Μετάβαση σε περιεχόμενο

Και τωρα έμβρυομεταφορά!!


Recommended Posts

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Eleni73 είπε:

Δυστυχώς κορίτσια αρνητικό!!!! Πάω να πέσω στα πατώματα και θα επιστρέψω

Ελενακι μου γλυκό πόσο μα πόσο λυπάμαι,κουραγιο κορίτσι μου κ δύναμη για να συνεχίσεις,θα είμαστε εδώ οπότε νιώσεις λιγο καλύτερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Eleni73 είπε:

Δυστυχώς κορίτσια αρνητικό!!!! Πάω να πέσω στα πατώματα και θα επιστρέψω

Κοριτσάκι μου λυπάμαι πολύ... οι πιο πολλές εχουμε βιώσει παρόμοια κατάσταση... ο περίγυρος μας θα πει οτι δεν πειράζει κ μην στεναχωριέσαι... εγώ θα σου πω κλάψε, βγάλτο από μέσα σου, αλλά μετά θα πρέπει να σηκωθείς... να δείξεις την δυναμή σου!!! Οταν νιώσεις καλύτερα θα σε περιμένουμε στην παρέα μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ @Eleni73 μουυυυ..... Πόσο μα πόσο λυπάμαι....... Μακάρι να μπορούσαμε να είμαστε όλες κοντά σου να σε αγκαλιάσουμε ....... Μείνε όσο μπορείς περισσότερο κοντά στον συντροφο σου.... Περάστε το μαζί.... Βοηθείστε ο ένας τον άλλο... Δυναμώστε μαζί ξανά ! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Eleni73 Πραγματικά έχω στεναχωρηθεί παρά πολύ Ελένη. Σκατα! Ελπίζω να σηκωθείς σύντομα μέτα από αυτό το χτύπημα. Λυπάμαι παρά μα πάρα πολύ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η Πιου-πιου είπε:

Κοριτσάκι μου να είσαι αισιόδοξη, αλήθεια οι πιθανότητες είναι πολλές αφού το πιο σημαντικό είναι το έμβρυο και το πιο δύσκολο να πετύχεις στην ηλικία μας (και εγώ 39 είμαι). Δεν ξέρω γιατί λες δεν θα υπάρξει άλλη προσπάθεια, μπορεί και να έχεις κάποιο σημαντικό λόγο. Αλλά η γνώμη μου είναι ότι έχεις πολλά περιθώρια προσπάθειας. Σε κάθε περίπτωση σου εύχομαι ολόψυχα να πετύχεις, όπως και σε όλες τις κοπέλες. 

Πιου-πιου εσυ δν εχεις καθολου παρενεργειες απο τα οιστρογονα?εγω τα παιρνω μονο 2 μερες κ εχω ηδη πονοκεφαλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελένη μου ξέρω ότι δεν είναι εύκολο αυτό που περνάς και ό, τι και να λέμε σήμερα είναι δύσκολο να σε παρηγορήσουμε. Σε θαυμάζω πάρα πολύ για την επιμονή και την προσπάθεια σου και είμαι σίγουρη ότι θα τα καταφέρεις. Σήμερα είναι όλα μαύρα, αλλά μια μέρα θα γίνεις πολύ ευτυχισμένη. Σε φιλώ πολύ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Eleni73 είπε:

Δυστυχώς κορίτσια αρνητικό!!!! Πάω να πέσω στα πατώματα και θα επιστρέψω

Κορίτσι λυπάμαι πολύ,ξέρω πολύ καλά πώς είναι το συναίσθημα.Δύναμη και κουράγιο,ξέρω πως όταν περάσει λιγάκι ο πόνος θα σκέφτεσαι πώς θα συνεχίσεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Ελένη μου ξέρω ότι δεν είναι εύκολο αυτό που περνάς και ό, τι και να λέμε σήμερα είναι δύσκολο να σε παρηγορήσουμε. Σε θαυμάζω πάρα πολύ για την επιμονή και την προσπάθεια σου και είμαι σίγουρη ότι θα τα καταφέρεις. Σήμερα είναι όλα μαύρα, αλλά μια μέρα θα γίνεις πολύ ευτυχισμένη. Σε φιλώ πολύ.

Αυτο ακριβώς για την @Eleni73 Αυτο ειναι που σκεφτομαι. Μια μέρα όλες θα γίνουν. Απλά κάποιες πρέπει να δείξουν μεγαλύτερη υπομονη. Να σκέφτεστε μόνο εκείνη τη μέρα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Eleni73 ελενη μου ολες σε καταλαβαινουμε  και στεναχωριομαστε μαζι σου γιατι ξερουμε ακριβως πως ειναι! ομως μη το βαλεις κατω ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Faith είπε:

Πιου-πιου εσυ δν εχεις καθολου παρενεργειες απο τα οιστρογονα?εγω τα παιρνω μονο 2 μερες κ εχω ηδη πονοκεφαλο

Μόνο την πρώτη ημέρα είχα λίγη υπνηλία. Μετά ούτε αυτό. Λίγο πρήξιμο και τίποτα άλλο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια βλέπω ότι μας έχει πάρει από κάτω. Ήταν μεγάλη ατυχία αυτό σήμερα, αλλά θα έχουμε ευχάριστα από εδώ και πέρα και πρώτα - πρώτα με @Zeta. και @Magaiver και θα πάρει και το Ελενάκι κουράγιο. @Bloublou85 πού είσαι σήμερα να ανεβάσεις το κλίμα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

???Αχ γλυκια μου τωρα διάβασα λυπάμαι ειλικρινά όπως ολες μας για την αρνητικη χοριακη σου  κλαψε ξέσπασε πάρε το χρονο σου και συνέχισε ξανά τις προσπάθειες σας εφόσον νιώθετε έτοιμη και τσεκαρετε ξανά μήπως έχει παραληφθεί κατι όσον αφορα το ιστορικό  σας και εξετάσεις. Ξερω οτι νιώθεις οργή πόνο θυμό Χιλιάδες άσχημα απερίγραπτα συναισθήματα  και ενα σωρό γιατι σ εμενα γυρίζουν στο μυαλο σου. Να θυμάσαι ο Θεος δεν μας ξεχνά απλα μας καθυστερεί Πίστη δυναμη κουράγιο αισιοδοξία εγω κάθε μου αποτυχία και περισσότερη δυναμη ψυχής για να συνεχίσω επανειλλημένες αποτυχίες η μια μετα την αλλη και όμως δεν τα παρατησα ακομη προσπαθώ και παλευω ξερω καποια στιγμη θα μας ανταμειψει όλες μας αλλες πιο γρήγορα αλλες πιο αργά. ???? κορίτσια μου υπόλοιπα εσεις πως είστε εχουμε κανενα ευχάριστο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Κορίτσια βλέπω ότι μας έχει πάρει από κάτω. Ήταν μεγάλη ατυχία αυτό σήμερα, αλλά θα έχουμε ευχάριστα από εδώ και πέρα και πρώτα - πρώτα με @Zeta. και @Magaiver και θα πάρει και το Ελενάκι κουράγιο. @Bloublou85 πού είσαι σήμερα να ανεβάσεις το κλίμα;

Ήθελα να πω το πόνο μου ρε κορίτσια αλλά στενοχωρήθηκα με την ελενη κ το άφησα για αργότερα.τοσο καιρό από το φεβρουαριο έχω τις ενεσεις στο ψυγείο κ ο άντρας μου καλά κ ντε ήθελε να έχουμε τους βαθμούς στους 7, και σήμερα διαβάζω ότι τα ψυγεία πρέπει να είναι μέχρι 4 βαθμούς.κ τόσο καιρό αναρωτιομουνα γιατί χαλούσαν αμέσως τα καρότα.κ όπως καταλαβαίνετε αγχωθηκα μήπως έπαυαν κάτι οι ενεσεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Bloublou85 τίποτα δεν έπαθαν οι ενέσεις. Παλιά τα ψυγεία στους 8 τα είχαν. Τώρα τελευταία τα βάζουμε μέχρι 4 είναι η αλήθεια. Οι ενέσεις τίποτα δεν έπαθαν, μην αγχώνεσαι. Τώρα τα καρότα είναι ένα άλλο θέμα... Σε λατρεύω έχεις απίστευτο χιούμορ και είσαι πολύ γλυκιά! Μου φτιάχνεις τη διάθεση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

@Bloublou85 τίποτα δεν έπαθαν οι ενέσεις. Παλιά τα ψυγεία στους 8 τα είχαν. Τώρα τελευταία τα βάζουμε μέχρι 4 είναι η αλήθεια. Οι ενέσεις τίποτα δεν έπαθαν, μην αγχώνεσαι. Τώρα τα καρότα είναι ένα άλλο θέμα... Σε λατρεύω έχεις απίστευτο χιούμορ και είσαι πολύ γλυκιά! Μου φτιάχνεις τη διάθεση.

Ευχαριστώ πολύ πολύ κούκλα μου,κανουμε κ λίγο χιούμορ αλλιώς θα τρελαθουμε με όλα αυτά.βεβαια αυτά στα σοβαρά τα λέω χτες τσακωθηκαμε γιατί πήγα κρυφά κ κατέβασα τους βαθμούς.ειναι απίστευτο σε τέτοιες στιγμές εμείς οι γυναίκες εκεί που τρωγομαστε πόσο δεμένες είμαστε όσον αφορά τη μητρότητα.ειναι σαν να σας γνωρίζω απο παντα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Bloublou85 η συντηρηση του ψυγειου δεν εχει κ παντα σταθερη θερμοκρασια. Ας μην τα πολυλογω παντως μια χαρα ειναι και οι 7 βαθμοι. Σούπερ.τιποτα δεν επαθαν οι ενεσουλες σου. Ενταξει? 

ΥΓ τα καροτα δεν νομιζω να χαλουσαν για 3 βαθμους διαφορα. 

 

@karen πως πηγε η λαπαροσκόπηση?

 

@Faith καθε οργανισμος αντιδρα διαφορετικα στις ορμονες. Ισως να ειναι κ τυχαιος ο πονοκεφαλος σου.εμενα μου επετρεπαν να παιρνω κανονικα ντεπον. Μια δυο φορες με ειχε πονεσει κι εμενα κατα τις θεραπειες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Bloublou85 Εντάξει πραγματικά ΔΕΝ ΥΠΆΡΧΕΙΣ! Θα ήθελα να ήμουν από μια μεριά να δω τον τσακωμό με τον άντρα σου για τις ενέσεις και τα καρότα....

Σήμερα είναι μέρα πένθιμη για το φόρουμ. Έχω στεναχωρηθεί παρά πολύ με το αρνητικό τεστ. Μακάρι η Ζετα να έχει ευχάριστα σε λίγες μέρες. 

Εγώ πάντως δεν ξέρω εάν είναι από την στεναχώρια μου για την Ελένη αλλά σήμερα πονάω στην κοιλια χαμηλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

@Bloublou85 Εντάξει πραγματικά ΔΕΝ ΥΠΆΡΧΕΙΣ! Θα ήθελα να ήμουν από μια μεριά να δω τον τσακωμό με τον άντρα σου για τις ενέσεις και τα καρότα....

Σήμερα είναι μέρα πένθιμη για το φόρουμ. Έχω στεναχωρηθεί παρά πολύ με το αρνητικό τεστ. Μακάρι η Ζετα να έχει ευχάριστα σε λίγες μέρες. 

Εγώ πάντως δεν ξέρω εάν είναι από την στεναχώρια μου για την Ελένη αλλά σήμερα πονάω στην κοιλια χαμηλά.

Δύσκολη κατάσταση κορίτσια... Στεναχωρήθηκα πολύ με την Ελένη, θυμήθηκα κ την πρώτη μου εμβρυομεταφορά όπου είχα αιμορραγία την 5η ημέρα μετά την εμβρυομεταφορά, με μία θετική χοριακή όμως κ με μία πτώση στη δεύτερη... δεν περιγράφεται ο πόνος. Να σηκωθεί γρήγορα το κορίτσι κ να μην νιώσει ποτέ άλλη τον πόνο της... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Magaiver, @Zeta.Ειδικά εσάς τις δύο, μη σας παίρνει από κάτω. Μια μάχη χάθηκε, όχι ο πόλεμος. Όλα θα πάνε καλά. Για εσάς τώρα και στο τέλος για όλες μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

@Bloublou85 Εντάξει πραγματικά ΔΕΝ ΥΠΆΡΧΕΙΣ! Θα ήθελα να ήμουν από μια μεριά να δω τον τσακωμό με τον άντρα σου για τις ενέσεις και τα καρότα....

Σήμερα είναι μέρα πένθιμη για το φόρουμ. Έχω στεναχωρηθεί παρά πολύ με το αρνητικό τεστ. Μακάρι η Ζετα να έχει ευχάριστα σε λίγες μέρες. 

Εγώ πάντως δεν ξέρω εάν είναι από την στεναχώρια μου για την Ελένη αλλά σήμερα πονάω στην κοιλια χαμηλά.

Αααα εσύ μήπως να ξεκουραστεις αν πονάς κ να μη πηγαίνεις στη δουλειά;ελπιζουμε να νιώσει σύντομα καλά το ελενακι μας.εσυ ποτέ έχεις χοριακη και ή @Zeta.?? Κι εσύ @Πιου-πιου ποτέ είναι να αδιαθετησεις;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...