Μετάβαση σε περιεχόμενο

Και τωρα έμβρυομεταφορά!!


Recommended Posts

Kαλή επιτυχία σε όλες τις κοπέλες που κάνουν την προσπάθειά τους. @Bloublou85 δε σου κατέβηκε τελικά? Τι έγινε? Μου κάνει τρομερή εντύπωση αυτή η διαταρχή ρε γαμώτο. Θελουν υπομονή οι ορμόνες. Ηθελα να σε ρωτήσω αν εχεις επισκεφτεί και ενδοκρινολόγο. Προσωπικά σε ορμονικές διαταραχές πιο πολυ εμπιστευομαι αυτους παρά γυναικολόγους. Ειναι κατεξοχίν η ειδικότητά τους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Ροζ τα ασπραδια σου ειπε να τα τρως γιατι βοηθουν να μειωθει η υπερδιεγερση των ωοθηκων. Θασε βοηθησουν.

Εγω ναι, ειμαι εγκυος. Ειναι νωρις ακομη βεβαια αλλα ναι. 

Κανε αυτα που σου ειπε ο γιατεος σου και υπομονη να περασουν οι μερες. 

@ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ κριμα που σε επιασαν οι παρενεργειες. Ευχομαι να εκαναν δουλιτσα τα φαρμακα και να ειναι ολα καλα! 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Kat-Cat είπε:

Kαλή επιτυχία σε όλες τις κοπέλες που κάνουν την προσπάθειά τους. @Bloublou85 δε σου κατέβηκε τελικά? Τι έγινε? Μου κάνει τρομερή εντύπωση αυτή η διαταρχή ρε γαμώτο. Θελουν υπομονή οι ορμόνες. Ηθελα να σε ρωτήσω αν εχεις επισκεφτεί και ενδοκρινολόγο. Προσωπικά σε ορμονικές διαταραχές πιο πολυ εμπιστευομαι αυτους παρά γυναικολόγους. Ειναι κατεξοχίν η ειδικότητά τους.

Kat cat έχω αίμα συνέχεια αλλά όχι ροή όπως έχουμε κανονικά σαν αραιωμένο φαντασου δεν χαλαω σερβιετα σκεψου.αυριο είναι να πάρω τη γιατρό κ μάλλον θα πάω εκεί,λες να θέλω ενδοκρινολογο ε;μου είπε για το θυροειδή αλλά τον ιανουριο που είχα κάνει ήταν όλες φυσιολογικές.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Bloublou85 είπε:

Kat cat έχω αίμα συνέχεια αλλά όχι ροή όπως έχουμε κανονικά σαν αραιωμένο φαντασου δεν χαλαω σερβιετα σκεψου.αυριο είναι να πάρω τη γιατρό κ μάλλον θα πάω εκεί,λες να θέλω ενδοκρινολογο ε;μου είπε για το θυροειδή αλλά τον ιανουριο που είχα κάνει ήταν όλες φυσιολογικές.

επειδη ο ενδοκρινολόγος δεν ε'ιναι μονο για το θυρεοειδη, αλλα για όλο το ορμονικό σύστημα για να το θέσω χοντρικά, αν υποθέσουμε πώς αυτό που συμβαίνει είναι μια ορμονική διαταραχή, θα σου έλεγα να επισκεφθείς εναν ενδοκρινολόγο για να σε ρυθμίσει λίγο με διάφορες εξετάσεις. Το θετικό είναι έστω και αυτό το λίγο αίμα (που δεν ειναι καφετί τουλάχιστον). Παίζει να μην είχε παχύνει και αρκετά το ενδομήτριο ώστε να μην έχεις να αποβάλλεις και κάτι φοβερό, θα σε καθοδηγήσει η γιατρός σου. Εμενα ο γυναικολόγος μου πχ με είχε βαλει να κανω ορμονικές και χωρίς κανονικό αίμα. Από το να μην έχουμε καθολου μου χε πει ας εχουμε και έτσι και θα μπορέσω να βγάλω μια ακρη. Θα δεις τι θα σου πει και η γιατρός, αλλα δες το και για ενδοκρινολόγο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

επειδη ο ενδοκρινολόγος δεν ε'ιναι μονο για το θυρεοειδη, αλλα για όλο το ορμονικό σύστημα για να το θέσω χοντρικά, αν υποθέσουμε πώς αυτό που συμβαίνει είναι μια ορμονική διαταραχή, θα σου έλεγα να επισκεφθείς εναν ενδοκρινολόγο για να σε ρυθμίσει λίγο με διάφορες εξετάσεις. Το θετικό είναι έστω και αυτό το λίγο αίμα (που δεν ειναι καφετί τουλάχιστον). Παίζει να μην είχε παχύνει και αρκετά το ενδομήτριο ώστε να μην έχεις να αποβάλλεις και κάτι φοβερό, θα σε καθοδηγήσει η γιατρός σου. Εμενα ο γυναικολόγος μου πχ με είχε βαλει να κανω ορμονικές και χωρίς κανονικό αίμα. Από το να μην έχουμε καθολου μου χε πει ας εχουμε και έτσι και θα μπορέσω να βγάλω μια ακρη. Θα δεις τι θα σου πει και η γιατρός, αλλα δες το και για ενδοκρινολόγο.

Το θετικο είναι ότι έχω συνέχεια αίμα,το πρωί θα τη πάρω τηλ.γιατι πρέπει να πάω να με δει κιόλας να δει εκείνο το περίεργο που φαινόταν σαν υδροσαλπιγγα,παναγια μου να έχει φύγει με έχει τρομοκρατήσει.τωρα να μπορώ να κάνω σαλπιγγογραφια;πάντως όταν είχα κάνει τους επόμενους δύο μήνες είχα τόσο μεγάλη ροή όπως όταν ήμουν έφηβη είχε φτιάξει παρά πολύ το γιατί δεν ξέρω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Το θετικο είναι ότι έχω συνέχεια αίμα,το πρωί θα τη πάρω τηλ.γιατι πρέπει να πάω να με δει κιόλας να δει εκείνο το περίεργο που φαινόταν σαν υδροσαλπιγγα,παναγια μου να έχει φύγει με έχει τρομοκρατήσει.τωρα να μπορώ να κάνω σαλπιγγογραφια;πάντως όταν είχα κάνει τους επόμενους δύο μήνες είχα τόσο μεγάλη ροή όπως όταν ήμουν έφηβη είχε φτιάξει παρά πολύ το γιατί δεν ξέρω.

Εμενα περιοδος μου ακουγεται απλα πιο ελαφρια. Αν δεις στα αντισυλληπτικα γραφει οτι η περιοδος ειναι πιθανο να ειναι ελαφρυτερη απο αυτη που εχετε συνηθισει. Ουτε η πολυ μεγαλη ροη ειναι καλο δειγμα μη νομιζεις παντως. Ειναι καλο που εχεις εστω και αυτο το αιματακι, ασυζητητι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Εμενα περιοδος μου ακουγεται απλα πιο ελαφρια. Αν δεις στα αντισυλληπτικα γραφει οτι η περιοδος ειναι πιθανο να ειναι ελαφρυτερη απο αυτη που εχετε συνηθισει. Ουτε η πολυ μεγαλη ροη ειναι καλο δειγμα μη νομιζεις παντως. Ειναι καλο που εχεις εστω και αυτο το αιματακι, ασυζητητι.

Να δούμε αύριο λοιπόν ποια θα είναι ή επόμενη κίνηση.κ να δούμε φυσικά αν έφυγε κ ή κυστη.μακαρι να πάμε παρακάτω δε μπορώ άλλο στην αδράνεια,η να προσπαθήσω έστω φυσικα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Bloublou85 είπε:

Να δούμε αύριο λοιπόν ποια θα είναι ή επόμενη κίνηση.κ να δούμε φυσικά αν έφυγε κ ή κυστη.μακαρι να πάμε παρακάτω δε μπορώ άλλο στην αδράνεια,η να προσπαθήσω έστω φυσικα.

θα πατε! Να μας ενημερώσεις αυριο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Να δούμε αύριο λοιπόν ποια θα είναι ή επόμενη κίνηση.κ να δούμε φυσικά αν έφυγε κ ή κυστη.μακαρι να πάμε παρακάτω δε μπορώ άλλο στην αδράνεια,η να προσπαθήσω έστω φυσικα.

Καλή τύχη @Bloublou85 μου για αύριο! Να έχεις καλά νέα να μας πεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 1/9/2018 at 12:24 ΜΜ, ο/η sansa είπε:

Αχ βρε κορίτσι τί τραβάς και εσύ.Εύχομαι σύντομα να τη βρεις την άκρη και να πάνε όλα καλά.Εγώ όσες φορές πήρα αντισυλληπτικά ή τα primolut nor ή τα cyclacur για λειτουργική κύστη που υπήρχε,μόλις τα σταμάτησα μετά από 3 μέρες αδιαθέτησα,πολύ σταθερά κάθε φορά.Eleni εύχομαι να προχωρήσει το εμβρυάκι και να μας πεις καλά νέα,χωρίς μέθη ωοληψία;Μπράβο,εγώ ποτέ δε θα το τολμούσα.Κορίτσια εγώ σήμερα αδιαθέτησα και τη Δευτέρα έχω ραντεβού για ορμονικό έλεγχο και υπέρηχο,αν όλα είναι καλά ξεκινάω στο καπάκι το δεύτερο κύκλο και ο Θεός βοηθός.

Καλό ξεκίνημα με αυτόν τον κύκλο! Θα κάνετε και εμβρυομεταφορα τώρα το Σεπτέμβρη εάν πάνε όλα καλά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Ροζ είπε:

Κοριτσια καλησπερα και εγω είμαι σε φαση εμβρυμεταφορας...την αλλη Δευτέρα θα κανω χοριακη. Χτες ενω επλεα σε πελάγη ευτυχίας χτυπαει το τηλ κ είναι ο γιατρός, κανενα εμβρυακι απο τα τρια που ηταν για κατάψυξη δεν τα κατάφερε...μεχρι.κ αυτος απόρησε διοτι αυτα ηταν πολυ καλα υποτίθεται...οταν ρωτησα το γιατι μου ειπε πολλοι λόγοι...οποτε καταλαβαίνετε κανενα απόθεμα. Τωρα εχω μονο δυο στην κοιλίτσα μου...ελπιζω να τα καταφέρουν αυτά...δε θέλω να σκέφτομαι οτι συσχετίζονται με τα άλλα...τι αγωνια κορίτσια...

Μην σκέφτεσαι ότι δεν θα πάει καλά τώρα.. Υπάρχουν κοπέλες στο φόρουμ που δεν έχουν ούτε κατάψυξη ούτε στην κοιλίτσα τους. Όλη η εγκυμοσύνη έχει αγωνίες δεν είναι μόνο η σύλληψη το δύσκολο. Ηρέμησε όσο μπορείς. Κάνε όμορφα πράγματα με τον άντρα σου και την οικογένεια σου. Γράφε μας συχνά για να σου δίνουμε κουράγιο. Όλες σε καταλαβαίνουμε πόσο πολύ αγωνία έχεις μέχρι το τεστ! Είμαστε εδώ να μοιραστούμε την χαρά σου!!!

Καλή τύχη σε όλες κορίτσια αυτο το μήνα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

Μην σκέφτεσαι ότι δεν θα πάει καλά τώρα.. Υπάρχουν κοπέλες στο φόρουμ που δεν έχουν ούτε κατάψυξη ούτε στην κοιλίτσα τους. Όλη η εγκυμοσύνη έχει αγωνίες δεν είναι μόνο η σύλληψη το δύσκολο. Ηρέμησε όσο μπορείς. Κάνε όμορφα πράγματα με τον άντρα σου και την οικογένεια σου. Γράφε μας συχνά για να σου δίνουμε κουράγιο. Όλες σε καταλαβαίνουμε πόσο πολύ αγωνία έχεις μέχρι το τεστ! Είμαστε εδώ να μοιραστούμε την χαρά σου!!!

Καλή τύχη σε όλες κορίτσια αυτο το μήνα!! 

Σε ευχαριστώ πολύ, εχεις δίκιο, ευτυχώς που δίνουμε κουράγιο η μια στην άλλη γιατί οι αγωνιες ειναι πολλές!καλη επιτυχία σε ολες μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 1/9/2018 at 11:32 ΠΜ, ο/η jazz είπε:

Καλή επιτυχία @Eleni73. Που έκανες χωρίς μέθη ; Λάρισα;; 

Ευχαριστώ @jazz μου... οχι Αθήνα την έκανα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Magaiver είπε:

Καλό ξεκίνημα με αυτόν τον κύκλο! Θα κάνετε και εμβρυομεταφορα τώρα το Σεπτέμβρη εάν πάνε όλα καλά?

Σ¨ευχαριστώ κορίτσι.Περιμένω τα αποτελέσματα από τις αιματολογικές και στις 12.00 έχω ραντεβού για υπέρηχο.Όχι ετ δε θα κάνω,έχω και τρίτη ωοληψία να κάνω,μαζεύουμε έμβρυα,πάντως αν χρειαστεί και 4η ωοληψία θα την κάνω,ανάλογα με το πώς θα πάμε.Έχω να κάνω τη θεραπεία με αντιβίωση και πλύσεις και επανεξέταση του Νίκα,αν δε δείξει ότι έχει φύγει η φλεγμονή ετ δε κάνω.Οπότε έχω μέλλον,υπομονή να υπάρχει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα !

Το ενδομήτριο με τα tarontal πήγε 6,1 mm. Κάνουν δουλίτσα τελικά. Απ το 4,8 mm που ήταν την προηγούμενη Τρίτη. @Eleni73 είχες δίκιο !!! Αναρωτιέμαι γιατί δεν μου τα δωσαν απ την αρχή του κύκλου βρε κορίτσια.... Βέβαια ακόμα έχουμε δρόμο, το 6,1 δεν είναι ιδανικό... Θα μιλήσω σε λίγο με το γιατρό να δούμε πως θα συνεχίσουμε και αν θα πάμε για εμβρυομεταφορά γιατί είμαι ήδη στην 15η μέρα του κύκλου..

@Eleni73 είχαμε νεότερα από το εμβρυάκι μας ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@sansa καλη δυναμη να εχεις για την προσπαθεια σου! Ευχομαι να φυγει κ η φλεγμονη! Θα περιμενουμε τα νεα απο υπερηχο κ ορμονες.

@ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ τι ευχαριστα νεα ειναι αυτα! Τι ωραια! Μιλα με τον ντοκ κ θα δειτε τι θα κανετε. Τουλαχιστον βρεθηκε ενα σκευασμα που βοηθαει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ είπε:

Κορίτσια καλημέρα !

Το ενδομήτριο με τα tarontal πήγε 6,1 mm. Κάνουν δουλίτσα τελικά. Απ το 4,8 mm που ήταν την προηγούμενη Τρίτη. @Eleni73 είχες δίκιο !!! Αναρωτιέμαι γιατί δεν μου τα δωσαν απ την αρχή του κύκλου βρε κορίτσια.... Βέβαια ακόμα έχουμε δρόμο, το 6,1 δεν είναι ιδανικό... Θα μιλήσω σε λίγο με το γιατρό να δούμε πως θα συνεχίσουμε και αν θα πάμε για εμβρυομεταφορά γιατί είμαι ήδη στην 15η μέρα του κύκλου..

@Eleni73 είχαμε νεότερα από το εμβρυάκι μας ?

Χαιρομαι πολύ Εμμανουήλ μου!!!! Πολύ θετικό αυτό, σου είπα την άποψη μου για την ετ... εγώ θα τα συνέχιζα έως τον επόμενο κύκλο! 

Σε αναμονή απο ωρα σε ώρα για νεότερα αν και δυσάρεστα περιμένω!! ουφ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Eleni73 είπε:

Χαιρομαι πολύ Εμμανουήλ μου!!!! Πολύ θετικό αυτό, σου είπα την άποψη μου για την ετ... εγώ θα τα συνέχιζα έως τον επόμενο κύκλο! 

Σε αναμονή απο ωρα σε ώρα για νεότερα αν και δυσάρεστα περιμένω!! ουφ 

Αχ Ελένη μου και γω το ίδιο σκέφτομαι, μήπως να πάω με τον επόμενο κύκλο... για να δούμε τι θα πει και ο γιατρός μου...

Σου στέλνω όλη μου την αγάπη για το εμβρυάκι σου ! Και μια μεγάλη αγκαλιά !!!!!! Ενημέρωσε μας μόλις έχεις νεότερα ! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ μου σε ευχαριστώ τόσο κι εσένα  @nikona μου δυστυχώς όμως δεν τα κατάφερε το εμβρυάκι ,,, πάει η προσπάθεια,,,απογοήτευση :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Eleni73 είπε:

@ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ μου σε ευχαριστώ τόσο κι εσένα  @nikona μου δυστυχώς όμως δεν τα κατάφερε το εμβρυάκι ,,, πάει η προσπάθεια,,,απογοήτευση :(

Οχι ρε γμτ...κριμα. λυπαμαι πολυ Ελενη μου. Καταλαβαινω την απογοήτευση. Ειλικρινα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η sansa είπε:

Σ¨ευχαριστώ κορίτσι.Περιμένω τα αποτελέσματα από τις αιματολογικές και στις 12.00 έχω ραντεβού για υπέρηχο.Όχι ετ δε θα κάνω,έχω και τρίτη ωοληψία να κάνω,μαζεύουμε έμβρυα,πάντως αν χρειαστεί και 4η ωοληψία θα την κάνω,ανάλογα με το πώς θα πάμε.Έχω να κάνω τη θεραπεία με αντιβίωση και πλύσεις και επανεξέταση του Νίκα,αν δε δείξει ότι έχει φύγει η φλεγμονή ετ δε κάνω.Οπότε έχω μέλλον,υπομονή να υπάρχει.

άρα προς το τέλος του έτους εάν όλα πάνε καλά..σωστά?

Ναι θέλει υπομονή και να το πας βήμα βημα για να φαίνεται πιο εύκολο. Τι είδους φλεγμονή έχεις που είναι τόσο επίμονη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Eleni73 είπε:

@ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ μου σε ευχαριστώ τόσο κι εσένα  @nikona μου δυστυχώς όμως δεν τα κατάφερε το εμβρυάκι ,,, πάει η προσπάθεια,,,απογοήτευση :(

Πωπω ρε Ελένη στεναχωρήθηκα πολύ για το έμβρυο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...