Μετάβαση σε περιεχόμενο

Να περιμένω ;


Recommended Posts

Καλησπέρα σας κορίτσια!! Είμαι καινούργια εδώ ? Αχ θέλω τη γνώμη σας ... γτ δεν έχω ιδέα... Προσπαθούμε για παιδάκι απ τον Αύγουστο πάρα πολύ χαλαρά ... και τώρα τον Μάρτιο πήγαμε πιο εντατικά!!! Τελευταία περίοδο είχα στις 13-3 με 27αρι κύκλο αλλά όχι πάντα σταθερό.. που και που αλλάζει γτ έχω τύπο πολυκυστικων ωοθηκών... Εχω 4 μέρες καθυστέρηση με πόνους περιόδου και τώρα 2 μέρες έχει πρηστεί το στήθος μου ενώ συνήθως πρηζοτανε 9 μέρες πριν αδιαθετησω .... 10 μερες πριν την αναμενόμενη περιοδο ειχα και πολύ έντονο πόνο στις θηλές αλλά σταμάτησε και τώρα πρηστηκε το στήθος μου. Νιωθω οτι κατι συμβαίνει κάτι διαφορετικό... Δεν κρατήθηκα και με 2 μέρες καθυστέρηση πήγα για χοριακη και έφαγα τα μούτρα μου ... Αρνητική!!!! Μήπως ήταν νωρίς, να περιμένω μέχρι τη Δευτέρα και να ξανά  κάνω? Φοβάμαι μην απογοητευτω πάλι... ? Αλλά έχω Καλό προαίσθημα!! Συγνωμη για το κατεβατό κόρες!!! Περιμένω γνώμες ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Μικράκι είπε:

Καλησπέρα σας κορίτσια!! Είμαι καινούργια εδώ ? Αχ θέλω τη γνώμη σας ... γτ δεν έχω ιδέα... Προσπαθούμε για παιδάκι απ τον Αύγουστο πάρα πολύ χαλαρά ... και τώρα τον Μάρτιο πήγαμε πιο εντατικά!!! Τελευταία περίοδο είχα στις 13-3 με 27αρι κύκλο αλλά όχι πάντα σταθερό.. που και που αλλάζει γτ έχω τύπο πολυκυστικων ωοθηκών... Εχω 4 μέρες καθυστέρηση με πόνους περιόδου και τώρα 2 μέρες έχει πρηστεί το στήθος μου ενώ συνήθως πρηζοτανε 9 μέρες πριν αδιαθετησω .... 10 μερες πριν την αναμενόμενη περιοδο ειχα και πολύ έντονο πόνο στις θηλές αλλά σταμάτησε και τώρα πρηστηκε το στήθος μου. Νιωθω οτι κατι συμβαίνει κάτι διαφορετικό... Δεν κρατήθηκα και με 2 μέρες καθυστέρηση πήγα για χοριακη και έφαγα τα μούτρα μου ... Αρνητική!!!! Μήπως ήταν νωρίς, να περιμένω μέχρι τη Δευτέρα και να ξανά  κάνω? Φοβάμαι μην απογοητευτω πάλι... ? Αλλά έχω Καλό προαίσθημα!! Συγνωμη για το κατεβατό κόρες!!! Περιμένω γνώμες ??

Καλημέρα καλώς ηλθες! Εύχομαι το προαίσθημα σου να βγει αληθινό????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Μικράκι είπε:

Καλησπέρα σας κορίτσια!! Είμαι καινούργια εδώ ? Αχ θέλω τη γνώμη σας ... γτ δεν έχω ιδέα... Προσπαθούμε για παιδάκι απ τον Αύγουστο πάρα πολύ χαλαρά ... και τώρα τον Μάρτιο πήγαμε πιο εντατικά!!! Τελευταία περίοδο είχα στις 13-3 με 27αρι κύκλο αλλά όχι πάντα σταθερό.. που και που αλλάζει γτ έχω τύπο πολυκυστικων ωοθηκών... Εχω 4 μέρες καθυστέρηση με πόνους περιόδου και τώρα 2 μέρες έχει πρηστεί το στήθος μου ενώ συνήθως πρηζοτανε 9 μέρες πριν αδιαθετησω .... 10 μερες πριν την αναμενόμενη περιοδο ειχα και πολύ έντονο πόνο στις θηλές αλλά σταμάτησε και τώρα πρηστηκε το στήθος μου. Νιωθω οτι κατι συμβαίνει κάτι διαφορετικό... Δεν κρατήθηκα και με 2 μέρες καθυστέρηση πήγα για χοριακη και έφαγα τα μούτρα μου ... Αρνητική!!!! Μήπως ήταν νωρίς, να περιμένω μέχρι τη Δευτέρα και να ξανά  κάνω? Φοβάμαι μην απογοητευτω πάλι... ? Αλλά έχω Καλό προαίσθημα!! Συγνωμη για το κατεβατό κόρες!!! Περιμένω γνώμες ??

καλημερα καλος ορισες ελπιζω να εισαι !!!!! εγω στην θεση σου θα εκανα την δευτερα ενα τεστ το πρωι με τα πρωτα πρωινα και ανα εβγαινε θετικο θα πηγαινα ξανα για χοριακη συγουρα το λεω γιατι οκ ενα τεστ στο σπιτι ειναι πιο ευκολο γρηγορο απο το να ξανα κανεις την εξεταση!!!! σου ευχομαι να εισαι κοριτση μου και αν οχι πολυ συντομα να μεινεις!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ολα ειναι πιθανα! Ξανακανε ενα τεστακι που λεει η Αννι τη Δευτέρα για να μην τρυπιεσαι και ξοδευεις συνεχεια και χωρις λογο περιμενοντας και το αποτελεσμα συν τοις αλλοις, και βλεπεις. Νομιζω Δευτερα θα δειξει πια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα εύχομαι πραγματικά ό,τι καλύτερο και να είσαι εγκυούλα. Αλλά χωρίς να θέλω να σε απογοητέυσω θεωρώ εξαιρετικά δύσκολο να μην έδειξε η χοριακή με 2 μέρες καθυστέρηση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια! Σας ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις μακάρι να ήταν έτσι  αλλά δυστυχώς σήμερα το απόγευμα είδα αίμα... και νομίζω ότι μου ήρθε περίοδος ?? Δεν έχω το αιμα που εχω κανονικά όπως άλλες φορές όμως οταν παω στην τουαλετα τρεχει και αιμα οποτε προφανώς είναι περίοδος  .. τι να πω δεν ξέρω ίσως να είχα καθυστέρηση επειδή το θέλω πολύ αν και δεν το σκεφτόμουν.  Ήμουν σχεδόν σίγουρη ότι κάτι υπήρχε ... Σαν να το ένιωθα.. Τέλος πάντων δεν πειράζει καλά να είμαστε να ξανά προσπαθήσουμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...