Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Τελικά έκλεισα με τον Χριστοφορίδη στο embryolab. Έχω ραντεβού την Δευτέρα .Ελπίζω να πάνε όλα καλά και να ξεκινήσω εξωσωματική σύντομα!!!!!!!Χαίρομαι που υπάρχουν τέτοια forums  και επιτρέπουν στον κόσμο να μιλάει για το προβλημά του και να τον βοηθούν όλα τα υπολοιπά μέλη αυτής της ομάδας.

• Like 2

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
Pick Store
στις πριν 4 ώρες, ο/η Πάνος Γιακουμίδης είπε:

Τελικά έκλεισα με τον Χριστοφορίδη στο embryolab. Έχω ραντεβού την Δευτέρα .Ελπίζω να πάνε όλα καλά και να ξεκινήσω εξωσωματική σύντομα!!!!!!!Χαίρομαι που υπάρχουν τέτοια forums  και επιτρέπουν στον κόσμο να μιλάει για το προβλημά του και να τον βοηθούν όλα τα υπολοιπά μέλη αυτής της ομάδας.

Καλησπέρα  ησασταν σε άλλο κεντρο;η πρωτη σας ειναι η υπήρξαν και αλλες στο παρελθον σοεευ αλλα μπερδευτηκα με τον τιτλο της συζήτησης. Γιατι προχωρατε σε εξωσωματική ;Εύχομαι οτι καλυτερο!!! 

καλη επιτυχια! 

Ενδιαφερομαι κι εγω για το συγκεκριμενο κεντρο. 

Θα περιμενω να μας πεις τις εντυπωσεις σου.

Έχω 4 γνωστές που πέτυχαν εκεί κ δεν τις λες κ εύκολες περιπτώσεις. Η μία μάλιστα έκανε 2 παιδιά σε διαφορετικές εξωσωματικές σαν εμένα..καλή επιτθχια

στις πριν 15 ώρες, ο/η nikona είπε:

@Finally εσυ αν επιτρεπεται που εκανες τις εξωσωματικες;

Τις δύο πρώτες στο Γέννημα στοναντουδη( έφυγα για ψυχολογικούς λόγους μιας κ εξακολουθώ να πιστεύω ότι έκανε ο,τι μπορούσε κ οι παλλινδρομες έγιναν για άλλες αιτιες() κ τα δυο παιδιά μου στο Ρέα στον Τζεφερακο.Εκει θα ξαναπάω να πάρω πρώτα ο Θεός κ τα 2 τελευταία μωρά μου το φθινοπωρο

Καλησπέρα σας και πάλι,

Πήγαμε στον embryolab αλλα δεν της άρεσε της γυναίκας μου, οπότε  θα πάμε  τελικά στην  Κύρου Δήμητρα .

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Νέες συζητήσεις