Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Γειααα σας ,να κάνω και εγώ την ερώτηση μουυ!! Ποτε σταματησατε να κοιμαστε μπρούμητα κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης;; :roll:

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω σταματησα οταν αρχισε να με ενοχλει η κοιλια αλλα παντα εβαζα ενα μαξιλαρι κοντα στην κοιλια μου σαν σφηνα..! Μετα κοιμομουν στο πλευρο παλι με μαξιλαρι σφηνα κ αλλο ενα αναμεσα απ'τα ποδια.. Γενικοτερα...... Πολλα μαξιλαρια στην κυηση!!

• Like 2

Νομίζω πως πρέπει να αρχίσω και εγώ να βάζω μαξιλάρι γιατί στο πλάι δεν βολευει καθόλου 

Εγώ πάντως βρήκα μεγάλη ανακούφιση με το μαξιλάρι εγκυμοσύνης, όχι θηλασμού, εγκυμοσύνης! Μεγάλη ανακάλυψη... 

• Thanks 1

στις πριν 1 ώρα, ο/η Λευτέρης είπε:

Εγώ πάντως βρήκα μεγάλη ανακούφιση με το μαξιλάρι εγκυμοσύνης, όχι θηλασμού, εγκυμοσύνης! Μεγάλη ανακάλυψη... 

Θα τοο κοιτάξω και εγώ μπας και βρω

Κορίτσια ψαχνω και εγω ενα μαξιλαρι και ειμαι στα πρόθυρα να πεταξω τον αντρα απ'το κρεβάτι!! Αν εχετε κατι να προτείνετε πειτε μου. Να το παραγγειλω τωραααααα.

στις On 22/4/2018 at 11:01 ΜΜ, ο/η Λευτέρης είπε:

Εγώ πήρα πάντως, αν θέλεις να σου στείλω το λινκ. 

Για στειλε και κατα δω μερια!!! 😀

• Like 1

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Έλα τωρα @Magaiver στεναχωρήθηκα.γιατι ρε γαμωτο τόση ατυχία.ελα μη μου στεναχωριεσαι τώρα να δουμε κ τη χοριακη αύριο.
    • Όχι. Στα δημόσια όλοι παίρνουν από 800 και πάνω. Για κεσαρικη πάει παραπάνω. Πάντως από μένα να σου πω αν εγκυμοσύνη σου πάει καλά δεν χρειάζεται να πληρώνεις. Να πας εφημερία. Εγώ δύο παιδακια γέννησα έτσι. Δεν αξίζει να δώσεις λεφτά. Εσύ γεννας, εσύ πονάς. Απλά τους μάθαμε έτσι και παίρνουν λεφτά. Είναι καθαρά από φόβο θέλουμε δικό μας γιατρό. Το μόνο που αξίζει να δώσεις λεφτά σε κάποια μαία να την ρωτάς ότι θέλεις μετά που θα είσαι με το μωρό στο νοσοκομείο.
    • Εμένα έχει κατέβει με το κεφάλι κάτω αλλά είναι σαν να κάνει βουτιά! Πρέπει να γυρίσει λίγο μ είπε για να μπορέσει τ κεφάλι τ να μπει στην λεκάνη μ! εσένα? Να περπατάς ναι εγώ περπατάω όσο μπορώ
    • Λυπάμαι τόσο δεν έχω λόγια 😪 δεν μας ήθελε τελικά αυτή τη φορά!!!! Πάμε όμως στην επόμενη, δεν τελειώνει τίποτα εδώ , μια στάση είναι θα περάσει! 
    • Χαχαχα μου αρέσει η ιδέα του παίζω Τζόκερ μια που δεν πέτυχε η εξωσωματική! Πως το σκέφτηκες😂?? Αυτό ειναι πολύ σημαντικό. Να είστε δεμένοι και δυνατοί σε αυτό και στις άλλες τις δυσκολίες που φέρνει η ζωή! Μέχρι τον Γενάρη την επόμενη φορά θα τα πούμε για ευχές. Δεν σου εύχομαι από τώρα. Ενδιαμεσα θα το αφήσετε χαλαρά για φυσική σύλληψη που έλεγες κιόλας ή όχι?
  • Νέες συζητήσεις