Μετάβαση σε περιεχόμενο

Και τωρα έμβρυομεταφορά!!


Recommended Posts

@Magaiver οταν λες πονάς? Τσιμπηματάκια χαμηλά εννοείς? Ή πόνο συνεχόμενο.

Υπομονη και ξεκουραση οταν εισαι στο σπιτι.

@Πιου-πιου πολυ ωραια τα λες! Με το καλο κι εσυ να αδιαθετησεις και να ξεκινησεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Αααα εσύ μήπως να ξεκουραστεις αν πονάς κ να μη πηγαίνεις στη δουλειά;ελπιζουμε να νιώσει σύντομα καλά το ελενακι μας.εσυ ποτέ έχεις χοριακη και ή @Zeta.?? Κι εσύ @Πιου-πιου ποτέ είναι να αδιαθετησεις;;

 Αύριο, μεθαύριο. Ξεκίνησαν τα καφέ υγρά τωρα άρα από απόψε μέχρι Κυριακή. Στην ώρα μου δηλ και ξεκινάμε 2η μέρα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

 Αύριο, μεθαύριο. Ξεκίνησαν τα καφέ υγρά τωρα άρα από απόψε μέχρι Κυριακή. Στην ώρα μου δηλ και ξεκινάμε 2η μέρα. 

Ώστε δε με περιμένεις εεε;;εντάξει δε πειράζει αφού ήρθε τι να κανουμε.ποιο πρωτόκολλο θα κάνεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Ώστε δε με περιμένεις εεε;;εντάξει δε πειράζει αφού ήρθε τι να κανουμε.ποιο πρωτόκολλο θα κάνεις;

Είναι πάνω από τις δυνάμεις μου, αλλιώς σε περίμενα ευχαρίστως. Βραχύ Menopur - cetrotide.  Εσύ μη βιάζεσαι. Μπορεί να έχει γίνει και το καλό από ότι θυμάμαι...    Δεν ξέρεις ποτέ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Bloublou85 είπε:

Ήθελα να πω το πόνο μου ρε κορίτσια αλλά στενοχωρήθηκα με την ελενη κ το άφησα για αργότερα.τοσο καιρό από το φεβρουαριο έχω τις ενεσεις στο ψυγείο κ ο άντρας μου καλά κ ντε ήθελε να έχουμε τους βαθμούς στους 7, και σήμερα διαβάζω ότι τα ψυγεία πρέπει να είναι μέχρι 4 βαθμούς.κ τόσο καιρό αναρωτιομουνα γιατί χαλούσαν αμέσως τα καρότα.κ όπως καταλαβαίνετε αγχωθηκα μήπως έπαυαν κάτι οι ενεσεις.

αυτο που εχεις εσυ, ειναι αυτο που εχω και εγω μη βγαζω την ουρα μου απεξω. Ψάχνω συνεχεια το επόμενο θέμα να αγχωθω και να στενοχωρεθω. Τελειωνω με κυστες? Πιάνω τις σάλπιγγες. Τελειώνω με σάλπιγγες? πιάνω τη μήτρα κοκ. Εσύ τώρα περνάς τη φάση του ψυγείου. αχαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η bebe2 είπε:

Κορίτσια είναι κάποια που θα είμαστε μαζί Νοέμβρη? Εγώ θα αδιαθετησω αρχές Νοεμβρίου

Όλες μαζί θα είμαστε ούτως ή άλλως. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Πιου-πιου είπε:

 Αύριο, μεθαύριο. Ξεκίνησαν τα καφέ υγρά τωρα άρα από απόψε μέχρι Κυριακή. Στην ώρα μου δηλ και ξεκινάμε 2η μέρα. 

Άντε με το καλό!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Είναι πάνω από τις δυνάμεις μου, αλλιώς σε περίμενα ευχαρίστως. Βραχύ Menopur - cetrotide.  Εσύ μη βιάζεσαι. Μπορεί να έχει γίνει και το καλό από ότι θυμάμαι...    Δεν ξέρεις ποτέ...

Ακόμα είμαι στις προσπαθειες έχω τρεις μέρες συνεχόμενα κ αύριο άλλη μία χαχαχαχα αλλά φοβάμαι δεν ήθελα γιατί θα κάνω αυτή τη διαστολή τραχήλου κ μπορεί να είναι επικίνδυνο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

αυτο που εχεις εσυ, ειναι αυτο που εχω και εγω μη βγαζω την ουρα μου απεξω. Ψάχνω συνεχεια το επόμενο θέμα να αγχωθω και να στενοχωρεθω. Τελειωνω με κυστες? Πιάνω τις σάλπιγγες. Τελειώνω με σάλπιγγες? πιάνω τη μήτρα κοκ. Εσύ τώρα περνάς τη φάση του ψυγείου. αχαχαχαχ

Χαχαχαχα οι φαρμακοποιοί μόλις μπαίνω γελανε γιατί τους έβαλα να παρουν τηλ στη φαρμακαποθηκη να ρωτήσουν που είχαν τις ενεσεις πριν.τι να κάνουν κ οι άνθρωποι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η bebe2 είπε:

Κορίτσια είναι κάποια που θα είμαστε μαζί Νοέμβρη? Εγώ θα αδιαθετησω αρχές Νοεμβρίου

Εγώ εγώ θα ειμαι μαζί σου,ξεκιναω διέγερση τέλος του μήνα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Όλες μαζί θα είμαστε ούτως ή άλλως. 

Αυτό εννοείται ! Εγώ την αγαπώ την παρέα σας ! πραγματικά ξέρω ότι μόνο εσείς με καταλαβαίνετε ακριβώς ! Και σήμερα στεναχωρήθηκα με την Ελένη και συγκινηθηκα τις απαντήσεις όλων των κοριτσιών ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Εγώ εγώ θα ειμαι μαζί σου,ξεκιναω διέγερση τέλος του μήνα!

Εγώ λογικά 2-3 Νοεμβρίου θα ξεκινήσω cyclacur και ελπίζω αυτός ο μήνας να είναι ο τυχερός γιατι μετά δεν θα έχω αλλά έμβρυα πρέπει πάλι από την αρχή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η bebe2 είπε:

Εγώ λογικά 2-3 Νοεμβρίου θα ξεκινήσω cyclacur και ελπίζω αυτός ο μήνας να είναι ο τυχερός γιατι μετά δεν θα έχω αλλά έμβρυα πρέπει πάλι από την αρχή 

Α θα κάνεις μόνο προετοιμασία ενδομητρίου οπότε περίπου μαζί θα κάνουμε εμβρυομεταφορα,αν βέβαια τα καταφέρω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Α θα κάνεις μόνο προετοιμασία ενδομητρίου οπότε περίπου μαζί θα κάνουμε εμβρυομεταφορα,αν βέβαια τα καταφέρω.

Ναι μόνο προετοιμασία ! Θα τα καταφέρεις να σκέφτεσαι θετικά ! Εγώ και την πρώτη φορά που κατέληξε σε βιοχημική τελικά ήμουν πολύ αισιόδοξη και χαρούμενη και έβλεπα τις άλλες κοπέλες που ήμασταν μαζί πολύ στεναχωρημένες και το περίεργο ήταν ότι όταν συνήλθαμε από τη μέθη η ψυχολόγος του μαιευτηρίου ήρθε σε εμενα θα νόμιζε ότι ήμουν έτσι από την μέθη??? αλλά ήμουν πραγματικά χαρούμενη και αισιόδοξη ! Και πίστευα ότι θα τα καταφέρω και ακόμα το πιστεύω και κάποιο στιγμή θα το πετύχουμε όλες !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η bebe2 είπε:

Ναι μόνο προετοιμασία ! Θα τα καταφέρεις να σκέφτεσαι θετικά ! Εγώ και την πρώτη φορά που κατέληξε σε βιοχημική τελικά ήμουν πολύ αισιόδοξη και χαρούμενη και έβλεπα τις άλλες κοπέλες που ήμασταν μαζί πολύ στεναχωρημένες και το περίεργο ήταν ότι όταν συνήλθαμε από τη μέθη η ψυχολόγος του μαιευτηρίου ήρθε σε εμενα θα νόμιζε ότι ήμουν έτσι από την μέθη??? αλλά ήμουν πραγματικά χαρούμενη και αισιόδοξη ! Και πίστευα ότι θα τα καταφέρω και ακόμα το πιστεύω και κάποιο στιγμή θα το πετύχουμε όλες !

Α εγώ δεν είχα ούτε ψυχολόγο ούτε άλλες κοπέλες,ευτυχώς εκεί δηλαδή που είχανε κ γιατρό??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η nikona είπε:

@Bloublou85 αληθεια εβαλες τον φαρμακοποιο να παρει στην φαρμακαποθήκη?

Δεν υπαρχεις!!!

Ε ναι!!!εσύ μου έδωσες την ιδέα που ειπες ότι στις φαρμακαποθηκες που τα έχουν τόσο καιρό,κ έτσι λέω επειδή αγχωνομαι μπορούμε να πάρουμε ένα τηλ να ρωτησουμε που τα έχουν;κ πήρε!και ησυχασα κι εγώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Ε ναι!!!εσύ μου έδωσες την ιδέα που ειπες ότι στις φαρμακαποθηκες που τα έχουν τόσο καιρό,κ έτσι λέω επειδή αγχωνομαι μπορούμε να πάρουμε ένα τηλ να ρωτησουμε που τα έχουν;κ πήρε!και ησυχασα κι εγώ.

Χαχαχα!!! Το φανταστηκα οτι εγω σου εδωσα την ιδεα!

Δεν υπαρχεις κ παλι στο λεω!!! 

Αφου ετσι ησυχασες καλά εκανες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Χαχαχα!!! Το φανταστηκα οτι εγω σου εδωσα την ιδεα!

Δεν υπαρχεις κ παλι στο λεω!!! 

Αφου ετσι ησυχασες καλά εκανες! 

Είδες τι ωραίες ιδέες δίνεις;είπα αυτή τη φορά θα το ζήσω με τα όλα του δε θα κάθομαι να σκαω.κ ο άντρας μου είναι τυχερός γιατί έχω πετάξει τον οδηγό απ το ψυγείο αλλιώς θα έβλεπε γιατί με φώναξε που πείραξα τη θερμοκρασία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Bloublou85 είπε:

Α εγώ δεν είχα ούτε ψυχολόγο ούτε άλλες κοπέλες,ευτυχώς εκεί δηλαδή που είχανε κ γιατρό??

Ναι και εγώ δεν το περίμενα ότι θα μας έβλεπε και ψυχολόγος !αν και καμιά φορά καλύτερα να μην υπαρχουν άλλες κοπέλες γιατί σου μεταφέρουν και το άγχος τους

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Bloublou85 είπε:

Ήθελα να πω το πόνο μου ρε κορίτσια αλλά στενοχωρήθηκα με την ελενη κ το άφησα για αργότερα.τοσο καιρό από το φεβρουαριο έχω τις ενεσεις στο ψυγείο κ ο άντρας μου καλά κ ντε ήθελε να έχουμε τους βαθμούς στους 7, και σήμερα διαβάζω ότι τα ψυγεία πρέπει να είναι μέχρι 4 βαθμούς.κ τόσο καιρό αναρωτιομουνα γιατί χαλούσαν αμέσως τα καρότα.κ όπως καταλαβαίνετε αγχωθηκα μήπως έπαυαν κάτι οι ενεσεις.

Καλημέρα α μια χαρα σας βρίσκω εγω τι να πω ενα ολοκληρο βράδυ εκτός ψυγείου μονο νε μια παγοκυστη εσυ είχες και το ψυγείο στους 7 θυμαμαι κοπέλας ποστ που τις είχαν παγώσει οι ενέσεις γιατι ο μπαμπας της ήθελε να κρυώσει τις, coca-coles και χαμήλωσε αρκετα τη θερμοκρασία ψυγείο περιττό να περιγράψω τα υπόλοιπα ?συμβαινουν πολλα και διάφορα προσοχή λοιπον ειλικρινά λυπάμαι για τις καροτογρανίτες σου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Bloublou85 είπε:

Εγώ εγώ θα ειμαι μαζί σου,ξεκιναω διέγερση τέλος του μήνα!

Και εγω τέλος του μηνα αν ερθει και δεν εχει από συντονιστεί θα φτιαξω ενδομήτριο και αν ειναι όλα καλά θα συνεχίσουμε έμβρυομεταφορα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Πιου-πιου είπε:

@karen μου εσύ όλα καλά; Πώς πήγε το χειρουργείο; Νιώθεις καλά;

Καλημερα σας ??Ολα τέλεια. Τριτη ημερα σημερα τιποτε δεν νιωθω Την αφαιρεσαμε τελικά και τη  στείλαμε για βιοψία. Τωρα αντιβιωσεις τεταρτη κοβω ραμματα και να με δει ο γιατρος μου και αναμονή περιόδου θα φτιαξουμε το ενδομητριο υα τσεκαρουμε ολα ξανα και θα τα βάλω σε αυτον το κύκλο αν μπορέσω και  δεν υπαρχει θέμα. Εσυ ξεκίνησες διέγερση 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια !!!

Και γω μαζί σας @karen και @bebe2 !!! Μόνο προετοιμασία ενδομητρίου, περιμένω να αδιαθετήσω 26/10 !!!

Και τα υπόλοιπα κορίτσια λίγο πολύ εκεί γύρω είναι στις ημερομηνίες !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...