Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τεστ Εγκυμοσύνη


Guest

Recommended Posts

στις πριν 8 ώρες, ο/η Rena88 είπε:

Κορίτσι μου, μην απογοητεύεσαι..Αν δεν κανω λάθος προσπαθείτε 4 μήνες περίπου..Θα δεις ότι εδώ μέσα υπάρχουν πολλές κοπέλες που προσπαθούμε καιρό πριν από εσένα..Οποτε απλά να σκέφτεσαι θετικά και το μωράκι θα έρθει..Ειμαι σίγουρη ότι αργά ή γρήγορα όλες θα γίνουμε μανούλες..??

Όσον αφορά τα πονακια και τα συμπτώματα,πραγματικά νομίζω ότι υποσυνείδητα καμία φορά αυθυποβαλλουμε τον εαυτό μας να έχουμε συμπτώματα..

Πάντως πραγματικά δεν χρειάζεται να σε παίρνει από κάτω όλο αυτό!!Θα δεις..Ολα καλά θα πάνε!!???

Καλησπέρα, σόρρυ που άργησα να απαντήσω, μόλις γύρισα σπίτι μου από το πρωί. Δίκιο έχεις το ξέρω, αλλά τα πονάκια είναι έντονα κι ώρες ώρες, διαρκούν και αρκετά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια...δεν κρατηθηκα και εκανα σημερα ενα τεστασκι απο αυτα που δειχνουν 6 μερες πριν την περιοδο...εγω ειμαι 3 μερες πρι βγηκε αρνητικο..???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Ονομα χρήστη είπε:

Καλησπερα κοριτσια...δεν κρατηθηκα και εκανα σημερα ενα τεστασκι απο αυτα που δειχνουν 6 μερες πριν την περιοδο...εγω ειμαι 3 μερες πρι βγηκε αρνητικο..???

Μπορεί να είναι νωρις ακομη.Κανε ξανα οταν εχεις καθυστέρηση.Καλη επιτυχία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Athena D. είπε:

Μπορεί να είναι νωρις ακομη.Κανε ξανα οταν εχεις καθυστέρηση.Καλη επιτυχία!

Σε ευχαριστώ πολυ θα κανω το σαβατοκυριακο παλι αν δεν μ εχει ερθει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Athena D. είπε:

Τι νεα;;

 

Καλησπέρα, δεν έχω κάτι νέο! Περίοδος ακόμα καθόλου. Δεν ξέρω αν επηρέασε το dostinex που είχα πάρει (τελευταίο μισό χάπι 13 απρίλη). Ίσως μου άλλαξε τον κύκλο. Μια μικρή ουρολοίμωξη είχα πάθει τις προάλλες, χαπάκια για 2 μέρες και όλα καλά. Αλλά περίοδος γιοκ. Είχα κάτι καφε μπεζ υγρά πριν 2 μέρες και σκέφτηκα θα αδιαθετήσω, αλλά μπα. Στήθος τούμπανο και πονάει πολύ. Αυτά. Εσύ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Athena D. είπε:

Τι νεα;;

 

Καλησπερα αδιαθετησα την κυριακη...παμε για τον επομενο μημα!!!εσυ τι κανεις???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Ονομα χρήστη είπε:

Καλησπερα αδιαθετησα την κυριακη...παμε για τον επομενο μημα!!!εσυ τι κανεις???

Τίποτα ιδιαίτερο.Αδιαθετησα κ εγω κ τωρα σε αναμονη ωορρηξίας,αν υπαρξει.Καλη συνέχεια να εχουμε.Την Καλημέρα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...
στις On 14/5/2018 at 7:33 ΜΜ, ο/η alexandraki είπε:

Καλησπέρα, δεν έχω κάτι νέο! Περίοδος ακόμα καθόλου. Δεν ξέρω αν επηρέασε το dostinex που είχα πάρει (τελευταίο μισό χάπι 13 απρίλη). Ίσως μου άλλαξε τον κύκλο. Μια μικρή ουρολοίμωξη είχα πάθει τις προάλλες, χαπάκια για 2 μέρες και όλα καλά. Αλλά περίοδος γιοκ. Είχα κάτι καφε μπεζ υγρά πριν 2 μέρες και σκέφτηκα θα αδιαθετήσω, αλλά μπα. Στήθος τούμπανο και πονάει πολύ. Αυτά. Εσύ?

Τελικα τα καταφερες!!!!Γιουπι!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Athena D. είπε:

Τελικα τα καταφερες!!!!Γιουπι!!!!!!!!!

ναιιιιιιι, αλλα ξεχασα να πω στο γιατρο για την ουρολοιμωξη γαμωτο!!!!! θα παρω το πρωι τηλ, να ρωτησω αν τα χαπια εκαναν κακο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η alexandraki είπε:

ναιιιιιιι, αλλα ξεχασα να πω στο γιατρο για την ουρολοιμωξη γαμωτο!!!!! θα παρω το πρωι τηλ, να ρωτησω αν τα χαπια εκαναν κακο.

Μια χαρα ειναι ολα!Να μην ανησυχεις!!!Ολα καλα να πανε!!!!!Πες το και στο γιατρο σου να νιωθεις περισσοτερη σιγουρια!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...