Μετάβαση σε περιεχόμενο
Κοσμας

ΕΓΚΥΟΣ ΓΙΑ ΤΡΙΤΗ ΦΟΡΑ

Recommended Posts

Πως ειναι η τριτη εγκυμοσυνη?Πιο ευκολη? Πιο ανεπαισθητη? Πιο βαρια? Πιο κουραστικη? Θελω τα φωτα σας οσες διανυετε την τριτη σας εγκυμοσυνη ή οσες την εχετε διανυσει!!!Φουσκωνεις πιο γρηγορα? Εγω ειμαι 7 εβδομαδων και ηδη η κοιλια μου εχει σκληρινει και φουσκωσει οχι πολυ αλλα τα τζην μου ηδη με σφιγγουν,απο βδομαδα θα βαλω το πρωτο μου παντελονι εγκυμοσυνης μου φαινεται!!!Κατα τα αλλα τα συμπτωματα μου ειναι μεχρι τωρα πολυ χαλαρα σε σχεση με τις προηγουμενες,μονο το στηθος μου με ποναει και εχω λιγα τραβηγματα στην κοιλια....Τιποτα ιδιαιτερο δηλαδη!Αχ για ελατε να μου τα πειτε ολα εδω να μου φυγουν οι αποριες!!!! Καλως σας βρηκα!Και καλα να ειμαστε να μοιραζομαστε εμπειριες!!!

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
Pick Store

Με το καλό το τρίτο μωράκι! !!!!κι εμείς θέλουμε αλλά δεν μας  έχει κάνει τη χάρη ακόμα! !!!

στις πριν 3 ώρες, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Με το καλό το τρίτο μωράκι! !!!!κι εμείς θέλουμε αλλά δεν μας  έχει κάνει τη χάρη ακόμα! !!!

Σε ευχαριστω καλη μου και σου ευχομαι να ερθει πολυ γρηγορα και το δικο σου τριτο μωρακι!!!

• Like 1

στις On 16/4/2018 at 1:25 ΠΜ, ο/η Κοσμας είπε:

Σε ευχαριστω καλη μου και σου ευχομαι να ερθει πολυ γρηγορα και το δικο σου τριτο μωρακι!!!

Ευχαριστώ πολύ!μακάρι!😊😊

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Ναι όλα κανονικά! Σαν να μην είχε συμβεί τίποτα! 
    • @Kat-Cat,αρχικά ευχαριστω πάρα πολύ για την υποστήριξη..😊😊😊 Αυτό το άγχος θα μας φάει!!Τι να κάνω όμως που δεν μπορώ να το ελέγξω;? Σίγουρα κι εγω πολλές φορές νιώθω αχάριστη που κάθομαι και στεναχώριεμαι και αγχώνομαι για πράγματα που δεν αξίζουν...Αντι να ευχαριστούμε που έχουμε την υγεία μας,στεναχωριομαστε και αγχωνομαστε για ασήμαντες καταστάσεις...Ετσι ομως είναι η φυση του άνθρωπου.. Τεσπα..Τερμα η φιλοσοφία για σήμερα!! Καληνύχτα σε όλες!!
    • @Lini Κορίτσι μ εφόσον γυρισες στη δουλειά το πιο πιθανό είναι να πίνει τ μωρο και ξένο. Πως είναι τώρα π δουλευεις; να ρωτήσω κάτι π δ καταλαβα. Τι εννοείς με τις γυναίκες π θηλάζουν αποκλειστικά ότι είναι μακρυα από μαμάδες κ πεθερές; Κοριτσια ο θηλασμός είναι μεγάλη ευκολία από την άποψη τ έτοιμου γάλακτος. Τώρα π αποθηλασα αν κ μέσα στη νύχτα βαριέμαι να ετοιμάζω τ γάλα της από την άλλη νιώθω πιο απελευθερωμένη.
    • Εγώ κορίτσια χρησιμοποιώ την πιπίλα γιατί μου αδειάζει το στήθος και δε χορταίνει μετά με τίποτα! Αφού το πιπιλίζει συνέχεια.  Να πω την αλήθεια το μωρό έχει πονακια... οπότε η παρηγοριά του είναι το στήθος. Αλλά δεν άφηνε σταγόνα γάλα για το γεύμα του. Επίσης πρέπει να σας πω ότι οι γυναίκες που θηλάζουν αποκλειστικά μένουν μακριά από μαμάδες και πεθερές! Εγώ μια χαρά το πήγαινα μέχρι που ξεκίνησα δουλειά όπως σας έλεγα... Τώρα πίνουμε και ξένο. 
    • Εγώ κορίτσια 17+4 την κατάλαβα πρώτη φορά και ήταν όντως σαν αίσθημα παλμών αλλά εγώ ξαπλωμένη το καταλάβαινα. Επίσης αν είναι ρυθμικό το αίσθημα δεν ειναι αυτό. Είναι σαν χτύπος καρδιάς αλλά στιγμιαίος. Πλέον είμαι 22η εβδομαδα και νιώθω κανονικές κλωτσιές!
  • Νέες συζητήσεις