Μετάβαση σε περιεχόμενο

Και τωρα έμβρυομεταφορά!!


Recommended Posts

Κοριτσιαααα από χθες πάει για να αδιαθετησω και τπτ με έχει πιάσει η μέση μου σε σημείο να μη μπορώ να περπατήσω ! Ουυυφ! Μίλησα και με τον ιατρό μου χθες μου έδωσε οδηγίες για όταν έρθει κανονικά ! Μου είπε να τα πάρα διαφορετικά αυτή τη φορά !άντε να δούμε !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η bebe2 είπε:

Κοριτσιαααα από χθες πάει για να αδιαθετησω και τπτ με έχει πιάσει η μέση μου σε σημείο να μη μπορώ να περπατήσω ! Ουυυφ! Μίλησα και με τον ιατρό μου χθες μου έδωσε οδηγίες για όταν έρθει κανονικά ! Μου είπε να τα πάρα διαφορετικά αυτή τη φορά !άντε να δούμε !

Πως σου είπε να τα παίρνεις και τι φάρμακα? Ρωτάω για να δω λίγο με τα δικά μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Kat-Cat είπε:

Κυριακη ημέρα εθνικής εορτής ε? Ευχομαι να ειναι σημαδιακή για να τη θυμάσαι πάντα αυτή τη μέρα!!!Αντε με το καλό μια μια!

Λες να μη φοβάμαι ότι θα μου πούνε και μένα "ΟΧΙ'' και να κάνω άλλο παραλληλισμό; Όπως π.χ ότι όπως η μικρή Ελλάδα σήκωσε το ανάστημα της και αγωνίστηκε,έτσι και τα μικρούλια μου θα αγωνιστούν ηρωικά για τον αγώνα της ζωής; (Χα,χα είμαι και αθεράπευτα ρομαντική τί να κάνω). 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Λίτσα 88 @Irini13i, περιμένουμε τα καλά νέα. 

@Magaiver, τί κάνεις ακόμα εκεί στη Γερμανία. Άντε έλα και πλησιάζει ο καιρός μου και έχω άγχος. Θέλω παρέα. 

@Bloublou85, πού είσαι σήμερα;

@bebe2, άντε βιάσου να αρχίσουμε όλες σιγά-σιγά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Πιου-πιου δεν μπορώ να πιστέψω ότι έχεις άγχος.. Αφού είσαι κουλ τύπος! Έχεις σε δύο μερούλες την πιο ευχάριστη διαδικασία της εξωσωματικής! Και μετά θα μετρήσουμε μαζί παρεουλα αντίστροφα. 9 μέρες αναμονής θα είναι? Πόσο σου είπε ο γιατρός?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η satya είπε:

Πως σου είπε να τα παίρνεις και τι φάρμακα? Ρωτάω για να δω λίγο με τα δικά μου

cyclacur 1 proi 1 mesimeri 2 vradi kai ti 12h mera uperhxo

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

@Λίτσα 88 @Irini13i, περιμένουμε τα καλά νέα. 

@Magaiver, τί κάνεις ακόμα εκεί στη Γερμανία. Άντε έλα και πλησιάζει ο καιρός μου και έχω άγχος. Θέλω παρέα. 

@Bloublou85, πού είσαι σήμερα;

@bebe2, άντε βιάσου να αρχίσουμε όλες σιγά-σιγά. 

ειμαι σε καλο δρομο!!! :D :D 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

@Πιου-πιου δεν μπορώ να πιστέψω ότι έχεις άγχος.. Αφού είσαι κουλ τύπος! Έχεις σε δύο μερούλες την πιο ευχάριστη διαδικασία της εξωσωματικής! Και μετά θα μετρήσουμε μαζί παρεουλα αντίστροφα. 9 μέρες αναμονής θα είναι? Πόσο σου είπε ο γιατρός?

Δεν έχω άγχος από τώρα αλίμονο. Κάτσε να φτάσουμε όμως στην 7η από την 9η ημέρα και σου λέω εγώ πόσο κουλ είμαι. Η αγωνία στα αυτιά μου φτάνει, άλλο που το παίζω άνετη. Στο σπίτι δε με χωράει ο τόπος. Μόνο στη δουλειά ξεχνιέμαι κάπως. Άγχος, ξεαγχος όμως είμαι αποφασισμένη να πάρω το αίμα σου πίσω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Πιου-πιου είπε:

Λες να μη φοβάμαι ότι θα μου πούνε και μένα "ΟΧΙ'' και να κάνω άλλο παραλληλισμό; Όπως π.χ ότι όπως η μικρή Ελλάδα σήκωσε το ανάστημα της και αγωνίστηκε,έτσι και τα μικρούλια μου θα αγωνιστούν ηρωικά για τον αγώνα της ζωής; (Χα,χα είμαι και αθεράπευτα ρομαντική τί να κάνω). 

ή θα πεις ΟΧΙ στην έως τώρα γκαντεμια. Το ΟΧΙ είναι μια πολύ παρεξηγημένη λέξη. Εγώ το αγαπώ :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

@Πιου-πιου έκανα τη λίστα!

exosomatiki.jpg

Ωωωωωωωω!!! Άξιζε τον κόπο η αναμονή. Αυτό δεν είναι απλή λίστα. Είναι υπερπαραγωγή. Μπράβο μπλουμπλούκα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Ωωωωωωωω!!! Άξιζε τον κόπο η αναμονή. Αυτό δεν είναι απλή λίστα. Είναι υπερπαραγωγή. Μπράβο μπλουμπλούκα. 

Ευχαριστώ!Τώρα ετοιμαζομαι να κάνω την ένεση σε λίγο κ ειμαι μόνη μου,δε ξέρω που να τσιμπηθω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Bloublou85 είπε:

Ευχαριστώ!Τώρα ετοιμαζομαι να κάνω την ένεση σε λίγο κ ειμαι μόνη μου,δε ξέρω που να τσιμπηθω.

Στην κοιλίτσα, όπου να είναι γύρω από τον αφαλό. Καλύτερα από κάτω για να μη μελανιάσεις. Αλλά αυτές δε κάνουν μελανιές νομίζω, μόνο οι clexane.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

@Πιου-πιου έκανα τη λίστα!

exosomatiki.jpg

Καλή επιτυχία σε όλα τα κορίτσια που παλεύουν! Εύχομαι τ 2018 να φύγει κ να αφήσει πίσω του πολλά σποράκια στις κοιλιτσες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Στην κοιλίτσα, όπου να είναι γύρω από τον αφαλό. Καλύτερα από κάτω για να μη μελανιάσεις. Αλλά αυτές δε κάνουν μελανιές νομίζω, μόνο οι clexane.

Την έκανα! Το πρωί ξυπνησα με πονακια στις ωοθήκες άρχισα κ τα νιώθω.πως μου είσαι εσυ έτοιμη;;τι να σου φτιαξω δεν σ έχω κ κοντά να σε κανακεψω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Πιου-πιου είπε:

Δεν έχω άγχος από τώρα αλίμονο. Κάτσε να φτάσουμε όμως στην 7η από την 9η ημέρα και σου λέω εγώ πόσο κουλ είμαι. Η αγωνία στα αυτιά μου φτάνει, άλλο που το παίζω άνετη. Στο σπίτι δε με χωράει ο τόπος. Μόνο στη δουλειά ξεχνιέμαι κάπως. Άγχος, ξεαγχος όμως είμαι αποφασισμένη να πάρω το αίμα σου πίσω! 

Σε θέλω δυνατή! Σε πιστεύω πολύ!!! Όταν θα φτάσει 7η μέρα βλέπουμε.. Με την εξωσωματική έμαθα να βλέπω πολύ βραχυπρόθεσμα.. Μέρα με την μέρα θα το πάμε. Τι πλάνο έχεις μετά την Κυριακή? Έχεις πάρει άδεια για μέρες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Bloublou85 πολύ συγκινητικό αυτη η Λίστα που έφτιαξες!!! Έχω μια ιδέα: Να το κρατήσουμε και μόλις μένει μια μια έγκυος να προσθετουμε την ημερομηνία που πήρε θετική χοριακη! Μπορουμε να ξεκινήσουμε με την nikona που έχει ήδη ημερομηνία ? 

Είσαι πολύ γενναία που κάνεις τις ενέσεις μόνη σου! Βασικά όλες κορίτσια που μπορείτε και τις κάνετε μόνες σας! Εγώ δεν θα το τολμούσα εύκολα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Irini13i είπε:

@nikona να σαι καλά κορίτσι μου και σε σένα καλή επιτυχια

Την είχε την επιτυχία της το κορίτσι! Είναι έγκυος (κοντά στον 5 εάν δεν κάνω πολύ λάθος) ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Magaiver μόνη μου γιατί ο άντρας μου είναι βιαστικος κι εγώ θέλω ιεροτελεστία για να τη κανω,ουτε αντισηπτικο βάζει ούτε την αφήνει μέσα δέκα δευτερόλεπτα.

@bebe2 τι ωραίο προφίλ που έχεις,και το βλέπω από μακρυα κ λέω ωπ τι ωραία εικόνα μετά κατάλαβα ότι ήταν αυτή χαχαχα,θελω κι εγώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...