Μετάβαση σε περιεχόμενο
  • Απαντήσεις

• Συνήθως λένε μετά από μια απόξεση ή μια αποβολή μένεις πιο εύκολα γτ ο οργανισμός δεν έχει προλάβει να ξεχάσει η φίλη μου με αποβολή το Σεπτέμβρη έμεινε τον Οκτώβριο πάλι έγκυος.εγω έκανα λίγο μετά από αυτή τον Σεπτέμβριο αλλά έπρεπε να περιμένω μια περίοδο.αυτος ο μήνας είναι ο πρώτος που προσπαθούμε,(βρήκα κ τις γόνιμες μέρες) εύχομαι κ προσευχομαι σε ένα χριστουγεννιάτικο θαύματακι
    • Καλημέρα κορίτσια.σημερα στη Γερμανία είδαμε το πρώτο χιόνι.κ γ περιμένω γύρω στις 27 αλλά δεν ασχολούμαι με σημάδια κ τέτοια.προσπαθω να είμαι χαλαριΗ
    • Καλημέρα κορίτσια μου!!! Καλή Κυριακή!!! Εγώ εδώ στην αναμονή!!! Δεν το σκέφτομαι κ εύχομαι να μην την δω αυτό τον μήνα την κόκκινη κυρία!!! Προσπαθούμε τόσο καιρό με άγχος κλάματα εξετάσεις είπα αυτή την φορά να μην ασχοληθώ μαζί της! Ούτως ή άλλως ήρθαμε μόνο 3 μερες σε επαφή!!! Δεν περιμενω πολλά!!! Εύχομαι όμως να έχω καλά αποτελέσματα!!! @louloudakiμου μην αποχωρεις αν δεν δεις αίμα κανονικό!!! @lactakiπεριμενουμε@lactakiπεριμένουμε νέο τεστ!!!!! 
    • Καλημέρα κορίτσια.. 22η ημέρα σήμερα για μένα, άλλες 10 ημέρες για περίοδο κ ξύπνησα από τον πόνο στο στήθος... Θερμοκρασία δεν έχει ανέβει, 36,2 είναι (με θερμοκρασία ωορρηξία 35,7)....
    • Όχι ότι είναι καλό να το φοράς οπότε θες εννοείται απλά αυτή μου είπαν ότι είναι η βασική χρήση της 
  • Νέες συζητήσεις