Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καφε αιμα πριν την περιοδο


Recommended Posts

Γεια σας κοριτσια προσπαθω εδω και 1.5 χρονο για παιδακι αλλα ακομα τπτ  πολυ αγχος κ στεναχωρια.....:( ειχα περιοδο 10 απριλιου ο κυκλος μ ειναι σχετικα σταθερός 27 με 28 μερες...χθες 23 μερα του κυκλου ειδα λαφε υγρα αρκετα στο σκουπισμα λεω θα αδιαθετησω αλλα τπτ σημερα...υπαρχει περιπτωση να μαι εγκυος ;;; υπαρχει καποια να τ εχει παθει...περιμενω με αγωνια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου avraam μου τσαμπα χαιρομαι λες ε;;; και νομίζωθα αδιαθετησω...ποσο χρονων εισαι ποσο καιρό προσπαθείς ;;; φυσικα εχουμε η μια την αλλη..<3 ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Giotakoulii μ εχει τυχει λιγο πριν τη περιοδο να εχω καφε υγρα και μετα να μ ερχεται κανονικα..

βεβαια πορε δν μπορεις να ξερεις λενε οτι ειναι κ σιμαδι εγκυμοσινης τετοια πραγματα!!αλλα στην αρχη και εγω ψαχνομουν τοσο πολυ γτ και εγω 1.5 χρονο προσπαθω αλλα καταλαβα οτι οσο και να αναλυεις τα πραγματα ειναι χειροτερα!!

θα σ ερθει απο κει δν το περιμενεις ετσι πιστευω πλεον!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχομαι να ειναι συμπτωμα απο σπορακι!!!

Εγω εχω καφε μονο μια μερα πριν την περιοδο αλλα αρκετο.ουσιαστικα ειναι λιγο καφε αιμα κ οχι υγρα. 

Μην απογοητευεσαι κ να εισαι αισιοδοξη κ δυνατη!! Εμεις προσπαθουμε απο τον Δεκεμβριο του 2016.!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια μου ευχαριστω για τις απαντησεις ...ας λεμε τα νεα μας εδω να ξεχναμε τη στεναχωρια μας...πρωτη φορα παθαινω τετοιο πράγμα για αυτο και απορρω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!

Χωράω και εγώ στην παρέα σας;

Προσπαθούμε με τον άντρα μου εδώ και 6 μήνες αλλά τίποτα ακόμα, είμαστε και οι δυό 32 ετών!

Από εξετάσεις έχω κάνει κάποιες βασικές και ήταν καλές!

Περιμένω να αδιαθετήσω την Τρίτη και έχω αγωνία γιατί πρώτη φορά παρατήρησα στο στήθος μου κάποια κόκκινα σπυράκια και διάβασα ότι μπορεί αυτό να είναι σημάδι εγκυμοσύνης.

είχε καμιά σας ποτέ κάτι παρόμοιο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@fairy-mary,καλωσόρισες κι εσύ στη παρέα μας!!!

Δεν έχω μεινει έγκυος,αλλα από αυτά που έχω διαβάσει τα σπυράκια που περιγράφεις είναι τα εξογκώματα μοντγκομερυ..Και είναι σύμπτωμα εγκυμοσύνης και αυτό...

Εύχομαι από καρδιάς να εισαι εγκυος και να μας ανακοινώσεις τη Τρίτη ευχάριστα νέα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η fairy-mary είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!

Χωράω και εγώ στην παρέα σας;

Προσπαθούμε με τον άντρα μου εδώ και 6 μήνες αλλά τίποτα ακόμα, είμαστε και οι δυό 32 ετών!

Από εξετάσεις έχω κάνει κάποιες βασικές και ήταν καλές!

Περιμένω να αδιαθετήσω την Τρίτη και έχω αγωνία γιατί πρώτη φορά παρατήρησα στο στήθος μου κάποια κόκκινα σπυράκια και διάβασα ότι μπορεί αυτό να είναι σημάδι εγκυμοσύνης.

είχε καμιά σας ποτέ κάτι παρόμοιο;

Μακαρι κοριτσι μου στο ευχομαι απο καρδιας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλημερα .....ακομα δεν εχω αδιάθετησει παροτι ποναω ωρες ωρες αλλα συμπτωματα δεν εχω ....:( απο τη μια θελω να πιστεψω πως ειμαι αλλα απο την αλλη λεω σταματα θα σ ρθει περιοδος παλι θα απογοητευτείς 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην στεναχωριεσαι καλη μου σε παρακαλώ στεναχωριεμαι... εγω δεν εχω αδιαθετησει ακομα περιμενω ποναω και νομιζω οτι τζαμπα ελπιζω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Giotakoulii είπε:

Μην στεναχωριεσαι καλη μου σε παρακαλώ στεναχωριεμαι... εγω δεν εχω αδιαθετησει ακομα περιμενω ποναω και νομιζω οτι τζαμπα ελπιζω

Τι να κάνω...

Ελπίζω μόνο να μην υπάρχει κάποιο θέμα το οποίο δεν έχω εντοπίσει...

μόνο αυτό με ανησυχεί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 6/5/2018 at 9:27 ΠΜ, ο/η Giotakoulii είπε:

Κορίτσια μου καλημερα .....ακομα δεν εχω αδιάθετησει παροτι ποναω ωρες ωρες αλλα συμπτωματα δεν εχω ....:( απο τη μια θελω να πιστεψω πως ειμαι αλλα απο την αλλη λεω σταματα θα σ ρθει περιοδος παλι θα απογοητευτείς 

Γεια, τωρα ειδα την αναρτηση σου... Περιμενε την καθυστερηση κ κανε ενα τεστ. Εγω το εχω παθει αυτο 2 φορες. Την μια ειχα βιοχημικη, τηξν αλλη ημουν εγκυος. Στην βιοχημικη ειχα μικρη ροη, ενω στην εγκυμοσυνη ειχα ελαχιστο κοκκινο στο σκουπισμα...!

Περιμενουμε νεα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Καλημέρα σε όοοοοοοολες!!!!!! Κορίτσια μου χθες έκανα τεστ, το άφησα κιόλας να δείξει χωρίς να κοιτάω γτ λέω, αρνητικό θα είναι πάλι. Δεν ήταν όμως. Έκλαιγα σαν την τρελή από τη χαρά μου. Συμπτώματα που είχα μήπως βοηθήσω κάποια κοπέλα. Στήθος έντονα πρησμένο και με πόνο και μέ έντονες φλέβες 15 μέρες και όχι 5 που πονάει συνήθως για περίοδο. Πολλήηηη υπνηλία, μια μικρή συχνοουρία 3 μερούλες, καθυστέρηση δεν ξέρω πόσες μέρες γτ πάντα καθυστερεί.

Α!! Ε'ιχα πάρει 16 χάπια agnus castus. Μάλλον βοήθησαν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...