Μετάβαση σε περιεχόμενο
tatoula123

Μαιευτήρας-γυναικολόγος στα Ιωάννινα

Recommended Posts

καλησπερα... είμαστε με τον συζυγο στα ξεκινηματα για παιδακι και ηθελα να ρωτησω σε ποιον μαιευτηρα-γυναικολογο  επιλεξατε στα ιωαννινα και σε ποιο νοσοκομειο??  εντυπωσεις?? μειονεκτηματα??? 

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα 

στις On 16/4/2018 at 8:59 ΜΜ, ο/η tatoula123 είπε:

καλησπερα... είμαστε με τον συζυγο στα ξεκινηματα για παιδακι και ηθελα να ρωτησω σε ποιον μαιευτηρα-γυναικολογο  επιλεξατε στα ιωαννινα και σε ποιο νοσοκομειο??  εντυπωσεις?? μειονεκτηματα??? 

Kαλημερα έχω ακούσει τα καλύτερα για το πανεπιστημιακό καθώς και για τον Ζηκοπουλο. 

Καλημέρα. το πανεπιστημιακό ναι έχω ακούσει καλά... Τώρα για τον γιατρό που αναφέρεις Όχι και τα καλύτερα. 

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• θεωρώ ότι η @Πλατανακη Δεσποινα είναι σε θέση να φιλτράρει κάποια πράγματα. Και εγώ αμφισβητούσα αρκετά την γιατρό μου στην Γερμανία και θυμάμαι που έγραψα ότι μου κάνουν εμβρυομεταφορα χωρίς υπερηχογράφικη καθοδήγηση και όταν πήγα Ελλάδα ένας γιατρός μου είπε ότι δεν έχει αποδειχθεί ότι βελτιώνει τα ποσοστά. Πάνω κάτω το συμπέρασμα του είναι ότι σε κάποιες χώρες που το κάνουν είναι πιο πολύ για να είναι συμμετοχοι και οι δύο από το ζευγάρι. Όπως και επίσης και το εάν θα ακούσεις καρδιά. Σε πολλές χώρες δεν κάνουν ντοπλερ. Εάν πίστευα αυτά που διάβαζα έτσι χύμα θα πήγαινα κατευθείαν Δαφνί.. 
    • Α καμία αυστηρότητα πίστεψε με! Απλά έγραψα γιατί δεν υπάρχει λόγος να στεναχωρουμε αναίτια και να βγάζουμε με κάθε βεβαιότητα άχρηστους ουσιαστικά γιατρούς που δεν είναι επειδή απλά δεν μας έχει συμβεί κάτι παρόμοιο ώστε να το ψάξουμε! 
    • Περίμενε λιγάκι.. Μπορεί να είναι το οτιδήποτε... 
    • Κορίτσιααααα θέλω τη γνώμη σας.. τώρα που πήγα τουαλέτα διέκρινα στο σκούπισμα απειροελάχιστο καφέ.. μη φανταστείτε τίποτα το ιδιαίτερο αν δεν ασχολιομουν δε θα το παρατηρουσα.. μάλιστα επεμεινα κάνα δυο φορές κ ξανά σκουπιστηκα για να το διαπιστώσω ότι πράγματι βλέπω σωστά.. περιμένω την Δευτέρα.. να απογοητεύτω από τώρα??
    • @bebe2 κουράγιο! Σε σκέφτομαι να ξέρεις. Ελπίζω να περάσει σύντομα η αγωνία και να μπεις σε μια ομαλή φάση εγκυμοσύνης! ♥
  • Νέες συζητήσεις