Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

καλημερα κοριτσια. εχουμε ραντεβου αρχες Νοεμβρη για επιτροπη. δεν εχουμε ομως τα προηγουμενα βιβλιαρια. τι γινεται σε αυτη την περιπτωση? σας ευχαριστω εκ των προτερων!

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάρε καλύτερα τη γραμματεία της επιτροπής όπου θα περάσεις και ρώτησε τους...από το κέντρο εμένα μου είπαν για κάποιο χαρτί βεβαιωσης από τον ΕΟΠΥΥ ότι δεν έκανα εξωσωματική.οταν ρώτησα στον ΕΟΠΥΥ μου είπαν ότι δε δίνουν τέτοιο χαρτί,πήρα λοιπόν την επιτροπή και με βοήθησαν..

στις πριν 1 ώρα, ο/η fra18 είπε:

καλημερα κοριτσια. εχουμε ραντεβου αρχες Νοεμβρη για επιτροπη. δεν εχουμε ομως τα προηγουμενα βιβλιαρια. τι γινεται σε αυτη την περιπτωση? σας ευχαριστω εκ των προτερων!

Από ότι εχω καταλαβει όλες οι επιτροπές δεν ειναι το ιδιο αυστηρες σε αυτο το θεμα, της απώλειας δηλαδη των παλιών βιβλιαρίων.

Εμεις περασαμε στην Αλεξανδρούπολη επιτροπη και η συγκεκριμενη κυρια-γραμματεας ειναι παρα πολυ απαιτητικη. Δεν δινει την εγκριση αν δεν δει τα παλια βιβλιαρια, ουτε δεχεται υπευθυνη δηλωση. 

Το εζησα η ίδια και το ακουω και απο άλλα ζευγάρια που το αντιμετωπιζουν. 

Σε άλλες επιτροπες αποτι διαβαζω στα φορουμ δεχονται υπευθυνη δηλωση οτι δεν εχεις ξαναπαρει φαρμακα εξωσωματικης. 

Οπότε το καλυτερο ειναι οπως σου ειπε κ η αλλη κοπελα να ρωτησεις τηλεφωνικα στην επιτροπη που θα περασεις τι γινεται σε αυτην την περιπτωση. 

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα