Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τεστ Εγκυμοσύνη


Guest

Recommended Posts

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Athena D. είπε:

Καλημέρα! Έκανα την εξεταση.Σε δυο ωρες θα ξέρουμε.Μάλλον βιοχημικη κορίτσια...

Καλημέρα! Καλά αποτελέσματα! Είπαμε κρατάμε τα θετικά ό,τι και να γίνει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

καλημερα!!!!! αντε κοριτσι μου καλα αποτελεσματα!!!!!! ελα ελα μην λες δε κανει αστο να δουμε!!!!!!!!

Το προηγούμενο 1 ,που έδειξε στο συγκεκριμένο κέντρο ειναι στα ορια θετικο αρνητικου...Μ ειπε η αιματολογος οτι κ απο την 6η μερα φαίνεται...Πρωτη φορα το ακουω αυτο.Τοτε γιατι παμε απο την 10η;Σοοο πινω καφεδάκι στο κέντρο της πολης κ εχει υπέροχη μερα.Πηρα άδεια σήμερα κ ειμαι βασιλισσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η OLY10 είπε:

Καλημέρα! Καλά αποτελέσματα! Είπαμε κρατάμε τα θετικά ό,τι και να γίνει!

Οπωσδήποτε!Απο το κέντρο μ ειπε βουρ αμέσως!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Athena D. είπε:

Οπωσδήποτε!Απο το κέντρο μ ειπε βουρ αμέσως!????

καταρχας καλο καφε !!!!!!!!! και εχει και φοβερο καιρο!!!!!!!!!!! εγω αυτα με τα κεντρα δε μπορω με εχει πιασει κατι εδω ακουω να λενε  αλλα κοριτσια μου ειπε το κεντρο αυτο το αλλο κεντρο το  αλλο !!!!!!!!!!! οποτε μπι κουλ!!! ωραιο το αγγλικο εεε???? και θετικη σκεψη γιατι ο οργανισμος ενεργοποιηθηκε !!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Athena D. είπε:

Το προηγούμενο 1 ,που έδειξε στο συγκεκριμένο κέντρο ειναι στα ορια θετικο αρνητικου...Μ ειπε η αιματολογος οτι κ απο την 6η μερα φαίνεται...Πρωτη φορα το ακουω αυτο.Τοτε γιατι παμε απο την 10η;Σοοο πινω καφεδάκι στο κέντρο της πολης κ εχει υπέροχη μερα.Πηρα άδεια σήμερα κ ειμαι βασιλισσα!

fingers crossed συνονόματη!!!!???????? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

καταρχας καλο καφε !!!!!!!!! και εχει και φοβερο καιρο!!!!!!!!!!! εγω αυτα με τα κεντρα δε μπορω με εχει πιασει κατι εδω ακουω να λενε  αλλα κοριτσια μου ειπε το κεντρο αυτο το αλλο κεντρο το  αλλο !!!!!!!!!!! οποτε μπι κουλ!!! ωραιο το αγγλικο εεε???? και θετικη σκεψη γιατι ο οργανισμος ενεργοποιηθηκε !!!!!!!

Ελα!Κερναω Κρητη!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Athena D. είπε:

Ελα!Κερναω Κρητη!?

στην κρητη εισαι?????? πω πω σας αγαπω εκει κατω για την νησαρα σας τα φαγητα σας τα ωραια μερη και την λεβεντια σας!!!!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

στην κρητη εισαι?????? πω πω σας αγαπω εκει κατω για την νησαρα σας τα φαγητα σας τα ωραια μερη και την λεβεντια σας!!!!!!!!!! 

???

 

στις πριν 11 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

στην κρητη εισαι?????? πω πω σας αγαπω εκει κατω για την νησαρα σας τα φαγητα σας τα ωραια μερη και την λεβεντια σας!!!!!!!!!! 

???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η ditaki είπε:

Καλημέρα! Αν είσαι κέντρο Ηράκλειο φάε μια μπουγάτσα στα λιοντάρια που την πεθύμησα!!!

Καλά αποτελέσματα....

Να φαω κοριτσάκι μου!Κι μια για το μωράκι σου!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παιζει πολυ η Κρητη!! Θα ρθω το καλοκαιρι αλλα ΧΑνια!! Καλά αποτελέσματα. Οπως και να χει κρατάμε ότι ενεργοποιήθηκε ο οργανισμός, τη θετική διάθεση, τον καλό καιρό και τα στατιστικα που λενε ότι το καλοκαίρι γινονται οι περισσότερες συλληψεις ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Παιζει πολυ η Κρητη!! Θα ρθω το καλοκαιρι αλλα ΧΑνια!! Καλά αποτελέσματα. Οπως και να χει κρατάμε ότι ενεργοποιήθηκε ο οργανισμός, τη θετική διάθεση, τον καλό καιρό και τα στατιστικα που λενε ότι το καλοκαίρι γινονται οι περισσότερες συλληψεις ;)

Βγηκαν!0.3.Αυτο ηταν.Βιοχημικη .Κραταω ολες τις ευχές,τη θετική διαθεση κ την υπέροχη παρεα σας!Εδω θ ειμαστε.Υγεία πανω απο ολα κ αισιοδοξία!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Athena D. είπε:

Βγηκαν!0.3.Αυτο ηταν.Βιοχημικη .Κραταω ολες τις ευχές,τη θετική διαθεση κ την υπέροχη παρεα σας!Εδω θ ειμαστε.Υγεία πανω απο ολα κ αισιοδοξία!??

ναι κορίτσι μου αυτα να κρατας εννοειται!!! Το καλοκαίρι ειναι πολυ ελπιδοφόρο να ξερεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Athena D. είπε:

Βγηκαν!0.3.Αυτο ηταν.Βιοχημικη .Κραταω ολες τις ευχές,τη θετική διαθεση κ την υπέροχη παρεα σας!Εδω θ ειμαστε.Υγεία πανω απο ολα κ αισιοδοξία!??

Αθηνούλα μου,τωρα ειδα τη συζητηση..Δεν πειράζει,κορίτσι μου!!!Τουλάχιστον ξέρεις ότι πήρε μπροστά ο οργανισμός σου...Να δεις όλα θα πάνε καλά από εδώ και πέρα και σύντομα θα πάρεις στα χέρια σου μια τεράστια χοριακη!!

Σε ζηλεύω λίγο που πίνεις καφέ στο κέντρο μας και εγώ δουλεύω..?

Κορίτσια,σε περιμένουμε όλες το καλοκαίρι να σας δείξουμε τις ομορφιές του τόπου μας!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν πειράζει....αρκεί που έγινε το θαυματάκι από μόνο του, χωρίς βοήθεια, άγχος και γιατρούς.

Αγαπώ Κρήτη, έχω και τις φίλες μου εκεί, έχω έρθει 4 φορές και θα ξανάερθω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Athena D. είπε:

Βγηκαν!0.3.Αυτο ηταν.Βιοχημικη .Κραταω ολες τις ευχές,τη θετική διαθεση κ την υπέροχη παρεα σας!Εδω θ ειμαστε.Υγεία πανω απο ολα κ αισιοδοξία!??

Μμμμ.....κραταμε τα θετικά κ προχωράμε μπροστά!!! Σου στέλνω πολλές ευχες κ μια αγκαλια για τα καλύτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι μου @Athena D.είναι πολύ πολύ σημαντικό και καλό το ότι έπιασες μόνη σου! Όπως μου είχε πει κι εμένα ο γυναικολόγος στη βιοχημική, χαλάρωσε τώρα, είστε μια χαρά γόνιμοι, άρα θα έρθει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες μου σας ευχαριστώ πολυ ολες μεσα απο την καρδιά μου.Ειμαι στο δρομο για το χωριό μου κ απο το κινητό ,δεν ειναι ευκολο να γραψω οπως θελω.Σας ευχαριστώ και παλι.Θα ειμαι Ηράκλειο ξανα Κυριακή,εδω να τα λέμε και να ενθαρρυνουμε η μια την αλλη.Είστε η καλύτερη παρεα!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια τελευταια περιοδο ειχα 18-3 .. γενικα καθολου σταθερη περιοδο..μπορει να εχω και 20 μερες καθυστερηση λογω πολυκυστηκων.. εχω τωρα λιγες μερες πονους περιοδου ποτε δεξια ποτε ααριστερά και πονο στη μεση..το στηθος μου πρισμενο αλλα οχι κατι υπερβολικο και δεν με πονάει... εχω και δεκατα... εκανα τωρα το πρωι τεστ self clear και βγηκε θετικο..οχι τοσο εντονη η γραμμουλα βεβαια οπως της γραμμης ελεγχου... πηγα εκανα και χοριακη και περιμενω σε λιγο αποτελέσματα... αγχωθηκα πολυ λετε να κανει λαθος το τεστ??γενικα δεν νιωθω κατι διαφορετικο.. οπως πριν μου ερθει περιοδος.. το θελουμε παρα πολυ και προσπαθουμε 1μιση χρονο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η katerina-90 είπε:

Κοριτσια τελευταια περιοδο ειχα 18-3 .. γενικα καθολου σταθερη περιοδο..μπορει να εχω και 20 μερες καθυστερηση λογω πολυκυστηκων.. εχω τωρα λιγες μερες πονους περιοδου ποτε δεξια ποτε ααριστερά και πονο στη μεση..το στηθος μου πρισμενο αλλα οχι κατι υπερβολικο και δεν με πονάει... εχω και δεκατα... εκανα τωρα το πρωι τεστ self clear και βγηκε θετικο..οχι τοσο εντονη η γραμμουλα βεβαια οπως της γραμμης ελεγχου... πηγα εκανα και χοριακη και περιμενω σε λιγο αποτελέσματα... αγχωθηκα πολυ λετε να κανει λαθος το τεστ??γενικα δεν νιωθω κατι διαφορετικο.. οπως πριν μου ερθει περιοδος.. το θελουμε παρα πολυ και προσπαθουμε 1μιση χρονο!!!!

ΜΑκαρι κορίτσι!!!! Βγήκε η χοριακη; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η katerina-90 είπε:

Κοριτσια τελευταια περιοδο ειχα 18-3 .. γενικα καθολου σταθερη περιοδο..μπορει να εχω και 20 μερες καθυστερηση λογω πολυκυστηκων.. εχω τωρα λιγες μερες πονους περιοδου ποτε δεξια ποτε ααριστερά και πονο στη μεση..το στηθος μου πρισμενο αλλα οχι κατι υπερβολικο και δεν με πονάει... εχω και δεκατα... εκανα τωρα το πρωι τεστ self clear και βγηκε θετικο..οχι τοσο εντονη η γραμμουλα βεβαια οπως της γραμμης ελεγχου... πηγα εκανα και χοριακη και περιμενω σε λιγο αποτελέσματα... αγχωθηκα πολυ λετε να κανει λαθος το τεστ??γενικα δεν νιωθω κατι διαφορετικο.. οπως πριν μου ερθει περιοδος.. το θελουμε παρα πολυ και προσπαθουμε 1μιση χρονο!!!!

Κοριτσάκι,χαμόγελα!!Ειμαι σίγουρη ότι το θετικό τεστ θα το ακολουθήσει μια θετική και τεράστια χοριακη!!!Συνήθως τα τεστ δεν κάνουν λάθος όταν δείχνουν θετικό..???

Περιμένουμε τα νέα σου!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η katerina-90 είπε:

Κοριτσια τελευταια περιοδο ειχα 18-3 .. γενικα καθολου σταθερη περιοδο..μπορει να εχω και 20 μερες καθυστερηση λογω πολυκυστηκων.. εχω τωρα λιγες μερες πονους περιοδου ποτε δεξια ποτε ααριστερά και πονο στη μεση..το στηθος μου πρισμενο αλλα οχι κατι υπερβολικο και δεν με πονάει... εχω και δεκατα... εκανα τωρα το πρωι τεστ self clear και βγηκε θετικο..οχι τοσο εντονη η γραμμουλα βεβαια οπως της γραμμης ελεγχου... πηγα εκανα και χοριακη και περιμενω σε λιγο αποτελέσματα... αγχωθηκα πολυ λετε να κανει λαθος το τεστ??γενικα δεν νιωθω κατι διαφορετικο.. οπως πριν μου ερθει περιοδος.. το θελουμε παρα πολυ και προσπαθουμε 1μιση χρονο!!!!

μπραβοοοο!!! Το θετικο τεστ ειναι σιγουρα θετικο. Ολες μολις το βλεπουμε πρωτη φορα, λεμε , λαθος ειναι. Αλλα δε γινεται. το θετικο ειναι σιγουρο. Καλα αποτελεσματα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η katerina-90 είπε:

Κοριτσια τελευταια περιοδο ειχα 18-3 .. γενικα καθολου σταθερη περιοδο..μπορει να εχω και 20 μερες καθυστερηση λογω πολυκυστηκων.. εχω τωρα λιγες μερες πονους περιοδου ποτε δεξια ποτε ααριστερά και πονο στη μεση..το στηθος μου πρισμενο αλλα οχι κατι υπερβολικο και δεν με πονάει... εχω και δεκατα... εκανα τωρα το πρωι τεστ self clear και βγηκε θετικο..οχι τοσο εντονη η γραμμουλα βεβαια οπως της γραμμης ελεγχου... πηγα εκανα και χοριακη και περιμενω σε λιγο αποτελέσματα... αγχωθηκα πολυ λετε να κανει λαθος το τεστ??γενικα δεν νιωθω κατι διαφορετικο.. οπως πριν μου ερθει περιοδος.. το θελουμε παρα πολυ και προσπαθουμε 1μιση χρονο!!!!

Μπράβο κοπέλα μου!Μια μεγάλη χοριακη σ εύχομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...