Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόνος στη μέση και τα πόδια


Recommended Posts

Γεια σας!! Είμαι στην δεύτερη εγκυμοσύνη μου στη 13η εβδομάδα και έχω πονο καθημερινά στη μέση και εδώ και δύο μέρες πονανε τα πόδια μου λες και έχω περπατήσει χιλιόμετρα ενώ καθημερινά σχεδόν βγαινω βόλτα με τον μικρό μου ..έχει τύχει σε καμμιά κάτι παρόμοιο;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νομίζω γλυκιά μου ότι είναι φυσιολογικό να ξεκινήσεις να κουράζεσαι περισσότερο όσο μεγαλώνει το μωράκι σου. Τώρα σχετικά με τον στοχευμένο πόνο που λες σε μέση και πόδια, σκέψου μήπως το παρακάνεις με τις δουλειές ή το περπάτημα. Μπορείς 1-2 μέρες να κάνεις λιγότερες δουλειές και περπάτημα για να δεις αν κάνει δοιαφορά. Καλή εγκυμοσύνη σου εύχομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστώ πολυυ!θα ελαττωσω λίγο τη βόλτα και αν δω ότι δεν περναει θα μιλήσω με τον γιατρό :/ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eμενα στην εγκυμοσυνη πονουσαν πολυ τα γονατα μου... Ουτε με πολλα κιλα ξεκινησα, ουτε πολλα κιλα πηρα αλλα παρολ'αυτα, τα γονατα μου με πονουσαν καθε φορα που σηκωνομουν απο το κρεβατι.. Τωρα που γεννησα καπως καλυτερεψα... Κατι παρομοιο θα περνας..! Θα γειανει κι αυτο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...