Μετάβαση σε περιεχόμενο

Παροχές ιδιωτικού μαιευτηρίου!


Recommended Posts

Κορίτσια μου Καλημέρα! Θα ηθελα να σας ρωτήσω το εξής...

Υπάρχουν κοπέλες που να γέννησαν πρόσφατα στο Ιασω ή να πρόκειται να γεννήσουν εκεί? Γνωρίζετε τι ακριβώς παρέχουν για τη μητέρα και το μωρό κατα τη διάρκεια παραμονης μας εκει (πχ σερβιέτες για τη μαμα, πάνες κτλ κτλ)? 

Θα ρωτήσω κ εκει βεβαια σε λιγο καιρό, αλλα ήθελα να ακουσω και τις προσωπικες σας εμπειρίες...

Σας ευχαριστώ πολυ! Να σας ζησουν τα μωρακια σας και με το καλό να έρθουν τα καινούργια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Κορίτσια μου Καλημέρα! Θα ηθελα να σας ρωτήσω το εξής...

Υπάρχουν κοπέλες που να γέννησαν πρόσφατα στο Ιασω ή να πρόκειται να γεννήσουν εκεί? Γνωρίζετε τι ακριβώς παρέχουν για τη μητέρα και το μωρό κατα τη διάρκεια παραμονης μας εκει (πχ σερβιέτες για τη μαμα, πάνες κτλ κτλ)? 

Θα ρωτήσω κ εκει βεβαια σε λιγο καιρό, αλλα ήθελα να ακουσω και τις προσωπικες σας εμπειρίες...

Σας ευχαριστώ πολυ! Να σας ζησουν τα μωρακια σας και με το καλό να έρθουν τα καινούργια! 

Καλημέρα! Δε γνωρίζω για το Ιασώ καθώς είμαι από επαρχία, αλλά το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να ρωτήσεις εκεί.

Εμένα μου είχαν δώσει λίστα με αυτά που μου παρέχουν αλλά και με αυτά που θα έπρεπε να είχα μαζί μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Κορίτσια μου Καλημέρα! Θα ηθελα να σας ρωτήσω το εξής...

Υπάρχουν κοπέλες που να γέννησαν πρόσφατα στο Ιασω ή να πρόκειται να γεννήσουν εκεί? Γνωρίζετε τι ακριβώς παρέχουν για τη μητέρα και το μωρό κατα τη διάρκεια παραμονης μας εκει (πχ σερβιέτες για τη μαμα, πάνες κτλ κτλ)? 

Θα ρωτήσω κ εκει βεβαια σε λιγο καιρό, αλλα ήθελα να ακουσω και τις προσωπικες σας εμπειρίες...

Σας ευχαριστώ πολυ! Να σας ζησουν τα μωρακια σας και με το καλό να έρθουν τα καινούργια! 

Καλημέρα!!Πριν ένα μήνα γέννησε η ξαδέρφη μου και της είχαν γιατί μωρό τα πάντα μονο τα ρουχα για την έξοδό χρειάστηκε για τον εαυτό της σερβιέτες είδη υγιεινής της τα δώσανε εκει γενικά έμεινε πολύ ευχαριστημένη.Εσυ καλός κακού πάρε και δικά σου εγώ πάντα είμαι της άποψης ας τα εχω και ας μην μου χρειαστούν. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Sunshine 88 

@OLY10

Σας ευχαριστώ πολυ! Θα τους ρωτήσω κ εγω εκεί αλλα σίγουρα οι προσωπικές εμπειρίες ειναι εξισου χρησιμες! 

Με το καλο τα μωρακια σας! ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ γέννησα εκεί πριν 3 χρόνια και πάλι τωρα εκει θα γεννησω.. Σου παρέχουν τα πάντα. Όμως, σερβιετες λοχειας για τις μερες που θα μεινεις ,μπορει να μη σε φτασουν..Οτιδηποτε εξτρα παρεις ,χρεωνεται. Οποτε παρε σερβιετες οπωσδηποτε.. Ειδη μπανιου δικα σου.Εχει σαπουνακια και τετοια αλλα εγω παντα κουβαλαω τα δικα μου..Τρεις κοπελες στο ιδιο δωματιο, ε ενταξει ενα σαμπουαν και μια οδοντοβουρτσα καλο ειναι να χεις..Για το νεογεννητο τα παντα παρεχουν εκτος απο ρουχα για να φυγεις. Οι μαιες ειναι πολυ εξυπηρετικες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστώ πολυ @elenian! Με το καλο το μωρακι σου και να χαιρεσαι αυτο που ηδη εχεις! ?

Χαίρομαι που μου το λες αυτο για τις μαιες..το ειχα εννοια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...