Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Κοριτσια παλι εγω!! Πηρα εξιτηριο την παρασκευη...πλεον ξαπλα ολη μερα...

Θα τρελαθω!! Δεν ξερω τι συμβαινει σε αυτο το σπορακι...

Ξαφνικα πριν απο καμποση ωρα νιωθω πονο σε ολη την κοιλια και σαν να τεντωνεται...(δεν ξερω πως να το εξηγησω)..και αφορητους πονους στη μεση...

Δεν πετρωνει και δεν εχω τους εντονους πονους της προηγουμενης φορας...

Κι αυτο συσπασεις ειναι???

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Πλάκα πλάκα για το θέμα της τύχης που λέτε στην πρώτη εμβριομεταφορα που έκανα στο δωμάτιο που αλλαζα για να βάλω ρομπακι και όλα τα υπόλοιπα φορούσα στο χέρι μου βραχιολακια που τα έχω για τύχη το ένα ήταν ένα μάτι το άλλο ένα που έγραφε τύχη και 2 κομποσκοίνια ! Και την ώρα που τα έβγαζα έσπασε αυτό που έγραφε τύχη ! Το φορούσα 7-8μηνες και έσπασε εκείνη την ώρα ! Και το σκεφτόμουν μετά και το έλεγα και στον άντρα μου και γελαγε βέβαια ! Μετά τη θετική χοριακη το ξέχασα και τώρα το θυμήθηκα πάλι !! Να είμαστε τυχερές λοιπόν
    • Πραγματικά και εγώ αυτό έλεγα στον άντρα μου. Ότι φαίνεται να έχετε ιδανικές συνθήκες και ενώ τα ποσοστά είναι με το μέρος σας απέτυχε.. Πολύ μεγάλη ατυχία. 
    • @nikonaμου εσύ δεν πας πουθενά αλλου να το ξέρεις όπου πας θα σε βρούμε κι ειμαστε πολλές!!!!!    @Bloublou85 ολα θα πάνε τέλεια αύριο!!!!! 
    • κοριτσάκι μου μην στεναχωριέσαι κάτι θα γίνει στο τέλος!!!! ¨ολες θα την παλέψουμε!!! ❤️ 
    • Καλώστην προσπάθησε να μην το σκέφτεσαι συνέχεια και ασχολήσου με διάφορα που σε ευχαριστούν... εδώ είμαστε εμείς για οποιαδήποτε απορία και υποστήριξη!!!  
  • Νέες συζητήσεις