Μετάβαση σε περιεχόμενο
marylouchrys

Φάρμακα εξωσωματικής

Recommended Posts

Καλησπέρα, θα ήθελα να μου πουν όσα κορίτσια γνωρίζουν σχετικά με τα φάρμακα εξωσωματικής. Από τη στιγμή που περνάς επιτροπή κάποια σου τα δίνουν από το φαρμακείο του εοπυυ. τα υπόλοιπα που τα παιρνεις από το φαρμακείο έξω είναι δωρεάν ή με συμμετοχή 25%?

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
στις πριν 7 ώρες, ο/η marylouchrys είπε:

Καλησπέρα, θα ήθελα να μου πουν όσα κορίτσια γνωρίζουν σχετικά με τα φάρμακα εξωσωματικής. Από τη στιγμή που περνάς επιτροπή κάποια σου τα δίνουν από το φαρμακείο του εοπυυ. τα υπόλοιπα που τα παιρνεις από το φαρμακείο έξω είναι δωρεάν ή με συμμετοχή 25%?

Καλημέρα ! Από το φαρμακείο ΕΟΠΥΥ παίρνεις μόνο τις γκονάλ . Τα υπόλοιπα είναι με συμμετοχή 25% . Σε εμένα βέβαια δεν ξέρανε και μου βάλανε με μηδέν συμμετοχή και την οβιτρελ και το φαρμακείο που χα ρωτήσει μου ανέφερε πως ότι γράφει η συνταγή το εκτελούνε . Καλή αρχή να έχεις και καλά αποτελέσματα !

• Thanks 1

@marylouchrys καλημερα.

Εγώ όλα τα υπόλοιπα (εκτος δηλαδή απο τιε ενεσεις που χορηγει δωρεαν η επιτροπη) τα πληρωσα με 25% συμμετοχη. 

• Like 1

Οι ενεσεις για την διέγερση είναι δωρεαν από τον ΕΟΠΠΥ... τα υπόλοιπα συνταγογραφουνται με 25% συμμετοχή.

• Like 1

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Νέες συζητήσεις