Μετάβαση σε περιεχόμενο

Και τωρα έμβρυομεταφορά!!


Recommended Posts

Και βασικά τώρα που το σκέφτομαι καλύτερα δεν είναι μόνο που έχω στεναχωρηθεί. Γιατί εσύ Mag και @Magaiver είσαι και Νταρτανιάν και θα τη βρεις την άκρη. Και η Ελενίτσα μας είναι πολύ δυνατή και επίμονη και θα τα καταφέρει. Και η Ζέτα το ίδιο. Αλλά δεν ξέρω έχω θυμώσει πολύ ξαφνικά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η bebe2 είπε:

@Magaiver λυπάμαι πολύ ! :( Ο νεορβριος μας περιμένει ολες με ευχάριστα νέα 

Ανυπομονω για λίγα ευχάριστα επιτέλους!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Το έγινε με την ωορρηξία έκανες;έφυγε το γιγαντακι;

Το γιγαντάκι είναι τελείως βλαμμένο. Εκεί που έτρεχε και μας χάλασε τη διέγερση, τώρα πάει με το πάσο του. Ωορρηξία δεν προβλέπεται σήμερα εύκολα. Αύριο μάλλον - το πολύ την Τρίτη. Αύριο πάλι γιατρό και το πρωί αιματολογικές. Το ενδομήτριο πολύ καλό 11 και με τις τρεις γραμμές ή ό,τι είναι αυτό τελοσπάντων. Μπλουλούκα με βλέπω και εμένα για την Εθνική Επέτειο. Άντε κορίτσι τρόμαξε τους γιατρούς και όλα τα φαρμακεία. Ο Νοέμβρης ΠΡΕΠΕΙ να πάει καλά!!! Είμαστε πάλι τόσα κορίτσια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Και βασικά τώρα που το σκέφτομαι καλύτερα δεν είναι μόνο που έχω στεναχωρηθεί. Γιατί εσύ Mag και @Magaiver είσαι και Νταρτανιάν και θα τη βρεις την άκρη. Και η Ελενίτσα μας είναι πολύ δυνατή και επίμονη και θα τα καταφέρει. Και η Ζέτα το ίδιο. Αλλά δεν ξέρω έχω θυμώσει πολύ ξαφνικά. 

Κι εγώ τα πηρα στο κρανίο,δε θα τον αφήσω σε χλωρό κλαρί το γιατρό,με το τετράδιο μου θα πάω κ αυτά που θέλω να κανει άμα πια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Το γιγαντάκι είναι τελείως βλαμμένο. Εκεί που έτρεχε και μας χάλασε τη διέγερση, τώρα πάει με το πάσο του. Ωορρηξία δεν προβλέπεται σήμερα εύκολα. Αύριο μάλλον - το πολύ την Τρίτη. Αύριο πάλι γιατρό και το πρωί αιματολογικές. Το ενδομήτριο πολύ καλό 11 και με τις τρεις γραμμές ή ό,τι είναι αυτό τελοσπάντων. Μπλουλούκα με βλέπω και εμένα για την Εθνική Επέτειο. Άντε κορίτσι τρόμαξε τους γιατρούς και όλα τα φαρμακεία. Ο Νοέμβρης ΠΡΕΠΕΙ να πάει καλά!!! Είμαστε πάλι τόσα κορίτσια.

Έτσι κάνουν αυτά όταν είναι να σκάσουν κάνουν εκατό χρόνια,εμενα με πονάει με ξαναποναει κ μετααα σκαει.αλλοι θα παρελαύνουν τη κυριακη κι άλλοι θα τρέχουν σα το βεγγο.κι εκεί που θα βάζεις τα εμβρυα θα παίξει ξαφνικά ή ελλαδα ποτέ δε πεθαίνει!θα ζήσεις μεγάλες στιγμές.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Πιου-πιου θα τα πάτε σούπερ εσείς! Ότι έγινε έγινε με εμάς (έριξα και μια λιποθυμία πριν από την στεναχώρια μου μάλλον..?). Τώρα εστιάζουμε σε εσάς που είστε και πολλές που ετοιμάζεστε για αυτό το μήνα. Εσύ πρώτη θα κάνεις την εμβρυομεταφορα? Περίπου τέλος της εβδομάδας δεν θα γίνει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Magaiver κοριτσάκι μου ξέρω πονάει η καρδούλα σου... θέλει λίγο χρόνο να περάσει υπομονή ...μια μεγάλη αγκαλιαααα ❤️ 

@Πιου-πιου άφησε τα νάζια και περάστε μπροστά!!! Η σειρά σας τώρα... άντε μια μια να φτιάξουμε νέο γκρουπάκι με την @nikona!!! ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

@Πιου-πιου θα τα πάτε σούπερ εσείς! Ότι έγινε έγινε με εμάς (έριξα και μια λιποθυμία πριν από την στεναχώρια μου μάλλον..?). Τώρα εστιάζουμε σε εσάς που είστε και πολλές που ετοιμάζεστε για αυτό το μήνα. Εσύ πρώτη θα κάνεις την εμβρυομεταφορα? Περίπου τέλος της εβδομάδας δεν θα γίνει?

Μη μου στεναχωριέσαι. Να, για αυτό θυμώνω, για τη στεναχώρια που περνάμε. Ο άντρας μου μου είπε θα περάσει (έξω ) από Μόναχο και θα σου φέρει τα φιλιά μου. Νομίζω πρώτη θα είμαι τέλος εβδομάδας. Κοιτάμε μπροστά. Τα όμορφα μας περιμένουν, όλες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Eleni73 είπε:

@Magaiver κοριτσάκι μου ξέρω πονάει η καρδούλα σου... θέλει λίγο χρόνο να περάσει υπομονή ...μια μεγάλη αγκαλιαααα ❤️ 

@Πιου-πιου άφησε τα νάζια και περάστε μπροστά!!! Η σειρά σας τώρα... άντε μια μια να φτιάξουμε νέο γκρουπάκι με την @nikona!!! ❤️ 

Στρατηγέ Ελένη,

Ευπειθως αναφέρω στρατιώτης Πιου-Πιου ηθικόν ακμαιότατον.

Θα κατατροπωσουμε τον εχθρό υπό τας διαταγάς Σας. ?

Με πήρε λίγο το παραπονο Στρατηγέ μου αλλά πάει πέρασε.❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια γεια σας

Διαβασα τα νεα. @Magaiver μου πολυ λυπαμαι. Σε τετοιες στιγμες δεν θελω να λεω πολλα. Ας περιμενουμε κ αυριο την χοριακη.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Magaiver είπε:

@Eleni73 @Bloublou85 @Πιου-πιου ναι κορίτσια μου δεν στεναχωριέμαι τόσο. Θα συνεχίσω σίγουρα! Πιο πολύ στεναχωριέμαι για το 0/3 που είχαμε ομαδικώς με Ελένη και Ζετα παρά για το αρνητικό μου τεστ. Μου κάνει εντύπωση πως είμαστε τόσο ατυχές ενώ θεωρητικά τα ποσοστά της εξωσωματικής δεν είναι τόσο χαμηλά. Μπας και μας δουλεύουν? Τεσπα, κάντε εσείς ένα θαύμα να ακούσουμε 1 καλό νέο επιτέλους εδώ μέσα!!!

λυπάμαι πολύ αλήθεια. Αν και ας εχουμε και μια μικρή ελπίδα για αύριο. Αυτό που λες ομως ειναι αλήθεια φοβερό. Σα να μην ηθελε το σύμπαν τον Οκτώβρη καθόλου για όλες. Μισό καλό νεο εδώ μέσα όσο παρακολουθώ δεν είδα....Ομως ας σκεφτούμε οτι τα καλά όπως και τα κακά ερχονται όλα μαζεμένα, άρα θα ρθει αυτος ο μήνας και συντομα μαλιστα που δε θα προλαβαινουμε τις ανακοινωσεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

@Kat-Cat μου εσύ πως είσαι;έκλεισε για τη σαλπιγγογραφια;

Γεεια σου κορίτσι μου. Δεν εκλεισα. (τις εχασα και τις μερες του μηνα) Πηγα και σε εναν αλλο γιατρο (ειναι αυτο που κουβεντιαζαμε με την @Πιου-πιου με τον καλο και παλιο γιατρο το μη αγχωτικο και εναν νεο που δεν ξερω πως θα μου βγει) και μου ειπε πως δεν υπαρχει λογος να κλεισω γιαυτον. Ειδε εξετασεις μου, πηρε ιστορικο μου, με εξετασε και μου ειπε πως δεν υπαρχει κανενα προβλημα και πως κατα τη γνωμη του αφου εμεινα προσφατως δε χρειαζεται σαλπιγγο. Ωστοσο μου ειπε αν εμενα με κανει να νιωσω καλυτερα ας την κανω οποτε κρινω, αλλά εκεινος μου ειπε οτι θα πρέπει να περιμενω μεχρι Φλεβαρη τουλάχιστον και τότε να μιλήσουμε εκ νεου. Να σας πω με ηρεμησε λιγο. αν δεν ειχα το ηλικιακο που σκεφτομαι ουτε θα εμπαινα σε διαδικασια να σκεφτω οτιδηποτε αλλο, αλλα αυτη η ατιμη η ρημαδα :P Ισως την κλεισω τον επομενο μηνα ή τον Δεκεμβρη. Εκει προσανατολιζομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Γεεια σου κορίτσι μου. Δεν εκλεισα. (τις εχασα και τις μερες του μηνα) Πηγα και σε εναν αλλο γιατρο (ειναι αυτο που κουβεντιαζαμε με την @Πιου-πιου με τον καλο και παλιο γιατρο το μη αγχωτικο και εναν νεο που δεν ξερω πως θα μου βγει) και μου ειπε πως δεν υπαρχει λογος να κλεισω γιαυτον. Ειδε εξετασεις μου, πηρε ιστορικο μου, με εξετασε και μου ειπε πως δεν υπαρχει κανενα προβλημα και πως κατα τη γνωμη του αφου εμεινα προσφατως δε χρειαζεται σαλπιγγο. Ωστοσο μου ειπε αν εμενα με κανει να νιωσω καλυτερα ας την κανω οποτε κρινω, αλλά εκεινος μου ειπε οτι θα πρέπει να περιμενω μεχρι Φλεβαρη τουλάχιστον και τότε να μιλήσουμε εκ νεου. Να σας πω με ηρεμησε λιγο. αν δεν ειχα το ηλικιακο που σκεφτομαι ουτε θα εμπαινα σε διαδικασια να σκεφτω οτιδηποτε αλλο, αλλα αυτη η ατιμη η ρημαδα :P Ισως την κλεισω τον επομενο μηνα ή τον Δεκεμβρη. Εκει προσανατολιζομαι!

Προφανώς θέλει το χρόνο του,μακαρι να ηρεμησεις λιγάκι.να σου πω προσπαθείς με τεστακια ή μόνοι σας;ναι οι γιατροί μόλις πάμε μας ηρεμούν μετά από δύο μερες ξανά εμείς.εδω δε ταραζονται που αποτυγχανουμε στις εμβρυομεταφορες χαλαρααα αυτοί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Bloublou85 είπε:

Προφανώς θέλει το χρόνο του,μακαρι να ηρεμησεις λιγάκι.να σου πω προσπαθείς με τεστακια ή μόνοι σας;ναι οι γιατροί μόλις πάμε μας ηρεμούν μετά από δύο μερες ξανά εμείς.εδω δε ταραζονται που αποτυγχανουμε στις εμβρυομεταφορες χαλαρααα αυτοί.

εχεις δικιο. Ωστοσο επειδη αλλαξα γιατρο, οποτε και τα ακουσα και απο εναν νεο, μου εδωσε 2 μηνες ηρεμιστικης ενεσης. Δεν κανω πλακα. Για 2 μηνες με εχει ηρεμησει. Μετα παλι σε αναμμενα θα καθομαι αλλα τουλαχιστον μου ρουφηξε πολλη ενταση δεν το περιμενα. Μεχρι ο αντρας μου μου το ειπε. Τα ιδια μου ελεγε και ο παλιος μου γιατρος φυσικα, αλλα για καποιο λογο δεν ησυχαζα. Ειναι σα να θελα και β' γνωμη. Με τεστάκια προσπαθουμε, αν και εχω πολυ σταθερο κυκλο και η ωορρηξια μου παιζει σχεδον παντα ιδια μερα, αντε συν/πλην μια. Τωρα θα δειξει, για 2 μηνες το χω αφησει χαλαρα, δεν ταραζομαι, δεν αγχωνομαι, και βλεπω μετα το νεο ετος θα τον ξαναεπισκεφτω! Ως τοτε ισως εχω κανει και τη σαλπιγγο να ολοκληρωσω το σετ :P Ελπιζω ως τοτε να χουμε παρα πολλα καλα νεα απο εσας. Να μην προλαβαινω κοριτσια να λεω τα συγχαρητηρια μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

εχεις δικιο. Ωστοσο επειδη αλλαξα γιατρο, οποτε και τα ακουσα και απο εναν νεο, μου εδωσε 2 μηνες ηρεμιστικης ενεσης. Δεν κανω πλακα. Για 2 μηνες με εχει ηρεμησει. Μετα παλι σε αναμμενα θα καθομαι αλλα τουλαχιστον μου ρουφηξε πολλη ενταση δεν το περιμενα. Μεχρι ο αντρας μου μου το ειπε. Τα ιδια μου ελεγε και ο παλιος μου γιατρος φυσικα, αλλα για καποιο λογο δεν ησυχαζα. Ειναι σα να θελα και β' γνωμη. Με τεστάκια προσπαθουμε, αν και εχω πολυ σταθερο κυκλο και η ωορρηξια μου παιζει σχεδον παντα ιδια μερα, αντε συν/πλην μια. Τωρα θα δειξει, για 2 μηνες το χω αφησει χαλαρα, δεν ταραζομαι, δεν αγχωνομαι, και βλεπω μετα το νεο ετος θα τον ξαναεπισκεφτω! Ως τοτε ισως εχω κανει και τη σαλπιγγο να ολοκληρωσω το σετ :P Ελπιζω ως τοτε να χουμε παρα πολλα καλα νεα απο εσας. Να μην προλαβαινω κοριτσια να λεω τα συγχαρητηρια μου!!!

Όλες να έχουμε κι εμείς κι εσύ να μη χρειαστεί να κάνεις κάτι άλλο.να φύγει αυτός ο γκαντεμομηνας!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Όλες να έχουμε κι εμείς κι εσύ να μη χρειαστεί να κάνεις κάτι άλλο.να φύγει αυτός ο γκαντεμομηνας!

 

ισχυει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Πιου-πιου είπε:

Στρατηγέ Ελένη,

Ευπειθως αναφέρω στρατιώτης Πιου-Πιου ηθικόν ακμαιότατον.

Θα κατατροπωσουμε τον εχθρό υπό τας διαταγάς Σας. ?

Με πήρε λίγο το παραπονο Στρατηγέ μου αλλά πάει πέρασε.❤️

Καταλαβαίνω βεβαίως βεβαίως ,,, δεν εχουμε πολυτέλειες τετοιες όμως... έτσι και μας πάρει απο κάτω τελείωσε.... θα είμαι εδώ μέχρι να πετύχει και η τελευταία από εμάς!!!!!! Το νου σας!!!! ??

@Πιου-πιου[smilie=headbang.gi:❤️ 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Bloublou85 είπε:

@Zeta. το επιασες το τζόκερ να δώσουμε τους λογαριασμούς μας;??

??? Οχι βρε bloublou μου... Τζακ ποτ πάλι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 19/10/2018 at 12:41 ΠΜ, ο/η Eleni73 είπε:

 

Καλωςήρθες  στην παρέα μας @vergadou ειμαστε σε παρόμοιες καταστάσεις εμεις!!!!

Καλώς σας βρήκα! απλά άλλαξα το ψευδώνυμο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 18/10/2018 at 8:21 ΜΜ, ο/η Πιου-πιου είπε:

@vergadou, καλώς ήρθες. Εύχομαι να πάνε όλα καλά αυτή τη φορά. Να είναι η τυχερή σου. 

@Magaiver Λυπάμαι πολύ με τα νέα σου. Δεν μας παίρνει όμως από κάτω και καλό είναι να εκτονώνουμε ότι μας στεναχωρεί αλλιώς επιβαρύνουμε την υγεία μας. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια, καλη εβδομαδα.

@Magaiver μου πηγες για αιμα?

@Kat-Cat χαιρομαι που σε ηρεμησε ο καινουριος γιατρος. Το χρειαζόσουν αυτο. Ειμαι πολυ αισιοδοξη για σενα, θα ερθει το μπεμπε συντομα! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 18/10/2018 at 8:21 ΜΜ, ο/η Πιου-πιου είπε:

@vergadou, καλώς ήρθες. Εύχομαι να πάνε όλα καλά αυτή τη φορά. Να είναι η τυχερή σου. 

Σε ευχαριστώ πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...