Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μαιος..ο πιο ευωδιαστος μηνας!!ποσες ξεκιναμε την τελευταια μας προσπαθεια πριν το καλοκαιρι??


Recommended Posts

στις πριν 28 λεπτά, ο/η ElektraGr είπε:

@ourania τι εγινε τελικα με το εμβρυακι σου; 

Τι κανεις εσυ Ηλεκτρα; Πώς παει η αναμονη;

Πότε με το καλο εχεις την χοριακη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η nikona είπε:

Τι κανεις εσυ Ηλεκτρα; Πώς παει η αναμονη;

Πότε με το καλο εχεις την χοριακη;

Εχω σκυλοβαρεθει που μαι κλεισμενη.. Την ερχομενη βδομαδα εχω.  Εσυ σε τι φαση εισαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η ElektraGr είπε:

Εχω σκυλοβαρεθει που μαι κλεισμενη.. Την ερχομενη βδομαδα εχω.  Εσυ σε τι φαση εισαι;

Ναι η κλεισουρα ειναι δυσκολη.

Σου εδωσε ο γιατρος αυτην την οδηγια ή απο δικη σου επιλογη καθεσαι μεσα;;

Εγω τον αλλο μηνα,πρωτα ο Θεος,θα κανω την δευτερη διεγερση. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Ναι η κλεισουρα ειναι δυσκολη.

Σου εδωσε ο γιατρος αυτην την οδηγια ή απο δικη σου επιλογη καθεσαι μεσα;;

Εγω τον αλλο μηνα,πρωτα ο Θεος,θα κανω την δευτερη διεγερση. 

Ο γιατρος.. αλλα πολυ μου φαινεται. Τωρα γτ δεν ξερω.. Αντε με το καλο  :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραααα!  Αχ τι όνειρο ηταν κι αυτο τοβραδυ! Χασαμε λεει το σκυλακι μας. Ημασταν λεει σε ενα μαγαζι για καφε αλλα ηταν και σαν λεωφορειο που εκανε στασεις. Μαζι με τον συζυγο καποια στιγμη αρχισαμε να φωναζουμε το σκυλακι μας και μας ειπαν πως κατεβηκε σε προηγουμενη σταση. Κατεβηκαμε λοιπον κ  εμεις στην πρωτη σταση πιυ εκανε και τρεχαμε να το βρουμε. Το φωναζα με το ονομα του και καποια στιγμη ηταν κατι παιδακια που χαν δυο ασπρα σκυλια και ηταν κ το δικο μας εκει. Και του λεγανε σε φωναζει η μαμα σου, πηγαινε... Και φανερωσετο σκυλακι μας, αλλα ηταν ασπρο ,ενω εμας ειναι καφε με μαυρο. Κι ηρθε στην αγκαλια μου αλλα μαζι με το σκυλακι εμφανιστηκε στην αγκαλια μου κι ενα ξανθο παιδακι. Ουφ ουφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...
στις On 19/6/2018 at 11:42 ΠΜ, ο/η nikona είπε:

@Castrop rauxel εσυ τι κανεις;;;;

Egw dustuxos ksana peira arnitiki xoriaki kai i alitheia einai oti den thelw na paw na milisw me ton giatro genika den thelw na ksana prospathisw edw!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Castrop rauxel είπε:

Egw dustuxos ksana peira arnitiki xoriaki kai i alitheia einai oti den thelw na paw na milisw me ton giatro genika den thelw na ksana prospathisw edw!!!

Ωχ λυπαμαι πολυ κοριτσι μου. Να κανεις όπως αισθάνεσαι. Κι εμεις μετα την δευτερη αποτυχια αλλαξαμε κεντρο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η nikona είπε:

Ωχ λυπαμαι πολυ κοριτσι μου. Να κανεις όπως αισθάνεσαι. Κι εμεις μετα την δευτερη αποτυχια αλλαξαμε κεντρο. 

Kai twra se poio pigate??Athina eiste?Egw skeftomai kai to dimosio!!Alla den kserw pou na tin kanw!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Castrop rauxel είπε:

Kai twra se poio pigate??Athina eiste?Egw skeftomai kai to dimosio!!Alla den kserw pou na tin kanw!!

Εμεις στην θεσσαλονικη κανουμε τις προσπαθειες μας. 

Εδω πολλα κοριτσια μποριυν να σε βοηθησουν αν ενδιαφερεσαι για την Αθήνα ειτε για δημόσιο ειτε για ιδιωτικο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 22/6/2018 at 5:57 ΜΜ, ο/η Castrop rauxel είπε:

Egw dustuxos ksana peira arnitiki xoriaki kai i alitheia einai oti den thelw na paw na milisw me ton giatro genika den thelw na ksana prospathisw edw!!!

Κορίτσι μου λυπάμαι ότι και να σου πούμε δεν μπορούμε να σου φτιάξουμε ούτε την ψυχολογία ούτε τίποτα το μόνο που ξέρεις είναι ότι σε καταλαβαίνουμε και σου ευχόμαστε να πάρεις τη σωστή απόφαση σε ότι και οποιο κέντρο και αν επιλέξεις......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 22/6/2018 at 6:02 ΜΜ, ο/η Castrop rauxel είπε:

Kai twra se poio pigate??Athina eiste?Egw skeftomai kai to dimosio!!Alla den kserw pou na tin kanw!!

Λυπάμαι πολύ για το αποτέλεσμα σου ειλικρινά καθώς κ εγώ πήρα για άλλη μία φορά αρνητικό.κ τώρα θα κάνω την επόμενη προσπάθεια μου στο πανεπιστημιακό ιωαννινων έχει πολύ καλές κριτικές κ πολλές επιτυχίες τα τελευταία χρονια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...