Μετάβαση σε περιεχόμενο

Και τωρα έμβρυομεταφορά!!


Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ είπε:

Μπράβο @sansa !!! Τώρα πως είσαι ? Πονάς ? Θα πάρεις αντιβίωση ?

Ευχαριστώ κορίτσια για τις ευχές.Πονούσα λιγάκι,αλλά έβαλα ενα υποθετο και αισθάνομαι καλύτερα.Αντιβιωση παίρνω για 5 μέρες,από το Σάββατο.Ο γυναικολόγος μου,όχι του κέντρου,μου είπε για 5 μέρες λόγω της φλεγμονής που είχα και δεν ξέρουμε αν έφυγε.Για να δούμε αύριο τί θα μας πουν.Πάντα χάνουμε ένα στη γονιμοποιηση,δεν είχαμε ποτέ 100% επιτυχία.Πιστεύω ότι τα dhea που παίρνω κορίτσια βοήθησαν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου τι κανετε? Καλες ωολυψιες και καλες εμβρυομεταφορες να εχετε κοριτσακια μου !!!! Στις εγκυουλες μας πως πανε τα εμβρυακια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kορίτσια είδα φοβερά νέα από την @melisanthi drakou στην οποια θα ευχηθω να πανε ολα καλα ως το τελος. Φοβερο νεο. @sansa ευχομαι να γονιμοποιηθουν ολα και να χεις συντομα και εσυ ευχαριστα. @nikona πως εισαι? Σας εχασα ελεω διακοπων και μπηκα μια γρηγορη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς την @kat per!!! Καλες διακοπες,να περασετε όμορφα!!! Δεν πειραζει που μας εχασες, επιβαλλεται λιγη "αποτοξινωση". 

Εγω ειμαι καλα. Αυριο θα παμε θεσσαλονικη για τον δευτερο υπερηχο. Ευχομαι να ειναι ολα καλα και να ακουσουμε καρδουλα. 

Η μελισανθη ναι!!! Μας εγραψε αλλα χαθηκε αυτες τις ημερες! Ευχομαι να συνεχιζουν ολα καλα!! Ειχαν κανονισει κ διακοπες οπότε ισως χαλαρωνει.

@love30 εσυ πώς εισαι? Τι νεα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια.Τελικά γονιμοποιηθηκαν τα 2,δε μπορούμε να ξεφύγουμε από αυτό τον αριθμό.Από τα 4 τα 3 ήταν ώριμα και όπως πάντα χάνουμε και ένα στη γονιμοποίηση.Αύριο θα με πάρει να μου πει πώς προχωράνε,ελπίζω να είναι και τα δυο καλά,γιατί αλλιώς θα στεναχωρηθω.Θα τα βάλουμε κατάψυξη και προχωράμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η sansa είπε:

Καλησπέρα κορίτσια.Τελικά γονιμοποιηθηκαν τα 2,δε μπορούμε να ξεφύγουμε από αυτό τον αριθμό.Από τα 4 τα 3 ήταν ώριμα και όπως πάντα χάνουμε και ένα στη γονιμοποίηση.Αύριο θα με πάρει να μου πει πώς προχωράνε,ελπίζω να είναι και τα δυο καλά,γιατί αλλιώς θα στεναχωρηθω.Θα τα βάλουμε κατάψυξη και προχωράμε.

Sansa μου ευχομαι να προχωρησουν καλα αυτα τα δυο και να ειναι τα τυχερα σας εμβρυακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@nikona εχεις ανυπομονησια για αυριο ε? Ευχομαι αυτον τον μαγικο ηχο να τον ακουσεις και να μην τον ξεχασεις ποτε. Ποσων εβδομαδων εισαι τωρα? @sansa και η νικονα δεν ειχε πολλα αν θυμαμαι καλα, αλλα για μενα το θεμα ειναι να ειναι ποιοτικα. Ακουμε για 13 και 14 και 20 ωαρια και τελικα δε γονιμοποιειται κανενα πολλες φορες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@sansa μου σου εύχομαι να έχεις την τύχη της @nikona !!!! Μου θύμισες την δική της περίπτωση ! Μόνο 1 χρειαζόμαστε κορίτσια !!!!! 1 και καλό !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat μου ειμαι 7εβδ και 5 ημερών. Ανυπομονω ναι γιατι πριν δυο εβδομαδες ειχα πολλες αναγουλες αλλα υποχωρησαν λιγο κ ξερεις το μυαλο παει στο κακο.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η nikona είπε:

@Kat-Cat μου ειμαι 7εβδ και 5 ημερών. Ανυπομονω ναι γιατι πριν δυο εβδομαδες ειχα πολλες αναγουλες αλλα υποχωρησαν λιγο κ ξερεις το μυαλο παει στο κακο.

 

το μοναδικο ανησυχητικο σημαδι ειναι το αιμα (και αυτο οχι παντα). Τα αλλα δε συσχετιζονται. Να δεις ποσες αναγουλες ειχαν εγκυμοσυνες που δεν εξελιχθηκαν καλα (σου μιλαω και εκ πειρας δλδ). Τελεια, θα χει μεγαλωσει το μπεμπακι λιγο οποτε ευχομαι ολα να ειναι πολυ πολυ καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kat-Cat είπε:

το μοναδικο ανησυχητικο σημαδι ειναι το αιμα (και αυτο οχι παντα). Τα αλλα δε συσχετιζονται. Να δεις ποσες αναγουλες ειχαν εγκυμοσυνες που δεν εξελιχθηκαν καλα (σου μιλαω και εκ πειρας δλδ). Τελεια, θα χει μεγαλωσει το μπεμπακι λιγο οποτε ευχομαι ολα να ειναι πολυ πολυ καλα!!!

Ευχαριστω κατ-κατ μου για το κουραγιο. Να σαι καλα! Θα σας στειλω,πρωτα ο Θεός, αυριο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@sansa μου εύχομαι να προχωρήσουν τα εμβρυακια σου, @nikona τι ωραία έφτασαν οι μέρες,με το καλό να ακούσετε τη καρδουλα του.

Και όντως κορίτσια καλύτερα δύο τρία καλά, γιατί είδαμε κ τα πολλά δε μένει κανένα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η nikona είπε:

Καλώς την @kat per!!! Καλες διακοπες,να περασετε όμορφα!!! Δεν πειραζει που μας εχασες, επιβαλλεται λιγη "αποτοξινωση". 

Εγω ειμαι καλα. Αυριο θα παμε θεσσαλονικη για τον δευτερο υπερηχο. Ευχομαι να ειναι ολα καλα και να ακουσουμε καρδουλα. 

Η μελισανθη ναι!!! Μας εγραψε αλλα χαθηκε αυτες τις ημερες! Ευχομαι να συνεχιζουν ολα καλα!! Ειχαν κανονισει κ διακοπες οπότε ισως χαλαρωνει.

@love30 εσυ πώς εισαι? Τι νεα? 

Καλά κορίτσι μου τα ίδια δεν έχει αλλάξει κάτι απλά περιμένω για την αιματολογο κάτι γάμους είχαμε δυστυχώς και ένα δυσάρεστο αλλά κατά τα άλλα καλα ... Να ακούσεις τον ποιο υπέροχο ήχο του μωρού σου την καρδούλα του όλα καλά να πάνε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια καλημέρα.Με πήρε η εμβρυολόγος.Τελικά άρχισε να προχωράει και το τρίτο εμβρυάκι,είναι 2 κυττάρων,θα το παρακολουθήσουν.Τα άλλα δύο είναι τριών και τεσσάρων κυττάρων,κατηγορίας ΑΒ μου είπε,νομίζω είναι καλά.Αύριο 3η μέρα θα με ξαναπάρει για να μου πει πόσα θα βάλουμε στη κατάψυξη.Μακάρι κορίτσια να μπούνε και τα 3,αν και το τρίτο είναι λιγάκι αργό,δε νομίζω να φτάσει τα κύτταρα που θέλουμε,αλλά ποτέ δε ξέρεις.Για να δούμε.Nikona εύχομαι καλή επιτυχία,να μας ενημερώσεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η sansa είπε:

Κοριτσάκια καλημέρα.Με πήρε η εμβρυολόγος.Τελικά άρχισε να προχωράει και το τρίτο εμβρυάκι,είναι 2 κυττάρων,θα το παρακολουθήσουν.Τα άλλα δύο είναι τριών και τεσσάρων κυττάρων,κατηγορίας ΑΒ μου είπε,νομίζω είναι καλά.Αύριο 3η μέρα θα με ξαναπάρει για να μου πει πόσα θα βάλουμε στη κατάψυξη.Μακάρι κορίτσια να μπούνε και τα 3,αν και το τρίτο είναι λιγάκι αργό,δε νομίζω να φτάσει τα κύτταρα που θέλουμε,αλλά ποτέ δε ξέρεις.Για να δούμε.Nikona εύχομαι καλή επιτυχία,να μας ενημερώσεις.

Μπραβο Σανσα! Μου θυμιζεις την δικη μας περιπτωση. Εμας απο τα τρια το ενα προχωρουσε καλα κι ομως μετα πηραν μπρος κ τα υπολοιπα δυο κ τελικα να που τα καταφεραμε. 

Μολις βγηκαμε απο τη γιατρο κοριτσια! Ολα καλα δοξα τω Θεω!! 

Καλημετα σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Μπραβο Σανσα! Μου θυμιζεις την δικη μας περιπτωση. Εμας απο τα τρια το ενα προχωρουσε καλα κι ομως μετα πηραν μπρος κ τα υπολοιπα δυο κ τελικα να που τα καταφεραμε. 

Μολις βγηκαμε απο τη γιατρο κοριτσια! Ολα καλα δοξα τω Θεω!! 

Καλημετα σε ολες!!

Μπράβο κορίτσι!!!! πόση ανακούφιση αυτό το ραντεβου!!! Πιστευω το πρώτο ραντεβου και η αυχενικη μετα ειναι αυτα που νιωθεις οτι εχασες 5 κιλα φευγοντας απο τογιατρο. Τα τρεμω απο τωρα :P Ευχομαι ο,τι καλυτερο.

@sansa καλη επιτυχια. Ευχομαι να γονιμοποιηθουν τοσα οσα χρειαζεται για να προχωρήσει μια επιτυχής εγκυμοσύνη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια γειααα !! Έχω κ εγώ καλά νεαα!! Σμρ έγινε η οωληψια μας 10 ωάρια  πήραμε 10 από τα 14!! Αύριο θα ξέρουμε ποσά γονιμοποιηθηκαν!! Είμαι πολύ χαρούμενη ελπίζω να γονιμοποιηθουν έστω 4!!! Δν ξέρω ποτέ θα κάνουμε εμβρυομεταφορα! @sansa Καλή μας επιτυχιααα!! Πως πήγατε εσείς ποσά γονιμοποίηθηκαν;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Crystaleniaa είπε:

Κορίτσια γειααα !! Έχω κ εγώ καλά νεαα!! Σμρ έγινε η οωληψια μας 10 ωάρια  πήραμε 10 από τα 14!! Αύριο θα ξέρουμε ποσά γονιμοποιηθηκαν!! Είμαι πολύ χαρούμενη ελπίζω να γονιμοποιηθουν έστω 4!!! Δν ξέρω ποτέ θα κάνουμε εμβρυομεταφορα! @sansa Καλή μας επιτυχιααα!! Πως πήγατε εσείς ποσά γονιμοποίηθηκαν;;;

Καλη επιτυχια! Ευχομαι να γονιμοποιηθουν και να προχωρησουν οσο περισσοτερα γινεται!!! Με το καλο!!!

@Bloublou85 ναι ακουσαμε και την καρδουλα του!!

Σας ευχαριστω ολες για τις ευχες!!! Με το καλο και σε σας ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!!! Σας ευχαριστω ολες και ευχομαι σε ολα τα κοριτσια καλη επιτυχια απο τη καρδια μου. Προσευχηθηκα για ολες στην Παναγια ανημερα 25αυγουστου και αναψα κερακι!

Εγω τελικα δε πηγα σε νησι ειπαμε μη το ρισκαρω και κουραστω ,πεταμενα τοσα λεφτα αλλα να ναι καλα το εμβρυακι μου και δε με νοιαζει τπτ!!!

Και τη θαλασσα εκοψα και ποτο και τσιγαρο και καφε!ακομη και ψωμι χωρις αλατι τρωω!!!

Αποψε θα παμε να δουμε σακο!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η nikona είπε:

Καλη επιτυχια! Ευχομαι να γονιμοποιηθουν και να προχωρησουν οσο περισσοτερα γινεται!!! Με το καλο!!!

@Bloublou85 ναι ακουσαμε και την καρδουλα του!!

Σας ευχαριστω ολες για τις ευχες!!! Με το καλο και σε σας ολες!

@nikona μου γερό δυνατό και τυχερό να είναι το μικρούλι σου!!! @sansa @Crystaleniaa τυχερούλια και τα δικά σας εμβρυάκια !!! Την επόμενη δευτερα πάω κι εγώ για υπέρηχο και ισως ωοληψία τετάρτη με φυσικό κύκλο βέβαια όμως οψόμεθα ποτέ δεν ξέρεις!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...