ωρα το πορισμα τουεστειλα μονο να δει, την πλακα πρεπει απο κοντα. Ριξαμε τοσο γελιο με το γιατρο την ωρα της εξετασης και τη νοσηλευτρια που μου λεει αυτο δεν το χω ξαναδει ποτε :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kat-Cat είπε:

οχι κανονικα μου ειπε και ο γυναικολογος και ο ακτινολογος. Αλλοι απαγορευουν. Αλλα ουτως η αλλως δεν ξερω σε τι φαση θα ειναι το συγκαμενο μου συστημα :P Δεν ξερω δλδ και με ωορρηξια τι θα γινει. Εγω δε θα προσεχω απλα δεν ελπιζω στο μηνα αυτο λογω εξετασης. Ηθελα να την κανω ομως ηταν η μονη που δεν ειχα κανει. Ηρεμησα ναι. Θα την παω και στον γυναικολογο την πεμπτη να δει και την ακτινογραφια γιατι για την ωρα το πορισμα τουεστειλα μονο να δει, την πλακα πρεπει απο κοντα. Ριξαμε τοσο γελιο με το γιατρο την ωρα της εξετασης και τη νοσηλευτρια που μου λεει αυτο δεν το χω ξαναδει ποτε :P

Δεν καταλαβαίνω πως συγκαηκες!Εσύ δεν ελπίζει αλλά τώρα ή τύχη σου γυρίζει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Δεν καταλαβαίνω πως συγκαηκες!Εσύ δεν ελπίζει αλλά τώρα ή τύχη σου γυρίζει.

διαβασα συμβαινει να ερεθιζεται λιγο το δερμα απο ακτινες μερικες φορες. Καποιες φορες μπορει να παθεις και εγκαυματακι.  Εχει ερεθιστει λιγο μη φανταστεις. Αλλα βαζω κρεμουλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

διαβασα συμβαινει να ερεθιζεται λιγο το δερμα απο ακτινες μερικες φορες. Καποιες φορες μπορει να παθεις και εγκαυματακι.  Εχει ερεθιστει λιγο μη φανταστεις. Αλλα βαζω κρεμουλα.

Βάλε ταλκ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Bloublou85 είπε:

Βάλε ταλκ ?

μην το γελας βαζω μια κρεμα της ανηψιας μου για τα συγκαματα απο την πανα. Ε, σχεδον τιποτα δεν εχω σημερα. Φανταστικη κρεμα. αχαχαχαχ. Μια μερα την εβαλα και εκανε θαυματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Πιου-πιου είπε:

Κορίτσια σας ευχαριστώ όλες πάρα πολύ. Μακάρι να πάνε όλα καλά μέχρι τέλους. Σας σκέφτομαι όλες μία - μία αυτές τις μέρες. Και λέω όλες θα τα καταφέρουμε. Και η Mag και το Zetaki και η kat- cat και η Ελενίτσα και η sansa και η satya και η jazz και η Εμμανουήλ και όποια άλλη ξεχνάω. Και φυσικά τώρα άμεσα το Νοέμβρη η μπλουμπλού και το μπεμπουλινάκι που τις πιάνει και το γούρι! Δεν υπάρχει αμφιβολία σας λέω. Και νικόνα μου και σένα σε σκέφτομαι και σε ευχαριστώ.

Και κορίτσια ηθικό δίδαγμα θαύματα γίνονται και ... τα κακάκια πιάνουν. 

Σας αγαπώ και σας φιλώ όλες. Σας ευχαριστώ όλες πάρα πολύ όχι μόνο για τις ευχές σας που με κάνουν και νιώθω τόσο όμορφα σήμερα αλλά για τη βοήθεια σας όλες τις ημέρες. 

Κορίτσαρε είμαι σίγουρη πως μας έκανες όλες να κλαίμε από χαρά !!!!! τρέχουνε τα μάτια μου ❤️ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Πιου-πιου είπε:

Mag μου δεν μπορείς να φανταστείς πόση αγωνία πέρασα αυτές τις ημέρες. Καλά άμα σας πω κάποια στιγμή το τί έγινε με αυτή τη χοριακή θα με λυπηθείτε. Το παν είναι αυτό που λες, όλα να πάνε καλά μέχρι το τέλος γιατί είναι ακόμα αρχή και όσο να είναι υπάρχουν κίνδυνοι. Τι λες καλέ να φύγω; Δεν είδες πού φοβήθηκα μήπως με διώξετε για άλλο τόπικ;:D Δεν πάω πουθενά. Είπαμε θα τα καταφέρουμε όλες πρώτα και μετά βουρ για το θέμα ''πάνες''. Έχουμε και έναν λόγο τιμής. 

Θα είμαστε όλες εδώ!!! Ήταν απίστευτα τα νέα τα σημερινά!

Κορίτσια ετοιμαστείτε και οι επόμενες ?

@bebe2 καλή επιτυχία για αύριο! Αντε να μετρήσουμε και για σένα αντίστροφα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Eleni73 είπε:

Κορίτσαρε είμαι σίγουρη πως μας έκανες όλες να κλαίμε από χαρά !!!!! τρέχουνε τα μάτια μου ❤️ ?

Ελενίτσα μου να μη στεναχωριέσαι και εσύ για τίποτα. Πολλές φορές δεν πιάνει το plan A, ούτε το το plan B, αλλά το plan c, το τελευταίο μας χαρτί, το πιο απίθανο σενάριο. Είπαμε θα τα καταφέρουμε όλες. Σε φιλώ πολύ. ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@bebe2 με το καλο αυριο να τα υποδεχτεις τα εμβρυακια σας! Εδω θα ειμαστε και το πρωι!

@Kat-Cat μου συγχαρητηρια για την εξεταση που πηγαν ολα καλα! Μπραβο! Πιστευω απο δω κ περα να χαλαρωσεις ακομη περισσοτερο κ συντομα να εχετε ευχαριστα. Μπραβο που ξεκινησες και γυμναστηριο!!

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η nikona είπε:

@bebe2 με το καλο αυριο να τα υποδεχτεις τα εμβρυακια σας! Εδω θα ειμαστε και το πρωι!

@Kat-Cat μου συγχαρητηρια για την εξεταση που πηγαν ολα καλα! Μπραβο! Πιστευω απο δω κ περα να χαλαρωσεις ακομη περισσοτερο κ συντομα να εχετε ευχαριστα. Μπραβο που ξεκινησες και γυμναστηριο!!

 

 

Ευχαριστω κοριτσι μου. Θα παω και την πλακα να τη δει ο γυναικολογος. Το πορισμα του εστειλα μου ειπε οτι ειναι μια χαρα. Αλλα να δει και την πλακα και την πορεια του σκιαγραφικου με τα ματια του. Ετρεμα τοσο πριν μπω που χαλαρωσα πολυ μετα. Κυριως δεν πονεσα καθολου. Θελω να το γραψω γιατι πραγματικα διαβαζα για λιποθυμιες και πονο αφορητο, και κραμπες και τετοια και ειχα παει τρεμαμενη. Δεν καταλαβα ΤΙΠΟΤΑ. Ουτε καν το ιδιο το σκιαγραφικο. Τιποτα. Καλυτερα που την εκανα γιατι ηταν η μονη που μου χε μεινει μαζι με κατι αιματλογικα/ανοσολογικα που αναμενω αποτελεσματα. Εκει τελειωνω απο μεριας μου. Θα δουμε και μια επαναληψη του συζυγου στο σπερμα και εχουμε κανει φακελο οχι αστεια :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Ελενίτσα μου να μη στεναχωριέσαι και εσύ για τίποτα. Πολλές φορές δεν πιάνει το plan A, ούτε το το plan B, αλλά το plan c, το τελευταίο μας χαρτί, το πιο απίθανο σενάριο. Είπαμε θα τα καταφέρουμε όλες. Σε φιλώ πολύ. ❤️

Κορίτσι μόλις διάβασα τα ευχάριστα,συγχαρητήρια,εύχομαι να πάνε όλα καλά.Καλή επιτυχία και στην bebe2 για αύριο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε ολες! Καλη εβδομαδα.

@bebe2 με το καλο! Θα περιμενουμε τα νεα σου.

@Kat-Cat μου απότι καταλαβαινω ξεσκονιστηκατε απο εξετασεις. Καλα εκανες. Να εισαι ηρεμη. 

Οσο για την σαλπιγγογραφια εγω παλι το αντιθετο απο σενα. Και ειχα παει τοσο χαλαρη κ ηρεμη, γιατι πρωτον δεν φοβαμαι γοατρους-χειρουργεια κτλ και δευτερον ειμαι πολυ ανθεκτικη στον πονο. Σφιγγω τα δοντια κ δεν βγαζω κιχ. Παρ ολο που διαβαζα κι εγω διαφορα στο ιντερνετ που ομως δεν με αγχωναν. Ομως πονεσα. Δεν θα το περιγραψω το πόσο. Δεν υπαρχει λογος. Ειχα βεβαια κ συμφυσεις. Ηταν και οι χειρισμοι του ακτινολογου? Δεν ξερω... Τελος παντων, παει περασε κι αυτο. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η nikona είπε:

Καλημερα σε ολες! Καλη εβδομαδα.

@bebe2 με το καλο! Θα περιμενουμε τα νεα σου.

@Kat-Cat μου απότι καταλαβαινω ξεσκονιστηκατε απο εξετασεις. Καλα εκανες. Να εισαι ηρεμη. 

Οσο για την σαλπιγγογραφια εγω παλι το αντιθετο απο σενα. Και ειχα παει τοσο χαλαρη κ ηρεμη, γιατι πρωτον δεν φοβαμαι γοατρους-χειρουργεια κτλ και δευτερον ειμαι πολυ ανθεκτικη στον πονο. Σφιγγω τα δοντια κ δεν βγαζω κιχ. Παρ ολο που διαβαζα κι εγω διαφορα στο ιντερνετ που ομως δεν με αγχωναν. Ομως πονεσα. Δεν θα το περιγραψω το πόσο. Δεν υπαρχει λογος. Ειχα βεβαια κ συμφυσεις. Ηταν και οι χειρισμοι του ακτινολογου? Δεν ξερω... Τελος παντων, παει περασε κι αυτο. 

 

ωΧ αλήθεια κορίτσι μου; Εγω ετρεμα. Μου χαιδευε το χερι η νοσηλευτρια πριν ξεκινησουμε. Οταν τελειωσαν στο μεταξυ δεν το καταλαβα καν. Δεν ξερω δεν ειχα καν κραμπες περιοδου που λενε που ειναι ασχετες με το αν εχεις αποφραγμενες σαλπιγγες ή οχι. Επειδη υποτίθεται παθαίνει διαταση η μητρα απο το σκιαγραφικο. Σα να εκανα παπ ακριβως ενιωθα. Μπορεί αν ηταν και οι χειρισμοι του γιατρου. Σκεψου οτι εχω μητρα με κλιση και για να τη δει ο συγκεκριμενος γυρισε το κρεβατι 40 μοιρες. ημουν σα νυχτεριδα. αχαχαχα. Και ομως δεν ενιωσα τιποτΑ. Ηταν ελαφροχέρης. Ναι ξετιναχτηκα αν και πχ ο αιματολογος δεν ηθελε να με αναλαβει γιατι δεν αναλαμβανουν με μια παλινδρομη περιστατικα μου ειπε αν εισαι σοβαρος γιατρος. Αλλα με πιεση και επειδη ηταν γνωστος του ειπα, ξεκινησα και τα ξεσκονιζω ολα. Δες και αυτο να τελειωνουμε. αυτα τα περιμενω τελος του μηνα γιατι αργουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat μου καλα εκανες και το πηγες ως τελους ωστε να μην σκεφτεσαι καθε φορα οτι θα μποτουσες ακομη να κανεις το ενα κ το αλλο. Μετα θα εισαι ηρεμη και ξενοιαστη. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Magaiver είπε:

Θα πάθω εγκεφαλικό! Είσαι έγκυος??????? Γι αυτό είχες χαθεί λίγες μέρες τώρα?

 

στις πριν 16 ώρες, ο/η Πιου-πιου είπε:

@nikonaκι θες παρέα; Κορίτσια 9 ημέρες περιμένω τη μέρα που θα σας το πώ αλλά περίμενα να είναι σίγουρο. 227 χοριακή. Φυσιολογική σύλληψη. Το γιγαντάκι που ακύρωσε τα πάντα. Γίνονται θαύματα κορίτσια και θα συμβούνε σε όλες μας!

@Πιου-πιου Τι υπέροχα νέα είναι αυτά!!!!!! ΣΥΓΧΑΡΗΤΉΡΙΑ πόσο μας συγκίνησες και τι χαρά! Μην μας πας αλλού, σε θέλουμε εδώ να μαθαίνουμε νέα σου και να μας στηρίζεις όσο μπορείς! Να πάνε όλα τέλεια και σε 9 μήνες να κρατάς το μωράκι σου!!! :-)

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η bebe2 είπε:

Καλημερααααα! Πάω να φέρω τα εμβρυακια σπίτι και έρχομαι !! ??? Καλή εβδομάδα με ωραία νέα σαν τα χθεσινά ! ❤️❤️❤️

Με το καλό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@nikona @satya μου δυστυχώς ;πο το βράδυ δεν είμαι πολύ καλά καθώς μέσα στη νύχτα με έπιασε μία κρίση άγχους κ δεν μπορούσα να αναπνευσω,δυστυχως μετά από κάποιες μέρες δεν μπορώ να το διαχειριστω ηρεμα,ο άντρας μου δουλευει εγώ είμαι όλη μέρα μόνη στο σπίτι κ δεν τη μπορώ αυτή την αναμονή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Η @Πιου-πιου μας η φρεσκοεγκυουλα τι κανει?

Η @Bloublou85??? Πως αισθανεσαι σημερα?

@ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ πού εισαι?

Είναι κακό κορίτσι και έχει συνέχεια άγχος αυτή η πιου-πιου, nikona μου, τη μαλώνω αλλά δεν κάθεται καλά με τίποτα. Εκτός αν τις σκανταλιές τις κάνει κάποιος στην κοιλίτσα της, που δε νομίζω όμως...

@bebe2, με το καλό κορίτσι μου. 

@satya, σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι για τις ευχές. Εννοείται ότι δεν πάω πουθενά, είπαμε θα φύγουμε όλες μαζί. 

@Bloublou85, καλημέρα μπλουμπλουκι!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...