Μετάβαση σε περιεχόμενο

Και τωρα έμβρυομεταφορά!!


Recommended Posts

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Δεν ξέρω σήμερα μ' έπιασε μια αγωνιστικότητα άλλο πράγμα (Στρατηγέ @Eleni73 στας διαταγάς σας). Δεν θα πέσουμε με τίποτα. Πρώτον έχουμε τα καινούργια τα κορίτσια, που θα τα πάνε καλά. Δε θα βγει ο Οκτώβρης  χωρίς θετικές χοριακές, αλλιώς όλοι οι γιατροί και οι εμβρυολόγοι να πάνε να σκίσουνε τα πτυχία τους. Δεύτερον βάλε τα δυνατά σου να κάνουμε τα κορίτσια να χαρούν τον άλλο μήνα. Τρίτον τι θα κάνουμε για τα κλαματάκια; Μωρέ και τους καραγκιόζηδες θα κάνουμε. Δε θέλω να στεναχωριέται η Mag. Είναι και εκεί μακρυά και φοβάμαι μην είναι μόνα τους τα παιδιά. Θα έρθει σπίτι και όλα πάνε καλά. Το τί έχει να γίνει στην επόμενη χοριακή της που θα είναι τεράστια δε λέγεται. Το έχω ξαναπεί και το εννοώ θα πάρω πτυχίο με όλες τις συμφοιτήτριές μου (και ας χρειαστεί να σκίσουν οι γιατροί τα δικά τους).

 

Εγώ πάντως το πρωί θα πάω να πάρω λιβάνι να θυμιατισω δε ξεκιναω έτσι.τ ι γίνεται με την ωορρηξία σου;με γκαστρωσες μεχρι να κάνεις! @Magaiver σ αγαπάμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Bloublou85 είπε:

Εγώ πάντως το πρωί θα πάω να πάρω λιβάνι να θυμιατισω δε ξεκιναω έτσι.τ ι γίνεται με την ωορρηξία σου;με γκαστρωσες μεχρι να κάνεις! @Magaiver σ αγαπάμε!

Ασ' τα ακολουθώ τα χνάρια σου! Τρία μικροβιολογικά γύρισα το πρωί για να μου έχουν έτοιμες τις εξετάσεις μέχρι τις 2. Πετράλωνα - Παγκράτι - Ψυχικό. Δεν καταλαβαίνω το αποτέλεσμα  της ορμόνης για την ωορρηξία (LH). Οι άλλες δύο νομίζω είναι πολύ καλές. Γιατρό το βράδυ. Πνίγομαι στη δουλειά και δε μπορώ νωρίτερα. Δεν είχα τα πονάκια όμως ακόμα.

Και λιβάνι και ευχέλαιο να κάνεις. (Αλλά πάτα και κακάκια οπωσδήποτε).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Ασ' τα ακολουθώ τα χνάρια σου! Τρία μικροβιολογικά γύρισα το πρωί για να μου έχουν έτοιμες τις εξετάσεις μέχρι τις 2. Πετράλωνα - Παγκράτι - Ψυχικό. Δεν καταλαβαίνω το αποτέλεσμα  της ορμόνης για την ωορρηξία (LH). Οι άλλες δύο νομίζω είναι πολύ καλές. Γιατρό το βράδυ. Πνίγομαι στη δουλειά και δε μπορώ νωρίτερα. Δεν είχα τα πονάκια όμως ακόμα.

Και λιβάνι και ευχέλαιο να κάνεις. (Αλλά πάτα και κακάκια οπωσδήποτε).

Γιατί δε κανεις αυτά τα τεστ ωορρηξιας;;πρέπει να μου τα φέρει άλλη τα κακακια νέα ωραία κ ανύπαντρη.αντε να δούμε κ τι βράδυ,εγω στο είχα πει από δω θα τα φέρει από κει θα τα πάει μαζί μου θα εισαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Γιατί δε κανεις αυτά τα τεστ ωορρηξιας;;πρέπει να μου τα φέρει άλλη τα κακακια νέα ωραία κ ανύπαντρη.αντε να δούμε κ τι βράδυ,εγω στο είχα πει από δω θα τα φέρει από κει θα τα πάει μαζί μου θα εισαι.

Το τεστ ωορρηξίας είναι αλλά αιματολογικό. Σου γράφει τιμή και δεν καταλαβαίνω. 

Άρα εγώ κόβομαι για το ανύπαντρη. Γιατί και νέα είμαι (γεροντομπεμπέκα) και ωραία (λέμε τώρα)! 

ΝΑΙ από εδώ θα το πάω από εκεί θα το φέρω, δε γλιτώνεις από μένα. Το θυμάσαι το τραγουδάκι "Εμείς οι δυο πάμε πακέτο''. ΓΟΥΡΙ-ΓΟΥΡΙ!!! Αυτό είναι το 10 το καλό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Το τεστ ωορρηξίας είναι αλλά αιματολογικό. Σου γράφει τιμή και δεν καταλαβαίνω. 

Άρα εγώ κόβομαι για το ανύπαντρη. Γιατί και νέα είμαι (γεροντομπεμπέκα) και ωραία (λέμε τώρα)! 

ΝΑΙ από εδώ θα το πάω από εκεί θα το φέρω, δε γλιτώνεις από μένα. Το θυμάσαι το τραγουδάκι "Εμείς οι δυο πάμε πακέτο''. ΓΟΥΡΙ-ΓΟΥΡΙ!!! Αυτό είναι το 10 το καλό. 

Οι μοίρες μας έχουν διασταυρωθεί,να μας φτυσουν να μη μας ματιασουν.δ ε ξέρεις μπορεί να είναι μοιραίο να γίνουμε συμπεθερες στο μέλλον.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Bloublou85 είπε:

Οι μοίρες μας έχουν διασταυρωθεί,να μας φτυσουν να μη μας ματιασουν.δ ε ξέρεις μπορεί να είναι μοιραίο να γίνουμε συμπεθερες στο μέλλον.

Τέλος δε μπορώ να δουλέψω! Έχω πεθάνει από τα γέλια. Θα τρωγόμαστε για το καλύτερο παστίτσιο. Εγώ να έχω την κόρη; Αν δεν σε πειράζει. Ευτυχώς έρχεται κόσμος τώρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Τέλος δε μπορώ να δουλέψω! Έχω πεθάνει από τα γέλια. Θα τρωγόμαστε για το καλύτερο παστίτσιο. Εγώ να έχω την κόρη; Αν δεν σε πειράζει. Ευτυχώς έρχεται κόσμος τώρα.

Πολύ ευχαρίστως γιατί εγώ γιο θέλω,μα είδες και σ αυτό ταιριάζουμε,τιποτα τίποτα να βάλουμε σκόρδα.οταν γεννησω θα σου στείλω μία φωτογραφία με το γαμπρό να πάρεις μια γεύση τι ομορφαντρες έχουμε στο σοι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Magaiver μόλις διάβασα τα νέα σου και ειλικρινά λυπάμαι πολύ..η επόμενη απ' ότι κατάλαβα θα γίνει στα πάτρια εδάφη και να δεις που θα είναι η τυχερή!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Κορίτσια τελειώσαν τα ψέμματα για μένα. Εμβρυομεταφορά την Κυριακή. 

Με το καλό να υποδεχτείς τα εμβρυάκια σου κορίτσι μου!!! Άντε να ακούσουμε ευχάριστα από όλες σας!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Κορίτσια τελειώσαν τα ψέμματα για μένα. Εμβρυομεταφορά την Κυριακή. 

Μπράβο κοριτσάρα κανόνισε να μπει θριαμβευτικά ο Νοέμβρης!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Πιου-πιου είπε:

Κορίτσια τελειώσαν τα ψέμματα για μένα. Εμβρυομεταφορά την Κυριακή. 

Αμήν!!!!μπραβοοοο τελικά είχες δεν είχες στη παρέλαση επεσες!με το καλό τα ζουμπουρλουδικα να μπουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Bloublou85 καλά είμαι μπλουμπλουκι! Ευχαριστώ που με σκέφτεσαι ?

@Sofia35 ναι τώρα η επόμενη προσπάθεια θα γίνει Ελλάδα. Κλείσαμε χθές εισιτήρια για να κάνουμε κάποια ραντεβού την άλλη εβδομάδα και να καταλήξουμε σε γιατρό.

@Πιου-πιου καταφτάνει η μέρα!!! Θα πάνε όλα καλά! Η χοριακη σου θα γίνει Νοέμβρη (θα έχει περάσει ο γκαντέμης αυτός ο μήνας). Είμαι πολύ αισιόδοξη για σένα?

Κορίτσια είστε όλες μία προς μια πολύ καλές! Η στήριξη σας είναι πολύ σημαντική! Ξέρω ότι με καταλαβαίνετε. Καλημέρα σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Πιου-πιου με το καλό την Κυριακή !!!!

@Magaiver με το καλό να μας έρθεις στην πατρίδα και εύχομαι όλα να πάνε καλά !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ εσύ πώς τα πας; Πότε με το καλό; Τώρα Νοέμβρη δεν είσαι; Και η @bebe2 πού είναι το κορίτσι; Πότε ξεκινάτε;

@Bloublou85 η νύφη σου έρχεται. Κανόνισε τί θα κάνεις με το γαμπρό. Μη μου μείνει αστεφάνωτο το κορίτσι!

@Magaiver COME BACK HOME. Σε περιμένουμε!!! Σε σκεφτόμαστε πολύ. Όλα θα πάνε καλά εδώ στην Ελλαδίτσα μας. 

Σας ευχαριστώ όλες κορίτσια για τις ευχές, το νιώθω ότι το εύχεστε από την καρδιά σας και με κάνετε να νιώθω όμορφα και αισιόδοξα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Πιου-πιου με το καλο ευχομαι! Εχω πολυ καλο φιλινγκ να ξερεις για την εμβρυομεταφορά σου. Πιστευω ο νοέμβρης θα μπει με το πρώτο ευχάριστο από σένα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kat-Cat είπε:

@Πιου-πιου με το καλο ευχομαι! Εχω πολυ καλο φιλινγκ να ξερεις για την εμβρυομεταφορά σου. Πιστευω ο νοέμβρης θα μπει με το πρώτο ευχάριστο από σένα!!!

Σε ευχαριστώ κορίτσι. Σας ευχαριστώ πολύ όλες. Είδα τον άλλαξες τον γλυκούλη δεν άντεξες, αλλά και ο άλλος τα ίδια σου λέει. Άντε δε συντονίζεσαι και εσύ για Νοέμβρη; Πολύ χύμα μου είσαι τελευταία. Θα φωνάξω τη Στρατηγό Ελένη να σε επαναφέρει σε τάξη!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Σε ευχαριστώ κορίτσι. Σας ευχαριστώ πολύ όλες. Είδα τον άλλαξες τον γλυκούλη δεν άντεξες, αλλά και ο άλλος τα ίδια σου λέει. Άντε δε συντονίζεσαι και εσύ για Νοέμβρη; Πολύ χύμα μου είσαι τελευταία. Θα φωνάξω τη Στρατηγό Ελένη να σε επαναφέρει σε τάξη!:)

Τον αλλαξα το γλυκουλη για την ωρα, και ευτυχως δεν εβαλα τα χέρια μου να βγάλω τα ματια μου γιατί έχει ενα ρισκο αυτό οπως τα λέγαμε. Θελω να σας αποκαταστησω όλες. Βασικα θα χαρώ απειρα να ακουσω όμορφα νέα σας και νομιζω ότι μετά τα ασχημα του μήνα αυτού δεν μπορεί παρά να έρθουν όμορφα πλεον.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια? @Magaiver χαίρομαι που μπηκατε σε δράση αμέσως,καλως να μας έρθετε στην ελλαδα! @Πιου-πιου ετοιμαχω τα προικιά σιγά σιγά να την υποδεχτω! @nikona περιμένουμε μεθαύριο να μάθουμε το φύλο με το καλο! @ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ και @bebe2 που βρισκόμαστε κορίτσια;;και τα καινούρια τα κοριτσια @satya και @Λίτσα 88 πως είστε εσείς κορίτσια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Πιου-πιου Καλημέρα και καλή επιτυχία! θα πάνε όλα υπέροχα! Και θα είσαι η πρώτη του Νοέμβρη! Πόσα θα βάλεις? Βλαστοκύστες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...