Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μαιος..ο πιο ευωδιαστος μηνας!!ποσες ξεκιναμε την τελευταια μας προσπαθεια πριν το καλοκαιρι??


Recommended Posts

καλο μηνα!!!!!...εν αναμονη της περιοδου μου τελος της εβδομαδας και παμε δυνατα για 2η προσπαθεια με διαφορετικο φαρμακο..καλη επιτυχια σε ολες μας που προσπαθουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου @antzy9!!!!

Καλη επιτυχια ευχομαι αυτην την φορα!!!

Κι εμεις στο ψαξιμο για νεο κεντρο στη θεσσαλονικη ή νοσοκομειο για την δευτερη διεγερση.

Τι αλλαγες θα κανετε τωρα; 

Καλο μηνα ξεχασα να ευχηθω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απλα απο bemfola (Ασε που ειναι γενοσημο αλλα δυστυχως αυτο μου εγραψαν στο δημοσιο νοσοκομειο διοτι εγω δεν ειχα ιδεα τοτε) που περιεχει fsh,  αυτη τη φορα θα παμε σε menopur που εχει και fsh και lh .... κ εγω ηθελα για ψυχολογικους λογους να αλλαξω κεντρο  αλλα με πιεζε ο χρονος κ το αφησα......θα κανω τωρα συγχρονως κ τις ορμονικες και κουφια η ωρα που το ακουει..χχχχ...... τον ιουνιο θα παω σε αλλο κεντρο να συζητησω για να ξερω τι θα κανω τον σεπτεμβριο......αθήνα παντα,,,,,,,,θα σε ενημερωσω αφου μονο εσυ δειχνεις ενδιαφερον διοτι με εχει ενθουσιασει πολυ ο επιστημονας που θα μιλησω τον ιουνιο......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η nikona είπε:

@antzy9 μπερδευτηκα λιγο.

Τελικα ποτε θα ξεκινησεις προσπαθεια; Για εξωσωματικη δεν μιλαμε;;;;Ή λάθος κατάλαβα;

τον μαιο....απλα σου λεω κ το επομενο βημα μου εαν αποτυχω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η antzy9 είπε:

τον μαιο....απλα σου λεω κ το επομενο βημα μου εαν αποτυχω

@antzy και γω από Απρίλιο που το αναβάλαμε θα ξεκινήσω Μάιο την 1η προσπάθεια μου. Σε ποιο κέντρο πας εσύ; Σε πμ μπορείς να μου πεις αν θες: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η nikona είπε:

@antzy9 αντε με το καλο!

@ElektraGr κι εσεισ το ιδιο! Πώς είσαι;;;

Ειμαι καλα.. τηνψαλλη βδομαδα αδιαθετω κ ξεκινω: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η nikona είπε:

Μπραβο Elektra! 

Ποιο πρωτοκολλο θα ακολουθησετε;

 

Δεν έχω ιδέα ! Μάλλον κανα 15ημερο νομίζω είναι το σύντομο ; Ανάλογα και το πόσο γρήγορα θα ανταποκριθεί ο οργανισμός μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα!

Καλές διεγέρσεις κορίτσια όσες ξεκινάτε τωρα!!! :)

@antzy9 από τη προηγούμενη προσπάθεια δεν είχατε εμβρυακια στη καταψυξη για να μην ξανακανεις διέγερση?

Η δική μου επόμενη προσπάθεια θα αργησει λιγακι... περιμενω να βγουν τα αποτελεσματα του era test για το παραθυρο εμφυτευσης, θελω να ξανακανω αλλη μία υστεροσκόπιση και μετα να προχωρησω σε εμβρυομεταφορα αν όλα φυσικά πάνε καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η peacock είπε:

Kαλημερα!

Καλές διεγέρσεις κορίτσια όσες ξεκινάτε τωρα!!! :)

@antzy9 από τη προηγούμενη προσπάθεια δεν είχατε εμβρυακια στη καταψυξη για να μην ξανακανεις διέγερση?

Η δική μου επόμενη προσπάθεια θα αργησει λιγακι... περιμενω να βγουν τα αποτελεσματα του era test για το παραθυρο εμφυτευσης, θελω να ξανακανω αλλη μία υστεροσκόπιση και μετα να προχωρησω σε εμβρυομεταφορα αν όλα φυσικά πάνε καλα!

Πικοκακι σε εχασα!! Κανατε τελικα το ερα;;; Ευχομαι καλα αποτελεσματα!!! Με το καλο να γινουν ολα! Αυτο το ερα ειναι για το παραθυρο εμφυτευσησ;;; Γινεται στην Ελλαδα;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η ElektraGr είπε:

Δεν έχω ιδέα ! Μάλλον κανα 15ημερο νομίζω είναι το σύντομο ; Ανάλογα και το πόσο γρήγορα θα ανταποκριθεί ο οργανισμός μου

Δεν ξερω το βραχυ πρωτοκολλο. Εγω εκανα το μακρυ. Καλη επιτυχια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Πικοκακι σε εχασα!! Κανατε τελικα το ερα;;; Ευχομαι καλα αποτελεσματα!!! Με το καλο να γινουν ολα! Αυτο το ερα ειναι για το παραθυρο εμφυτευσησ;;; Γινεται στην Ελλαδα;;;

Το καναμε ευτυχως, παει κι αυτό πέρασε! Ευχαριστω κοριτσακι μου! :)

Ναι είναι για το παραθυρο εμφυτευσης το era, εξεταζει 238 γονίδια που αλλάζουν και δείχνουν αν το παραθυρο εμφυτευσης ανοίγει στις 6 μερες προγεστερόνης ή αν ανοίγει αργότερα ή νωρίτερα. Το δείγμα το πήρε ο γιατρός μου και το εστειλε Ισπανία γιατί μόνο εκεί γίνεται.

Εσυ κοριτσακι μου πως προχωρας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η peacock είπε:

Το καναμε ευτυχως, παει κι αυτό πέρασε! Ευχαριστω κοριτσακι μου! :)

Ναι είναι για το παραθυρο εμφυτευσης το era, εξεταζει 238 γονίδια που αλλάζουν και δείχνουν αν το παραθυρο εμφυτευσης ανοίγει στις 6 μερες προγεστερόνης ή αν ανοίγει αργότερα ή νωρίτερα. Το δείγμα το πήρε ο γιατρός μου και το εστειλε Ισπανία γιατί μόνο εκεί γίνεται.

Εσυ κοριτσακι μου πως προχωρας?

Πικοκάκι δηλαδη αυτη η εξεταση γινεται μόνο για να δειξει το παραθυρο εμφυτευσης ε;;; Και αν επιτρεπεται ποιο ειναι το κοστος; Αν θες στειλε μου κ σε πμ.

Εμεις πικοκακι δεν εχουμε ιδεα. Εχουμε χασει την εμπιστοσυνη μας κ δεν ξερουμε πού να πάμε κ ποιον να εμπιστευτούμε. Αστα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Πικοκάκι δηλαδη αυτη η εξεταση γινεται μόνο για να δειξει το παραθυρο εμφυτευσης ε;;; Και αν επιτρεπεται ποιο ειναι το κοστος; Αν θες στειλε μου κ σε πμ.

Εμεις πικοκακι δεν εχουμε ιδεα. Εχουμε χασει την εμπιστοσυνη μας κ δεν ξερουμε πού να πάμε κ ποιον να εμπιστευτούμε. Αστα. 

Αν θέλεις στείλε πμ που πήγαινες κ γτ έχεις χάσει την εμπιστοσύνη σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 3/5/2018 at 9:46 ΠΜ, ο/η peacock είπε:

Kαλημερα!

Καλές διεγέρσεις κορίτσια όσες ξεκινάτε τωρα!!! :)

@antzy9 από τη προηγούμενη προσπάθεια δεν είχατε εμβρυακια στη καταψυξη για να μην ξανακανεις διέγερση?

Η δική μου επόμενη προσπάθεια θα αργησει λιγακι... περιμενω να βγουν τα αποτελεσματα του era test για το παραθυρο εμφυτευσης, θελω να ξανακανω αλλη μία υστεροσκόπιση και μετα να προχωρησω σε εμβρυομεταφορα αν όλα φυσικά πάνε καλα!

δεν εκανα καν εμβρυoμεταφορα διοτι δεν εφτασαν βλαστοκυστες,,,

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η antzy9 είπε:

δεν εκανα καν εμβρυoμεταφορα διοτι δεν εφτασαν βλαστοκυστες,,,

Αχ κοριτσακι μου λυπάμαι πολυ. Τωρα θα τα πάτε 3 ημερων?

Γενικά σε διαιρέσεις στην αρχή ήταν καλα και μετα τις 3 μερες ξεκίνησαν να αργουν λιγακι στις διαιρεσεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 1/5/2018 at 5:51 ΜΜ, ο/η antzy9 είπε:

καλο μηνα!!!!!...εν αναμονη της περιοδου μου τελος της εβδομαδας και παμε δυνατα για 2η προσπαθεια με διαφορετικο φαρμακο..καλη επιτυχια σε ολες μας που προσπαθουμε!!!

Καλή επιτυχία να πάνε όλα καλά  .... Και εγώ. Μάιο θα πάω για εμβρυομεταφορα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η love30 είπε:

Καλή επιτυχία να πάνε όλα καλά  .... Και εγώ. Μάιο θα πάω για εμβρυομεταφορα

Αντε μπραβο βρε κοριτσι μου ?

Περιμενουμε νεα σου!! Με το καλο η εμβρυομεταφορα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 3/5/2018 at 12:25 ΠΜ, ο/η ElektraGr είπε:

Ειμαι καλα.. τηνψαλλη βδομαδα αδιαθετω κ ξεκινω: )

εγω αδιαθετησαα τωρα..αρα δευτερα ξεκιναω ενεσουλες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η peacock είπε:

Αχ κοριτσακι μου λυπάμαι πολυ. Τωρα θα τα πάτε 3 ημερων?

Γενικά σε διαιρέσεις στην αρχή ήταν καλα και μετα τις 3 μερες ξεκίνησαν να αργουν λιγακι στις διαιρεσεις?

οχι 3 ημερων....θελουμε μονο βλαστοκυστες.....εχω 3 φυσικες παλινδρομες για αυτο επιμενει σε βλαστοκυστες...οχι απλα να μεινω εγκυος!! θελει να εχω καλα ωαρια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...