Μετάβαση σε περιεχόμενο

Και τωρα έμβρυομεταφορά!!


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια μου!κ εγώ σήμερα έκανα τις εξετάσεις θα βγουν δευτέρα κ θα ξεκινησω θεραπεια,τελικα έχω μία ελαφριά σαλπιγγιτιδα,μετα από τη θεραπεία ξεκιναω κ εγω την επόμενη προσπάθεια επιτέλους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!κ εγώ σήμερα έκανα τις εξετάσεις θα βγουν δευτέρα κ θα ξεκινησω θεραπεια,τελικα έχω μία ελαφριά σαλπιγγιτιδα,μετα από τη θεραπεία ξεκιναω κ εγω την επόμενη προσπάθεια επιτέλους!

Άντε με το καλό και εσύ ! :))) @zeta δευτερα η έμβρυο μεταφορά ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Bloublou85, καλή επιτυχία στην προσπάθεια σου  @Magaiver fingers crossed να μην χρειαστεί να περιμένεις - ξέρω πόσο ενοχλητικό είναι. Πραγματικά σας θαυμάζω που προσπαθείτε με τόση επιμονή και αισιοδοξία. Ελπίζω και εγώ να είμαι τόσο δυνατή όσο εσείς και τα άλλα κορίτσια γιατί τώρα έκανα την πρώτη προσπάθεια, αλλά δε μου φαίνεται ότι αντέχω και τόσο. Σας εύχομαι αυτή τη φορά να τα καταφέρετε με όλη μου την καρδιά. Σας στέλνω θετική ενέργεια ώστε να είστε ήρεμες και να πάνε όλα καλά. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η nikona είπε:

Ναι Μαγκαιβερ ειμαι 12 εβδομαφων. Μας ειπε με επιφυλαξη κοριτσι.

Συγχαρητήρια κοριτσάκι μου!!! Τι συγκινητικό!! ♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Πιου-πιου Είναι όντως πολύ δύσκολο να διαχειριστείς την απογοήτευση της αποτυχίας. Εγώ παίρνω πολύ δύναμη από το φόρουμ. Νιώθεις ότι δεν είσαι η μόνη που αγωνίζεται για το πολυπόθητο.. Και το να μην νιώθεις μοναξιά είναι πολύ σημαντικό. Και βλέπεις ότι οι κοπέλες που πάλεψαν για να τα καταφέρουν και τελικά έμειναν έγκυες δεν εξαφανίζονται αλλά μένουν στο φόρουμ για να στηρίξουν και τις υπόλοιπες! Αυτό είναι πολύ συγκινητικό (μου ήρθαν δάκρυα στα μάτια αλήθεια)..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η bebe2 είπε:

Άντε με το καλό και εσύ ! :))) @zeta δευτερα η έμβρυο μεταφορά ??

Άντε με το καλό!!! Η πιο ωραία στιγμή της εξωσωματικής είναι η εμβρυομεταφορά... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια χίλια ευχαριστώ ολες για τις ευχες σας!!!

Εγω να ξερετε εδω θα ειμαι...θα περιμενω κι εσας!!!! 

Δεν θελω να "καταχραζομαι" τον χώρο και το θέμα σας ομως δεν ξεχνώ τι πέρασα...ειχα κι εγω κοπελες που με στηριξαν σε αυτο το ταξιδι.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η nikona είπε:

Ναι Μαγκαιβερ ειμαι 12 εβδομαφων. Μας ειπε με επιφυλαξη κοριτσι.

Υγεία να έχει κ οτι να είναι!!! θα έχεις αρχίσει να φουσκώνεις τώρα ε; Διαβάζω τα νέα σας κ χαίρομαι τόσο πολύ... σαν να σας ξέρω... εχουμε περάσει τόσα κ θα περάσουμε πολλά ακόμα για να φέρουμε στον κόσμο ένα παιδί, που οι πιο πολλές γυναίκες δεν μπορούν να καταλάβουν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Κορίτσια χίλια ευχαριστώ ολες για τις ευχες σας!!!

Εγω να ξερετε εδω θα ειμαι...θα περιμενω κι εσας!!!! 

Δεν θελω να "καταχραζομαι" τον χώρο και το θέμα σας ομως δεν ξεχνώ τι πέρασα...ειχα κι εγω κοπελες που με στηριξαν σε αυτο το ταξιδι.

 

Κοριτσάκι ??αγορακι αγορακι κοριτσακιμε επιφύλαξη ίσως και  ???γερο δυνατό και καλοτυχο να ναι. Οχι κατάχρηση του θέματος σε αλλη συζήτηση μέλλουσες μανουλες ?και Προσεχώς και εμείς απο εκεί  ?αστειευομαι να τις γυρνας ολες τις συζητήσεις  να μαθαίνουμε και νέα σου αρκετές χάθηκαν εντελώς απο το φόρουμ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Bloublou85 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!κ εγώ σήμερα έκανα τις εξετάσεις θα βγουν δευτέρα κ θα ξεκινησω θεραπεια,τελικα έχω μία ελαφριά σαλπιγγιτιδα,μετα από τη θεραπεία ξεκιναω κ εγω την επόμενη προσπάθεια επιτέλους!

Καλησπέρα σου έδωσε αντιβιωση τι θεραπεία και για ποσο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η karen είπε:

Καλησπέρα σου έδωσε αντιβιωση τι θεραπεία και για ποσο

Τη δευτέρα θα ξεκινησω αναλόγως ποιο μικρόβιο εχω για δύο εβδομάδες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Bloublou85 είπε:

Τη δευτέρα θα ξεκινησω αναλόγως ποιο μικρόβιο εχω για δύο εβδομάδες.

Πηρα και εγώ τρεις αντιβιωσεις για ενα μήνα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η karen είπε:

Πηρα και εγώ τρεις αντιβιωσεις για ενα μήνα 

 

στις πριν 2 λεπτά, ο/η karen είπε:

Πηρα και εγώ τρεις αντιβιωσεις για ενα μήνα 

Είχες κ εσύ σαλπιγγιτιδα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Magaiver όπως τα λες είναι. 4 χρόνια η αγαπημένη μου αδερφή, με 6 προσπάθειες πέρασε τα πάντα: νοσοκομείο, εντατική, αγωνία, άγχος, απογοήτευση, απελπισία, λύπη. Στο τέλος βέβαια η κουκλίτσα μας και μια τέλεια εγκυμοσύνη, με απίστευτο όμως άγχος. Ξέρω πώς δεν είμαι μόνη, ξέρω πώς δεν είμαι η μόνη -δυστυχώς. Εύχομαι κάθε κοπέλα να σταθεί τυχερή. Καμία κοπέλα να μην περνάει τίποτα από αυτά. Για αυτό λέω ότι σας θαυμάζω πολύ, σας αξίζει μόνο ευτυχία. Και όλες γρήγορα στη θέση της nikona. Εδώ για συμβουλές σε κοπέλες που θα φεύγουν και αυτές με την πρώτη.

@nikona με το καλό το μωράκι σου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Bloublou85 είπε:

 

Είχες κ εσύ σαλπιγγιτιδα;

Χρόνα φλεγμονή και λογος εξωμητριου και υδροσαλπιγγας. Παίρνουμε κάι οι δυο μας αντιβιωση. Κάλι ειναι να κανεις τη θεραπεία κοντα με την προσπάθεια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Bloublou85 απο μικρόβιο δηλαδη προηλθε η σαλπιγγιτιδα?

Αντε με το καλο να παρεις την αντιβιωση, να φυγει η σαλπιγγιτιδα και να προχωρησετε στο επόμενο βημα.

@Magaiver εσύ πώς πας?

@karen ναι, καναμε εχθες την αυχενικη. 

@Πιου-πιου μου ολες, ως εκ θαυματος, απο καπου βρισκουμε πηγή και αντλουμε δυναμη για να συνεχιζουμε!!! Ετσι κι εσυ σιγα σιγα θα εισαι ετοιμη να προχωρησεις!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Zeta. είπε:

Υγεία να έχει κ οτι να είναι!!! θα έχεις αρχίσει να φουσκώνεις τώρα ε; Διαβάζω τα νέα σας κ χαίρομαι τόσο πολύ... σαν να σας ξέρω... εχουμε περάσει τόσα κ θα περάσουμε πολλά ακόμα για να φέρουμε στον κόσμο ένα παιδί, που οι πιο πολλές γυναίκες δεν μπορούν να καταλάβουν...

Ναι ζετα λιγακι αρχισα...

Ευχαριστω πολυ.

Κουραγιο και πιστη!! Και ολες θα ανταμειφθουμε!!

Καλη επιτυχια και σε σενα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@nikona ναι από μικρόβιο ευτυχώς δεν έφραξε τις σάλπιγγες αλλά όπως κ να το κάνεις είναι παθολογικό,παντως χαίρομαι που θα κάνω την επόμενη προσπάθεια μετά από θεραπεία @karen ναι αμέσως μόλις τελειώσω θα ξεκινησω διέγερση,πιστευουμε ότι θα φύγει ή φλεγμονή σε 15 μέρες με ένα μήνα γιατί ποναω κιόλας στις σάλπιγγες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@nikona καλά είμαι. Λίγα τσιμπήματα στην ωοθήκη (ισως από την κύστη). Θεωρητικά περιμένω περίοδο αύριο αλλά κάνω και αυτές τις εισπνοές για καταστολή οπότε δεν ξέρω εάν θα έρθει. Την Δευτέρα το πρωί που θα πάω στην γιατρό να με δει θα ξέρω εάν θα συνεχίσουμε τον κύκλο ή θα ακυρωθεί τελικά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η karen είπε:

Με το καλο εκανες ωοληψια;

Ευχαριστω Πολύ ! Είχα κάνει τον Μάιο είχα μια βιοχημική και τώρα κάνουμε τη δεύτερη προσπάθεια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...