Μετάβαση σε περιεχόμενο

Και τωρα έμβρυομεταφορά!!


Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ είπε:

@Πιου-πιου & @bebe2 κορίτσια σας περιμένουμεεεεε !!! Θα είμαστε καλή παρείτσα !!!

Έρχομαι, έρχομαι. Νομίζω το αργότερο μέσα στο σ/κ θα έρθει και θα ξεκινήσω τη διέγερση! Ας μας πάνε όλα καλά. Να τα καταφέρουμε όλες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Πιου-πιου Ευχαριστώ πολύ! Μάλλον γιαυτό με έστειλαν και εμένα στην δουλειά.. Επειδή είμαι στο εξωτερικό.. Αντε να αδιαθετησεις και εσύ να ξεκινήσεις πάλι! Θα είστε πολλά κορίτσια μαζί :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Zeta. είπε:

Θετική διάθεση magaiver μου μόνο!!! Έχω φίλη που από την εμβρυμεταφορά κ μέχρι τώρα που είναι στον 5ο είναι για δουλειά, σε ορθοστασία όλη μέρα...Έχεις τα αυγουλάκια σου μαζί να σκέφτεσαι!!! Όλα καλά θα πάνε!!!!!

Αχ ωραία που μου το είπες αυτό :) Θετικη σκέψη! Όπως καταλαβαίνεις δεν πολυδουλευω αλλά γράφω σε εσάς (χιχι). Θα φύγω σε 3-4 ώρες. Δεν θα κάτσω όλο το ωράριο σήμερα. Ευτυχώς κάνω καθιστική δουλειά και δεν είναι κουραστική. 

Εσύ πώς είσαι? Ξεκουράζεσαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Bloublou85 Ναι αυτό είπε και η γιατρός. Ότι κάναμε καλα που περιμεναμε γιατί έτσι βάλαμε τα δύο καλύτερα έμβρυα!

@ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ευχαριστωωωω! Και στα δικά σου :)

Ποία είναι η επόμενη για εμβριομεταφορα (μια που είναι και το θέμα του thread)?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

@Bloublou85 Ναι αυτό είπε και η γιατρός. Ότι κάναμε καλα που περιμεναμε γιατί έτσι βάλαμε τα δύο καλύτερα έμβρυα!

@ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ευχαριστωωωω! Και στα δικά σου :)

Ποία είναι η επόμενη για εμβριομεταφορα (μια που είναι και το θέμα του thread)?

Έλα ντε ή @Πιου-πιου απ ότι κατάλαβα περιμένει να αδιαθετησει για να ξεκινήσει,εγω ξεκιναω γύρω στις 26 του μήνα,πηρα κ τα φαρμακακια μου κ περιμενω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Magaiver είπε:

@Zeta. Ευχαριστώ Ζετακι! Είμαστε μαζί τώρα και με την @Eleni73 στην αναμονή..

Λοιπόν κορίτσια ο ενδοιασμός μου είναι ότι τώρα θα πάω στην δουλειά. Η γιατρός μου πιστεύει ότι δεν πειράζει να δουλέψεις και δεν χρειάζεται να κάτσεις σπίτι ξαπλωμένη... Εσείς τι λέτε?

Επίσης είμαι λίγο προβληματισμενη σήμερα γιατί πρώτον οι βλαστοκυστες αναπτύσσονταν αργά σε σχέση με αυτό που περιμένει κανείς (η μια δεν τα κατάφερε καθόλου). Και δεύτερον το ενδομητριο μου ήταν σχεδόν 18 χιλιοστά. Δεν είναι υπερβολικά παχύ για να είναι δεκτικο σε εμφύτευση??

@Magaiver μου το οτι αναπτύσσονται αργά το ξεχνάμε μπορεί στην μήτρα να πάρουν μπροστά!!! Με την δουλειά εγω για 3-4 μέρες δεν θα πήγαινα να μην το ρισκάρω ,,,,τωρα το ενδομήτριο αλήθεια είναι εχει ξεφύγει αρκετά από το ιδανικό ... παρόλαυτα ας πιστέψουμε και ελπίσουμε πως οι αντίξοες συνθήκες δεν θα παίξουν ρόλο το μικρό θαυματάκι θα γίνει ...λιγη τύχη θέλουμε!!!! Μια μεγάλη αγκαλιά από μένα!!!!!!  ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

Αχ ωραία που μου το είπες αυτό :) Θετικη σκέψη! Όπως καταλαβαίνεις δεν πολυδουλευω αλλά γράφω σε εσάς (χιχι). Θα φύγω σε 3-4 ώρες. Δεν θα κάτσω όλο το ωράριο σήμερα. Ευτυχώς κάνω καθιστική δουλειά και δεν είναι κουραστική. 

Εσύ πώς είσαι? Ξεκουράζεσαι?

Έχω λιώσει στον υπνο!!! Το χρειαζόμουν είναι η αλήθεια... Όλη μου η άδεια σχεδόν φέτος καταναλώθηκε για την εξωσωματική. Ο άντρας μου λεει οτι κλωσσάω τα αυγουλάκια μου.... Καλό κλώσσισμα λοιπόν κ σε εσένα magaiver μου!!! Μακάρι σε 9 μήνες να έχουμε τα κοτοπουλάκια μας!!!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

@Eleni73 φτάνουν οι μερουλες σιγά σιγα,ποτε έχεις χοριακη σαββατοκύριακο;

@Bloublou85 ναι και τρέμω στην σκέψη!!! Αστα ταχυκαρδίες!!!! Λέω να παω την Παρασκευή θα δούμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Eleni73 είπε:

@Magaiver μου το οτι αναπτύσσονται αργά το ξεχνάμε μπορεί στην μήτρα να πάρουν μπροστά!!! Με την δουλειά εγω για 3-4 μέρες δεν θα πήγαινα να μην το ρισκάρω ,,,,τωρα το ενδομήτριο αλήθεια είναι εχει ξεφύγει αρκετά από το ιδανικό ... παρόλαυτα ας πιστέψουμε και ελπίσουμε πως οι αντίξοες συνθήκες δεν θα παίξουν ρόλο το μικρό θαυματάκι θα γίνει ...λιγη τύχη θέλουμε!!!! Μια μεγάλη αγκαλιά από μένα!!!!!!  ❤️ 

Και εγώ σου στέλνω μια ζεστή αγκαλιά για τις επόμενες μέρες αναμονής! Και ελπίζω την Παρασκευή να έχουμε παρτυ στο φόρουμ από τα νέα!!!! Αντε κανε την αρχή γιατί έχουμε καιρό να ακούσουμε για εγκυμοσύνη στο φόρουμ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Zeta. είπε:

Έχω λιώσει στον υπνο!!! Το χρειαζόμουν είναι η αλήθεια... Όλη μου η άδεια σχεδόν φέτος καταναλώθηκε για την εξωσωματική. Ο άντρας μου λεει οτι κλωσσάω τα αυγουλάκια μου.... Καλό κλώσσισμα λοιπόν κ σε εσένα magaiver μου!!! Μακάρι σε 9 μήνες να έχουμε τα κοτοπουλάκια μας!!!❤️

Δηλαδή σε λέει κλωσσα? Χαχαχαχα μου αρέσει το χιούμορ σε δύσκολες φάσεις.. Χαλαρώνει! 

Καλά κάνεις και κοιμάσαι! Μόνο καλό κάνει! Εάν μπορείς ξεκουράσου και για μένα σήμερα να μην νιώθω τόσες τύψεις που ήρθα στο γραφείο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Magaiver είπε:

Δηλαδή σε λέει κλωσσα? Χαχαχαχα μου αρέσει το χιούμορ σε δύσκολες φάσεις.. Χαλαρώνει! 

Καλά κάνεις και κοιμάσαι! Μόνο καλό κάνει! Εάν μπορείς ξεκουράσου και για μένα σήμερα να μην νιώθω τόσες τύψεις που ήρθα στο γραφείο..

Πήραμε μεγάλη ήττα την προηγούμενη φορά  με την βιοχημική... τώρα κρατάμε μικρό καλάθι... δεν το έχουμε πει σε κανέναν, παρά μόνο στην αδερφή μου κ έχουμε την ησυχία μας... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Faith είπε:

9 σικλακουρ !!! Πω πω ...τι λενε οι πιθανοτητες για μια βλαστοκυστη στην οποια εγινε και προεμφυτευτικος ελεγχος ?

Πήραν ένα κομματάκι από την βλαστοκύστη σου κ έγινε ο προεμφυτευτικός... αν επιτρέπεται για πιο λόγο; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Magaiver ε μην αισθάνεσαι και τύψεις!!! Φαντάζομαι δεν θα χοροπηδάς!!! Φρόνιμα!!! χαχαχα

@Zeta. μου έχεις να ρίξεις ύπνο!!!! Εγώ ακόμα κοιμάμαι όρθια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Eleni73 είπε:

@Bloublou85 ναι και τρέμω στην σκέψη!!! Αστα ταχυκαρδίες!!!! Λέω να παω την Παρασκευή θα δούμε

Πω πω πραγματικά κι εγώ ετρεμα σαν το ψάρι αλλά όλα καλά θα πάνε ελενη μου έχω για σένα θετικό προαίσθημα.εχεις νιώσει κάτι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Πήραν ένα κομματάκι από την βλαστοκύστη σου κ έγινε ο προεμφυτευτικός... αν επιτρέπεται για πιο λόγο; 

Ναι ετσι έγινε.εκανα προεμφυτευτική γιατι ειχα εγκυμοσυνη με συνδρομο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Faith, κορίτσι μου οι προβλέψεις για τις βλαστοκυστούλες είναι πολύ καλύτερες από τα εμβρυάκια 3 ημερών ούτως ή άλλως. Οι προβλέψεις για βλαστοκύστη με προεμφυτευτικό είναι πάνω από 85% εμφύτευση με ηλικία μέχρι 40 και καλό ενδομήτριο. Εγώ μετάνιωσα πικρά που δεν έκανα προεμφυτευτικό και τώρα στην καινούργια μου διέγερση θα κάνω - αν με το καλό έχω βλαστοκύστες πάλι. Να σου πω ότι πιο πολύ για αυτό θα την κάνω την καινούργια - έχω ακόμα 3 στο ψυγείο, αλλά φοβάμαι - είμαι 39.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Faith είπε:

Ναι ετσι έγινε.εκανα προεμφυτευτική γιατι ειχα εγκυμοσυνη με συνδρομο

Λυπάμαι πολύ... Ο λόγος που κάναμε εξωσωματική με τον άντρα μου ηταν επειδή εχουμε κ οι δύο στίγμα μεσογειακής αναιμίας κ επειδή σε μία φυσιολογική εγκυμοσύνη θα μπορούσαμε να διαπιστώσουμε αν είναι υγιή το έμβρυο μετά την 12η εβδομάδα... είχαμε να στείλουμε 7 βλαστοκύστες στο χωρέμειο κ από αυτές διαπιστώθηκε 1 με τη νόσο κ μας έμειναν 6. Κάναμε μία εμβρυομεταφορά τον Ιούνιο κ κατέδειξε σε βιοχημική κ χθές έκανα την δεύτερη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Πιου-πιου είπε:

@Faith, κορίτσι μου οι προβλέψεις για τις βλαστοκυστούλες είναι πολύ καλύτερες από τα εμβρυάκια 3 ημερών ούτως ή άλλως. Οι προβλέψεις για βλαστοκύστη με προεμφυτευτικό είναι πάνω από 85% εμφύτευση με ηλικία μέχρι 40 και καλό ενδομήτριο. Εγώ μετάνιωσα πικρά που δεν έκανα προεμφυτευτικό και τώρα στην καινούργια μου διέγερση θα κάνω - αν με το καλό έχω βλαστοκύστες πάλι. Να σου πω ότι πιο πολύ για αυτό θα την κάνω την καινούργια - έχω ακόμα 3 στο ψυγείο, αλλά φοβάμαι - είμαι 39.

@Πιου-πιου μου αυτό με τα ποσοστά πρώτη φορά το ακούω. Οταν κανεις προεμφυτευτικό έλεγχο είναι για συγκεκριμένο λόγο. Εγώ έκανα για μεσογειακή αναιμία, αλλά ξέρουμε οτι έχουμε ένα υγιή έμβρυο απλά που δεν πάσχει από τη νόσο.  Δεν μας ειπε κανένας οτι εχουμε περισσότερες πιθανότητες... κάποια άλλη μπορεί να έκανε για  κάποιο συγκεκριμένο σύνδρομο ή κηστική ήνωση ή μυική ατροφία... επιλέγεις εσύ τι θα ψάξεις... εκτός βεβαια αν υπάρχουν τα χρήματα... εμάς μας Κωστήσε πάντως 3000€ μόνο για την μεσογειακή...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

@Πιου-πιου μου αυτό με τα ποσοστά πρώτη φορά το ακούω. Οταν κανεις προεμφυτευτικό έλεγχο είναι για συγκεκριμένο λόγο. Εγώ έκανα για μεσογειακή αναιμία, αλλά ξέρουμε οτι έχουμε ένα υγιή έμβρυο απλά που δεν πάσχει από τη νόσο.  Δεν μας ειπε κανένας οτι εχουμε περισσότερες πιθανότητες... κάποια άλλη μπορεί να έκανε για  κάποιο συγκεκριμένο σύνδρομο ή κηστική ήνωση ή μυική ατροφία... επιλέγεις εσύ τι θα ψάξεις... εκτός βεβαια αν υπάρχουν τα χρήματα... εμάς μας Κωστήσε πάντως 3000€ μόνο για την μεσογειακή...

Εννοείται ότι πρ/κό  κάνεις για συγκεκριμένο λόγο όπως αυτά που λες. Στην Ελλάδα τον συστήνουν και στις άνω των 42 που υπάρχει κίνδυνος να μην είναι χρ/κά υγιεί τα έμβρυα, όχι για συγκεκριμένες ασθένειες μόνο αλλά γενικά, στο εξωτερικό στις άνω των 35.  Δεν απαγορεύεται ίσα- ίσα, αλλά είναι το κόστος. Με τον προεμφυτευτικό έχεις εξασφαλίσει ένα καλό έμβρυο - τον πιο σημαντικό παράγοντα για την εμφύτευση (60-70%). Μετά είναι και οι άλλοι παράγοντες ενδομήτριο, ηλικία, ε και λίγη τύχη (20% γκαντεμιά να είναι όλα καλά έμβρυο- ενδομήτριο και τζίφος). Άρα έχετε εξακριβωμένα ένα πολύ καλό ποσοστό κοριτσούδια, έχετε εξασφαλίσει τουλάχιστον το 60%-70% της επιτυχίας. Με καλό ενδομήτριο, ανεβαίνουν κι άλλο οι πιθανότητες άρα θα είναι όλα super. Θα πετύχετε θα το δεις. Πάντως 3000 είναι πολλά χρήματα, αλλά ίσως εξετάσατε πολλά; Έχω ακούσει από 500 τα δύο πρώτα και μετά 300 το κάθε επιπλέον;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουπς @Zeta. τώρα το είδα, όντως εξετάσατε πολλά. Όλα θα πάνε καλά τώρα θα το δεις. Είπαμε υπάρχει και ο παράγοντας γκαντεμιά αλλά δεν θα είναι άτυχος πάντα ο ίδιος άνθρωπος. Να έχεις εμπιστοσύνη στα εμβρυάκια σου, όπως και όλες μας πρέπει να έχουμε. Πολλά φιλιά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Πιου-πιου είπε:

Εννοείται ότι πρ/κό  κάνεις για συγκεκριμένο λόγο όπως αυτά που λες. Στην Ελλάδα τον συστήνουν και στις άνω των 42 που υπάρχει κίνδυνος να μην είναι χρ/κά υγιεί τα έμβρυα, όχι για συγκεκριμένες ασθένειες μόνο αλλά γενικά, στο εξωτερικό στις άνω των 35.  Δεν απαγορεύεται ίσα- ίσα, αλλά είναι το κόστος. Με τον προεμφυτευτικό έχεις εξασφαλίσει ένα καλό έμβρυο - τον πιο σημαντικό παράγοντα για την εμφύτευση (60-70%). Μετά είναι και οι άλλοι παράγοντες ενδομήτριο, ηλικία, ε και λίγη τύχη (20% γκαντεμιά να είναι όλα καλά έμβρυο- ενδομήτριο και τζίφος). Άρα έχετε εξακριβωμένα ένα πολύ καλό ποσοστό κοριτσούδια, έχετε εξασφαλίσει τουλάχιστον το 60%-70% της επιτυχίας. Με καλό ενδομήτριο, ανεβαίνουν κι άλλο οι πιθανότητες άρα θα είναι όλα super. Θα πετύχετε θα το δεις. Πάντως 3000 είναι πολλά χρήματα, αλλά ίσως εξετάσατε πολλά; Έχω ακούσει από 500 τα δύο πρώτα και μετά 300 το κάθε επιπλέον;

Εξετάσαμε μόνο αν τα εμβρυάκια μας έχουν μεσογειακή αναιμία... για τον αριθμό των εμβρύων που στείλαμε δώσαμε αυτό το ποσό. Είναι κ ο λόγος που κάναμε εξωσωματική... εχουμε κ οι δύο στίγμα κ δεν είναι εύκολα τα πράγματα με μία φυσιολογική εγκυμοσύνη. Ο προγεννητικός έλεγχος γινεται μετά την 12η εβδομαδα κ αν το έμβρυο νοσεί καταλήγεις σε άμβλωση. Μας εστείλαν στο χωρέμειο στην Αθήνα κ εκεί μάθαμε οτι μπορείς να κανεις προεμφυτευτικό κ για άλλους λόγους. Ο έλεγχος που εννοείς εσυ πρέπει να είναι κυρίως για σύνδρομο down κ για λόγους ηλικίας όπως ανέφερες. Εγώ είμαι 29 κ δεν μας είπαν οτι είναι απαραίτητο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Πιου-πιου είπε:

Ουπς @Zeta. τώρα το είδα, όντως εξετάσατε πολλά. Όλα θα πάνε καλά τώρα θα το δεις. Είπαμε υπάρχει και ο παράγοντας γκαντεμιά αλλά δεν θα είναι άτυχος πάντα ο ίδιος άνθρωπος. Να έχεις εμπιστοσύνη στα εμβρυάκια σου, όπως και όλες μας πρέπει να έχουμε. Πολλά φιλιά. 

Έτσι είναι κορίτσι μου. Η καθεμία από εμάς τραβάει το γολγοθά της κ αξίζει να επιβραβευτεί κρατώντας  στην αγκαλιά το μωράκι της!!! Καλή επιτυχία σε όλες μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...