Μετάβαση σε περιεχόμενο
Lenaki1890

Μια νέα προσπάθεια !!

Recommended Posts

Γειά σας κορίτσια μου, τι κάνετε? Σκεφτόμουν εδώ και μέρες να γράψω στο φόρουμ, παρόλο που δεν γράφω συχνά, παρακολουθώ με ενδιαφέρον τις συζητήσεις σας. Μετά από δύο βιοχημικές που είχα, μετά από κλάμα και απογοήτευση  και μετά από πλήθος εξετάσεων που κάναμε, οι οποίες όλες είναι καλές και κάποιες ακόμη περιμένουμε, λέμε με το καλό να ξεκινήσουμε νέες προσπάθειες. Δεν σας κρύβω ότι αγχώνομαι και φοβάμαι πολύ, δεν ξέρω πώς να αποβάλω αυτό το φόβο και απλώς να αφεθώ.

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σ κοριτσι... σε καταλαβενω να προσπαθεις και να μην εχεις αποτελεσμα!!αλλα τουλαχιστον εχεις συλλαβει οποτε προβλημα ως προς την συλληψη δεν εχετε τωρα οσο αναφορα οτι δεν αναπτυσεται με λιγο προσπαθεια ακομα πιστευω πως θα τα καταφερεται γιατι δεν ειναι ολες οι φορες οι ιδιες!!!

καλωσήρθες κορίτσι και καλή τήχη με τις προσπάθειές σας. Η αλήθεια ειναι ότι παρόλο που ειναι απογοητευτικές οι βιοχημικές κυήσεις, είναι ότι πιο λαιτ μπορεί να σου συμβει σε ατυχία αν μπορώ να το πω έτσι. Δειχνει οτι υπάρχει γονιμότητα, και επίσης δεν προκαλεί κάποια σοβαρή διαταραχή στα ορμονικά ή καποια επιπλοκή πχ σε μητρα, σάλπιγγες κλπ, όπως θα μπορουσε ως μια πιθανοτητα να προκαλεσει καποια αποξεση. Εισαι σε πολυ καλο δρομο και συντομα θα εχεις ευχαριστα!

Καλημέρα κορίτσια μου, σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας! Αν έχω κάτι νεότερο θα σας ειδοποιήσω. Εύχομαι και σε εσάς ότι καλύτερο....

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• @Magaiver κοριτσάκι έχε μια μικρή ελπίδα μέχρι αύριο. Άλλο το τεστ, αλλο η χοριακη. Αλλιώς COME BACK HOME. Εδώ στην Ελλαδίτσα θα τα καταφέρεις. Να δεις αυτό φταίει τα magaiverκακία δε θέλουν τη Γερμανία, θέλουν το μικρό μας Ελλαδιστάν. Σε φιλώ πολύ - πολύ. 
    • Έλα τωρα @Magaiver στεναχωρήθηκα.γιατι ρε γαμωτο τόση ατυχία.ελα μη μου στεναχωριεσαι τώρα να δουμε κ τη χοριακη αύριο.
    • Όχι. Στα δημόσια όλοι παίρνουν από 800 και πάνω. Για κεσαρικη πάει παραπάνω. Πάντως από μένα να σου πω αν εγκυμοσύνη σου πάει καλά δεν χρειάζεται να πληρώνεις. Να πας εφημερία. Εγώ δύο παιδακια γέννησα έτσι. Δεν αξίζει να δώσεις λεφτά. Εσύ γεννας, εσύ πονάς. Απλά τους μάθαμε έτσι και παίρνουν λεφτά. Είναι καθαρά από φόβο θέλουμε δικό μας γιατρό. Το μόνο που αξίζει να δώσεις λεφτά σε κάποια μαία να την ρωτάς ότι θέλεις μετά που θα είσαι με το μωρό στο νοσοκομείο.
    • Εμένα έχει κατέβει με το κεφάλι κάτω αλλά είναι σαν να κάνει βουτιά! Πρέπει να γυρίσει λίγο μ είπε για να μπορέσει τ κεφάλι τ να μπει στην λεκάνη μ! εσένα? Να περπατάς ναι εγώ περπατάω όσο μπορώ
    • Λυπάμαι τόσο δεν έχω λόγια 😪 δεν μας ήθελε τελικά αυτή τη φορά!!!! Πάμε όμως στην επόμενη, δεν τελειώνει τίποτα εδώ , μια στάση είναι θα περάσει! 
  • Νέες συζητήσεις