Μετάβαση σε περιεχόμενο

Και τωρα έμβρυομεταφορά!!


Recommended Posts

στις πριν 8 ώρες, ο/η nikona είπε:

@Eleni73 9-10 ωοθηλακια φαινονται. 

Καποια ειναι λιγο πιο μικρα βεβαια αλλα άλλα ειναι ετοιμα. 

Ευχαριστω κοριτσια. 

Αυριο στις 10:00 ειναι η ωοληψια. 

Με το καλο να εχεις ταλεια ωαριακια και ολα κπνα πανε καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Eleni73 είπε:

@nikona μου να σου πω την αλήθεια τα είδα όλα!!!! Στιγμιαία μεν αλλά την άκουσα!!! Ποναει αρκετά εκείνη την στιγμή!.... Τώρα πήραμε ένα το οποιο μου είπε η εμβρυολόγος να το προσπαθήσουμε χωρίς μικρογονιμοποίηση  για να αυξήσουμε την δυναμικότητά του... τα κατάφερε εκεί το μικρούλι το σάββατο ....  δυστυχώς σήμερα μου είπε πως δεν της άρεσαν οι διαιρέσεις βλέπει θραύσματα θα το αφήσει όμως και αν γίνει βλαστοκύστη ως την τετάρτη βλέπουμε!!!! ΑΧ Βαχ ,,,, πως είσαι εσύ; 

Δεν σου κανανε μεθη και ποναγες?ευχομαι να πανε ολα καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ είπε:

Με το καλό nikona !!!!

Εγώ κορίτσια διέκοψα την προετοιμασία.... Το ενδομήτριο στάσιμο... Σύμφωνα με τα λεγόμενα του γιατρού κατασκευαστικά το ενδομήτριο μου είναι λεπτό. Επιπλέον σ'αυτον τον κύκλο η φαρμακευτική αγωγή δεν απέδωσε τα αναμενόμενα... Από σήμερα ξεκινάω καφέ cyclacur και επόμενη προσπάθεια από Σεπτέμβρη............. Είμαι τόσο απογοητευμένη ??? 

Μην σε περνει απο κατω και εγω ειχα σταματησει την διαδικασια και τις εενεσεις το πασχα γιατι δεν ειχα καλο ενδομητριο και εγω ετσι λεπτο αλλα ειχαμε δει και καλυτερα π.χ. 6,5 και οχι στο 5,5 που ηταν αρα ειναι καλυτερα στην αρχη παρα να εχουμε ενα αρντικο αποτελεσμα ολα καλα ευχομαι να σου πανε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η nikona είπε:

@Eleni73 9-10 ωοθηλακια φαινονται. 

Καποια ειναι λιγο πιο μικρα βεβαια αλλα άλλα ειναι ετοιμα. 

Ευχαριστω κοριτσια. 

Αυριο στις 10:00 ειναι η ωοληψια. 

Με τι καλό ή ωοληψια και με δυνατά γονιμοποιησημα ωαριακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η nikona είπε:

@Eleni73 9-10 ωοθηλακια φαινονται. 

Καποια ειναι λιγο πιο μικρα βεβαια αλλα άλλα ειναι ετοιμα. 

Ευχαριστω κοριτσια. 

Αυριο στις 10:00 ειναι η ωοληψια. 

Καλή επιτυχία κοριτσάκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η love30 είπε:

Δεν σου κανανε μεθη και ποναγες?ευχομαι να πανε ολα καλα!

Οχι δεν έκανα μεθη με επεισε ο γιατρος μου πως δεν ειναι τιποτα ... να μην κανω για ενα μονο ωαριο δεν θα καταλάβαινα κάτι ... και είπα κι εγω να το κάνω για την εμπειρία!!!! Ενα σου λέω απίστευτος πόνος για μια στιγμή βέβαια ... αλλά!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η elviraice είπε:

@Eleni73 εύχομαι  να πάνε όλα καλα

@nikona καλή επιτυχία για αύριο περιμένουμε νέα σου!!!!

@love30 χάθηκες κορίτσι μου!!!Πώς πας??

Ελβίρα μου σ ευχαριστώ χλωμό όμως αυτη τη φορά ... μας βλέπω όλες με φόρα για Σεπτέμβρη !!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Eleni73 είπε:

Ελβίρα μου σ ευχαριστώ χλωμό όμως αυτη τη φορά ... μας βλέπω όλες με φόρα για Σεπτέμβρη !!!!! :)

Κορίτσια εντωματαξυ πόσες είμαστε για το σεπτεμβρη έχει γίνει πανικος.θα πάρουν φωτιά τα κέντρα το σεπτεμβρη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου το εμβρυάκι μου τα καταφερε έγινε βλαστοκύστη (μετρια αλλα έγινε!) ... χαρα μεγάλη γιατι δεν το περίμενα!!! θα το κρυοσυντηρησουμε τωρα .. πάμε για το δευτερο ΌΛΕ !!!!

@nikona νέα σου;;;;;

@Bloublou85 χαμός θα γίνει χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Κορίτσια εντωματαξυ πόσες είμαστε για το σεπτεμβρη έχει γίνει πανικος.θα πάρουν φωτιά τα κέντρα το σεπτεμβρη.

Πραγματικά , όλες για Σεπτέμβρη φαίνεται ότι πάμε !!! Εκτός και αν μας κάτσει κάτι αναπάντεχα από μόνο του Ιούλιο - Αύγουστο !!! Βουρ προσπάθειες κορίτσιααααα !!!!

@nikona περιμένουμε νέα σου !!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Eleni73 Αλήθειααααααα ????? Μπράβο μπράβο !!!! Είδες !!!! Αισιοδοξία κορίτσια ! Δεν πρέπει να το βάζουμε κάτω !!!! Χάρηκα πάρα πολύ !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ είπε:

@Eleni73 Αλήθειααααααα ????? Μπράβο μπράβο !!!! Είδες !!!! Αισιοδοξία κορίτσια ! Δεν πρέπει να το βάζουμε κάτω !!!! Χάρηκα πάρα πολύ !!!!

❤️❤️❤️ ευχαριστώ Εμμανουήλ μου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Eleni73 είπε:

Κορίτσια μου το εμβρυάκι μου τα καταφερε έγινε βλαστοκύστη (μετρια αλλα έγινε!) ... χαρα μεγάλη γιατι δεν το περίμενα!!! θα το κρυοσυντηρησουμε τωρα .. πάμε για το δευτερο ΌΛΕ !!!!

@nikona νέα σου;;;;;

@Bloublou85 χαμός θα γίνει χαχαχα

Μπράβοοο!! Τέλεια κ να ξέρεις πιο πολλές φορές τα μέτρια έχουν δώσει παιδάκια κ τα άριστα δεν πετυχαίνουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ είπε:

Πραγματικά , όλες για Σεπτέμβρη φαίνεται ότι πάμε !!! Εκτός και αν μας κάτσει κάτι αναπάντεχα από μόνο του Ιούλιο - Αύγουστο !!! Βουρ προσπάθειες κορίτσιααααα !!!!

@nikona περιμένουμε νέα σου !!!

 

Αχχχ αυτό το θαύμα περιμένω κ εγώ.ηδη έχω κάνει μία προσπάθεια κ περιμένω τη παρασκευή να αδιαθετησω.κ γιατρό δεν έχω κλείσει ακόμα για το σεπτεμβρη θα τρέχω κ δε θα φτανω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Bloublou85 είπε:

Μπράβοοο!! Τέλεια κ να ξέρεις πιο πολλές φορές τα μέτρια έχουν δώσει παιδάκια κ τα άριστα δεν πετυχαίνουν.

Αλήθεια είναι αυτό μου το είπε και η εμβρυολόγος ... είναι τα λέγόμενα κατα αυτούς τσιχλες!!! χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Αχχχ αυτό το θαύμα περιμένω κ εγώ.ηδη έχω κάνει μία προσπάθεια κ περιμένω τη παρασκευή να αδιαθετησω.κ γιατρό δεν έχω κλείσει ακόμα για το σεπτεμβρη θα τρέχω κ δε θα φτανω.

που βρίσκεσαι εσύ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Eleni73 είπε:

Αλήθεια είναι αυτό μου το είπε και η εμβρυολόγος ... είναι τα λέγόμενα κατα αυτούς τσιχλες!!! χαχαχα

Χαχαχαχαχα κ μένα ή εμβρυολογος μου το είπε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Eleni73 είπε:

που βρίσκεσαι εσύ;

Είναι στην 24η μέρα περιμένω τη παρασκευή να μην αδιαθετησω λέμε τώρα.για να πάω μετά στη γιατρό να δούμε τι εξετάσεις θα με βάλει να κάνω αλλά πρέπει να κάνω ραντεβού κ με τον εξωσωματικό κ δεν έχω κλείσει ακόμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο @Eleni73 άντε με το καλό και το δεύτερο!!!!

Κορίτσια εγώ λέω να ξεκινήσω από μέσα Οκτώβρη να χαρώ και λίγο τον άντρα μου που θα έρθει τον Σεπτέμβρη γιατί όλο αυτο θα μας σαλτάρει!!!να χτυπήσουμε και κανένα ταξιδάκι να ξαναθυμηθούμε πως είμαστε ζευγάρι ρε γαμωτο!!!Μας έχει πάει πίσω όλο αυτο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...