Μετάβαση σε περιεχόμενο

Θηλασμος κ περιοδος. Μειωνεται το γαλα???


Recommended Posts

Για παραγωγη στην αρχη έπαιρνα μαγιά μπύρας..Είναι χαπάκια και μπορείς να πάρεις μέχρι και 8 τη μέρα μου είπε η φαρμακοποιός..

Εγώ ρε κοριτσια έχω άλλη απορία..Το αίμα που είχα από την κλινική σταμάτησε στις 40 μέρες ακριβώς..Για 5 μερες δεν είχα τίποτα απολύτως και πήγα στον γιατρό..Μου είπε ότι ο θηλασμός είναι φυσική αντισύλληψη αλλά μετά στην εξέταση είδε ότι έχω ήδη ωάρια..Και την επόμενη μέρα είχα πάλι αίμα για 7 μέρες μέχρι και χθες..που σταμάτησε πάλι..τώρα αυτό είναι περίοδος; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 63
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Και κάτι ακόμα..διαβάζω που γράφεις Rosemary ότι τελείωσε από το ένα και τη βάζεις από το άλλο..θηλαζω και εγώ με τον ίδιο τρόπο..Κάθε γεύμα και στο άλλο στήθος..Αλλά ποτέ μα ποτέ δεν έχω δει να αδειάζει το στήθος..Πάντα όταν το πατάω βγάζει..Πρέπει να το αδειάζω λέτε; Να πω ότι δεν έχει εδραιωθεί ακόμα ο θηλασμός.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Minime είπε:

Για παραγωγη στην αρχη έπαιρνα μαγιά μπύρας..Είναι χαπάκια και μπορείς να πάρεις μέχρι και 8 τη μέρα μου είπε η φαρμακοποιός..

Εγώ ρε κοριτσια έχω άλλη απορία..Το αίμα που είχα από την κλινική σταμάτησε στις 40 μέρες ακριβώς..Για 5 μερες δεν είχα τίποτα απολύτως και πήγα στον γιατρό..Μου είπε ότι ο θηλασμός είναι φυσική αντισύλληψη αλλά μετά στην εξέταση είδε ότι έχω ήδη ωάρια..Και την επόμενη μέρα είχα πάλι αίμα για 7 μέρες μέχρι και χθες..που σταμάτησε πάλι..τώρα αυτό είναι περίοδος; 

Δεν είναι αντισύλληψη ο θηλασμός..ξέρεις πόσες κοπέλες έχουν μείνει έγκυες ενώ θηλάζουν??άσε και εγώ όταν είχα πάει για εξέταση στη γυναικολόγο είδε ωάρια...Λογικά αδιαθέτησες νομίζω περίοδος ήταν οι 7 μέρες.Την 1η φορά που αδιαθέτησα μου κράτησε 9 μέρες..τα κλάματα ήθελα να βάλω με τόσο αίμα που είχα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Minime μέγα λάθος ότι ο θηλασμος είναι φυσική αντισύλληψη. Εται την πατάνε πολλές κ τους έρχεται τ δεύτερο εκεί που δεν τ περιμένουν! Όσο για τ στήθος σ όσο θηλαζεις πάντα θα έχει γάλα οταβ τ πατάς. Κυριολεκτικά δ θα είναι ποτέ άδειο δηλ να τ πατάς κ να μην έχει γάλα. Ακόμη κ όταν αποθηλασεις για κάνα δυο βδομάδες αν πατάς τ στήθος σ θα βγάζει λίγο γάλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άρα πως θα καταλάβω ότι αδειάζει; 

Εγώ πολύ αίμα δεν είχα..αλλά κράτησε 8 μέρες και τέλος..αντε να δούμε τις επόμενες μέρες τι θα γίνει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Minime είπε:

Για παραγωγη στην αρχη έπαιρνα μαγιά μπύρας..Είναι χαπάκια και μπορείς να πάρεις μέχρι και 8 τη μέρα μου είπε η φαρμακοποιός..

Εγώ ρε κοριτσια έχω άλλη απορία..Το αίμα που είχα από την κλινική σταμάτησε στις 40 μέρες ακριβώς..Για 5 μερες δεν είχα τίποτα απολύτως και πήγα στον γιατρό..Μου είπε ότι ο θηλασμός είναι φυσική αντισύλληψη αλλά μετά στην εξέταση είδε ότι έχω ήδη ωάρια..Και την επόμενη μέρα είχα πάλι αίμα για 7 μέρες μέχρι και χθες..που σταμάτησε πάλι..τώρα αυτό είναι περίοδος; 

Καλα πως γινεται να σου το ειπε αυτο ο γυναικολογος?? Οριστε,εγω θηλαζω κ αδιαθετησα. Θα μπορουσα δηλπριν μισο μηνα να μεινω εγκυος!! Εγω οταν πηγα στον γιατρο μετα τη γεννα το πρωτο πραγμα που μου ειπε ειναι ο π θηλασμος δεν ειναι αντισυλληψη.

Οσο για το γαλα, ναι, παντα βγαινει.. Αλλα οταν αδειασει αρκετα προφανως εχει μειωμενη ροη κ το παιδι ισως δεν εχει συνηθισει να ρουφα με τοση δυναμη..

Εσυ πως κ δινεις κ τα 2 στηθη σε καθε θηλασμο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου είπε ότι είναι φυσική αντισύλληψη αλλά μετά στην εξέταση μου είπε ότι δεν ισχύει στην περίπτωση μας γιατί είδε αυγουλακια..

1 σε κάθε θηλασμό δίνω..Εκτός αν τη βλέπω να χτυπιέται(δεν καταλαβαίνω γιατί)..Τότε την βάζω και στο άλλο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξέρω κοπέλα π έχει 2 παιδιά γεννημένα μέσα στο ίδιο έτος! Για μένα σοκ! Χαχαχ 

Και γω στους 5 μήνες αδιαθετησα με αποκλειστικό θηλασμό κ φουλ γάλα αρα κ υψηλή προλακτινη. 

Καμία φορά βολεύονται καλύτερα από μια μεριά πχ για να κοιμηθούν κ μπορεί να δείξουν προτίμηση για ένα στήθος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Rosemary είπε:

Κοριτσια μου... Ειμαι παρα πολυ αγχωμενη (για αλλη μια φορα).

Σας περιγραφω την μεχρι στιγμης πορεια του θηλασμου μου:

Η μικρη μου ειναι 2 μηνων κ θηλαζω αποκλειστικα. Δεν ειχα κανενα θεμα με τον θηλασμο (μεχρι στιγμης τουλαχιστον), ο οποιος εδραιωθηκε στις 2 κιολας πρωτες βδομαδες. Η μικρη θηλαζει 7-11 φορες την ημερα. Της δινω γαλα πριν καν πεινασει, εναν μαστο ανα γευμα. Το βραδυ μου κανει 1-2 θηλασμους οταν ξυπναει. Εχει παρει σε 2 μηνες σιγουρα 2,1 κιλα.

Προχθες πηγα στον γιατρο μου, ηταν ολα καλα κ μου ειπε πως στο 70% των γυναικων που θηλαζουν, η περιοδος ερχεται οταν σταματα ο θηλασμος, ενω σε καποιες μπορει κ νωριτερα.

Κ να που σημερα ειχα αιμα.. Οχι πολυ, μια σεεβιετα εχω γεμισει απο το πρωι.. Το προβλημα ειναι οτι απο χθες νιωθω οτι μειωθηκε η γαλακτοπαραγωγη μου.. Η μικρη ξαφνικα ζηταει το στηθος καθε 1-1,5 ωρες (σαν να μην εχει χορτασει). Επισης, εδω κ 2 μερες, το βραδυ πινει πρωτη φορα κ απο τα 2 στηθη. Δεν της φτανει δηλαδη το γαλα του ενος.

Η ωρα ειναι 5:30, τετοια ωρα το στηθος μου ηταν παντα γεματο. Η μικρη ξυπνησε να φαει κ εφαγε παλι κ απο τα 2 στηθη. Μια κοπελα μου ειπε σημερα οτι μολις αδιαθετησε μειωθηκε ραγδαια το γαλα της μεχρι που κοπηκε. Ειμαι αρκετα αγχωμενη..

Εχετε καμια εμπειρια?? Ποτε αδιαθετησατε εσεις?? Εχετε να προτεινετε να κατι για να αυξησω ξανα την γαλακτοπαραγωγη μου?? Μηπως καποιο βοτανο, καποια τροφη??

Γεια σου!! να σ ζήσει.  αδιάθετησα στις 40 μέρες... Όταν έρχεται η περίοδος απλά μειώνεται η ροή.  Για αυτό σ ζητάει ακόμα πιο πολύ κάθε φορά.... προσπαθεί να φέρει γάλα στα θέλω Του.... Δεν κόβεται το γάλα... Μόνο αν δε προσφέρεις....

Όπως σ είπα αδιάθετησα στις 40 μέρες και κάθε μηνα απλά εκείνες τις μέρες μειώνεται η ροή.. Δεν κόβεται υ γάλα με τπτ....

θηλάζω 22 μήνες... κ πλέον έγκυος στο 17 εβδ .... κ ακόμα έχω γαλα .. Όσο προσφέρεις τόσο θα έχεις.   

αν έχεις φβ υπάρχει ειδική ομάδα για θηλαζουσες...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Minime είπε:

Για παραγωγη στην αρχη έπαιρνα μαγιά μπύρας..Είναι χαπάκια και μπορείς να πάρεις μέχρι και 8 τη μέρα μου είπε η φαρμακοποιός..

Εγώ ρε κοριτσια έχω άλλη απορία..Το αίμα που είχα από την κλινική σταμάτησε στις 40 μέρες ακριβώς..Για 5 μερες δεν είχα τίποτα απολύτως και πήγα στον γιατρό..Μου είπε ότι ο θηλασμός είναι φυσική αντισύλληψη αλλά μετά στην εξέταση είδε ότι έχω ήδη ωάρια..Και την επόμενη μέρα είχα πάλι αίμα για 7 μέρες μέχρι και χθες..που σταμάτησε πάλι..τώρα αυτό είναι περίοδος; 

Έτσι ήρθε ν σε εμένα... κ εννοείται δν είναι αντισύλληψη ο θηλασμός....! αν δε θες παιδάκι σύντομα ξανα... πρόσεχε ... ειμαι έγκυος θηλάζουσα χαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Minime είπε:

Και κάτι ακόμα..διαβάζω που γράφεις Rosemary ότι τελείωσε από το ένα και τη βάζεις από το άλλο..θηλαζω και εγώ με τον ίδιο τρόπο..Κάθε γεύμα και στο άλλο στήθος..Αλλά ποτέ μα ποτέ δεν έχω δει να αδειάζει το στήθος..Πάντα όταν το πατάω βγάζει..Πρέπει να το αδειάζω λέτε; Να πω ότι δεν έχει εδραιωθεί ακόμα ο θηλασμός.

παντα θα βγαζεις γαλα... απλα μην το πειραζεις το στηθος σου... εδω βαγχω εγω στιυς 22 νηνες θηλασμού χαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Diwni είπε:

@Minime μέγα λάθος ότι ο θηλασμος είναι φυσική αντισύλληψη. Εται την πατάνε πολλές κ τους έρχεται τ δεύτερο εκεί που δεν τ περιμένουν! Όσο για τ στήθος σ όσο θηλαζεις πάντα θα έχει γάλα οταβ τ πατάς. Κυριολεκτικά δ θα είναι ποτέ άδειο δηλ να τ πατάς κ να μην έχει γάλα. Ακόμη κ όταν αποθηλασεις για κάνα δυο βδομάδες αν πατάς τ στήθος σ θα βγάζει λίγο γάλα.

εγω που θηλαζω νε το ενα  μαστο 11μηνες.... 

τώρα  σταματησ ενα βγαζει γαλα... δε κοβεται ευκολα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@mommy96 να σ ζήσει τ παιδάκι σ κ με τ καλο τ δεύτερο! Διάβασα κάπου αν δ κάνω ότι έχεις συσπασεις; Ίσως να φταίει ο θηλασμός. Το χεις σκεφτεί; γτ με τ θηλασμο κανει συσπάσεις η μήτρα. Γι αυτό άλλωστε λένε πως είναι κ ο καλύτερος τρόπος για να επανέλθει η μήτρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σίγουρα για τις συσπάσεις της μήτρας φταίει ο θηλασμός, είναι ένας φυσικός τρόπος αποκατάστασης της μήτρας! Εγώ κορίτσια έπινα 4 λίτρα νερό την ημέρα, ήτοι 8 μικρά μπουκαλάκια νερό και είχα γεννήσει Δεκέμβρη. Πιστέψτε με, δεν κατουριόμουνα γιατί όλο αυτό το νερό βοηθούσε στο να έχω γάλα. Έπινα και καμιά μπύρα άνευ, έτσι για την αλητεία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Diwni είπε:

@mommy96 να σ ζήσει τ παιδάκι σ κ με τ καλο τ δεύτερο! Διάβασα κάπου αν δ κάνω ότι έχεις συσπασεις; Ίσως να φταίει ο θηλασμός. Το χεις σκεφτεί; γτ με τ θηλασμο κανει συσπάσεις η μήτρα. Γι αυτό άλλωστε λένε πως είναι κ ο καλύτερος τρόπος για να επανέλθει η μήτρα.

οι συσπάσεις που προκαλεί ο θηλασμος είναι πάρα πάρα πολύ μικρής έντασης....!!!!! το σεξ κάνει κακο το οποίο κόπηκε αχχαχ    

Και τα είχα και στο πρώτο νου παιδί.    που ούτε θήλαζα ούτε τπτ... ! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια, ειχατε δικιο!! Απο χθες το στηθος μου ειναι ξανα γεματο!! Μαλιστα το πρωι που ειναι ολιγον πρησμενο, δεν το αδειασε καν η μικρη..! Η περιοδος μου κρατησε μονο μιαμιση μερα με πολυ μικρη ροη...

Ηθελα να σας ρωτησω κατι ασχετο... Θεωρειται οτι ο σερυ βραδυνος υπνος μπορει να επιρρεασει αρνητικα τον θηλασμο?? Η μικρη μου τελευταια ριχνει κατι 8ωρα!! Βεβαια φροντιζω να την θηλαζω πιο συχνα την ημερα- καθε μιαμιση με δυο ωρες, εκτος απο καποια μεσημερια που μπορει να κοιμηθει μεχρι κ 3-4 ωρες (σπανια βεβαια)..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι ωραια νεα[smilie=love5.gif] Μπράβο μανούλα και μπέμπα!

Μπορεί και να ηταν ψευδοπερίοδος λοιπον...Κρατα την ημερομηνια, για να το παρακολουθησεις!

Η παιδιατρος μου εχει πει οτι δυστυχως οι βραδινοι θηλασμοι ειναι που κρατανε την παραγωγη σε υψηλα επιπεδα, αλλα τιποτα δεν ειναι απολυτο... προφανως μην της χαλασεις τα 8ωρακια που κοιμαται, γιατι μετα θα χεις αλλα προβληματα! ετσι κι αλλιως ο υπνος τους ανα τριμηνο περιπου αλλαζει! οταν θα αρχισετε να βγαζετε δοντια πχ, θα αλλαξει παλι! Ευχομαι να παει ετσι καλα και ο θηλασμος και ο υπνος![smilie=sleepy2.gif] Γιατι η ξεκουραση ειναι πολυτιμη για τη μαμα και την οικογενεια ολοκληρη![smilie=love7.gif]

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Rosemary φτου φτου έτσι να σε πάει! Άκου 8ωρο!!!! Εμένα 9 μηνων και αν κοιμηθει 4 ωρες συνεχόμενα  τ θεωρώ θαύμα χςχχα το στήθος σου θα προσαρμοστεί ανάλογα. Μην σε ανησυχεί καθόλου. Όσο ζητάει τ μωρο κ τ βάζεις στο στήθος γάλα θα έχεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Vivi.Nik. To εχω ακουσει αυτο που λες γι αυτο ειπα να μεζεψω εμπειριες..! Νομιζω πως συμβαινει γιατι η προλακτινη ειναι στα υψη τη νυχτα.. Το καλο ειναι οτι η μικρη κοιμαται συνηθως 22:30 με 5:30, οποτε κατι κανουμε..! Βεβαια κανενα ωραριο δεν ειναι απολυτο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@Rosemary φτου φτου έτσι να σε πάει! Άκου 8ωρο!!!! Εμένα 9 μηνων και αν κοιμηθει 4 ωρες συνεχόμενα  τ θεωρώ θαύμα χςχχα το στήθος σου θα προσαρμοστεί ανάλογα. Μην σε ανησυχεί καθόλου. Όσο ζητάει τ μωρο κ τ βάζεις στο στήθος γάλα θα έχεις.

   Τοσο καιρο δε μου κοιμοταν καθολου μεσα στην ημερα, ηρθε η μαμα μου ομως κ εβαλε ταξη!! Μεχρι τωρα ημουν της αποψης οτι την ημερα κανουμε κανονικα φασαρια για να μαθει να κοιμαται η μικρη... Μου ειπε ομως η μαμα μου, οτι ολοι στην οικογενεια εχουμε πολυ ελαφρυ υπνο κ οτι αυτο μπορει να ειναι μαρτυριο για την μικρουλα.. Εγω τοσο καιρο νομιζα οτι απλα δε νυσταζε ή οτι ειχε υπερενταση ενω αυτη, απλα χρειαζοταν απολυτη ησυχια... Οταν λοπον την βλεπω να γλαρωνει, την παω στο δωματιο μας, κλεινω ελαφρως το πατζουρι, την κοιμιζω κ της κλεινω την πορτα... Στα λεω γιατι θυμαμαι πως εχεις το ιδιο θεμα... Δεν ξερεις ποσο πιο ξεκουραστη ειμαι... Μεχρι κ βιβλια αρχισα να διαβαζω!! Τωρα κοιμαται εδω κ 2 ωρες περιπου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Rosemary κ μεις στο σπίτι ησυχία έχουμε οταβ κοιμαται άλλα δεν... ακόμη κ τ μεσημέρι π θα κοινηθει σύνολο μιαμιση με δύο ώρες στο 40λεπρο θα ξυπνήσει θα την πάρω αγκαλιά κ θα ξανά κοιμηθεί. Κ τ βράδυ κοιμαται στις 10 10.30 ε μέχρι τις 12 θα ξθκβησει μια φορά π τ δωμάτιο της είναι στο βάθος τ σπιτιού κ δ ακούγεται τπτ. Τώρα έχει μια βδομάδα π κοιμαται μόνο τ μεσημέρι. Πριν μ κοιμόταν κ στη βόλτα τώρα τ έκοψε. Αλλαζουν συνέχεια. Μπράβο στη μανούλα σου. Εγώ είχα δοκιμάσει τα πάντα για τ υπνο. Εδώ ρε συ πίνει 240 μλ γάλα στις 10 κ στις 3 ξυπνάει για να ξανά φάει! Κ εννοείται όπως προείπα μέχρι τις 12 ξυπνάει στάνταρ μια φορά για αγκαλίτσα. Κ απο τις 12 ως τις 3 κι στιγμή θα χαζό γκρινιαξει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο ύπνος είναι υπερπολύτιμο αγαθό του οποίου την αξία εγώ αναγνώρισα πριν γεννήσω που δεν μπορούσα να κλείσω μάτι με την κοιλιά που δεν με βόλευε. Μετά ευτυχώς είχα ένα μωρό που δεν με ταλαιπώρησε στο θέμα ύπνος. Όσο θήλαζα κοιμόμασταν μαζί και όταν σταματήσαμε τον θηλασμό το μωρό μου δεν ξυπνούσε την νύχτα για γάλα, δεν τον έχω ταίσει ποτέ με ξένο γάλα κατά την διάρκεια της νύχτας. Με τα δοντάκια αυτό άλλαξε κάπως, ήταν πιο ανήσυχος και ξυπνούσε 1-2 φορές αλλά και πάλι κοιμόταν. Το μεγάλο λάθος που έκανα με τον ύπνο - λάθος που δεν μπορούσα μάλλον όμως να αποφύγω γιατί δεν είχα κουράγιο - ήταν που όταν γκρίνιαζε κάποιες φορές τον έπαιρνα δίπλα μου και έτσι θεώρησε δεδομένο ότι με το που γκρινιάξει θα τον πάρω στο κρεβάτι μου. Αυτό αν και ευχάριστο ήταν συνάμα και κουραστικό γιατί δυσκολευόμουν να κοιμηθώ γιατί τον είχα έννοια να μην πέσει κλπ και φυσικά κατέληγε ο άντρας μου στο σαλόνι. Εδώ και 4 μήνες κοιμάται μόνος του στο κρεβάτι του χωρίς κούνημα, χωρίς νανούρισμα και κοιμάται σερί μέχρι το πρωι

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

konstantia  έχεις ένα πολύ καλοβολο μωρό και είσαι τυχερή....

Αλλά θα διαφωνήσω στο τρόπο που λες για τ συγκοιμηση... 

Δεν είναι λάθος.... 

απλά μας έχουν ανάγκη....! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η mommy96 είπε:

konstantia  έχεις ένα πολύ καλοβολο μωρό και είσαι τυχερή....

Αλλά θα διαφωνήσω στο τρόπο που λες για τ συγκοιμηση... 

Δεν είναι λάθος.... 

απλά μας έχουν ανάγκη....! 

Δεν διαφωνώ ότι μας έχουν ανάγκη και φυσικά πρέπει να κοιμόμαστε και μαζί τους αλλά για όσες εργάζονται είναι πολύ δύσκολο κάθε βράδυ να μην κοιμάσαι και την επόμενη μέρα να πρέπει να σηκωθείς νωρίς και να πας στην δουλειά. Θα υπάρξει αργά ή γρήγορα εκνευρισμός ο οποίος κάνει κακό σε όλους

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Diwni ετσι ακριβως κι εμεις! Σπανια κοιμομαστε συνεχομενο 4ωρο. Κοιμαται στις 21 00 συνηθως και ξυπναει στις 07 00 τις περισσοτερες φορες, αλλα με διαλειμματα για θηλασμο... Ευτυχως για πεντε λεπτα καθε φορα και ξανακοιμαται, εκτος κι αν βγαζει κανενα δοντακι και ποναει! Tοτε χειροτερευουν πολυ τα πραγματα! Μεσα στη μερα κανει 2 υπνους συνηθως για μια και μιαμιση ωρα αντιστοιχα! (αλλα πολλες φορες μπορει και παλι να ξυπνησει και να τον ξανακοιμισω) Συμπασχω απολυτα απ οτι βλεπεις! Απλως ισχυει αυτο που ειπες κι εσυ, μετα απο καποιο καιρο το παιρνεις αποφαση και νιωθεις μια χαρα! (τις περισσοτερες φορες :P)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...