Μετάβαση σε περιεχόμενο

Και τωρα έμβρυομεταφορά!!


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Bloublou85 είπε:

Ρεεεε αλόγου;;στο κέντρο της πόλης μάλλον από σκύλο ήταν.τωρα τους αναγκάζουν κ τα μαζεύουν κ δε πατάμε γι αυτό έχει μειωθεί κ το γούρι.Υ.Γ ξέρεις ότι του αλόγου είναι πιο πολλά;εγώ δεν το ήξερα.

εξαρτάται που ζεις bloublou μου...! Εγώ που ζω στο Μόναχο πιο πιθανό είναι να πατήσω αλόγου πάρα σκύλο.. Χαχαχαχα Και επειδή βλέπω πολύ συχνά θα σου πω ότι είναι άπειρα και βρωμερά..

Για το άλλο που με ρώτησες γιατί έχω τόσο αργά τεστ είναι επειδή για να το καλύψει το ταμείο πρέπει να έχουν περάσει 14 μέρες από την ωοληψια. Γι αυτό ίσως να πάω να κάνω και νωρίτερα. Ας δούμε πώς θα πάει το τεστ της Ζετας την Πέμπτη και ίσως πάω Παρασκευή..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Καλά μπορώ να πω... το σκέφτομαι συνέπεια, αλλά καλύτερα από την προηγούμενη φορά... εσύ;;;

Και εγώ το ίδιο. Πολύ καλύτερα από την προηγούμενη φορά. Είμαστε έμπειρες πια ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ με ρωτησες για το φυλο. Καναμε πριν λιγες μερες υπερηχο αλλα ηταν σταυροποδι κ δεν ειδαμε τιποτα. Στις 25/10 θα ξαναπαμε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

εξαρτάται που ζεις bloublou μου...! Εγώ που ζω στο Μόναχο πιο πιθανό είναι να πατήσω αλόγου πάρα σκύλο.. Χαχαχαχα Και επειδή βλέπω πολύ συχνά θα σου πω ότι είναι άπειρα και βρωμερά..

Για το άλλο που με ρώτησες γιατί έχω τόσο αργά τεστ είναι επειδή για να το καλύψει το ταμείο πρέπει να έχουν περάσει 14 μέρες από την ωοληψια. Γι αυτό ίσως να πάω να κάνω και νωρίτερα. Ας δούμε πώς θα πάει το τεστ της Ζετας την Πέμπτη και ίσως πάω Παρασκευή..

Αα πάω πάσο άμα είσαι στο μοναχο!αλλά κόλπα εκεί με τα ταμεία.θα κάνω κ εγώ τεστ τη παρασκευή εφτά μέρες μετά τις επαφές.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η nikona είπε:

Αντε @Bloublou85 μακαριιιιιιι

Δε θα δείξει τίποτα 21η μέρα αλλά θα κάνω τη διαστολή εκείνη τη μέρα κ φοβαμαι μη γίνει τίποτα γιατί λογικά θα περάσει καθετήρα μέσα στη μήτρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Bloublou85 είπε:

Δε θα δείξει τίποτα 21η μέρα αλλά θα κάνω τη διαστολή εκείνη τη μέρα κ φοβαμαι μη γίνει τίποτα γιατί λογικά θα περάσει καθετήρα μέσα στη μήτρα.

Δεν νομιζω. Η διαστολη γινεται για τον τραχηλο. Δεν νομιζω να μπει στην μητρα σου. 

Ρωτα βεβαια για να εισαι σιγουρη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η nikona είπε:

Δεν νομιζω. Η διαστολη γινεται για τον τραχηλο. Δεν νομιζω να μπει στην μητρα σου. 

Ρωτα βεβαια για να εισαι σιγουρη. 

Κ πως θα καταγράψει τη θέση της μήτρας;γιατί γι αυτο θα το κάνω για να ξέρουμε ποιο δρόμο θα ακολουθήσει στη μεταφορά.δεν τα ξέρω αυτά καινούργια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Κ πως θα καταγράψει τη θέση της μήτρας;γιατί γι αυτο θα το κάνω για να ξέρουμε ποιο δρόμο θα ακολουθήσει στη μεταφορά.δεν τα ξέρω αυτά καινούργια.

Α ναι, ξεχασα οτι θελετε να δειτε κι αυτο. Τι να πω? Δεν ξερω κ παλι. Εσυ πες το ομως στη γιατρο οτι ειχατε επαφες κ ρωτα την αν κινδυνευει κατι σε περιπτωση που εγινε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Bloublou85 είπε:

Εννιά μέρες μετα την εμβρυομεταφορά με βλαστοκύστες κάνουμε συνήθως χοριακη,εσυ σε ποια μέρα είσαι τώρα;

Την Τρίτη έκανα την χοριακή, άρα 5 ημέρες μετά την εμβρυομεταφορά. Έχω το predictor early, αλλά φοβάμαι μην είναι νωρίς κ φάω άδικα την σφαλιάρα... Ξέρετε πότε αρχίζει να παράγει ο οργανισμός την HCG?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Zeta. είπε:

Την Τρίτη έκανα την χοριακή, άρα 5 ημέρες μετά την εμβρυομεταφορά. Έχω το predictor early, αλλά φοβάμαι μην είναι νωρίς κ φάω άδικα την σφαλιάρα... Ξέρετε πότε αρχίζει να παράγει ο οργανισμός την HCG?

Την Τρίτη έκανα την εμβρυομεταφορά!!!! Ουφφφφ. Το μυαλό μου στη χοριακή είναι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Zeta. Ζετάκι καλημέρα! Νομιζω οτι η χοριακη ξεκιναει να παραγεται μολις γινεται η εμφυτευση.

Το θεμα ειναι οτι δεν ξερουμε πότε εγινε η εμφυτευση. 

Εγω σε αυτην την τελευταια προσπαθεια δεν αντεξα και εκανα τεστ μια μερα πριν την χοριακη. Ενω τις προηγουμενες ημερες ημουν χαλαρη δυο μερες πριν το εβαλα στο νου μου κ δεν μπόρεσα να αντισταθώ. 

Προτεινω να μην το κανεις πολλες ημερες πριν αν αντεχεις. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Zeta. είπε:

Την Τρίτη έκανα την χοριακή, άρα 5 ημέρες μετά την εμβρυομεταφορά. Έχω το predictor early, αλλά φοβάμαι μην είναι νωρίς κ φάω άδικα την σφαλιάρα... Ξέρετε πότε αρχίζει να παράγει ο οργανισμός την HCG?

Ναι μην το κάνεις το τεστ! Ακόμα και να έχει ολοκληρωθεί η εμφύτευση δεν θα παράγεται η hcg. Πρέπει να περάσουν τουλάχιστον άλλες δύο μέρες νομίζω. Τσάμπα θα απογοητευθεις και δεν θα σημαίνει και τίποτα. Ίσως την Τρίτη το ξαναβλέπουμε :)

Εχεις βγει καθόλου έξω? Για ένα καφεδάκι ένα περίπατο..? Να ξεφύγει λίγο το μυαλό!Λιγο υπομονή κάνε ακόμη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Zeta. είπε:

Την Τρίτη έκανα την χοριακή, άρα 5 ημέρες μετά την εμβρυομεταφορά. Έχω το predictor early, αλλά φοβάμαι μην είναι νωρίς κ φάω άδικα την σφαλιάρα... Ξέρετε πότε αρχίζει να παράγει ο οργανισμός την HCG?

Απαπαπα είναι νωρίς ακόμα,περιμενε τουλάχιστον μέχρι τη τέταρτη.κατσε να το απολαύσεις μην αγχωνεσαι από τώρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

Ναι μην το κάνεις το τεστ! Ακόμα και να έχει ολοκληρωθεί η εμφύτευση δεν θα παράγεται η hcg. Πρέπει να περάσουν τουλάχιστον άλλες δύο μέρες νομίζω. Τσάμπα θα απογοητευθεις και δεν θα σημαίνει και τίποτα. Ίσως την Τρίτη το ξαναβλέπουμε :)

Εχεις βγει καθόλου έξω? Για ένα καφεδάκι ένα περίπατο..? Να ξεφύγει λίγο το μυαλό!Λιγο υπομονή κάνε ακόμη

Βγήκα χθές μετά την εμβρυμεταφορά. Για καφέ κ φαγητό. Κ τώρα για καφέ πάμε?. Τα πρωινά με πειάνει η ανυπομονησία... θα περιμένω ακόμα, γιατί μετά με βλέπω να αγοράζω τα τεστ με το κιλό? Εσύ πως είσαι;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι , όχι @Zeta., είναι πολύ νωρίς. Ε/τ κάνουμε την 5η μέρα, εμφύτευση γίνεται από την 6η μέχρι και 9η με πιθανότερη 7η-8η. Και μετά μέχρι να παραχθεί η χοριακή στο επίπεδο που να την πιάνουν τα τεστ ούρων θέλουμε 4 μερούλες. Ακόμα και τα πιο ευαίσθητα τεστ λένε 5 ημέρες μετά τη σύλληψη και εννοούν την εμφύτευση, όχι τη γονιμοποίηση. Θα απογοητευτείς τσάμπα. Όλα θα πάνε καλά κορίτσι μου. Θα έχεις τα πρώτα ευχάριστα. 

Εγώ κορίτσια πήγα σήμερα στο γιατρό. Όλα καλά τα βλέπει αλλά με έστειλε στο Λητώ για οιστραδιόλη. Έχει μία μικρή αμφιβολία για κυστούλα. Δε φοβόμαστε τόσο την ακύρωση του κύκλου, αλλά την υπερδιέγερση πάλι. Πρέπει να περιμένω μέχρι τις 3 τουλάχιστον. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Καλα αποτελέσματα @Πιου-πιου! Θα περιμενουμε να μας πεις.

Ευχαριστώ @nikona μου. Δεν απογοητεύομαι γιατί τη διέγερση θα την κάνω 99%. Ήλπιζα μόνο αυτή τη φορά να μπορούσα να βάλω φρέσκα και να μπορέσω να κάνω ovitrelle. Την προηγούμενη αναγκαστικά έκανα arvecap στο τέλος και δυο ωαριάκια δεν πρόλαβαν να μεγαλώσουν. Αλλά όλα καλά ό,τι και να γίνει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Ευχαριστώ @nikona μου. Δεν απογοητεύομαι γιατί τη διέγερση θα την κάνω 99%. Ήλπιζα μόνο αυτή τη φορά να μπορούσα να βάλω φρέσκα και να μπορέσω να κάνω ovitrelle. Την προηγούμενη αναγκαστικά έκανα arvecap στο τέλος και δυο ωαριάκια δεν πρόλαβαν να μεγαλώσουν. Αλλά όλα καλά ό,τι και να γίνει. 

Μακαρι να γινουν ολα οπως πρεπει αυτη τη φορα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Όχι , όχι @Zeta., είναι πολύ νωρίς. Ε/τ κάνουμε την 5η μέρα, εμφύτευση γίνεται από την 6η μέχρι και 9η με πιθανότερη 7η-8η. Και μετά μέχρι να παραχθεί η χοριακή στο επίπεδο που να την πιάνουν τα τεστ ούρων θέλουμε 4 μερούλες. Ακόμα και τα πιο ευαίσθητα τεστ λένε 5 ημέρες μετά τη σύλληψη και εννοούν την εμφύτευση, όχι τη γονιμοποίηση. Θα απογοητευτείς τσάμπα. Όλα θα πάνε καλά κορίτσι μου. Θα έχεις τα πρώτα ευχάριστα. 

Εγώ κορίτσια πήγα σήμερα στο γιατρό. Όλα καλά τα βλέπει αλλά με έστειλε στο Λητώ για οιστραδιόλη. Έχει μία μικρή αμφιβολία για κυστούλα. Δε φοβόμαστε τόσο την ακύρωση του κύκλου, αλλά την υπερδιέγερση πάλι. Πρέπει να περιμένω μέχρι τις 3 τουλάχιστον. 

Όλα καλά θα πάνε πιου πιου!!!εσείς κορίτσια τι ώρα κάνετε τις ενεσεις διεγερσης περίπου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Bloublou85 είπε:

Όλα καλά θα πάνε πιου πιου!!!εσείς κορίτσια τι ώρα κάνετε τις ενεσεις διεγερσης περίπου;

Βραδάκι μου είχανε πει τότε... 20:00 με 22:00 θεωρούσαν οτι ηταν καλά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Όχι , όχι @Zeta., είναι πολύ νωρίς. Ε/τ κάνουμε την 5η μέρα, εμφύτευση γίνεται από την 6η μέχρι και 9η με πιθανότερη 7η-8η. Και μετά μέχρι να παραχθεί η χοριακή στο επίπεδο που να την πιάνουν τα τεστ ούρων θέλουμε 4 μερούλες. Ακόμα και τα πιο ευαίσθητα τεστ λένε 5 ημέρες μετά τη σύλληψη και εννοούν την εμφύτευση, όχι τη γονιμοποίηση. Θα απογοητευτείς τσάμπα. Όλα θα πάνε καλά κορίτσι μου. Θα έχεις τα πρώτα ευχάριστα. 

Εγώ κορίτσια πήγα σήμερα στο γιατρό. Όλα καλά τα βλέπει αλλά με έστειλε στο Λητώ για οιστραδιόλη. Έχει μία μικρή αμφιβολία για κυστούλα. Δε φοβόμαστε τόσο την ακύρωση του κύκλου, αλλά την υπερδιέγερση πάλι. Πρέπει να περιμένω μέχρι τις 3 τουλάχιστον. 

 

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Όχι , όχι @Zeta., είναι πολύ νωρίς. Ε/τ κάνουμε την 5η μέρα, εμφύτευση γίνεται από την 6η μέχρι και 9η με πιθανότερη 7η-8η. Και μετά μέχρι να παραχθεί η χοριακή στο επίπεδο που να την πιάνουν τα τεστ ούρων θέλουμε 4 μερούλες. Ακόμα και τα πιο ευαίσθητα τεστ λένε 5 ημέρες μετά τη σύλληψη και εννοούν την εμφύτευση, όχι τη γονιμοποίηση. Θα απογοητευτείς τσάμπα. Όλα θα πάνε καλά κορίτσι μου. Θα έχεις τα πρώτα ευχάριστα. 

Εγώ κορίτσια πήγα σήμερα στο γιατρό. Όλα καλά τα βλέπει αλλά με έστειλε στο Λητώ για οιστραδιόλη. Έχει μία μικρή αμφιβολία για κυστούλα. Δε φοβόμαστε τόσο την ακύρωση του κύκλου, αλλά την υπερδιέγερση πάλι. Πρέπει να περιμένω μέχρι τις 3 τουλάχιστον. 

@Bloublou85 δίκιο έχετε κορίτσια... το αποτελέσμα δεν θα αλλάξει ούτως ή άλλος... καλή επιτυχία @Πιου-πιου μου!!! Να σου έρθουν όλα καλά κορίτσι μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Bloublou85 εμενα μου ειχαν πει να επιλεξω μία συγκεκριμενη ωρα απο τις 17:00 ως τις 20:00, όμως λόγω δουλειάς μου δεν μπορουσα να τις παίρνω μαζι μου κ τους ειπα να τις κανω στις 16:15 καθε μερα κ συμφώνησαν. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε κορίτσια. Τσάμπα η αισιοδοξία μου. Τελικά τον ακυρώσαμε τον κύκλο. Δεν ήταν κύστη αλλά ωάριο που ''βιάζεται''σε σχέση με τα άλλα. 2η ημέρα περιόδου και είναι ήδη 11 χιλ. Θα έχανα τουλάχιστον 4 ωάρια μου είπανε αν το δοκίμαζα. Τί να πω. Τουλάχιστον έχω τις βλαστοκυστούλες από την προηγούμενη διέγερση. Θα τις βάλω, τέλος του μήνα. Και ο Θεός βοηθός. Τώρα μετράμε ημέρες για την ωορρηξία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Πιου-πιου είπε:

Αχ βρε κορίτσια. Τσάμπα η αισιοδοξία μου. Τελικά τον ακυρώσαμε τον κύκλο. Δεν ήταν κύστη αλλά ωάριο που ''βιάζεται''σε σχέση με τα άλλα. 2η ημέρα περιόδου και είναι ήδη 11 χιλ. Θα έχανα τουλάχιστον 4 ωάρια μου είπανε αν το δοκίμαζα. Τί να πω. Τουλάχιστον έχω τις βλαστοκυστούλες από την προηγούμενη διέγερση. Θα τις βάλω, τέλος του μήνα. Και ο Θεός βοηθός. Τώρα μετράμε ημέρες για την ωορρηξία.

Να πάνε όλα κοριτσάκι μου... Όλα για κάποιο λόγο γίνονται...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...