Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΕΞΗΓΗΤΗ ΥΠΟΓΟΝΙΜΟΤΗΤΑ- ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΙ?


Recommended Posts

@GinaKa καλη επιτυχια κ απο μενα!

Ευχομαι η επομενη προσπαθεια να ειναι η τυχερη σας.

Στο ιδιο κεντρο/νοσοκομειο εχετε κανει ολες τις προσπαθειες σας;;;

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 13/5/2018 at 7:52 ΜΜ, ο/η Sofilia είπε:

Κορίτσι μου γειά σου ! Δεν διάβασα τα προηγούμενα σχολια θα σου πω μονάχα την δική μου εμπειρία.... Προσπαθούσαμε και εμεις με τον συζυγο ενα μιση χρονο για παιδάκι... για 7 μηνες προσπαθούσαμε με παρακολούθηση ωορηξίας.. είχαμε κάνει και εμείς τις ίδιες εξετάσεις.... ανεξηγητη υπογονιμότητα ήταν και σε εμάς.. και τελικά έμεινα έγκυος ενα μήνα πριν την σπερματέγχυση με φυσιολογική σύλληψη.. ούτε και εγώ είχα παλίνδρομη πριν ούτε τίποτα... δεν ξέρω αν παίζει ρόλο πάντως τον μήνα που έμεινα τελικά έγκυος απλά χαλάρωσα... είπα ότι γίνει.. ότι θέλει ο Θεός..Σου εύχομαι σύντομα με σποράκι στην κοιλίτσα σου...

Σε ευχαριστω πολύ για τα καλά σου λόγια!!Μακαρι τόσο εγω όσο και οι άλλες κοπέλες να ειναι το ίδιο τυχερες και να μην ταλαιπωρούμαστε! Η αλήθεια είναι οτι το α΄γχος παίζει σημαντικό ρόλο στη συλληψη, αλλα πώς να το αποβαλεις όταν οι μήνες περνάνε χωρίς το επιθυμητ΄αποτέλεσμα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 18/5/2018 at 5:33 ΜΜ, ο/η GinaKa είπε:

Kορίτσια σας νικάω όλες.

6 χρόνια προσπαθειών,6 χρόνια ανεξηγητη.

3 εξωσωματικές,αιματολογικα ενδοκρινολογικά όλα οκ,παιδί πουθενά...

Πάντα μας τα λένε όλα καλά,ορμονες,ενδομητριο,σπέρμα όλα καλά και αποτελεσμα 0.

Μην απελπίζεσαι!!!Να φανταστώ ότι εχεις αλλαξει και γιατρούς?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 4/5/2018 at 11:14 ΜΜ, ο/η nikona είπε:

Περα απο την θρομβοφιλια οταν λες ανοσολογικα τι εννοεις;

 

κοριτσι καλημερα.ειδα οτι ποτε δεν σου ειχα απαντησει.πιθανως να σου ειχε απαντησει καποια αλλη.ανοσολογικο ελεγχο κανεις για πιθανα αυτοανοσα-τα οποια κ επηρεαζουν την εγκυμοσυνη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

κοριτσι καλημερα.ειδα οτι ποτε δεν σου ειχα απαντησει.πιθανως να σου ειχε απαντησει καποια αλλη.ανοσολογικο ελεγχο κανεις για πιθανα αυτοανοσα-τα οποια κ επηρεαζουν την εγκυμοσυνη.

Δεν πειραζει! Ευχαριστω για την απαντηση. Θα μιλησω με τη νεα γιατρο μας κ θα την ρωτησω αν κρινει απαραιτητο να τις κανω αυτες τις εξετασεις. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η nikona είπε:

Δεν πειραζει! Ευχαριστω για την απαντηση. Θα μιλησω με τη νεα γιατρο μας κ θα την ρωτησω αν κρινει απαραιτητο να τις κανω αυτες τις εξετασεις. 

αφου εισαι στην προσπαθεια να τον κανεις τον ελεγχο.μια εξεταση αιματος ειναι.ειναι σημαντικο να αποκλειουμε οτι δεν υπαρχει θεμα ή εστω οτι υπαρχει γιατι τουλαχιστον ετσι ξερεις πως να πορευτεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ πολύ όλες για τις ευχές σας και ανταποδίδω.

Σε 3 διαφορετικούς γιατρούς οι προσπαθειες,η μια εκ των οποίων σε δημόσιο νοσοκομείο.

2 φορες βραχύ,με 8 ωοθυλάκια την πρωτη φορά αλλά γονιμοποιηθηκαν τα 3 από τα 8 τα οποια όμως κατεληξαν σε 2 πτωχής και 1 μέτριας ποιότητας έμβρυα.Τα βαλαμε αλλά δεν πετύχαμε.

Τη δευτερη φορά με βραχύ εκανα με 200 μοναδες 6 ωοθυλάκια και την 4η ημερα μείναμε με ενα το οποιο και βαλαμε.Τζίφος πάλι.

3η φορα διεγερση,πρωτόκολλο ανταγωνιστών,με 150 μοναδες επαθα σοβαρη υπερδιέγερση,δεν καναμε εμβρυομεταφορα.

Μου πήραν 23!!!! ωοθυλακια εκ των οποιων 6 γονιμοποιηθηκαν και προχωρησαν τα 2 σε βλαστοκυστες τα οποια όμως μας είπαν ότι ειχαν ανωμαλίες και δεν τα βάλαμε.Παταγωδης αποτυχία!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η GinaKa είπε:

Σας ευχαριστώ πολύ όλες για τις ευχές σας και ανταποδίδω.

Σε 3 διαφορετικούς γιατρούς οι προσπαθειες,η μια εκ των οποίων σε δημόσιο νοσοκομείο.

2 φορες βραχύ,με 8 ωοθυλάκια την πρωτη φορά αλλά γονιμοποιηθηκαν τα 3 από τα 8 τα οποια όμως κατεληξαν σε 2 πτωχής και 1 μέτριας ποιότητας έμβρυα.Τα βαλαμε αλλά δεν πετύχαμε.

Τη δευτερη φορά με βραχύ εκανα με 200 μοναδες 6 ωοθυλάκια και την 4η ημερα μείναμε με ενα το οποιο και βαλαμε.Τζίφος πάλι.

3η φορα διεγερση,πρωτόκολλο ανταγωνιστών,με 150 μοναδες επαθα σοβαρη υπερδιέγερση,δεν καναμε εμβρυομεταφορα.

Μου πήραν 23!!!! ωοθυλακια εκ των οποιων 6 γονιμοποιηθηκαν και προχωρησαν τα 2 σε βλαστοκυστες τα οποια όμως μας είπαν ότι ειχαν ανωμαλίες και δεν τα βάλαμε.Παταγωδης αποτυχία!!!!

λυπαμαι κοριτσι μου.δεν εχω περασει το ιδιο αλλα μπορω να φανταστω τον πονο κ την πικρια.

ελπιζω να ακουσεις εδω απο τα κοριτσια διαφορα κ να βοηθηθεις.κ πρακτικα κ ψυχολογικα.

στην αθηνα εισαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Dim83 είπε:

λυπαμαι κοριτσι μου.δεν εχω περασει το ιδιο αλλα μπορω να φανταστω τον πονο κ την πικρια.

ελπιζω να ακουσεις εδω απο τα κοριτσια διαφορα κ να βοηθηθεις.κ πρακτικα κ ψυχολογικα.

στην αθηνα εισαι?

Σ ευχαριστώ.Είμαι δυστυχώς πλέον σε πολύ ασχημη ψυχολογική κατασταση.

Αθηνα είμαι και σε μεγαλο προβληματισμό για το πως να συνεχίσω και ποιο γιατρό να εμπιστευτώ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η GinaKa είπε:

Σ ευχαριστώ.Είμαι δυστυχώς πλέον σε πολύ ασχημη ψυχολογική κατασταση.

Αθηνα είμαι και σε μεγαλο προβληματισμό για το πως να συνεχίσω και ποιο γιατρό να εμπιστευτώ...

Τα λογια παρηγοριας δεν μου αρεσουν κ πιστευω δεν βοηθανε.

Εχεις δικιο να νιωθεις ετσι. Οποιοσδηποτε στη θεση σου ετσι θα ενιωθε.

Δυστυχως οι ατυχιες στο θεμα παιδι δεν μας αφηνουν και πολλα περιθωρια επιλογων.Αυτο που λεω και ισχυει κ για μενα ειναι απλα σκεφτομαστε αν θελουμε να αποκτησουμε παιδακι.Αν ναι,κλαψε κ χτυπησου κ μετα σηκω κ συνεχισε.Και αν εχεις κ ανθρωπους που μπορουν να σε στηριξουν ακομη καλυτερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 21/5/2018 at 6:57 ΠΜ, ο/η GinaKa είπε:

Σ ευχαριστώ.Είμαι δυστυχώς πλέον σε πολύ ασχημη ψυχολογική κατασταση.

Αθηνα είμαι και σε μεγαλο προβληματισμό για το πως να συνεχίσω και ποιο γιατρό να εμπιστευτώ...

H αληθεια είναι οτι ο γιατρός παίζει το σημαντικό ρόλο ...και υπάρχουν πολλοί που το μόνο που τους ενδιαφέρει είναι τα λεφτά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 18/5/2018 at 7:33 ΜΜ, ο/η GinaKa είπε:

Kορίτσια σας νικάω όλες.

6 χρόνια προσπαθειών,6 χρόνια ανεξηγητη.

3 εξωσωματικές,αιματολογικα ενδοκρινολογικά όλα οκ,παιδί πουθενά...

Πάντα μας τα λένε όλα καλά,ορμονες,ενδομητριο,σπέρμα όλα καλά και αποτελεσμα 0.

Κορίτσι μου καλημέρα!!! Μόλις διάβασα το ποστ σου και ήθελα να σε ρωτήσω αν κάνατε γονιδιακό ελεγχο ως ζευγάρι.. δείκτης συμβατότητας λέγεται αν θυμάμαι καλά...δεν έχω προσωπική εμπειρία με το θέμα, γιατί τα προβλήματα μας φάνηκαν αμέσως αλλά μια αγαπημένη μου φίλη την έκανε..μετά από 5 χρόνια ανεξήγητης υπογονιμότητας, κάνοντας άπειρες εξετάσεις ,αλλάζοντας δεν ξέρω κι εγώ πόσους γιατρούς βρήκε τι συμβαίνει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...
στις On 5/5/2018 at 6:02 ΜΜ, ο/η Sunshine 88 είπε:

Μια που πρότεινε @Finally γιατρούς εγώ θα σας δώσω οικονομικές λύσης  στο Έλενας υπάρχει τμήμα αποβολών είναι δύο εξαιρετικές γιατροί η κυρία Βαρλα και η κυρία Τσεκουρα και για της δύο έχω να πω τα καλύτερα με ξετιναξανε στης εξετάσεις και η κυρία Τσεκουρα από την αρχή της κύησης με παρακολουθεί κάθε μήνα βλέπει όλες της εξετασεις και σε κάθε αιμορραγία η θέμα που είχα πάντα έβρισκε χρόνο και για μένα και κόστος μηδέν για όλα αυτά. Ενδοκρινολογο τώρα πήγα στην εποχή που ήμουν στα καλύτερα όσο αφορά τα οικονομικά μου Παύλου πολύ καλός και αυτός ένα ντοσιέ μας γέμισε με εξετάσεις αλλά έχω φτάσει στο σημείο μετά από τέσσερα χρόνια περιοδεία σε γιατρούς ότι πρέπει να έχουμε έναν καλό γυναικολόγο έναν έμπειρο άνθρωπο έναν εξαιρετικό επιστήμονα γιατί στην ουσία το θέμα μας είναι γυναικολογικό τα υπόλοιπα είναι βοηθητικά στο θέμα μας σα αυτά τα χρόνια άλλα να σχεδόν 10 γιατρούς και πήγα σε άλλους τόσους για να πάρω μια γνώμη μπέρδεμα το ξέρω αλλά οι περισσότερες γνωρίζετε της ιστορίες από την γνωστή που τα κατάφερε από την συνάδελφο που είχε έναν καταπληκτικό γιατρό και πάει λέγοντας . Δεν λέω να αλλάζετε γιατρούς κάθε τρεις σε λίγο αλλά αν βλέπετε ότι τα πράγματα μένουν στάσιμα ότι νιώθετε ότι σας παραμελεί κάπως μην φοβάστε να ψαχτηται  παρακάτω γιατί πολλή από αυτοί μας έχουν απλά πελάτισσες. Σας φίλω και σύντομα περιμένω όμορφα και καλά νέα από εσάς ???

@Sunshine 88 συμφωνώ απόλυτα για το ότι πρέπει να ψάξεις να βρεις τον κατάλληλο γιατρό και στενοχωριέμαι που μετά από τόσο καιρό δεν τον έχω ανακαλύψει...Ημιμάθεια παντού και μεγάλα λόγια μόνο.. Μετά από 2 βιοχημικές και 2 παλίνδρομες κι ενώ στην τελευταία παλίνδρομη ο καρυότυπος του εμβρύου έδειξε ότι το κοριτσάκι μου ήταν υγιές, ψάχνω αφενός μεν να βρω έναν γυναικολόγο που να ξέρει τι του γίνεται, αφετέρου δε σκέφτομαι να επισκεφτώ τμήμα καθ'εξιν αποβολών, έλενα ή αρεταίειο. Όλα τα άλλα τα έχω κάνει και στη λευκού πήγα και ένα ντοσιέ εξετάσεις έχω, μου έχει μείνει η ανοσολογική προσέγγιση, την οποία η αλήθεια είναι τη φοβάμαι κάπως...Τελοσπάντων η ερώτηση μου είναι αν μετά από τη μεγάλη σου έρευνα έχεις να προτείνεις κάποιον αξιόλογο γιατρό.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 14/6/2018 at 8:02 ΜΜ, ο/η Cat T είπε:

@Sunshine 88 συμφωνώ απόλυτα για το ότι πρέπει να ψάξεις να βρεις τον κατάλληλο γιατρό και στενοχωριέμαι που μετά από τόσο καιρό δεν τον έχω ανακαλύψει...Ημιμάθεια παντού και μεγάλα λόγια μόνο.. Μετά από 2 βιοχημικές και 2 παλίνδρομες κι ενώ στην τελευταία παλίνδρομη ο καρυότυπος του εμβρύου έδειξε ότι το κοριτσάκι μου ήταν υγιές, ψάχνω αφενός μεν να βρω έναν γυναικολόγο που να ξέρει τι του γίνεται, αφετέρου δε σκέφτομαι να επισκεφτώ τμήμα καθ'εξιν αποβολών, έλενα ή αρεταίειο. Όλα τα άλλα τα έχω κάνει και στη λευκού πήγα και ένα ντοσιέ εξετάσεις έχω, μου έχει μείνει η ανοσολογική προσέγγιση, την οποία η αλήθεια είναι τη φοβάμαι κάπως...Τελοσπάντων η ερώτηση μου είναι αν μετά από τη μεγάλη σου έρευνα έχεις να προτείνεις κάποιον αξιόλογο γιατρό.. 

Λυπάμαι πολύ για ότι έχεις τραβήξει δυστυχώς δεν μπορω να σου προτείνω κάποιο γιατρό εφόσον από τι διάβαζα έχεις κάνει τα παντα  ίσως να ήταν τυχαίο αυτό που σου συνεβει με τον γιατρό μου στο ελενα είμαι πολύ ευχαριστημένη αλλά δεν γνωρίζω αν ενδιαφέρεσαι για δημόσιο. Σου εύχομαι σύντομα με μια τελιομηνη κύηση και σύντομα με ένα αγγελούδι στα χέρια σου??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 28/5/2018 at 10:55 ΠΜ, ο/η Sofia35 είπε:

Κορίτσι μου καλημέρα!!! Μόλις διάβασα το ποστ σου και ήθελα να σε ρωτήσω αν κάνατε γονιδιακό ελεγχο ως ζευγάρι.. δείκτης συμβατότητας λέγεται αν θυμάμαι καλά...δεν έχω προσωπική εμπειρία με το θέμα, γιατί τα προβλήματα μας φάνηκαν αμέσως αλλά μια αγαπημένη μου φίλη την έκανε..μετά από 5 χρόνια ανεξήγητης υπογονιμότητας, κάνοντας άπειρες εξετάσεις ,αλλάζοντας δεν ξέρω κι εγώ πόσους γιατρούς βρήκε τι συμβαίνει...

Καλησπέρα.Δεν το γνωριζω αυτό που λες.Σε ποιά εξέταση αναφερεσαι και πώς λύθηκε το συγκεκριμένο προβλημα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Sunshine 88 καταρχήν σου εύχομαι μία όμορφη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη.. Αν σου είναι εύκολο θα ήθελα το όνομα του γυναικολόγου σου στο έλενα. Έχω ήδη κλείσει ραντεβού στο τμήμα αποβολών τέλη αυγούστου και επειδή ούτως ή άλλως έχω γονατίσει οικονομικά με όλους αυτούς τους γιατρούς, ίσως θα ήταν καλό να τιμήσω και τον δημόσιο τομέα μας...

@GinaKa σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου. Η αλήθεια είναι πως δεν έχω κάνει τέτοιου είδους εξέταση, ανήκει μάλλον σε αυτές που δίνουν πιο πολύ οι ανοσολόγοι, τους οποίους θα πιάσω σύντομα.. 

Σχετικά με το τμήμα αποβολών του αρεταίειου δεν έχω καταλάβει  τι ακριβώς γίνεται. Προσπαθώ να κλείσω ραντεβού μιας που στο έλενα αργεί ακόμη και λόγω ηλικίας έχω αγχωθεί. Αν ξέρει κάποια κοπέλα ας μας διαφωτίσει. Στο σάιτ έχουν ένα τηλέφωνο το οποίο λέει Δευτ-Τετ-Παρ, όμως δεν το σηκώνει κανείς. Προχθές αναγκάστηκα και πήγα από εκεί για να δω τι γίνεται και απ'ότι κατάλαβα πρόκειται για ένα νοσοκομείο που έχει πληγεί από την υποστελέχωση.. Τα περισσότερα τμήματα ήταν κλειστά όπως και το εν λόγω τμήμα και μετά από πολύ ψάξιμο βρήκα μία κυρία η οποία ήταν υπεύθυνη για τα ραντεβού -και πολλά άλλα βέβαια- η οποία μου διευκρίνησε πως πρέπει να καλέσω Δευτ-Τετ 13.00-15.00. Βέβαια και σε αυτήν την ώρα δεν το σηκώνει κανείς. 

Αναρωτιέμαι λοιπόν αν λειτουργεί πραγματικά αυτό το τμήμα... Το έχει δοκιμάσει κάποια κοπέλα? Υπεύθυνη είναι η κυρία Καλαντίδου..

Όποια άλλη κοπέλα έχει κάποια πρόταση σχετικά με καθ'έξιν αποβολές, ευπρόσδεκτη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η GinaKa είπε:

Καλησπέρα.Δεν το γνωριζω αυτό που λες.Σε ποιά εξέταση αναφερεσαι και πώς λύθηκε το συγκεκριμένο προβλημα?

Καλησπέρα δεν την έχω κάνει εγω αυτή την εξέταση αλλά αδελφική μου φίλη με 5 χρόνια ανεξήγητης υπογονιμότητα.θα την παρω τώρα τηλ να ρωτήσω και θα σου πω..αν θέλεις να σου πω και το όνομα του γιατρού ο οποίος της βρήκε το πρόβλημα.ειναι ειδικός βιολόγος και ειδικεύεται στην ανεξηγητη υπογονιμότητα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Cat T Ευχαριστώ πολύ για της ευχές σου και εγω στο τμήμα αποβολών έκανα όλες της ανοσολογικες μου εξετάσεις με την κυρία Τσεκουρα εξαιρετική επιστήμονας μόνο τα καλυτερα έχω να πω για εκείνη. Να είμαι ειλικρινής και εγω στο ελενα λόγο οικονομικού κατέληξα αλλά τελικά εκεί βρέθηκε η λύση ?? εμένα με παρακολουθεί ο Γαβαρης στο ελενα μπορείς να κλείσεις ραντεβού στα απογευματινά ιατρεία μαζί του. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Sunshine 88 είπε:

@Cat T Ευχαριστώ πολύ για της ευχές σου και εγω στο τμήμα αποβολών έκανα όλες της ανοσολογικες μου εξετάσεις με την κυρία Τσεκουρα εξαιρετική επιστήμονας μόνο τα καλυτερα έχω να πω για εκείνη. Να είμαι ειλικρινής και εγω στο ελενα λόγο οικονομικού κατέληξα αλλά τελικά εκεί βρέθηκε η λύση ?? εμένα με παρακολουθεί ο Γαβαρης στο ελενα μπορείς να κλείσεις ραντεβού στα απογευματινά ιατρεία μαζί του. 

Ευχαριστουμε που μοιραζεσαι τις εμπειρίες σου μαζί μας...όπως σου εχω γδη πει εχω κλεισει με τους Γαβαρη και Τσεκούρα και ανυπομονω να δουμε τι θα μας πει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 18/6/2018 at 1:43 ΜΜ, ο/η GinaKa είπε:

Καλησπέρα.Δεν το γνωριζω αυτό που λες.Σε ποιά εξέταση αναφερεσαι και πώς λύθηκε το συγκεκριμένο προβλημα?

Καλημερα!!Οι εξετάσεις λέγονται εξετάσεις ιστοσυμβατοτητατας και αφορά κάποιους γονιδιακός δείκτες.ο γιατρός είναι φάρμακογενετιστής  και πηγαίνουν κοπέλες με ανεξήγητη υπογονιμότητα και χωρίς επιτυχημένες εξωσωματικές..έχω και όνομα αν θέλεις...σε βάζει σε μια διαδικασία πολύ εξειδικευμένων εξετάσεων άρα πρέπει να είσαι σίγουρη ότι από γυναικολόγο,ενδοκρινολόγο, αιματολογο και ουρολόγο είσαι οκ και δε βρέθηκε απολύτως κανένα προβλήμα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Sofia35 τον κύριο Οικ_____υ εννοείς μήπως στη Σούτσου? Γιατί τον επισκέφτηκα πρόσφατα και ήθελα και μία δεύτερη γνώμη καθώς έχω τις αμφιβολίες μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βέβαια δε προτείνει μόνο αυτές στη φίλη μου εντόπισε εκεί το θέμα...θα πας με όλο σου το φάκελο και θα κρίνει... τι πρέπει να γίνει και τι όχι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Cat T είπε:

@Sofia35 τον κύριο Οικ_____υ εννοείς μήπως στη Σούτσου? Γιατί τον επισκέφτηκα πρόσφατα και ήθελα και μία δεύτερη γνώμη καθώς έχω τις αμφιβολίες μου..

Ναι.. Εμμανουήλ Οι....Υ λέγεται, τη διεύθυνση δεν την ξέρω..έβγαλες άκρη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...