Μετάβαση σε περιεχόμενο
Lenakidol

Μια νέα προσπάθεια !!

Recommended Posts

Γειά σας κορίτσια μου, τι κάνετε? Σκεφτόμουν εδώ και μέρες να γράψω στο φόρουμ, παρόλο που δεν γράφω συχνά, παρακολουθώ με ενδιαφέρον τις συζητήσεις σας. Μετά από δύο βιοχημικές που είχα, μετά από κλάμα και απογοήτευση  και μετά από πλήθος εξετάσεων που κάναμε, οι οποίες όλες είναι καλές και κάποιες ακόμη περιμένουμε, λέμε με το καλό να ξεκινήσουμε νέες προσπάθειες. Δεν σας κρύβω ότι αγχώνομαι και φοβάμαι πολύ, δεν ξέρω πώς να αποβάλω αυτό το φόβο και απλώς να αφεθώ.

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
Pick Store

Γεια σ κοριτσι... σε καταλαβενω να προσπαθεις και να μην εχεις αποτελεσμα!!αλλα τουλαχιστον εχεις συλλαβει οποτε προβλημα ως προς την συλληψη δεν εχετε τωρα οσο αναφορα οτι δεν αναπτυσεται με λιγο προσπαθεια ακομα πιστευω πως θα τα καταφερεται γιατι δεν ειναι ολες οι φορες οι ιδιες!!!

καλωσήρθες κορίτσι και καλή τήχη με τις προσπάθειές σας. Η αλήθεια ειναι ότι παρόλο που ειναι απογοητευτικές οι βιοχημικές κυήσεις, είναι ότι πιο λαιτ μπορεί να σου συμβει σε ατυχία αν μπορώ να το πω έτσι. Δειχνει οτι υπάρχει γονιμότητα, και επίσης δεν προκαλεί κάποια σοβαρή διαταραχή στα ορμονικά ή καποια επιπλοκή πχ σε μητρα, σάλπιγγες κλπ, όπως θα μπορουσε ως μια πιθανοτητα να προκαλεσει καποια αποξεση. Εισαι σε πολυ καλο δρομο και συντομα θα εχεις ευχαριστα!

Καλημέρα κορίτσια μου, σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας! Αν έχω κάτι νεότερο θα σας ειδοποιήσω. Εύχομαι και σε εσάς ότι καλύτερο....

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Και εγώ ίδια μέρα με σένα έκανα εμβρυομεταφορα και είναι να παω για χοριακη την Παρασκευή 
    • Επισης αν η μια σου σαλπιγγα ειναι βουλωμενη και κανεις CA125 και βγει αυξημενη υπαρχουν πολλες πιθανοτητες να προκειται για ενδομητριωση.Ειναι ενας απο τους βασικους λογους βλαβης στις σαλπιγγες.Αλλα ειναι ασχετο με την υπερπλασια ενδομητριοθ
    • Vivi να το προτιμησεις με αχνη ζαχαρης για να μην χαλασει η απολυτα τελεια απαλη υφη του αβοκαντου!! Θα εχει μια πολυ ωραια γλυκοξινη γευση..! Κonstantia εγω οταν το τρωω το γιαουρτι με μελι ή μιλσεικ ή παγωτο, παντα παιρνω στραγγιστο. Ουαν το τρωω σκετο, αστα... προβειο με παχια πετσα κ φουλ λιπαρα!!!
    • Την ενδομητριωση μονο η λαπαροσκοπηση τη δειχνει σιγουρα.Τιποτα αλλο δυστυχως .Εκτος και η ενδομητριωση εχει δημιουργησει κυστες οποτε φαινονται στον υπερηχο.Η υπερπλασια ενδομητριου δεν εχει σχεση με την ενδομητριωση.Το ενδομητριο μπορει να ναι παχυ απο ορμονικους λογους η λογω φλεγμονης.Για να δεις αν εχει φλεγμονη πρεπει να γινει βιοψια η οποια γινεται με υστεροσκοπηση
    • Καλησπέρα! Δεν γνωρίζω τπτ σχετικά με τα σπιράλ αλλά θυμάμαι ότι σε κάποιο παλαιότερο θέμα μιλούσαν άλλες κοπέλες για το συγκεκριμένο που ανέφερες και λέγανε ότι τους έφερνε διάφορες παρενέργειες. Αν θες κάνε μια αναζήτηση για να στο βγάλει να πάρεις μια ιδέα.
  • Νέες συζητήσεις