Μετάβαση σε περιεχόμενο
avraam

Προκληση ωορηξιας με χαπια femara

Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. ΕΙΜΑΙ 32 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΘΑ ΑΡΧΙΣΩ ΑΥΡΙΟ ΤΑ ΧΑΠΙΑ ΦΕΜΑΡΑ. ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΟΛΥ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΝΑΜΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ

ΕΚΑΜΕ ΚΑΜΙΑ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΜΕ ΑΥΤΑ;

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτα τα χαπια δν τα εχω ξαναακουσει..τι ακριβως ειναι;;

στα εδωσε ο γιατρος σ πριν τη σπερματεγχυση;;

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• @Eleni73 @Bloublou85 @Πιου-πιου ναι κορίτσια μου δεν στεναχωριέμαι τόσο. Θα συνεχίσω σίγουρα! Πιο πολύ στεναχωριέμαι για το 0/3 που είχαμε ομαδικώς με Ελένη και Ζετα παρά για το αρνητικό μου τεστ. Μου κάνει εντύπωση πως είμαστε τόσο ατυχές ενώ θεωρητικά τα ποσοστά της εξωσωματικής δεν είναι τόσο χαμηλά. Μπας και μας δουλεύουν? Τεσπα, κάντε εσείς ένα θαύμα να ακούσουμε 1 καλό νέο επιτέλους εδώ μέσα!!!
    • @Magaiver κοριτσάκι έχε μια μικρή ελπίδα μέχρι αύριο. Άλλο το τεστ, αλλο η χοριακη. Αλλιώς COME BACK HOME. Εδώ στην Ελλαδίτσα θα τα καταφέρεις. Να δεις αυτό φταίει τα magaiverκακία δε θέλουν τη Γερμανία, θέλουν το μικρό μας Ελλαδιστάν. Σε φιλώ πολύ - πολύ. 
    • Έλα τωρα @Magaiver στεναχωρήθηκα.γιατι ρε γαμωτο τόση ατυχία.ελα μη μου στεναχωριεσαι τώρα να δουμε κ τη χοριακη αύριο.
    • Όχι. Στα δημόσια όλοι παίρνουν από 800 και πάνω. Για κεσαρικη πάει παραπάνω. Πάντως από μένα να σου πω αν εγκυμοσύνη σου πάει καλά δεν χρειάζεται να πληρώνεις. Να πας εφημερία. Εγώ δύο παιδακια γέννησα έτσι. Δεν αξίζει να δώσεις λεφτά. Εσύ γεννας, εσύ πονάς. Απλά τους μάθαμε έτσι και παίρνουν λεφτά. Είναι καθαρά από φόβο θέλουμε δικό μας γιατρό. Το μόνο που αξίζει να δώσεις λεφτά σε κάποια μαία να την ρωτάς ότι θέλεις μετά που θα είσαι με το μωρό στο νοσοκομείο.
    • Εμένα έχει κατέβει με το κεφάλι κάτω αλλά είναι σαν να κάνει βουτιά! Πρέπει να γυρίσει λίγο μ είπε για να μπορέσει τ κεφάλι τ να μπει στην λεκάνη μ! εσένα? Να περπατάς ναι εγώ περπατάω όσο μπορώ
  • Νέες συζητήσεις