Μετάβαση σε περιεχόμενο

Και τωρα έμβρυομεταφορά!!


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Eleni73 είπε:

Εγινε η εμβρυομεταφορά κορίτσια ,,, εμβρυάκι 4 κυττάρων... τώρα αναμονή!!!!

Εδώ θα είμαι παρεούλα !!!!!

Αχου Ελενηηη!!!! Ευχομαι ολόψυχα να γαντζωθει καλα στην μητρα!!!! Με το καλοοο!!! Ξεκουραση τωρα και χαδάκια στην κοιλιτσα!!! 

Σου στελνω ολη μου τη θετικη ενεργεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Eleni73 είπε:

Εγινε η εμβρυομεταφορά κορίτσια ,,, εμβρυάκι 4 κυττάρων... τώρα αναμονή!!!!

Εδώ θα είμαι παρεούλα !!!!!

Εύχομαι καλή επιτυχία,με μια τριψήφια χοριακη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Eleni73 είπε:

Εγινε η εμβρυομεταφορά κορίτσια ,,, εμβρυάκι 4 κυττάρων... τώρα αναμονή!!!!

Εδώ θα είμαι παρεούλα !!!!!

Αχ ελενακι μου μπραβο με το καλό να εμφυτευτει το σπορακι σου,καλη επιτυχία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η nikona είπε:

Αχου Ελενηηη!!!! Ευχομαι ολόψυχα να γαντζωθει καλα στην μητρα!!!! Με το καλοοο!!! Ξεκουραση τωρα και χαδάκια στην κοιλιτσα!!! 

Σου στελνω ολη μου τη θετικη ενεργεια!!!

❤️❤️❤️ Ευχαριστώωωωω μακάρι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Αχ ελενακι μου μπραβο με το καλό να εμφυτευτει το σπορακι σου,καλη επιτυχία!!!

Ζουζούνα ευχαριστώωωω ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η sansa είπε:

Εύχομαι καλή επιτυχία,με μια τριψήφια χοριακη.

❤️ Ευχαριστώωωω @sansa μου ... αντε ελα ακολούθησε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Eleni73 θα περιμένουμε μαζί σου τα αποτελέσματα σε λίγες μέρες :) Να πάνε όλα καλά!!!

@Zeta. Αντε να πάμε για την δεύτερη εμβριομεταφορα στο φόρουμ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Eleni73 ευχομαι μια μεγαλη χοριακή! ειναι η καλυτερη επισφράγιση όλης αυτής της προσπάθειας. Νομιζω μερικές φορές ότι όταν γίνεται τελικά το πολυπόθητο μονομιας ξεχνάς τι πέρασες όλον αυτον τον καιρό για το πετύχεις. Ή τουλάχιστον λες το μεγάλο χαλάλι ό,τι και να ήταν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 28/9/2018 at 9:12 ΜΜ, ο/η Zeta. είπε:

Κορίτσια 8,4 το ενδομήτριο!! Θα πάω την Τρίτη πάλι κ μετά αν όλα οκ θα κάνουμε την εμβρυομεταφορά Δευτέρα 8 Οκτώβρη!!!!

Μπράβο κορίτσι μου ! Όλα θα ειναι τέλεια ! Να είσαι ήρεμη και θετική σκέψη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εννοείται χαλάλι μακάρι ...ξερεις δεν μπορώ να αφεθώ και να χαρώ ... εχω πάρει τόσες απογοητεύσεις.. ελπίζω όμως και εχω μια χαρά για την μεχρι τώρα πορεία ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου εμένα επανήλθε πλήρως ή περίοδος μου,ηρθε κανονικά αυτή τη φορά.κ θα προλαβω να κάνω κ τις καινούργιες ορμονικές μου πριν το ραντεβού.οσες είχα πρηξει με τη διαταραχή θα πείτε αμήν!χαχα επίσης μπορω να κάνω τις ορμονικές αύριο;γιατί μου είχαν πει τρίτη μέρα εγώ όμως αδιαθετησα χτες το απόγευμα αργά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε ολη την παρεα μας!!!

@Bloublou85 αντε τι ωραια που επανηλθε!!! Να ηρεμησεις κ σωματικα και.ψυχολογικα! 

Και φυσικα δεν μας ειχες πρηξει! 

Τωρα οσο για τις ορμονικες ειναι αναλογα τον γιατρο. Εμενα η δικη μου μου ελεγε 3η-5η ημερα. Άλλοι γιατροι λενε 1η-3η. Οπότε εγω θα ακολουθουσα την οδηγια του γιατρου μου. 

Καλη επιτυχια να εχεις!!! Θα περιμενουμε να μας πεις τα αποτελεσματα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η nikona είπε:

Καλημερα σε ολη την παρεα μας!!!

@Bloublou85 αντε τι ωραια που επανηλθε!!! Να ηρεμησεις κ σωματικα και.ψυχολογικα! 

Και φυσικα δεν μας ειχες πρηξει! 

Τωρα οσο για τις ορμονικες ειναι αναλογα τον γιατρο. Εμενα η δικη μου μου ελεγε 3η-5η ημερα. Άλλοι γιατροι λενε 1η-3η. Οπότε εγω θα ακολουθουσα την οδηγια του γιατρου μου. 

Καλη επιτυχια να εχεις!!! Θα περιμενουμε να μας πεις τα αποτελεσματα! 

Εγώ θα είμαι μεταξύ 2ης κ τρίτης,τη τέταρτη έχω το ραντεβού με τον καινούριο γιατρό,μακαρι να με ξεκινήσει κ μένα,θα σας πω εννοειται,ευχαριστω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Bloublou85 είπε:

Κοριτσάκια μου εμένα επανήλθε πλήρως ή περίοδος μου,ηρθε κανονικά αυτή τη φορά.κ θα προλαβω να κάνω κ τις καινούργιες ορμονικές μου πριν το ραντεβού.οσες είχα πρηξει με τη διαταραχή θα πείτε αμήν!χαχα επίσης μπορω να κάνω τις ορμονικές αύριο;γιατί μου είχαν πει τρίτη μέρα εγώ όμως αδιαθετησα χτες το απόγευμα αργά.

Είδες bloublou?? Με υπομονή όλα γίνονται!!! Απλά θέλουν χρόνο αυτές οι διαδικασίες και είμαστε όλες ανυπομονες για να επιτευχθεί το πολυπόθητο :) Και εννοείται δεν είσαι μόνο εσύ... Όλες είμαστε!

Καλη επιτυχία με τις εξετάσεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

Είδες bloublou?? Με υπομονή όλα γίνονται!!! Απλά θέλουν χρόνο αυτές οι διαδικασίες και είμαστε όλες ανυπομονες για να επιτευχθεί το πολυπόθητο :) Και εννοείται δεν είσαι μόνο εσύ... Όλες είμαστε!

Καλη επιτυχία με τις εξετάσεις!

Ευχαριστώ magaiver μου,υπομονη κ επιμονή τι άλλο;άντε να ξεκινησω κι εγώ να είμαστε όλες μαζί παρεουλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Bloublou85 είπε:

Κοριτσάκια μου εμένα επανήλθε πλήρως ή περίοδος μου,ηρθε κανονικά αυτή τη φορά.κ θα προλαβω να κάνω κ τις καινούργιες ορμονικές μου πριν το ραντεβού.οσες είχα πρηξει με τη διαταραχή θα πείτε αμήν!χαχα επίσης μπορω να κάνω τις ορμονικές αύριο;γιατί μου είχαν πει τρίτη μέρα εγώ όμως αδιαθετησα χτες το απόγευμα αργά.

ειδες???? Αφου σου ειπα λιγη υπομονη θελει η ορμονικη διαταραχη, καλα εκανες και πηρες φυσικα τα αντισυλληπτικα. Θεμα χρονου ειναι. Κανονικα οταν ερχεται αργα το απογευμα παιρνεις ως πρωτη μερα την επομενη λενε οι γιατροι. Οι ορμονικες ομωες γινονται απο 2η εως 5η μερα του κυκλου. Εσενα σου ειπα αυστηρα 3η?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

ειδες???? Αφου σου ειπα λιγη υπομονη θελει η ορμονικη διαταραχη, καλα εκανες και πηρες φυσικα τα αντισυλληπτικα. Θεμα χρονου ειναι. Κανονικα οταν ερχεται αργα το απογευμα παιρνεις ως πρωτη μερα την επομενη λενε οι γιατροι. Οι ορμονικες ομωες γινονται απο 2η εως 5η μερα του κυκλου. Εσενα σου ειπα αυστηρα 3η?

Όχι δεν μου είπε αυστηρά,αυτες τις έχω γραμμένες απ τη προηγούμενη που είχα πάει(πήγα σε τρεις όταν επαθα διαταραχή?) κ θέλω να τις κάνω αύριο για να προλαβω να τις έχω τέταρτη γιατί θα φύγουμε πρωί για να φτάσουμε.θα πάω εγώ αύριο κ θα έχω μαζί μου κ αυτες που εκανα τον ιανουριο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Bloublou85 είπε:

Όχι δεν μου είπε αυστηρά,αυτες τις έχω γραμμένες απ τη προηγούμενη που είχα πάει(πήγα σε τρεις όταν επαθα διαταραχή?) κ θέλω να τις κάνω αύριο για να προλαβω να τις έχω τέταρτη γιατί θα φύγουμε πρωί για να φτάσουμε.θα πάω εγώ αύριο κ θα έχω μαζί μου κ αυτες που εκανα τον ιανουριο.

ωραια τελεια τοτε, καντες αυριο μια χαρα και εχε και τις προηγουμενες για συγκριτικες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η nikona είπε:

@Eleni73 πες μας τα νεα σου! Πώς αισθάνεσαι? Πώς παει η αναμονη? Χουχουλιαζεις στο σπιτι??? 

@nikona μου με τετοιο καιρό ευτυχώς δεν υπάρχει και τπτ καλύτερο!!! 

Σπίτι λίγα πράγματα ... επειδή  παίρνω μεγάλες δόσεις προγεστερόνης 3 πόσιμα 200αρια και 3 υπόθετα 200αρια συν τις 2 lentogest ενέσεις που έκανα εχθές νομίζω πως εχω πέσει σε χειμερία νάρκη...

προσέχω το αλατι και την ζάχαρη για την κορτιζόνη (ουτε φαγητό της προκοπής δλδ χαχαχα) Κατα τ αλλα δεν αισθάνομαι κάτι... εσύ πως είσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Eleni73 είπε:

@nikona μου με τετοιο καιρό ευτυχώς δεν υπάρχει και τπτ καλύτερο!!! 

Σπίτι λίγα πράγματα ... επειδή  παίρνω μεγάλες δόσεις προγεστερόνης 3 πόσιμα 200αρια και 3 υπόθετα 200αρια συν τις 2 lentogest ενέσεις που έκανα εχθές νομίζω πως εχω πέσει σε χειμερία νάρκη...

προσέχω το αλατι και την ζάχαρη για την κορτιζόνη (ουτε φαγητό της προκοπής δλδ χαχαχα) Κατα τ αλλα δεν αισθάνομαι κάτι... εσύ πως είσαι;

Αααα εκανα κι εγω lentogest! 

Εμ αυτη η προγεστερονη ρε παιδι μου μας κοιμιζει! 

Καλα κανεις κ προσεχεις! Εγω πριν μια εβδομαδα την εκοψα την κορτιζονη. 

Μια χαρα ειμαι και εγω Ελένη μου! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Bloublou85 Ναι να ξεκινήσεις και εσύ ξανά! Ταλαιπωρηθηκες με την διαταραχή όλο το καλοκαίρι..

@Eleni73 @nikona Την κορτιζόνη γιατί την παίρνετε κορίτσια? Και την άλλη την lentogest για ποίο λόγο την χορηγούν? Εμένα μόνο κάτι υπόθετα προγεστερονης μου είχε δώσει στην προηγούμενη εμβριομεταφορα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...