Μετάβαση σε περιεχόμενο
@eirini@

ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΙ ΒΟΛΟΣ

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια!

Μήπως γνωρίζει καμια σας καποια καλή γυναικολόγο στο Βόλο? Υπάρχει κανείς που να ξεγεννα στο πανεπιστημιακό της Λάρισας? 

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Θα την δεσεις γύρο από την κοιλιά σου. Εύχομαι να μας σύντομα καλα νεα 
    • Castrop μου πόσο χαρηκα με τα νεα σου. Εγω εχω παρακολουθησει ολες σου τις προσπαθειες απο την αρχη.  Μπραβο!!! Ολα να σας πανε καλα!!! Μεγαλη διαφορά στην ανταπόκριση του οργανισμου αυτη τη φορα. Και νομιζω οτι εκανες μακρυ πρωτοκολλο παλι ε??
    • Αυτα ειναι τα πολύτιμα δώρα της ζωής !! 
    • @Diwni ζορικο ακουγεται... Ευτυχως που πανε ολα καλα!  Οσο για το περπατημα, δεν το συζητω! Ειναι  μεγαλη διαφορα! Κι εγω σταματησα να εχω πονους σε μέση, αυχένα κλπ. 
    • @Vivi.Nik. την σήκωνω κανονικα για τα πάντα. Είναι κ βαριά 13 κιλα. Ιδίως τ πρωί π είμαστε οι 2 μας μόνο στο σπιτι. Θα ξυπνήσει θα την βγάλω από την κούνια, θα βγούμε βόλτα θα την βάλω στο καρότσι. Χωριά οι φορές πχ π την κυνηγάω για αλλαγμα πάνας, ντύσιμο κτλ. Ευτυχώς προς τ παρόν έχω καλή εγκυμοσύνη αλλιώς μάλλον θα είχα κοπέλα τα πρωινά. Τ απόγευμα παίζει πολύ με τ μπαμπά της. Αυτό π με κουράζει κυρίως είναι ότι μέχρι πρότινος ξυπνούσε πολλές φορές τ βράδυ. Μου την έφερνε ο άντρας μ άλλα μετά για να την βάλω στην κούνια έπρεπε να σκύψω. Με ένα μωρό στο σπιτι η 2η εγκυμοσύνη περνάει νερό πάντως. Το πιο δύσκολο ήταν τ 1ο τρίμηνο π αυτή ακομη μπουσουλουσε αλώνιζε στο σπιτι κ μετά έπρεπε να πάω μα τη μαζέψω. Τώρα π περπατάει μ έχει λύσει τα χέρια.
  • Νέες συζητήσεις